XTRF Management Systems Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o XTRF Management Systems Sp. z o.o.

admin 2015-07-31 18:10:26
Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie XTRF Management Systems Sp. z o.o.. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.
exXTRFianin 2015-09-07 20:48:05
Odradzam pracę w tej firmie. Handlowcy sami stamtąd odeszli, tak zostali potraktowani, a przecież o dobrych sprzedawców dba się szczególnie. Mnie szantażowali przy zwolnieniu. Wykonawcą wymuszenia był sam CEO wraz z manager'ką.

Ultimatum polegało na tym, że albo podpiszę natychmiast(!) porozumienie stron, albo w życie wejdzie wypowiedzenie zmieniające.
- Opcja 1 - Ryzykuję, że za ostatni miesiąc dostanę tylko minimalną krajową (bo oczywiście pozostałych umów nie dali, a przecież już szantażują). Do tego tracę zabezpieczenie w postaci świadczeń z UP. No i oczywiście czysta przyjemność poddania się szantażowi gratis.
- Opcja 2 - Na mocy wypowiedzenia zmieniającego trzeba pracować na etacie przez 3 miesiące za minimalną krajową (jakos 1200?). Z jakąś zawistną satysfakcją powtórzyli to kilka razy, chyba żeby jeszcze bardziej pognębić i całkowicie związać ręce.

Do tej pory czuję obrzydzenie do tych ludzi na myśl o tej "rozmowie". Na początku wydawało mi się, że to rozczarowanie spowodowane samym zwolnieniem. Teraz jednak życzę decydentom i wykonawcom tego wymuszenia z XTRF, aby spotkał ich dokładnie taki sam szantaż, jaki oni zafundowali mnie.

Chcę dodać, że jest to również świadectwo szefów XTRF dotyczące tego, jak powinien zachowywać się katolik. Za takich się uważają i wielokrotnie o tym mówili. Ano pewnie, gdy mogli się chlubić, że wartości są dla nich ważne, i gdy mogli czerpać korzyści ze zdobytego w ten sposób zaufania, to wtedy z przyjemnością to podkreślali. Cóż, u normalnego człowieka, to po czymś takim, do katolików pojawia się odraza.
XTRF 2015-09-11 15:16:18
Przedstawiona powyżej sytuacja mija się z prawdą.

Niezaakceptowanie wypowiedzenia zmieniającego oznacza, że w czasie wypowiedzenia Pracownik pracuje na niezmienionych warunkach. Akceptacja nowych warunków oznacza, że dopiero po okresie wypowiedzenia Pracownik przechodzi na nowe zasady. Brak akceptacji skutkuje wypowiedzeniem stosunek pracy z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Zatem osoba źle zrozumiała zarówno to co jej proponowano jak i odośne regulacje zawarte w Kodeksie Pracy.

Szkoda, że exXTRFianin nie podaje faktu, że wypowiedzenie zmieniające było wynikiem oceny pracy Pracownika - otrzymywane wynagrodzenie było niewspółmierne do wytwarzonego efektu. Nasze działanie było próbą utrzymania pracownika przy zachowaniu rynkowej wyceny pracy, za które Pracownik otrzymywał wynagrodzenie.

Każda sytuacja, podobnie jak i tu opisana ma dwie strony. Tu jest pokazana strona kogoś, kto czuje się skrzywdzony a nie ma sobie odwagi powiedzieć, że to co robił nie było dobrej jakości i nie przynosiło firmie realnych korzyści.

Dalej będziemy się trzymać wartości, w które wierzymy, mając szczerą nadzieję, że nasz były pracownik odniesie w swoim życiu zawodowym wiele sukcesów.
myszczynska 2015-09-13 14:03:59
Ja pracuję w XTRF od ponad roku i uważam, że to fajna firma. Są w porządku, atmosfera jest przyjazna a ludzie naprawdę profesjonalni i dużo się od nich uczę. Przełożeni są otwarci na konstryktywne rozmowy i dyskusje. Moje sugestie są brane pod uwagę a nie mogę powiedzieć by we wcześniejszych moich miejscach pracy to była norma. Ja polecam.
XTRFianin 2015-09-13 15:00:15
Czytam opinię od osoby podpisującej się jako exXTRFianin i szczerze mówiąc, to trudno mi uwierzyć w tę sytuację. Pamiętam swoją rozmowę kwalifikacyjną kiedy wychodząc z budynku naszła mnie myśl "kurczę, fajnie by było tu pracować bo atmosfera samej rozmowy oraz miejsca to jest to czego szukam". Teraz kiedy pracuję tu od ponad roku to myślę sobie "fajnie gdyby w każdej firmie było tak jak jest w XTRF". Szefowie o których wspomina exXTRFianin to naprawdę dobrzy specjaliści i super ludzie - podejmują decyzje, które są dobre dla firmy, szukają nowych dróg żeby rozwijać firmę i tworzyć jeszcze lepszy produkt a przy tym są pogodni i przyjaźni. Na własnej skórze przekonałem się, że podstawą dobrej współpracy jest umiejętność komunikacji. W każdej firmie może zdarzyć się trudna sytuacja ale w XTRF wystarczy mieć pozytywne nastawienie i umieć rozmawiać a zawsze znajdzie się rozwiązanie. Nikt nikogo nie zwalnia jeżeli pracownik dobrze wykonuje swoje obowiązki.
XTRF 2015-09-25 12:06:37
Witam, aktualne ogłoszenia rekrutacyjne są dostępne na naszej stronie http://www.xtrf.eu/career/ ze szczegółowymi opisami. Zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym!
PeZeT 2015-11-30 11:52:32
Pracowałem w XTRFie ponad 6 lat i muszę przyznać że nie był to zmarnowany czas. Zyskałem duże doświadczenie w dziedzinie IT jak i podszkoliłem się w j.angielskim.
Plusy:
-bardzo fajne szefostwo
-bardzo mili ludzie
-przyjazna atmosfera
Minusy:
-bark
XTRF 2015-12-03 10:01:28
Na wszystkie otwarte obecnie rekrutacje oferujemy umowę o pracę. Dziękujemy za zainteresowanie - z kandydatami, którzy zostaną zaakceptowani po analizie CV kontaktujemy się telefonicznie. Życzę powodzenia i trzymam kciuki za wszystkich kandydatów!
a 2015-12-18 17:42:42
Pracuję w XTRF od półtora roku i mogę powiedzieć że jest to bardzo fajna firma. Świetna atmosfera, możliwości rozwoju zawodowego, przyzwoite zarobki, umowy o pracę, socjal. Jest dużo zmian i wyzwań ale naprawdę warto jeśli ktoś chce się rozwijać zawodowo. Zdecydowanie polecam.
XTRF 2015-12-21 13:39:16
Ponieważ mocno rozbudowujemy zespół - szczególnie jeżeli chodzi o obsługę klienta - to niektóre pozycje są nadal otwarte. A poza tym często robimy tak, że jak trafia do nas super kandydat to walczymy o pozycję dla niego - nawet jeśli rekrutacja nie jest aktualnie otwarta. Dobry Pracownik zawsze na wagę złota ;)
dfcv 2016-05-17 11:26:59
@witek no tak nadgodziny sie zdarzaja tylko powiem ci ze nie zawsze sa one odplatne wiekszosc firm robi to tak ze po prostu za nie nie placi nie wiem jak tutaj jest
Zostaw swoją opinię o XTRF Management Systems Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XTRF Management Systems Sp. z o.o.