Esteticmed.pl Marcin Bieńkowski

Bydgoszcz

Opinie o Esteticmed.pl Marcin Bieńkowski

Wymagania stawiane nowym pracownikom nieadekwatne do wynagrodzenia. Na każdym kroku wykorzystywanie pracownika do wszystkiego, czego się tylko da (od pomocy recepcji po pomoc paniom sprzątającym). Godziny pracy nieregularne (od 5h do nawet 11 h dziennie), dodatkowo każda sobota musi być dyspozycyjna. Atmosfera wśród pracowników strasznie nieprzyjemna, napięta. Zachowanie niektórych pracowników w stosunku do nowych osób w pracy podchodzące pod mobbing. Jedna z pracownic kliniki podczas obowiązkowych szkoleń wewnętrznych w klinice, wykazywała brak szacunku i poniżanie w stosunku do nowych pracowników. Jeśli ktoś zastanawia się na pracą w tej klinice, szczerze nie polecam.

Zasmucona

Zgadzam się z poprzednim komentarzem. Pensja niewiele wyższa od najniższej krajowej, traktowanie pracowników podchodzące niestety pod mobbing, nadgodziny często nie są liczone - 15,20,30 minut nie są często nawet wpisywane... Szkoda, bo klinika ekskluzywna, ale przyjazna jedynie dla klientów, na pewno nie dla pracowników, a już szczególnie dla nowych..

Roger

Wymagania z kosmosu, pensja niższa niż w biedronce. Praca w soboty...żenada i dorabianie się lekarzy kosztem pracowników.

Zostaw opinię o Esteticmed.pl Marcin Bieńkowski - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esteticmed.pl Marcin Bieńkowski