Opinie o Druk Intro S.A. w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Druk Intro S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Druk Intro S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Druk Intro S.A. w Inowrocław

Fredi

@nowy Może trzeba lepiej pracować żeby dostawać premie bo firma dobra więc ktoś nawala?

nowy

Joanna ...km jesteś w druk -intro ?czy płacą Tobie za bronienie firmy??? Premie czy jakieś dodatkowe pieniądze to fikcja,raz w roku dostaje się śmieszne premie całoroczne od.200 do 600 zł...oczywiście nie wszyscy tylko wybrani. Najśmieszniejszy jest plakat na wejściu do zakładu-Wszyscy jesteśmy jedną rodziną.....- jeśli tak to ta rodzina jest zakłamana i fałszywa...90% pracowników czyli ci zwykli ludzie -obsługa maszyn,wózkowi,zielona hala,pomocnicy druku chociaż ci ostatni nie do końca pracują za smieszne wynagrodzenie...elita jak operatorzy druku,bf czy km może liczyć na wyższe ( premie ).. Ludzi próbuje się poróżnić na każdym kroku,a tak przecież nie postępuje rodzina

wój
@nowy

witam (usunięte przez administratora) jest tam jeszcze drukarzem czy awansował na kierownika bo wieczorowo robi magisterke

nowy

Czytam te wypowiedzi i czuję się jakbym czytał w swoich myślach...wszystko się zgadza -zarobki śmieszne nie licząc drukarzy i operatorów BF i KM, -Pani M.R. osoba,która więcej szkodzi niż pomaga w zakładzie,fałszywa,interesująca się życiem innych,wymagająca zbyt wiele... -kierownictwo w ogóle nie reaguje na słowa pracowników niejednokrotnie chcących usprawnić produkcje....skoro oni są dyrektorstwem to znaczy,że są nie omylni hahahaha.... Druk-intro i opak met to chyba 2 najwieksze obozy w tym mieście gdzie ciągle brakuje rak do pracy...

Praca EKO-PAK inowrocław

Jesli któryś z drukarzy nie jest zadowolony z pracy i płacy, a chciałby pracować w normalnych warunkach to zapraszamy do EKO-PAK na orłowską 80 www-ep-ino.pl po wiecej info, CV mozna przesłac na praca@ep-ino.pl

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Druk Intro S.A. kandydat na stanowisko praca w lodziarni ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Joanna

Pracujesz w Druk Intro? Jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się również, na jakie benefity/warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy.

Pszczółka
@Joanna

wszystkie wypowiedzi od 2017 roku przeczytałam. Pracuję tam od miesiąca i wszystko się zgadza. Pani dyrektor nie nadaje się na to stanowisko. Jest jak hitlerowiec na wieżyczce w Oświęcimiu. Zamęt, okłamania, nerwy, bałagan, nie mówiąc o akordowej pracy. Jest bardzo ciężko a płace najniższe krajowe. Ludzie którzy tam pracują od nastu lat wciąż zarabiają tyle samo... To dla mnie masakra..Mam wrażenie że czas zatrzymał się na tego zakładu w latach 80-tych. A ponieważ Inowrocłąw jest miastem wymierającym to ludzie którym jeszcze brakuje do emerytury muszą zgadzać się na takie warunki pracy - bo nic im innego nie zostało i ten zakład to wykorzystuje...Brak słów...

Eleonora

Kiedy na zmianie jest p.M.R to jest reżim poprostu ta kobieta ludzi wykańcza psychicznie jak jej niema praca jest tak samo wykonywana w tym relax dla uszu i wyciszenie dla duszy że niema tego zamętu który ta kobieta wprowadza .Mam nadzieję że jej nie przedłuża kontraktu :) Jest strasznie fałszywa osoba robi zamęt wśród ludzi odpowiadając pierdoły na ludzi i o ludziach tam pracujących lubi sensację i strasznie interesuje się cudzym życiem jakby swojego nie miała zero szacunku dla ludzi .Jeżeli chodzi o firmę Druk Intro praca jak każda robić trzeba wszędzie mogli by więcej płacić za tak ciężka pracę !!!

Pszczółka
@Eleonora

I tu się zgadzam z pełną świadomościa.....Pracuję tam dopiero ponad miesiąc i tylko ta pani jest tam nie potrzebna. A pracować trzeba wszędzie... Fakt - praca jest ciężka a zarobki niestety hańbiące ludzi. To rzeczywiście (usunięte przez administratora)... No cóż ale ludzie pracować musza i niestety zgadzają się na to. To przykre...

brak słów

@brak słów

Chyba trochę źle interpretujesz pewne kwestie. Czasem jest właśnie tak, że jedni pracownicy dostają premię, a inni muszą po prostu na nią poczekać. Może tak będzie i w Twoim przypadku - staraj się zatem wszystkiego nie generalizować. A napiszesz, jak długo oraz na jakim stanowisku pracujesz w Druk Intro? Jeszcze jakbyś opisał Nam to, jak przedstawia się atmosfera między Wami, to bylibyśmy Ci bardzo wdzięczni.

Joanna

@DINA, @czarna poważne oskarżenia jak się pisze, że firma Druk Intro S.A. to obóz pracy. Każdy ma prawo napisać opinie, ale nie używajmy słów z taką konotacja. @DINA nie ma możliwości na premię? Czy wszyscy od początku tyle zarabiają? Czy potem jest szansa starać się o podwyżkę? to ważne dla osób, które zastanawiają się nad pracą tam.

DINA
@Joanna

Nie no teraz to dopiero mnie to rozbawiło :-)) Jaka szansa na premię??? chyba prędzej na zabranie premii! i jakie poważne oskarżenia wobec firmy DRUK INTRO S.A przecież tu są "OPINIE"o pracodawcach! więc takie są wystawiane na jakie właściciel sobie zasłużył-prawda? A co do kolejnych przyszłych pracowników to nie wiem czy te opinie akurat zniechęcają skoro i tak po przeczytaniu owych opinii ludzie i tak tam się zatrudniają a na następny dzień już ich w pracy nie ma,albo zwalniają się jak otrzymają pierwszą pensję. TO W TAKIM RAZIE CZYJA TO WINA OPINII,CZY RACZEJ PRACODAWCY I LUDZI KTÓRZY ZARZĄDZAJĄ TAM PRACĄ?

DINA
@Joanna

I JESZCZE DODAM Joanna iż w tej firmie nie warto się starac bo i tak nikt tego nie widzi i nie docenia! podwyżka,premia? hmm... jak się komuś noga powinie to wtedy jest radośc jak się premię zabiera. a podwyżka tzn. ile? 0.50gr. brutto?

brak słów
@DINA

dina 100 % racji. "premie" są zarezerwowane dla pewnego grona i nie ważne ile czego i jak zrobisz. Taka polityka firmy. Kwestii podwyżek nie komentuję ponieważ ich po prostu nie ma! Podwyżki daje rząd rokrocznie, nie licząc oczywiście "grona od premii"

Joanna

@Pozytywna 30 Fajnie, że wyjaśniłaś nam parę kwestii. To na pewno pomoże osobom, które są realnie zainteresowane podjęciem pracy w Druk Intro. Wiesz może, czy firma prowadzi teraz rekrutację? Zachęcam osoby, które znają obecną sytuację w firmie, żeby się wypowiedziały na jej temat, bowiem w ten sposób pomogą innym użytkownikom forum.

Joanna

@Pozytywna 30 Dziękuję Ci za tę opinię na temat pracodawcy, jakim jest firma Druk Intro. Pracujesz już tam długo, więc Twoja opinia na pewno wiele wnosi innym użytkownikom forum. Może zatem napisałabyś coś więcej o warunkach zatrudnienia jakie tam oferują? Co z ubezpieczeniem zdrowotnym, itp.? @Miro Jak długo pracujesz w Druk Intro?

Pozytywna 30
@Joanna

Wszystko opłacają nie ma problemu są również ubezpieczenia grupowe na życie jak ktoś chce dodatkowo się ubezpieczyć. Na początek umowa zlecenie poznają pracownika i jak jest pracowity i dyspozycyjny dają umowę o pracę stawki zależne od stanowiska na którym się pracuje serdecznie zapraszam do naszej ekipy.

Miro

Dobra firma stara się trzymać pewien poziom i nie wszyscy dają radę stąd osoby niezadowolone!

Jasiek

Z pewnością nie wyrzucają dobrych pracowników tylko zwalniają słabych!!

Pozytywna 30
@Jasiek

Masz rację ja pracuje w firmie już 5 lat ujął chcesz pracować to jesteś ceniony za to wszystkie źle komentarze piszą nygusy których firma nie chce. Polecam pracę w tej firmie jeśli chcesz pracować bo ja się w niej odnalazła i nie zmieniła bym jej na inną.

Joanna

Proszę Was o powrót do tematu, piszemy w tym wątku tylko i wyłącznie opinie związane z pracą w firmie Druk Intro. Przypominam również niektórym użytkownikom, że pisząc opinie w serwisie gowork należy stosować kulturę wypowiedzi, wpisy obelżywe nie będą tu mile widziane! Zachęcam by zapoznać się z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli wiecie coś w temacie nowych rekrutacji w firmie Druk Intro, to zapraszam Was do podzielenia się z nami nowymi informacjami w tym temacie!

Gutek

Konkurencja zainspirowała do takich wpisów?

Obiektywna

To prawda co pisze Majk.Powinna być inna osoba na stanowisku kierowniczym było by inaczej.Na pakowaniu mają 2 osoby przywileje A nic nie robią Tylko kawka i ciasteczka Nygusa!!! Powinien się wkoncu ktoś tym zainteresować!

Nova

Nikt nikogo nie zmusza żeby tam pracowal

Joanna

Dużo z Was skupiło się podczas pisania komentarzy na jednej osobie. A jak wiecie mam nadzieję, na forum jest regulamin i według niego nie można tutaj opisywać innych osób, szczególnie w taki sposób jak Wy piszecie. Takie wpisy zostaną usunięte przez administratora. @Pysiek nie możesz nikogo obrażać. Czy faktycznie nie ma szans na umowę o pracę, wcześniej niż rok? Ale po roku pracy w Druk Intro S.A. jest już pewna?

Co to za Aneta ?Modus czy Świętokrzyska?Nie wiem gdzie się do pracy przyjąć:D

Paola
@Nowy

Świętokrzyska oczywiście

Paola

Klei się do facetów arab je....ny. Żenada.

Witam Ja zgadzam się z Diną.W zakładzie bardzo trudno o podwyżkę,do tego brak szacunku względem pracowników .Ogółem bardzo nie miło wspominam prace w tym zakładzie

Zostaw merytoryczną opinię o Druk Intro S.A. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Druk Intro S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Druk Intro S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Druk Intro S.A.
2.3/5 Na podstawie 243 ocen.
  • świętokrzyska 32
    88-100 Inowrocław