Zakład Usługowy KORAD Grzegorz Dubas

Bydgoszcz

Opinie o Zakład Usługowy KORAD Grzegorz Dubas

anonim 2009-05-21 10:18:07
Słowa kojarzące się z Zakład Usługowy KORAD Grzegorz Dubas (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..dobra. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..ok. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Zakład Usługowy KORAD Grzegorz Dubas:
Najbardziej nie podobało mi się w Zakład Usługowy KORAD Grzegorz Dubas:
Malarz 2012-11-26 19:18:01
Firma krąży po Polsce wykonując zlecenia na malowanie konstrukcji stalowych. W skład zespołu wchodzi stała kilkuosobowa ekipa z Bydgoszczy i najemnicy lokalni. Kiedy stali pracownicy mają w miarę przyzwoite warunki, to zupełnie inaczej wygląda sprawa najemników.
Pierwsza sprawa. Taktyka pozyskiwania pracowników. Anons z informacją o wysokiej stawce. Ale w praktyce nigdy takiej stawki nie uświadczysz, gdyż naturalnym jest, że nie będziesz mieć takiego stanowiska jak ekipa z Bydgoszczy. Kolejna sprawa, nie mowy o płaceniu składki ZUS. Jeśli ją wymusisz, Dubas wywali cię z roboty, bo dla niego jest to sygnał, że będziesz chorował. Tak więc praca na czarno, bez jakichkolwiek papierów, w warunkach bez zabezpieczeń wysokości i
na stawkę inną niż jesteś werbowany. Z płatnością też nie jest idealnie, bo Właściciel firmy lubi się spóźniać (nigdy nie wiesz kiedy dostaniesz kasę) oraz mylić w wypłacie oczywiście na minus.
Roma 2016-05-02 11:21:04
Moim zdaniem Zakład Usługowy KORAD Grzegorz Dubas radzi sobie naprawdę dobrze na rynku pracy, świetna firma, doskonałe ogłoszenia, ja polecam bardzo..
Zostaw swoją opinię o Zakład Usługowy KORAD Grzegorz Dubas - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Usługowy KORAD Grzegorz Dubas