Opinie o XTRF Management Systems Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie XTRF Management Systems Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie XTRF Management Systems Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XTRF Management Systems Sp. z o.o. w Kraków

Joanna

@Anymous, na jakim poziomie wymagana jest znajomość języka angielskiego? Czy firma organizuje szkolenia albo zajęcia podnoszące kompetencje językowe (Albo inne)? Kto jeszcze podzieli się opinią o firmie?Czy XTRF aktualnie rekrutuje? Jak przebiega sama rekrutacja? Może ktoś był ostatnio?

Ex-Pracownik

Nie polecam. Słaba kasa. Brak możliwości rozwoju. Janusze biznesu.

@Ex-Pracownik

W firmie pracuje obecnie ok 70 osób. 95% przychodu mamy z rynku miedzynarodowego dlatego codziennym jezykiem w firmie jest jezyk angielski, a pracownicy maja regularny kontakt z firmami z Europy i obu Ameryk. Zapraszam kazdego do wyrobienia sobie samodzielnej opinii. Oczywiscie ze osoby, ktore koncza z nami wspolprace moga byc z roznych powodow rozżalone, dlatego zachecam do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam serdecznie! Andrzej Nedoma, Prezes

@anonymous

a ja zachęcam do spytania byłych pracowników i zasięgnięcia jak największej ilości opinii

Norbert

Czy możecie podpowiedzieć o rekrutacji? Trudno jest przejść?

@Norbert

Proces rekrutacyjny zaczyna się od przesłania zgłoszenia przez kandydata. W przypadku naszego zainteresowania kontaktujemy się z kandydatem. Pierwszym etapem jest rozmowa telefoniczna a następnie spotkanie osobiste u nas w biurze. Czasem w trakcie spotkania są małe zadania pisemne. Staramy się merytorycznie podejść do oceny kandydatów, zwracając uwagę na ich podejście do pracy, poziom znajomości języka angielskiego i doświadczenie. Jeżeli spełnia Pan Panie Norbercie warunki zawarte w ogłoszeniu, zapraszamy do aplikowania. Po etapie rozmowy telefonicznej i spotkania dostarczamy informację zwrotną tak by kandydat wiedział co poszło dobrze w czasie rekrutacji a co naszym zdaniem jest polem do poprawy.

Były XTRFianin

Zakończyłem współpracę z firmą kilka miesięcy temu. Firma nadal ma problemy finansowe, pracuje się na starych technologiach i głownie łata bugi zamiast rozwijać produkt. Atmosfera super, ale nic poza tym.

Office Manager

Zostałam polecona na to stanowisko. Wcześniej sprawdziłam sobie czym firma się zajmuje. Ja byłam przygotowana - oni też. Wymagania na to stanowisko spełniałam więc nie miałam problemów z odpowiedzeniem na stawiane mi pytania. Rozmowa była miła i profesjonalna.

Pytania głównie dotyczyły zakresu obowiązków, część rozmowy była po angielsku - rozmawialiśmy o moich zainteresowaniach a potem zeszło na seriale dla dzieci. Żadnych niezwykłych czy nietypowych pytań.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
XTRF

Rzeczywiście był to bardzo trudny dla XTRF moment. Ponad rok temu to był punkt zwrotny. Od tamtego czasu firma się zmieniła - zatrudnienie wzrasta, a praca jest stabilna. Teraz jest to zupełnie inny etap rozwoju firmy. Coraz ciekawsze wyzwania dla pracowników ale i przyjazna atmosfera - to na pewno można u nas znaleźć.

bum-tra-la-bum
@XTRF

Etap rozwoju jest inny, atmosfera jest lepsza. To bardzo fajnie. Tylko czy, w razie następnych problemów, zmiany inwestora, itp. znowu nie będziecie zwalniać? Zakładam że, czystka była przeprowadzona aby zwiększyć wartość firmy poprzez mniejszenie kosztów działalności. Przy obecnej konkurencji na rynku pracy będziecie mieć problemy z zatrudnieniem doświadczonych pracowników. W taki sposób działają "januszsofty".

dev

jako dev zastanawiałem się kiedyś nad XTRFem, bo ludzie mówili zawsze, ze XTRF był kiedyś przyjazną firmą i ze mozna fajnie tam pracowac, ze to nie takie zwykle korpo i ze da się fajnie rozwinąć. zmienili zdanie i już nie polecali, po tym jak zarząd wywalil w zeszłym roku znaczną część załogi bo inwestor kazał szukać oszczędności, a sam proces usuwania załogi był jak czystka - jeden po drugim ludzie szli na rozmowe zeby dowiedzieć się, ze poleceli. tak więc, wolę nie ryzykować ponownie takiej sytuacji, bo skoro raz sie zdarzyło, to może i znowu.

XTRF

W XTRF Management Systems Sp. z o.o. bardzo cenimy indywidualne predyspozycje każdego pracownika i staramy się opracować z nim indywidualne ścieżki rozwoju. Mocno wierzymy, że tylko indywidualne i dedykowane podejście pozwoli wzmocnić najlepsze cechy naszych pracowników. Jesteśmy stosunkowo niedużą firmą i takie podejście się sprawdza.

Joanna

Czy osoby zatrudnione w XTRF Management Systems Sp. z o.o. mają jasno określoną ścieżkę możliwego rozwoju zawodowego? W dzisiejszych czasach progres kwalifikacji to czynnik, który dla wielu osób stanowi podstawowe kryterium przy podjęciu decyzji o zatrudnieniu w danej firmie. Wielu pracodawców zapewnia szkolenia wstępne, przygotowujące do pracy nowo zatrudnione osoby. Interesuje mnie jak wygląda sytuacja dla osób, które w firmie pracują już jakiś czas. Czy mogą one liczyć na dodatkowe szkolenia, które zapewnią im możliwość rozwoju i zdobywania cennych doświadczeń zawodowych?

SupportAgent

Hej, w pracy z klientem w dziale Supportu posługujemy się językiem angielskim. Rozpoczęcie pracy poprzedza seria szkoleń i shadowing'ów. Działamy na systemie ticketowym więc ważna jest umiejętność priorytetyzacji zadań. Praca na tym stanowisku wymaga sporo nauki ale dzięki szerokiemu zakresowi tematów nie jest monotonna. Rozwiązujemy sprawy związane z działaniem produktu, przeprowadzamy podstawowe operacje na serwerach oraz przekazujemy feedback od klientów do innych działów. W związku ze sporą ilością wiedzy, którą wykorzystujemy łącznie jako zespół, przykładamy bardzo dużą wagę do dzielenia się nią jak również efektywnej współpracy i wzajemnej pomocy. Wpływa to też ostatecznie na dobrą atmosferę w dziale. W pracy nacisk kładziony jest zdecydowanie bardziej na rozwiązanie problemu klienta niż na rozwiązanie ticketu :)

Salesman

W dziale sprzedaży po kilku dniach od rozpoczęcia pracy zaczyna się kontaktować klientów. Praca jest przede wszystkim po angielsku, plus kilka innych obcych języków w zależności jakie znasz. Atmosfera dobra, choć jak w każdym dziale handlowym jest presja na wynik.

Joanna

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje o aktualnych ofertach pracy. Obecnie poszukiwany jest Customer Support Specialist oraz Business Development Manager. Co jako obecni pracownicy możecie podpowiedzieć osobom zainteresowanym dołączeniem do XTRF Management Systems? Co czeka ich po rozpoczęciu pracy w tych działach?

Basia

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko Junior Customer Success Manager, ale niestety nie dostałam żadnej odpowiedzi ze strony firmy. Jedyne co mogę ocenić to sam proces rekrutacji oraz rozmowę kwalifikacyjną, które przebiegły miło i wzorowo. Zarówno Manager ds. HR jaki i Pani Manager działu do którego miałam trafić były miłe, a sama rozmowa miała raczej charakter luźnej rozmowy niż jakiegoś "przepytywania". Tak jak pisano tutaj wcześniej odnosi się wrażenie, że jest to firma w której chce się pracować.

@Basia

Pani Barbaro, dziękujemy za miłe słowa. Staramy się bardzo by nasz proces rekrutacyjny był przyjazny dla kandydata i miło nam, że kandydaci doceniają ten trud. Informacja zwrotna dotycząca zakończenia procesu rekrutacyjnego została wysłana do Pani w zeszły piątek. Pozdrawiamy!

Wojtek

Ja co prawda dostałem propozycję pracy, jednak nie mogłem się na nią zgodzić ze względu na to jaką miałem sytuację w poprzedniej firmie a mianowicie sypał się cały dział i nie chciałem się do tego dokładać. Teraz oczywiście bardzo żałuję ,że nie skorzystałem z okazji. Jeśli chodzi o samą rozmowę, miałem identycznie skojarzenie jak kolega powyżej tzn po rozmowie pomyślałem: "kurczę, fajnie by było tu pracować bo atmosfera samej rozmowy oraz miejsca to jest to czego szukam"

dfcv

@witek no tak nadgodziny sie zdarzaja tylko powiem ci ze nie zawsze sa one odplatne wiekszosc firm robi to tak ze po prostu za nie nie placi nie wiem jak tutaj jest

XTRF

Ponieważ mocno rozbudowujemy zespół - szczególnie jeżeli chodzi o obsługę klienta - to niektóre pozycje są nadal otwarte. A poza tym często robimy tak, że jak trafia do nas super kandydat to walczymy o pozycję dla niego - nawet jeśli rekrutacja nie jest aktualnie otwarta. Dobry Pracownik zawsze na wagę złota ;)

a

Pracuję w XTRF od półtora roku i mogę powiedzieć że jest to bardzo fajna firma. Świetna atmosfera, możliwości rozwoju zawodowego, przyzwoite zarobki, umowy o pracę, socjal. Jest dużo zmian i wyzwań ale naprawdę warto jeśli ktoś chce się rozwijać zawodowo. Zdecydowanie polecam.

XTRF

Na wszystkie otwarte obecnie rekrutacje oferujemy umowę o pracę. Dziękujemy za zainteresowanie - z kandydatami, którzy zostaną zaakceptowani po analizie CV kontaktujemy się telefonicznie. Życzę powodzenia i trzymam kciuki za wszystkich kandydatów!

PeZeT

Pracowałem w XTRFie ponad 6 lat i muszę przyznać że nie był to zmarnowany czas. Zyskałem duże doświadczenie w dziedzinie IT jak i podszkoliłem się w j.angielskim. Plusy: -bardzo fajne szefostwo -bardzo mili ludzie -przyjazna atmosfera Minusy: -bark

XTRF

Witam, aktualne ogłoszenia rekrutacyjne są dostępne na naszej stronie http://www.xtrf.eu/career/ ze szczegółowymi opisami. Zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym!

XTRFianin

Czytam opinię od osoby podpisującej się jako exXTRFianin i szczerze mówiąc, to trudno mi uwierzyć w tę sytuację. Pamiętam swoją rozmowę kwalifikacyjną kiedy wychodząc z budynku naszła mnie myśl "kurczę, fajnie by było tu pracować bo atmosfera samej rozmowy oraz miejsca to jest to czego szukam". Teraz kiedy pracuję tu od ponad roku to myślę sobie "fajnie gdyby w każdej firmie było tak jak jest w XTRF". Szefowie o których wspomina exXTRFianin to naprawdę dobrzy specjaliści i super ludzie - podejmują decyzje, które są dobre dla firmy, szukają nowych dróg żeby rozwijać firmę i tworzyć jeszcze lepszy produkt a przy tym są pogodni i przyjaźni. Na własnej skórze przekonałem się, że podstawą dobrej współpracy jest umiejętność komunikacji. W każdej firmie może zdarzyć się trudna sytuacja ale w XTRF wystarczy mieć pozytywne nastawienie i umieć rozmawiać a zawsze znajdzie się rozwiązanie. Nikt nikogo nie zwalnia jeżeli pracownik dobrze wykonuje swoje obowiązki.

Zostaw merytoryczną opinię o XTRF Management Systems Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w XTRF Management Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XTRF Management Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XTRF Management Systems Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XTRF Management Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XTRF Management Systems Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XTRF Management Systems Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Walerego Sławka 5
    30-633 Kraków

XTRF Management Systems Sp. z o.o.