Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Czy można liczyć w RICOR POLSKA SP. Z O.O. na prywatną opiekę medyczną?

X

Nic nie ma nawet wakacyjne i ubezpieczenie nam zabrali. Najniższa krajowa. Ukraińcy w agencji mają wyższe zarobki

Łukasz
@X

Myślisz że jest jakaś szansa na podwyżkę zarobków w Ricorze w najbliższym czasie? :) I czy oprócz podstawy są jakieś premie i dodatki do pensji? A może jakieś benefity pozapłacowe?

@X

Ale nie mają umów o pracę, urlopu, L4. Oprócz podstawy są co miesiąc premie uznaniowe i frekwencyjne co kwartal

Hhh

Zapomnij zero benefitów w tej firmie. To nic nie ma oprócz gołej najniższej krajowej

Gabriela
@Hhh

To słabo :/ To co tam trzyma ludzi tak w ogóle?

qwerty123
@Hhh

@Hhh mamy przecież finansowane ubezpieczenie grupowe :) więc zupełne zero to tu nie jest

Weronika
@qwerty123

I to faktycznie aż tak satysfakcjonujące jest? ;) Czyli oprócz tego już poważnie nic więcej?

@Hhh

To akurat nieprawda.. Nie ma cudow ale to nie jest najniższa krajowa. Podstawa podobna jak w innych firmach . Jest premia od absencji, ubezpieczenie no i autobus co wozi pracowników ze Wrześni i Pozka

ByłyPracownik

Skoro wszystkim jest tak źle to co wy tu jeszcze robicie pracy w koło w brud wystarczy chcieć

@ByłyPracownik

Prawda taka ze wszędzie lepiej gdzie nas nie ma.

Kwiatek

Czy ktoś słyszał że impreza firmowa będzie w październiku ? Ale uprzedzam tylko biuro się bawi tzw. Elita. Tylko zapomnieli że bez nas nie istnieją. Pieniędzy nie ma na podwyżki itp dla nas . Ale na takie cos się zawsze znajdzie.

Dimitri
@Kwiatek

To będzie ta impreza czy nie? Bo ja nic nie wiem

Fghhg
@Kwiatek

Elita się bawi... My zapieprzamy. A mówią że jeden zespół jesteśmy ????????

Biuro
@Kwiatek

Biuro tez się nie bawi tylko nieliczni są zapraszani na takie imprezy

Weronika
@Biuro

To ja chyba właśnie straciłam zrozumienie dla definicji wyrażenia "impreza firmowa" w takim razie skoro nieliczni tylko mają być. A ile was tak w sumie na poszczególnych działach jest?

Niebo

(usunięte przez administratora) jaka łaska dać podwyżkę jak od stycznia minimalnie wynagrodzenie wzrasta , trzeba oczy czymś zamydlić. Dziwne nieroboty tutaj maja jak w bajce. Staż pracy kilkuletni niby A żadnego stanowiska nie potrafią ogarnąć....

Chodzą plotki o wprowadzeniu czterobrygadówki. Podobno od przyszłego roku. Ktoś coś wie więcej? Rzeczywiście ma tak być? Bo nie wiemy, czy szukać innej pracy...

Taki jeden

Tego, który wpadł na ten pomysł to chyba poje....ło! Bedziemy przychodzić w weekendy za grosze na miotłach jeździć?! Wystarczy wywalić odpowiedzialnych za logistykę i przyjąć ludzi kompetentnych. Jak będzie towar na czas to my będziemy produkować i nie będą potrzebne żadne pseudonadgodziny. A nie jak teraz krzykacz chodzi po hali i nic mu się nie chce poza darciem papy i kablowaniem. Za jakościowców też najwyższa pora się zabrać! Jak to możliwe, że przez osiem godzin nawet nie przyjdą na dane stanowisko, aby choć obejrzeć detal? Za to w palarni są przez prawie całą zmianę. A na nockach to wcale ich nie zobaczysz bo śpią do piątej! I jak potem ma nie być reklamacji!? Może najpierw zabrać się za wszystkich nierobów, tych z biura też a nie dojeżdżać produkcję!? Ludzie zaczną się zwalniać. Chyba że Wam nie zależy na doświadczonych pracownikach?

My
@Taki jeden

Jakościowcy w tej firmie to chyba z jakiejś łapanki są. Wiedza u nich żadna. Jak masz szczęście i któregoś znajdziesz to słyszysz " a (usunięte przez administratora) może iść " albo "idź do techników, oni wiedzą, jak to powinno wyglądać niech zrobią". Tak skutecznie się chowają, że czasem po ośmiu godzinach nie wiesz, który był w pracy. Jedyną osobą, która jest ogarnięta i ma wiedzę jest Siergiej. Reszta to albo do szkoły albo gęsi paść.....

Tvn
@Taki jeden

Wszyscy o tym wiedzą ale nikt z tym nie robi, myśl przewodnią jest inna, jak zamataczyc i obrócić kota ogonem tak żeby byli wszyscy inni zadowoleni. Nadgodzin w tej firmie jest tak dużo że chętnych brakuje.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
Miko

Mi się i podobało i nie podobało, wiele rzeczy było zrobione lepiej niż w innych firmach, natomiast były pewne niuanse, za które nie poleciłbym tej pracy innym. Najlepiej samemu iść zobaczyć i ocenić.

Katarzyna
@Miko

Wiadomo, że najlepiej iść i samemu sprawdzić... Ale jednak może byś napisał o co chodzi? tym samym inni ludzie, kandydaci mogliby uniknąć jakichś nieprzyjemności

Nie ma chyba w okolicy bardziej dziadowskiej firmy, która by tak faworyzowała palaczy. Łażą sobie na fajki kiedy chcą i na jak długo chcą. Halo dyrekcja! W cywilizowanych firmach przerwa jest takiej samej długości dla wszystkich. Nie może być tak, że jak nie palisz to masz tylko 20 minut a palacze ile chcą i kiedy chcą. To chyba jest już dyskryminacja , której podobno nie tolerujecie!!!

Katarzyna

A nie jest tak że są ustalone przerwy na papierosa i wtedy też pracownicy którzy nie palą mają chwilkę przerwy?

Alfa

Racja

Alfa
@Katarzyna

Pracuje tutaj i nigdy o tym nie slyszalem

Małgorzata
@Alfa

A oprócz tej ulgi dla palaczy w firmie jest wszystko okej? :D Atmosfera, warunki pracy? :)

Czemu nie palący nie mają też przerwy co godzinę? W tej sprawie powinienem zadziałać kierownik produkcji żeby była sprawiedliwość! ale dla niego liczą się tylko wyniki żeby pokazać angli i prezesowi! Póki na tych stołkach będą zasiadywać g*wno-manadżerowie brani z ulicy to nic się nie zmieni! W tym zakładzie zarząd powinien wymienić całą kadrę kierowniczą na ludzi z doświadczeniem co potrafią zarządzać! Obecnie to są jakieś ulepy co nikt inny nie chciał!

Dimitri
@Anonim

Trudno się nie zgodzić, ale tylko połowicznie... Nasi managerowie nie są ulepieni z(usunięte przez administratora)... Z błota i liści być może, ale nie wyczułem żeby z (usunięte przez administratora).

Gabriela
@Anonim

Czemu przerwa co godzinę dla wszystkich? Rozumiem niesprawiedliwość, ale przecież w pracy się pracuje a nie siedzi na przerwach. A robicie chociaż lepsze wyniki od palaczy jak nie chodzicie palić?

Czy warto aplikować na stanowisko biurowe do tej firmy?

Z podziękowaniem

Myśle że warto podziękować Panu W. za współpracę i dotrzymane obietnice (żart). Obiecał bonusy itd, a wszystko pozabierał. Ja miałem dostać podwyżkę przez pół tora roku, i tylko obietnice. Więc DZIĘKI! (jak to jest że przyszli nowi do kierowania produkcją i w dwa tygodnie zwrócili ubezpieczenia, które Pan W. zabrał na ponad rok?) Będę Tęsknił, (znowu żart)

Jak szefostwo w RICOR POLSKA SP. Z O.O. traktuje ludzi?

Ale które? Te przeszłe, aktualne, czy przyszłe? Bo rotacja wyższa u nich, niż na produkcji. Odchodzą Ci, co zostać powinni, a zostają Ci, co odejść muszą.

Łukasz

Czemu jest taka rotacja w tej firmie? Przez atmosferę, zarobki? Szefostwo nic nie robi żeby zatrzymać tych lepszych pracowników?

@Łukasz

A co może robić siedzi noga na nogę i nic ;)

PL

A jak się wam podoba praca tu na operatorce produkcji ?

@PL

Spoko

A coś więcej na ten temat? :D Jeśli to nie problem. Jak atmosfera wśród pracowników Ricor? Nowy pracownik może liczyć na ciepłe przyjęcie? Jak wyglądają relacje z przełożonymi?

@Anna

Atmosfera jak wszędzie indziej i wydaję się w miarę dobra, ale są grupki faworyzowane przez brygadzistów gdzie musisz krakać jak i one. Dogadasz się z tymi co znają Polski. Tak każdy nowy pracownik jest witany chlebem i solą, a potem jest impreza bb na jego cześć więc zapraszamy nowych bo lubimy grila ????

@Anna

Atmosfera spoko

KArol
@PL

wiesz mogloby byc lepiej, ale jak to mowia nie ma tego zlego ;/ zawsze gdzies trafisz albo leiej albo gorzej, szczerze mowiac ja nie narzekam

WK

(usunięte przez administratora) i kłamanie w żywe oczy ze strony kierowników z biura, liczą się tylko wyniki a nie ważni są ci którzy na nich robią czyli pracownicy, w (usunięte przez administratora) wszystkich i wszystko mają a obcokrajowców to już wogole. Nic tylko zamknąć te ruderę bo nawet podstawowych rzeczy z BHP i nie tylko tutaj nie ma. Nowa cała kadra kierowniczków za dychę, łady swoje wprowadzają i się pogrążają, a dyrektor W. Chyba wiedział co się święci bo naobiecywał a sam uciekł niby na L4 ale to nie prawda. (usunięte przez administratora) tyle można na to wszystko powiedzieć. Nie polecam pracy w tym miejscu. !!!

lolo

jest do firmy jakiś kontakt telefoniczny? do działu kadr?

@lolo

Teraz w kadrach są dwie osoby, od płac i od rekrutacji. Kontakt przez biuro albo osobiście

Ja.

Tam jest masakra, na rozmowie pani Ukrainka obiecuje złote góry a tak naprawdę jest inaczej, zwalniasz się a teraz nie chcą wypłacić pieniędzy, nie polecam!!!! Oczywiście w starczanowie koło Wrześni

Odpowiedz do Ja.
@Ja.

Gdybyś zapoznał się z topografią gminy Nekla to byś wiedział że w Starczanowie nie ma gór, a tym bardziej złotych.

Jose Arcadio Morales
@Odpowiedz do Ja.

Za to są "kamieniołomy"w"uczciwej firmie"RICOR.

@Ja.

Bezpośrednio w Ricor nie ma Ukrainek w administracji

Dzień dobry. Czy moglibyście przybliżyć mi zarobki na jaki mogę liczyć w tej firmie na produkcji. Jest jakiś pakiet socjalny?

@Zainteresowany

Premia. Premia za nie chorowanie co 3 miesiące. Dodatek świąteczny i wakacyjny.

Tony Montana

''Premia za nie chorowanie''.Hahaha.Napisz lepiej ile wynoszą normy godzinowe tych waszych blaszek.Szkoda zdrowia.A dodatek świąteczny i wakacyjny to żadna łaska,bo to są wasze pieniądze,które płacicie na fundusz socjalny.

A ile wynoszą dokładnie te premie i dodatki w Ricorze? :) Mógłbyś mi przybliżyć?

@Tony Montana

Nie jest źle ale mogłoby być lepiej. Praca jak praca.

@Tony Montana

Z tego co się orientuję w firmie nie ma funduszu socjalnego. Wszystkie dodatki do pensji idą z bieżących przychodów

Operator

Najniższa krajowa i brak dodatków! A biuro wozi się służbówkami prywatnie, a gadają że nie ma pieniędzy. Najgorsza firma w jakiej robiłem!!! Brak funduszu socjalnego. Ludzie odchodzą no nie chcą robić za te pieniądze. W Matex i Astrze naprzeciwko płacą więcej.

Stary na prasie

Witam kto z Polaków jeszcze robi w Starczanowie w Ricorze ? Pozdrawiam

Nie wiecie czym były prezes Artur Cz. obecnie zajmuje się w Koszalinie?

Elżbieta
@Paweł

A jaki to ma konkretnie związek z tą firmą? Pytam poważnie, gdyż jeśli ta informacja może przysłużyć się pracownikom tej firmy bądź osobom zainteresowanym pracą w niej to warto wiedzieć.

Krystyna
@Paweł

Myciem kibli...

Dirty Harry
@Krystyna

No cóż,wszak żadna praca nie hańbi.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Chętnie zatrudniają?

Alojzy Bombel

Chetnie

Mam pytanie. Czy jeździ autobus pracowniczy do firmy? Podobno jeździł z Środki Poznań. Czy nadal tak jest? Może ktoś odpisać. Z góry dziękuję za informację.

Odpowiedź

Nie autobus tylko bus i jeździ wciąż z tego co się orientuję to z parkingu przy skrzyżowaniu Michała/Warszawska

@Odpowiedź

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Bo dzwoniąc do firmy na stacjonarny Pani z biura mówi że nie wie czy jest transport. Jak wyśle cv to się dowiem. Jeszcze raz dziękuję.

Elżbieta

Nawet nie wiedziałam, że w chwili obecnej firma RICOR prowadzi rekrutację. Nigdzie w sieci nie ma od nich żadnych ofert, stąd u mnie to zdziwienie. Tak czy inaczej - mam nadzieję, że Ci się powiedzie i dostaniesz tam zatrudnienie. Wysłałeś w końcu CV?

@Elżbieta

Tak wysłałem i pracuję już Jest ok

Magda

To firma ukraińska ?

Odpowiedź
@Magda

Brytyjska

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 543 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań