Dre

Gronowo

Opinie o Dre

Guru 2017-02-16 20:20
Ale smarujecie. Prawda jest taka że każdy chciałby zarabiać 4 tyski a przy tym się nie narobić. Tyle tu piszecie o operatorach a tak naprawdę dobry operator to samodzielny zorganizowany i umiejetny człowiek który nie tylko przychodzi na maszynę cnc aby wciskać guzik zielony lub czerwony. Płaca powinna być adekwatna do wiedzy i zaangażowania oraz zgodzę się stażu chociaż są ludzie co pracują po 10 lat a nie znają kolorów ani modeli nie mówiąc o rozroznianiu stron drzwi więc o czym my mówimy. Co do urlopów to fakt że powinno się coś zmienić.
Z2 2017-02-16 21:02
No właśnie to jest to co pisał kolega z góry,ktoś taki jak TY który ma zero pojęcia o maszynach pisze ze się wciska guzik zielony lub czerwony,to dlaczego taki jak ty nie stoi na maszynie,nie jeździ sztaplarką żaden inny nie chce tam stać!!bo to obowiązki,odpowiedzialność,zjedzone paznokcie jak coś idzie nie tak,stres i kupa rzeczy których Ty nie pojmiesz. Pewnie jesteś którymś że zmianowych i piszesz takie brednie,żeby bronić waszej racji bytu. Jak by było OK.to by chyba operatorzy się nie zwalniali,ba nawet pomocnicy przecież odchodzą
Guru 2017-02-16 22:21
Akurat o maszynach mam bardzo duże pojęcie, chociaż pojęcie to nie wszystko, spryt myślenie co się robi i organizacja , dążenie do tego aby było łatwiej ma stanowisku pracy jak i w jego otoczeniu. Smarujecie te Dre a to jeden z lepszych pracodawców w tym rejonie a do sytuacji jakie mają miejsce sami ludzie doprowadzili, bo jeśli są jakieś problemy to się o nich rozmawia a nie zamiata pod dywan lub na tym forum. Zawsze będą problemy i wiadomo kto siedzi na takich forach i smaruje, ten co kombinuje ma wszystko w D. Ten co szanuje pracę i się stara jest doceniany i nie pisze takich bzdur na takich forach. Zresztą temat jak rzeka.
Hki 2017-02-17 07:38
Witamy na forum Szanownego Pana Kierownika
sct 2017-02-17 10:16
To co Ty robisz na tym forum na, którym siedzą tylko ci co smarują. Może kiedyś był jednym z lepszych pracodawców w tym rejonie. A rozmawiać nie ma z kim- dobrze napisał kolega z góry( praca jak nie ta to inna).
wItOlD 2017-02-17 10:54
Obgryź sobie paznokcie ty nie zastąpiony człowieku!!!!Na ul.Bema w Elblągu przyjmuje Psychiatra!!!!
She 2017-02-17 13:37
Legendy o tym forum już krążą po Elblągu....Człowiek z niedowierzaniem wchodzi i czyta "wypociny" typowego polskiego pracownika. Zarobić, ale żeby się nie narobić. Poziom wypowiedzi co niektórych wiele mówi o danym pracowniku. Typowy cwaniak opierdzielacz zawsze będzie narzekał. Tak jak wyżej któryś z Panów napisał o obgryzaniu paznokci... właśnie lepiej sobie postac i poobgryzac niż coś porobić. A może przypadkiem uda się prześmignac do końca zmiany, albo wezmę pobawię się telefonem, zawsze to czas szybciej zleci. Niestety takie rzeczy dzieją się nie tylko w DRE, ale w większości firm i to nie tylko w Elblągu. Przychodzi sobie taki delikwent /delikwentka do pracy czy to w banku czy to w fabryce, wykształcenie średnie, zero doświadczenia, a na pytanie o oczekiwane wynagrodzenie rzuca 4tys. Gdzieś się zlituja i przyjmą i jak wygląda praca takiego pracownika... papierosek, kawka, telefonik, ploteczki. I za co te 4tys maja byc? Niestety żeby zarobić trzeba się narobić i dać coś od siebie a nie tylko narzekać. Proponuję się zebrać i w grupie coś zadziałać jak jesteście tacy niezadowoleni, łatwo pisać chamowate wypowiedzi na forum i obrażać jeden drugiego. Trochę kultury Panowie. Z tego co można przeczytać są osoby zadowolone i niezadowolone. Nawet jeśli ta osoba zadowolona jest kierownik, myślicie że jego stanowisko jest takie wspaniałe. W każdej firmie mniejszej czy większej to kierownicy czy managerzy odpowiadają za swoją załogę, jeśli załoga zawala to uwierzcie najbardziej dostaje się właśnie managerom czy kierownikom. Im też dostaje się po premiach, zwykły pracownik często o tym nie wie. Normalny pracownik wychodzi z pracy i ma wszystko gdzieś, kierownik wraca do domu i często wisi jeszcze na telefonie(lub wraca zaraz do pracy) starajac się rozwiązać problemy, które pojawiły się po jego wyjściu z pracy. A to przyjdzie klient niezadowolony, a to maszyna się zepsuje, a to awaria systemu i przelewów nie można zrobić, czy choroba pracownika. Jestem osobą niezwiązana z Waszą firma, zbieram materiał na temat pracy w firmach budżetowych i prywaciarskich, jedno co mogę doradzić jeśli jesteście niezadowoleni to warto rozmawiać o problemach z kierownictwem, z własnego doświadczenia to wiem, często kierownictwo nie widzi problemu bo ludzie też o tym nie mówią. I niestety ale czasami trzeba coś dać od siebie i się postarac by inni to docenili. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
mac 2017-02-17 14:43
Jak by Pan uważnie czytał, to, by się doczytał, że nie ma z kim rozmawiać, a tym bardziej z kierownikami się nie da. Tak kierownik ma bardziej odpowiedzialną pracę, ale w końcu sam się jej podjął, nikt go nie zmuszał do takiej odpowiedzialności i ma zarobki raczej nieporównywalne do zwykłych pracowników, więc na co tu narzekać. A picie kawy i grzebanie w telefonie , to się zgodzę,ale w biurach, bankach itp., przy maszynach raczej się nie da.
Monter 2017-02-17 17:11
Oj da się a i jeszcze na fajka potrafią wyskoczyć. Grunt to dobra organizacja.
Radek 2017-02-17 17:22
Gdzie można poczytać to co Pan piszę panie SHE?
Arab 2017-02-17 17:41
Skoro tak wam źle to dlaczego się nie zwolnicie i po problemie,skoro tyle jest pracy nikt nikogo nie trzyma na smyczy, czy porostu piszecie aby pisać
Bob 2017-02-17 17:52
Prawda boli!!
PracaJakNieTaToInna 2017-02-17 18:10
Toż przecież się ludzie zwalniają,parę osób jest na wypowiedzeniu a bum będzie na wiosnę
mac 2017-02-17 21:09
No możliwe, że gdzieniegdzie się da na maszynach tak robić,(żeby nic nie robić) ale to są już prawdziwi ściemniacze.
tak 2017-02-17 22:00
Jakie wypowiedzenia? Jakie zwolnienia?
Odnosze wrażenie, że tutaj jak jest kilku zadymiaczy, co podniecają ogień, żeby ognisko się paliło na forum.

Atmosfera może i ma trochę do życzenia w robocie, ale to że ktoś powiedział że zamierza kupić statek kosmiczny to jeszcze nie to samo, że za niego zapłacił !!! W kazdej firmie zawsze znajda sie tacy co im cos nie pasuje i tacy, ktorzy beda zadowoleni.
Konkrety panowie, ilu sie zwolni? bo jakos na przerwach nie slychac tego?
Ogr 2017-02-17 23:17
Zarabiasz 3.500PLN chyba że ci kiero u.p.i.e.r.d.o.l.i. nie masz rodziny nie masz nic! Kup se statek kosmiczny i srrru!!
Lessi 2017-02-17 23:26
Jak można zadać pytanie!!! Ilu się zwolni!!! Tylko Chyba idiota by to napisał!! A przepraszam nie zapomniałem obok listy obecności leży lista ile osób się zwolni konkretnie!!! W tym tygodniu za miesiąc za dwa za pół roku wszystko jest!!! I jest też ile kosztuje statek kosmiczny!!!
Łysy 2017-02-17 23:42
No właśnie zarabiasz 3.500 zł nie masz rodziny tylko babcie a zarób 2.300 dwójka dzieci i żona niepracująca i jeszcze kup statek kosmiczny a potem dopiero gadaj takie pierdo.luty.!!
MadMax 2017-02-18 00:17
Masz fochy do pracodawcy ze zrobiłeś dwójkę dziecię i masz leniwą babę?
mddn 2017-02-18 00:35
To, że kobieta nie pracuje, nie znaczy, że jest leniwa, może na przykład zajmować się dziećmi, lub może to wynikać z innej sytuacji i to jest akurat nie Twoja sprawa, a zarobki to jest zupełnie inna sprawa, bo jak na taki zakład to niestety, ale jest dużo do życzenia.
!!! 2017-02-18 08:00
Po pierwsze ani słowa nie napisałem na pracodawcę po drugie baby to masz w nosie po trzecie mam chociaż jak ty to Babe i dzieci a nie tylko rękę w kiblu.
Nie 2017-02-18 10:35
No to juz. Na co czekamy? Po co odwlekac to w czasie? Razem mozemy wiecej.

Podobno kadry sa juz gotowe do masowych odejsc operatorow. Maja juz nawet nasza liste nazwisk, wiec bedzie szybko i bez problemu.
netman 2017-02-18 11:45
"nie" ale ty nie jesteś operatorem w dre , ty tam nawet nie pracujesz, tak jak pare innych wpisów z tego
forum działasz w imieniu innej firmy , no nie :))
wiem to powiem 2017-02-18 12:15
trochę danych dla tych co nie wiedzą o co chodzi:
średnia płaca pracowników fizycznych za ostatnia kwartał w warmińsko -mazurskim 3000 brutto , średnia krajowa ok 3300 , średnia w dre , bez płac zmianowych i kierowników to 3800brutto , a średnia operatorów to 4120 zł brutto a masowe odejścia operatorów o których są tu wpisy wyżej to w tym roku zwolnił się
jeden ( ściga go komornik za długi i dlatego poszedł sobie) . I to tyle faktów.
ktc 2017-02-18 13:06
Statystyki statystykami, i tyle w tym temacie. Tu nie tylko chodzi o pieniądze, ale i o traktowanie pracowników. A odejścia prawdopodobnie się dopiero zaczną.
ziko 2017-02-18 17:59
ok zadałeś sobie troszkę trudu ale uzupełnij dane !!!!operatorów zwolniło się dużo więcej !!! licz jeszcze raz albo zapytaj kerownika ?!!! i zapytaj na z3 !!!z4 !!! a potem perdol te farmazony dla ludu !!!
Fuck 2017-02-18 18:13
Kim ty jesteś człowieku żeby obrażać i pisać takie życzy o kimś kto ma Zaje.bisty problem w życiu!! Myślisz że się zwolnił bo ma komornika!!! Widać że jesteś przydupasem pod.pierdalaczem i nie jednemu raz Zaje.bałeś czytaj ukradłeś komuś premie i tyle w temacie powodzenia żyj dalej w niewiedzy!!!
Inteligent 2017-02-18 18:29
MadMax jesteś zaje.bisty !!!! dobrze doje.bałeś kretynom jesteś po prostu najlepszy NR1 !! weż napisz coś jeszcze czekamy !!!! MadMax i wszyscy razem MadMax !!!
lus 2017-02-18 18:39
Super Jesteś fenomenalny zaje.biście im doje.bałeś dawaj jeszcze kretynom super jeszcze raz naprawdę szacun za wszystko super !!!
ciekawe 2017-02-18 19:08
Fuck ,lus, inteligent,nie, to ten sam autor i też nie z dre. Chyba czas zacząć nowy temat: jak działa forum GOWORK.
Ale to już nie tu , ...dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć z sieci.. o i byli pracownicy piszą ciekawe rzeczy.
Gdzie? 2017-02-19 17:11
Gdzie?
Egon 2017-02-21 04:57
Napisz coś momdrego
Egon 2017-02-21 05:12
Z1 na praśe walcowe pracuje tam trzech operatorów i jeden z domaga się kasy za jazdę sztaplarką nie król
!!! 2017-02-21 05:58
No i co??
Egon 2017-02-21 09:49
Czas skończyć z tym i nieładnie głupot tylko pilnuj baby
Egon 2017-02-21 17:55
Król wywalczył kasę za jazdę sztaplarką
KRÓL 2017-02-21 18:22
Uważaj gościu z wypisywaniem nazwiska !!!!! Jest takie prawo jak ochrona danych osobowych i administrator na wniosek Policji może udostępnić twoje IP i wtedy będzie płacz!!!! A od Króla wara!!!

Nie piszcie GŁUPOT!!!!!
Operator 2017-02-21 18:49
Wielki szacun i podziękowanie dla prezesa zarządu za spotkanie i wyjaśnienia spraw trudnych. Pozdrawiam
Rasy 2017-02-21 20:15
Dla nas chyba też gdyby nie my Prezes nigdy by się raczej nie dowiedział o swoich kierownika i brygadzistach o problemach w firmie o okradaniu ludzi za nic!!!
Prawda 2017-02-21 20:38
Ta trzeba Panowie podziękować takim ludziom jak.. Guru, Witold,SHE, Arab,tak,Mama,Nie,wiem to powiem, Ekon,Pam param, Kranik,Witek, yyy,Shl,Rrr,STOPWARIATOM, Obiektywny, dziecinada, jestOk, DZIĘKI nam złodzieje i popierd.olency dostaniecie podwyżkę a tak cały czas nas obrazaliscie smieliscie się z nas z naszych żon i dzieci Na Zdrowie Złodzieje z plastikowymi zębami!!
I super 2017-02-21 21:02
Tak teraz wiemy że Prezes czyta i wie o wszystkim co zrobicie!! Już nie będziecie bezkarnie kraść nie wasze pieniądze panie Miękki i Cwany
Z4 2017-02-21 21:27
A może ci wszyscy co wymieniłeś to tak naprawdę to jedna osoba np. Kierownik lub zmianowy kryjący się pod wieloma nikami?prawda zabolala i wyszła na jaw teraz zacznie się zemsta i nagonka na ludzi.
Pierwszy do odstrzału 2017-02-21 23:06
Oj zacznie się zemsta, tylko w jakiej formie nie usłyszałem. Wiem z dobrego źródła. A mogłem siedzieć cicho i potulnie wykonywać polecenia. Kodeks Pracy trza wyrzucić, gdyż go chyba nie rozumiem albo nie umiem przekazać istotnych treści. No cóż nie jestem dobrym oratorem. Za to mam zdrowe ręce i nogi więc jutro pójdę z uśmiechem na twarzy włączę maszynę, która mnie rozumie i wykażę się jako dobry operator. Pozdrawiam "kolegów" z pracy. Dzięki
Mouse 2017-02-22 09:44
Chłopaki ja współczuję i szkoda mi chlopakow przyszli od kier.J... do kier.H zakladu nie.zmienili przeciez a ten ..... uciął im premie to jakas paranoja wczesniej robiac tam zapracowali sobie na nia . Nie wierzę w to co sie dzieję jeden zaklad dwie zasady, ciężko tu.powiedziec jedno znaczy to samo. Dla nas tez nie sa lepsi dadza podwyżkę to utnie ci sie premia i wychodzisz jeszcze gorzej.Moze zebranie co bylo cos zmieni
Mustafa 2017-02-22 15:26
A pani she to pewnie siedzi w biurze i klika enter.
Reżyser kina akcji 2017-02-22 22:36
Jest też bieda w Afryce i wojna w Iraku. Teraz to już pier- do-li - cie od rzeczy! A weź powiedz jeszcze komu nogi śmierdzą jak się przebiera, no weź! Powiesz?! jak nie będzie miał za co to cie nikt nie podp...doli. Zostało wyraźnie powiedziane przez samego prezesa jest problem to go zgłoś tam. A jak nie to nie becz tu teraz i nie pisz bzdur żeby tylko kręcić zadyme. Jeden wie z dobrego źródła ze się zemsta zacznie!!??? Ku...wa człowieku słyszysz siebie.??! Lepiej wieczorami nie wchodzcie z domów bo jeszcze was tajni agenci odpier-do-la. Dno od spodu! koniec po temacie teraz czas się wziąć do roboty. A TAKI SIE STARALEM BYC ROZWAZNY I KULTURANY.
Pierwszy do odstrzału 2017-02-22 23:07
Patrz nadal na świat przez te swoje różowe okulary. Na kierownika też pójdziesz do prezesa? I co dalej? Sam się zwolnisz bo nie wytrzymasz presji? Są relacje pracownik-kierownik o których nie wiesz, a nawet jakbyś wiedział to nie uwierzysz. A teraz weź się do pracy, bo chyba sobie lewą przerwę zrobiłeś, albo idź spać bo wydajny nie będziesz rano.
alex 2017-02-23 12:57
Podwyżki u Wójcika.Ha Ha Ha.Pracowałem tam 3.5 roku i nie żałuje że się przeniosłem do DRE.
She 2017-02-23 22:00
Muszę Ciebie zmartwic... mój ulubiony klawisz to escape. Lubisz chyba szukać zaczepki, nie mając tak naprawdę nic do powiedzenia. Piszesz coś bez sensu, myśląc że może będzie śmiesznie. Śmiesznie nie wyszło, raczej żenująco. Czas na escape. Żegnam.
Endrju 2017-02-24 00:12
To jest chore. nie chodzi o kasę co wiadomo jest ważna ale o traktowanie kierowników i brygadzistów nas dorosłych ludzi i prezes raczej nic o tym nie wie źle spojżysz na kierasa i po premi gówno obchodzą ich sprawy pracowników i ich rodzin wszyscy pracują pod stresem bo kierasy grożą zwolnieniem i wszyscy milczą .DAJCIE NORMALNIE PRACOWAC
Zostaw swoją opinię o Dre - Gronowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dre