JANPOL P.P.H.U. S.C.

Łódź

Opinie o JANPOL P.P.H.U. S.C.

ab 1781 2013-10-09 18:03
Potezna szara strefa od 25-ciu lat.Dziwne,ze do tej pory nie zainteresowal sie ta tak szkodliwa dzialnosia na szkode Panstw ani US,ani PIP.Moze dlatego,ze ta sprawa powinno zajac sie CBA ewentualnie NIK. Wszelkie kontrole(a bylo ich sporo wychodza zachwycone. .RESZTE PROSZE SOBIE DOSPIEWAC.Przez ostatnie 7-lat przez ten zaklad przewinelo sie powyzej 70-ciu osob bez zadnej rejestracjiFaktyczne zatrunienie 2 osoby z tego jedana na pol etatu.Produkcja faktyczna na rynek wewnetrzny i eksportowy (Szwajcaria)wymagalaby zatrudnienia minimum 10 osob.
pani janowa 2014-01-30 20:32
zgadzam się z tą opinią byłam tam na próbie szycie bardzo skomplikowane pani szefowa bardzo rozmowna obiecująca wiele pan szef złotousty dodam tylko tyle że w chwili odmowy dalszej pracy pojawiają się nerwy u pani szefowej a z tego co się dowiedziałam od tamtejszych szwaczek to przez pierwsze pół roku niema co liczyć że się wyjdzie na rękę 1000 tak więc to praca dla takich co im na pieniądzach nie zależy lub dla takich co lubią robić dla idei
Jj 2016-12-19 22:20
Wyzysk cZłowieka najlepiej żeby pracować po 12h za pół darmo a dyrektor to jakaś porazka
Szwaczka 2017-05-03 09:53
@ad 1781 Hahaha szara strefa dobre sobie, mala firma,w ktorej dobrze sie pracuje i mozna sie dogadac z szefostwem. Trzeba pracowac, pracy jest duzo ale bylam o tym uprzedzona od wejscia. Wczesniej przezylam mobbing, krzyki i obcinanie pensji za nic, a tutaj jest spokoj. Atmosfera na szwalni nieciekawa, ale trzeba sie odciac i pracowac to i sie zarobi dobrze.
Zostaw swoją opinię o JANPOL P.P.H.U. S.C. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JANPOL P.P.H.U. S.C.