Opinie o Unimat Fabryka Wycieraczek Rafał Rejmisz w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Unimat Fabryka Wycieraczek Rafał Rejmisz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Unimat Fabryka Wycieraczek Rafał Rejmisz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unimat Fabryka Wycieraczek Rafał Rejmisz w Poznań

Czy Unimat Fabryka Wycieraczek Rafał Rejmisz organizuje staże dla studentów?

Zuzia Nowy wpis

Gdyby nie kadra kierownicza i wynagrodzenie było by ok.

Anna Nowy wpis

W sumie to jako były pracownik nie wiem od czego zacząć. Pracując tu kilka lat umowa w połowie na czarno, nadgodziny pod stołem. Nowe osoby zarabiały dużo więcej niż osoby na stałe. Starzy pracownicy pod wpływem używek różnego rodzaju (szef miał to w 4 literach bo praca zlecona była wykonana jak chciał). Podwyżki były adekwatne do sympatii. BHP nie istnieje. Premie? Marzenie. Atmosfera w chwilę obecnej podstawie wiele do życzenia. Kierownicy bez wykształcenia, bez predyspozycji, czysta improwizacja. Pracownicy zatrudnieni po znajomości lub obcokrajowcy. Wypłata nie przekracza 3,5 tysiąca.

Jaki dress code obowiązuje w Unimat Fabryka Wycieraczek Rafał Rejmisz?

Firma Unimat Fabryka Wycieraczek Rafał Rejmisz poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Tiger

No piękny ten spot Bogusława Lindy ciekawe ile za niego zarobił. Zapomniał tylko o jednej istotnej kwestii ,że ten niby hejt na firmy i pracodawców w 90 % przypadków nie bierze się z niczego tylko z fatalnych warunków pracy i wszechobecnego mobbingu który praktycznie jest nie do udowodnienia A modratorzy Go work powinni stać po stronie słabszych .. A w firma Unimat to kolejny przykład lekceważenie człowieka bo jak to inaczej nazwać jak się kogoś na rozmowę zaprasza a potem się okazuje że tej osoby nie ma i rozmawiasz o ewentualnym zatrudnieniu z osobą która o niczym de facto nie ma pojęcia i na prawie żadne podstawowe pytanie dotyczące zatrudnienia nie umie odpowiedzieć .No ale zapomniałem pewnie firmy moderatorą Go Work kasę sypnęły więc prawo słabszego i pokrzywdzonego pracownika nawet na forum schodzi na drugi plan i próbuję się często brutalną prawdę o zakładach pracy cenzurować jak za komuny.

ZnamTo
@Tiger

Tak jest nadal

Major

Firma w której nie da się zarobić A już nie mówiąc żeby się rozwijać. Kierownicy amatorka Full na maksa. Ciągłe kombinacje szefostwa jak nie na czarno to śmieszne umowy. Nie polecam !

Kk

Po napisaniu do nich o pracy na jeden miesiąc zadzwoniła do mnie pani aby się umówić na rozmowę o pracę. Przyjechałem tam, gdy zapytałem się o możliwość pracy do końca miesiąca dowiedział się że przyjechałem przez pół Poznania i około 100 km do Poznania na marne bo komuś się pewnie czytać nie chciało tego co ktoś do nich napisał.

Alfred

Co niektóre osoby pozostawiają wiele do życzenia, np. p. Oskar. Ale tak to już jest jak ktoś udaje mądrego a w rzeczywistości zwykły pracownik jest mądrzejszy, lecz musi przymknąć okno na ze względów rodzinnych firmy.

Jan

Gdyby nie szefostwo było by ok. Atmosfera wśród pracowników zależy od tego kto donosi i jak mocno wchodzi w 4 litery szefowi. Zarobki uzależnione od sympatii kierownictwa. Połowa ludzi zatrudniona na czarno. Wypłaty większe pod stołem niż na papierze. Mało rozgarnięta kadra biurowa zatrudniana po znajomości.... Najlepiej iść samemu i się przekonać.

(usunięte przez administratora) za marne grosze. Nowi pracownicy najchętniej zatrudniani na czarno i za dużo wyższą stawkę niż osoby pracujące kilka lat. Rygor, wymagania ale nic w zamian. Im więcej wchodzisz w tyłek pracodawcom tym więcej tu osiągniesz.

Firma jest do (usunięte przez administratora) zero szasunek dla pracownictwa nie polecam tam jest (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Unimat Fabryka Wycieraczek Rafał Rejmisz - Poznań

• Jak się pracuje w Unimat Fabryka Wycieraczek Rafał Rejmisz?

Zobacz opinie na temat firmy Unimat Fabryka Wycieraczek Rafał Rejmisz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unimat Fabryka Wycieraczek Rafał Rejmisz?

Unimat Fabryka Wycieraczek Rafał Rejmisz
  • Dziadoszańska 10