Opinie o Glam Home Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Glam Home Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Glam Home Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glam Home Sp. z o.o. w Łódź

Niezadowolony Nowy wpis

NIE POLECAM!!!!!! Jakość zakupionego drewnianego łóżka koszmarna, materaca jeszcze gorsza. Drewno niewyszlifowane, pomalowane bardzo niedbale, chyba przez pijanego malarza. Trzeba uważać na drzazgi. Gąbka materaca 10 cm, a deski, które niby maja tworzyć stelaż wbijają się w ciało. Pracownicy niekompetentni, nadają dwie paczki, a wysyłają jedną. O drugą paczkę trzeba się upominać. W ramach przeprosin wysyłają jakieś chińskie badziewia!!!! ŻENADA!!!!!

Monika Nowy wpis

Kto w tej firmie zajmuje się działem reklamacji?

Ela Nowy wpis

Łóżko fatalne ale za te pieniądze czego się spodziewać po dwóch tygodniach połamał się spod kontaktu z firmą żadnego poprostu trzeba zapakować i odesłać tylko czy ktoś odbierze

renaulte163

Witam. Kupiłam od Państwa łóżko z materacem i stelaże w rozm 120/200 Ale niestety po złożeniu łóżka w dniu wczorajszym okazało się że materac jest o 20 cm za krótki. Nastąpiła pomyłka. Proszę o kontakt. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Glam Home Sp. z o.o. - Łódź

Glam Home Sp. z o.o.