Opinie o astanet.pl - ASTA-NET S.A. w Piła

Grupa spółek działających w branży telekomunikacyjnej, medialnej, budownictwa telekomunikacyjnego oraz outsourcingu usług biurowych.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asta-Net Asta Group Sp. z o.o. S.K.A. w Piła

Administrator Nowy wpis

W Piła Asta-Net Asta Group Sp. z o.o. S.K.A. poszukuje osoby na stanowisko Marketing Manager. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Asia Nowy wpis

Chora firma! Nie płacą na czas wypłat, musisz dzwonić i się ciągle prosić. Człowiek ma rachunki do opłacenia, a ciągle się prosi o swoje. Wstyd i hańba, nie polecam

Ewa Nowy wpis
@Asia

Pozwolę się nie zgodzić, nigdy nie miałam problemów z wypłatą. Zawsze na czas i jak ktoś dobrze sprzedaje to i nieźle zarobić.

Moris Nowy wpis

straszie wolny internet

Małgorzata

Nie polecam. Ta firma kładła u nas światłowody finansowane z dotacji unijnych i każdy (teoretycznie) mógł się podłączyć. Zgłosiłam chęć przyłączenia do sieci, dość szybko przyjechał przedstawiciel, który po dopełnieniu formalności twierdził, że do 5 tygodni trwa podłączenie, zwłaszcza że światłowód mam za płotem. Minęły 22 miesiące i nic. Być może ten pan dostał na komunię klepsydrę zamiast zegarka i inaczej czas liczy, ale dla mnie ta firma jest kompletnie niewiarygodna i niekompetentna.

Firma Asta-Net Asta Group Sp. z o.o. S.K.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Zosia

Nie polecam. W biurze obsługi klienta w Wałczu jest tylko jeden pracownik, który całkowicie sobie nie radzi z obsługą klientów. Jednego obsługuje ponad godzinę... Nie polecam. Trzeba zarezerwować trzy godziny, będąc trzecim w kolejce.

Firma sprzedaje internet ?

S RR

Nie polecam- w ógóle można to internetem nazwać?

Czyli rozmowa o prace musi być w języku niemieckim tak?

Daria

Nie polecam. Rozmowa w siedzibie firmy na stanowisko Asystentki Zarządu - po rozmowie (gdzie nie zostałam poinformowana o stawkach) zapowiedziano kolejny etap rozmowy - rozmowę telefoniczną po niemiecku. Rozmowa przekładana była 3x przez firmę (podawali tutaj różne przyczyny) - odpuściłam, szkoda mi czasu.

Gregor

Słyszał ktoś czy firma potrzebuje aktualnie pracowników i na jakie zarobki można liczyć?

Iza

Czy przyjmują może studentów ? Będę wdzięczny za każda informacje.

krys

Totalna porażka . Nie odbierają tel. maja wszystkich w (usunięte przez administratora) Uwaga na taką firme to juz powinna zapalić sie czerwona lampka.

Basia

Pracowałam w TV ASTA jako Doradca Klienta Biznesowego. Praca za najniższą krajową gdzie codziennie musisz dobrze wyglądać, być świetnie ubranym i w ogóle się prezentować a ja się pytam za co? Za 1500 zł? Wymagają od ciebie zaangażowania w pracę czyli darmowych nadgodzin. Wszyscy tam mówią, że pracują w tym miejscu dla przyjemności, ale przyjemnością nikt się jeszcze nie najadł. Nie polecam. Głowę trzymają wysoko, a wszystko tam to tylko na pokaz.

A.H

Najgorsza firma (usunięte przez administratora)

Agnieszka

Nie polecam,bardzo drogo jestem zażenowana!

Agnieszka

Opinia

Pepe

Nie polecam (usunięte przez administratora) i nic innego. Dostałem mieszkanie mieli przenieść mi telewizję na inną ulice i wszystko miało być za darmo jak się okazało 130zl musiałem zapłacić dodatkowo ostrzegam o oszustach.

Nie polecam. Nawet nie ma sensu tam pracować. Wszystko jest ok, a po zakończeniu umowy próbnej propozycja pracy za najniższą krajową.

anonimka

aplikowałam na stanowisko kier.ds.marketingu - rozmowa najbardziej żenująca z możliwych!!!!! będę tę firmę omijac szerokiem łukiem. Szanowny Pan prezes wraz z panią dyr zapytali mnie wprost czy mam dziecko dodając zaraz, że nie mają nic przeciwko ( taaa..) po czym zaproponowali zarobki najniższe krajowe. podziękowałam odpowiadając, ze szukam nowej pracy, ale nie jestem desperatką!!! "profesjonaliści" hmm

Zostaw merytoryczną opinię o Asta-Net Asta Group Sp. z o.o. S.K.A. - Piła

• Jak się pracuje w Asta-Net Asta Group Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Asta-Net Asta Group Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asta-Net Asta Group Sp. z o.o. S.K.A.?

Asta-Net Asta Group Sp. z o.o. S.K.A.
2.5/5 Na podstawie 20 ocen.

Asta-Net Asta Group Sp. z o.o. S.K.A.