Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Weronika

@Feliks tak, ja znalazłam ofertę zamieszczoną przez RICOR POLSKA na jednym z dużych portali z ogłoszeniami od pracodawców. Chodzi o stanowisko Księgowej/Księgowego. Należy posiadać minimum 5 lat doświadczenia w takiej pracy. Taka posada Cię interesuje czy może szukasz innej? @Mati a jaka jest atmosfera w firmie i relacje między pracownikami?

Mati
@Weronika

Atmosfera jest taka sama jak w każdej polskiej firmie. Jest część ludzi w porządku i część, która tylko narzeka i nie chce pracować. Na moje doświadczenia jednak powiem, że atmosfera jest dobra, bo firma jest relatywnie mała i nie ma korporacyjnych zagrywek.

sebix
@Mati

Mati nie wiem jak długo tam pracujesz i gdzie Ale w biurze jest wysoki i wyrachowany poziom zagrywek :)

;-) lol

Najlepsza firma w jakiej pracowałem. Darmowa siłownia na prasach, a na robotach spawalniczych można kilometry wychodzić. Wspaniali brygadziści i kierownik - produkcji zawsze pomogą. Firma stawia na jakość a nie na ilość.

ssdy
@;-) lol

Wyśpij się najpierw :) a nie piszesz z rana bzdury

poraszka dla początkujących kasa to ok 2100zł umowa zlecenie praca produkcja

Feliks

To dobre informacje, może ktoś słyszał o ewentualnej pracy w firmie?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
Mati

Praca jest ok. Bezproblemowy dojazd dla ludzi z okolicy. Zdobywają nowe projekty, firma się rozwija.

Oceniacz

Tak cicho na forum? to tylko dobrze świadczy.

Patryk

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Gonzo

Do ricoru przyszedł nowy pracownik pan BHP dał mu stare używane buty i używaną odzierz szawki niema poprostu skandal

Byłem i się zmyłem
@Gonzo

No dokładnie tam tak jest i rękawiczek nie dają

Andrew
@Byłem i się zmyłem

Takie rzeczy tylko w Ricor LTD - skandal z tą odzieżą używaną i starym śmierdzącym obuwiem po kimś..

Weronika

Od pewnego czasu panuje cisza w tym wątku. Czy to oznacza, że pracownicy firmy RICOR POLSKA są zadowoleni z warunków oferowanych przez tego pracodawce? Widzę @Andrew, że masz rozeznanie odnośnie warunków bhp panujących na hali? Pracujesz obecnie w tej firmie, może zechcesz podzielić się opinią z innymi użytkownikami odnośnie atmosfery pracy?

Szybki bill
@Weronika

Zostali prawie sami Ukraińcy bo firma na dobre przeniosła się do Starczanowa, dlatego nikt już tu swoich żali nie wylewa

Duży Ted

Krystek, wiem ze roboty jest w ch##j, ale nigdzie nie bedziesz mial lepiej,wracaj Ty jeb#ny leserze :D

Krystian
@Duży Ted

Ja podziękuję :) jedna zmiana i trójka z przodu 10 min od domu mi wystarczy :D

10 lat za murzynami

Ta firma jest 10 lat za murzynami i z standardami i z płacami. 0 bhp, także robisz na własną odpowiedzialność, a jak Ci się coś stanie to będą chcieli umyć ręce i zrobić tak by było z Twojej winy. Zarobki to ok 2000zł na rękę więc szału nie ma za pracę w hałasie na produkcji, ostre blachy, stare prasy, które nie są poddawane przeglądowi, czy warto ryzykować tam zdrowie? Odpowiedzcie już sobie sami.. Firma jest w trakcie przenoszenia do Starczanowa koło Nekli, także jeśli ktoś patrzy by się zatrudnić to raczej już tam, bo Poznań zaraz stanie się przeszłością a za 2000zł tyle jeździć no to nikomu się nie opłaca. Ogólnie stosunek do pracownika jest znikomy, traktują człowieka jak śmiecia, nie Ty to następny, liczy się sztuka i ręce do zapieprzania, kilku pracowników, którzy pracowali już po parę lat w tej firmie odeszło i nawet nikt nie próbował ich zatrzymać. Jako zwykły pracownik fizyczny raczej nie warto tam iść, może na jakimś stanowisku biurowym jest ok, tego nie wiem, ale tam już obsada jest raczej obstawiona. Firma ogólnie jest Angielska i zarządcami są Anglicy, a w firmie większość pracowników produkcyjnych to Ukraińcy, zostało kilku przydupasów i pół mózgów Polaków. To tyle w jednym wielkim skrócie omijajcie tą firmę szerokim łukiem bo te pieniądze można zarobić w spokojnej pracy, bez narażania zdrowia.

kuzyn romana
@10 lat za murzynami

romek słabiutko:),nie dajesz rady...

szara myszka z fabryki
@10 lat za murzynami

wstydzimy się romana,on nam chluby nie przynosi

jedna z pracownic
@10 lat za murzynami

panie prezesie,przekroczył pan wszystkie granice przyzwoitości,jak my mamy na pana patrzeć,takie banały pan tu wypisuje

ona z biura
@10 lat za murzynami

nasz prezes sprytnie ucieka od obowiązków,nie wiedzieć czemu

baad
@10 lat za murzynami

20 lat lub nawet więcej za murzynami.. brak organizacji i jedno wielkie gó..no.. 40 letnie rozsypujące się prasy i chińskie narzędzia nadające się wyłącznie na złom.

Andrew
@baad

Generalnie jest to firma produkująca złom z taniej Chińskiej blachy na zabytkowych, zajechanych prasach. Zero standardów i jakości. Wszystko zalane sciekajacym olejem i nie sprzątane hale produkcyjne. Radzę omijać ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem.

Weronika

@Koledzy Romana, co ma na celu Twój komentarz? Takie wypowiedzi jak Twoja nie będą tolerowane na forum GoWork.pl. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w RICOR POLSKA i chciałby podzielić się swoją merytoryczną opinią na temat pracy w tym miejscu? Jak oceniacie warunki oferowane przez tego pracodawcę?

Bez skrupułów

No to teraz polecą etaty w Poznaniu i zostanie sama Ukraina, bo z Poznania to dłużej niż dwa miesiące nikt tam nie będzie dojeżdżał i oni dobrze to wiedza, może tylko jakieś głupki, których "podwyżka" rzędu 100zł za 2h straty na dojazdy codziennie satysfakcjonuje. Żeby tak ludzi traktować na tydzień przed zamknięciem prod.w poznaniu dowiadują się ludzie po kątach,że na pocz marca jest faza przenoszenie i wszystko tu zostaje zatrzymane. Kolejny raz udowodnili jak cudownym sa pracodawca i jak traktuja ludzi jak smieci,takie rzeczy sie mowi co najmniej miesiac wczesniej by byl czas na znalezienie pracy,ale kogo to obchodzi czy ktos ma dzieci rodzine. Brawo Polacy,ze na takie cos sobie pozwoliliscie,na takie traktowanie

Kleofas
@Bez skrupułów

Podziękuj kierownikowi za nie przekazanie tej "dobrej nowiny". Data nie zmieniła się od dawna. 100 za 2h dziennie z życia to rzeczywiście śmiech.

BoaDupczyciel
@Bez skrupułów

a co już ktoś dostał podwyżke że tylko stówka?

pracujący nadal
@BoaDupczyciel

roman ty już nic tu nie pisz ,twój czas minął,cieniutki byłeś ale w gębie to mocny byłeś

Majster
@Bez skrupułów

Nie bądźcie śmieszni bo już 3 lata wiedzieliście że firma się przenosi wy pseudo-przyjezdni poznaniacy

Weronika

@Krys, a czy Ty pracujesz w RICOR POLSKA? Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? @ciekawa, widziałam, że byłaś zainteresowana pracą w RICOR POLSKA. Zdecydowałaś się aplikować? A może już pracujesz w tym miejscu? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w tym miejscu? Czy warunki, które oferuje ten pracodawca, są dla Was satysfakcjonujące?

Weronika

Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że jest to forum wymiany opinii na temat pracodawców - Wasze komentarze nie wnoszą kompletnie nic nowego do dyskusji, nie mówią nic nowego osobom zainteresowanym pracą w RICOR POLSKA SP. Z O.O. i na dodatek są niezgodne z regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ) i najpewniej zostaną usunięte. Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie? Czy poszukują nowych pracowników? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy.

yyy

Poszukuja.sprawdz w serwisie NUZZLE oferty agencji HR KADRY pracownik produkcji

tajemnicza
@Weronika

podobno szykują się latem wielkie powroty

yyy
@tajemnicza

a co ? pan dyrektor wraca

stały pracownik
@tajemnicza

romek ciebie na pewno tu nie będzie:)

rambo
@yyy

z tego co słyszałem to wraca 6 osób

ona

te lato będzie gorące

pracownica
@rambo

a więc odliczamy tygodnie,nadchodzi tsunami:)-żartuje:)

prasowy
@pracownica

co te pieniądze robią z ludzi

stary wiarus fabryki
@pracownica

niedługo wjedzie walec,także żarty się skończą

Krys

Szukaja operatora cmm

ciekawa
@Krys

a jakie są warunki na operatorze cmm? czy lepiej omijać? praca dość spoko czy nerwówka?

Kunta
@ciekawa

Złóż podanie to się dowiesz.

Kaziu

Wiesz co to CMM? Pewnie nie bo inaczej nie zadawałbyś takich pytań.

*!*
@Kaziu

Wiem co to i wiem jakie sa naciski na pomiary od pracodawcy i wiem ze jest czasami przeje.ne. Uwierz mi czasami nie jest tak slodko... dlatego pytam

normalność
@Kaziu

8 pracowników wraca latem

kalafior
@normalność

wiemy ,że wielu powróci,tylko co ich do tego skłoniło?

twardy z prasy
@kalafior

wiemy ,że stery będą w odpowiednich rękach

@*!*

Pewnie żaden pracownik CMM Ci nie odpowie. Ale nie wyglądają na przemęczonych.

@anonymous

ta fala nadchodzi:)

*!*
@anonymous

Dzięki

były lider

A co się dzieje z braćmi Czeszewskimi- pytanie do starszych pracowników.

Pękająca blacha

Idioci jaki prezes Roman, jak go w tej firmie dawno nie ma ???? CHyba wam jakiś uraz psychiczny ten człowiek wyrządził, że takie głupoty piszecie

worker
@Pękająca blacha

roman sięgasz już dna,wstydzimy się takiego oszusta ja ty

piękna kobieta

prezes roman boi się własnego cienia,do czego to doszło

niebrzydka nowa
@piękna kobieta

nasz prezes topi się z dnia na dzień

twoja znajoma
@piękna kobieta

romam jak możesz nam patrzeć w oczy po tych wpisach?

gruby adam

Ta firma to wlasciwie jedna osoba,ktora traktuje pracownika jako narzedzie pracy,jezeli cos jest nie po jego mysli potrafi czlowieka potraktowac jak scierwo,ktorym sam jest w rzeczywistosci.Rozmowa z nim i te smieszne zebrania to jedna porazka.[usunięte przez moderatora] to ktos zagubiony,najlepiej mu wychodzi gaszenie swiatel na hali i zamykanie okien.Pierwsza wtyczka zakladu.Jest jeszcze drugi,brygadzista ktory mruga oczyma i chyba traci sluch.Sa takze jego wyznawcy od kosza panowie[usunięte przez moderatora]Tematu [usunięte przez moderatora]nie porusze,to bylo totalne wyniszczenie kobiety na prasie.Inspekcja pracy mialaby tam pole manewru.Wszyscy ktorzy tam pracowali maja podobne opinie[usunięte przez moderatora]

roman
@gruby adam

a kto każe wam pracować w firmie?,nie pasuje to wont

@roman

ty bydlaku ,tak nas traktujesz

zboczony ogier
@pracownik

dobre tarcie to dla twojej loli komfort romek,oddaj mi ją na jedną noc a ciebie oleje ciepłym moczem

krocze
@zboczony ogier

żenada nasz prezes jest słaby,wali jakieś farmazony na boku nic wiecej,jakis odpad z (usunięte przez administratora)

trutka
@gruby adam

roman ubrałeś się dziś jak szczur na otwarcie kanału

pan kracy z pracy
@trutka

roman przegiąłeś bagietę z tymi wpisami,teraz my zaczniemy na ciebie pisać

sprawdzony i dobry w swoim fachu

to prawda niestety

łopata
@sprawdzony i dobry w swoim fachu

żarty na bok... roman tzn nasz prezes jest wielkim gównem i każdy wie o tym w firmie

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 543 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań