Opinie o Społem PSS Południe w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Społem PSS Południe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Społem PSS Południe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Społem PSS Południe w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy Społem PSS Południe organizuje staże dla studentów?

Kiedy do Centrum Wrocław ostatnio kogoś szukali? Tutaj nie widzę opinii z tego roku a natknęłam się w zasadzie przypadkiem na ofertę z początku tego bieżącego właśnie dla sprzedawcy. Wiecie czy to były ostatnie nabory? nie ma zbytniej rotacji? Chce się dowiedzieć, bo w tych rejonach za pracą niedługo będę się rozglądać. Opiszecie mi atmosferę jaka występuje? Zarobki raczej jak wszędzie?

gość Nowy wpis

Z tego co widziałem to teraz są przyjęcia na sklep przy ulicy Jemiołowej oraz na Podwale.

Irena Nowy wpis

Dzień dobry Kiedyś byłam bardzo zadowolona z obsługi lecz obecnie to coś strasznego Pani obsługująca dania garmażeryjne, jest bardzo nie miłą osobą obraża klientów i czuję się Panem swojego stoiska jest zgorzkniałą osobą obrażoną na cały świat że musi obsługiwać klientów. Nawrzeszczała na klienta że kolejka jest z przodu a skąd ma wiedzieć to osoba która jest w sklepie poraz pierwszy na odpowiedź klienta że nie wiedział parskneła śmiechem żenująca postawa pracownika. Kim jest kierownik który pozwala na takie zachowanie pracownikowi, gdzie jest wizerunek firmy. Jestem stałym klientem i jak zobaczyłam tą sytuację wstyd mi że człowiek może być takim bezczelnym.

Sylwia

O proszę widzę, że rok temu oferowali tutaj gruszę i bony na święta do tego jeszcze jest jakaś wzmianka o socjalu. To generalnie ile aktualnie za gruszę można dostać i jakie bony oferowali rok temu? Rozwinąłby ktoś także warunki socjalne?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Społem PSS Południe? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Master pl

Jest ok nie polecam sklepu na jemiolowej tragedia

...

Byłem/byłam praktykantem w społemie ulica Bajana Wrocław Tragedia.!NIKOMU NIE POLECAM TEGO MIEJSCA... kierowniczka chodząca tragedia. Wykorzystuje praktykantów na każdym kroku. pracujących za wszystkich pracowników w tym sklepie za marne 200 złotych miesięcznie (czasem i mniej). (usunięte przez administratora) i nic po za tym... niektóre pracownice całkiem ok. Ale większość tragiczna... wykorzystywanie i nic więcej. Nie polecam nikomu z praktykantów tego miejsca i radzę trzymać się z daleka od tego sklepu. Po roku pracy w tym sklepie zwolniłem/zwolniłam się. A Pani kierownik bezczelna taki ton i takie podejście do praktykantów to istna masakra... nie wiem kto dał jej Możliwość posiadania praktykantów w tym sklepie... pomimo faktu iż mówiono mi ze atmosfera jest bardzo miła to jednak okazało się być zupełnie inaczej. NIE POLECAM!

Co wchodzi w socjal Społem PSS Południe?

Krrr4

Grusza, bony na święta. Socjal jest za to pensja bez rewelacji. W Biedronce czy Lidlu zarobisz więcej.

klijent

Społem ul. Drukarska chleba nie kupisz w piątki i soboty po 12.00 /sporadycznie jest / . Towar który schodzi z pólek bo ludzie go kupują , na nową dostawe trzeba czekać dwa trzy tygodnie ,w to miejsce upycha się podobny towar który mało kto kupuje ważne że półki są pełne.

Polska firma z tradycją, dawny gigant, dziś funkcjonuje jako wspomnienie PRL. Większość pracowników to ludzie pamiętający stare, dobre czasy funkcjonowania "SAMów". Można było wtedy być liderem na rynku spożywczym bez promocji, reklamy, Internetu, TV itp. Dzisiaj Społem to zarządzająca spółdzielnią emerycka grupa wzajemnej adoracji oraz pracujące za minimalne wynagrodzenie ekspedientki (często też wiekowe). Brak pomysłu na dostosowanie firmy do roku 2020, nie mówiąc już o strategii działania na lata przyszłe. Plusem dla pracownika jest pensja na czas, przerwa na wc czy kanapkę. Bardzo dużo pracy i odpowiedzialności za niewielkie pieniądze. Premie małe, bo i niewiele klientów przychodzi. Atmosfera ok, neutralna, podejście do spraw pracowniczych jest nijakie.

Jola

W sobotę 21.03 byłam na zakupach w sklepie Społem przy ul. Jemiołowej. To, co tam zobaczyłam wprawiło mnie w stan osłupienia. W sklepie było sporo ludzi, w większości osoby starsze lub nawet w podeszłym wieku. Nikt nie kontrolował liczby klientów, do sklepu wchodził kto chciał. Klienci, z nieznanych mi przyczyn zalecenia służb sanitarnych mający za nic, zachowywali się jak gdyby nic się nie działo. W kolejce do kasy jeden klient drugiemu siedzi na plecach, pewna pani kupując pomidory, zanim zdecydowała, który trafi do koszyka, wnikliwie obejrzała wszystkie wyłożone w skrzynce biorąc każdy owoc do ręki. Odechciało mi się pomidorów – kupiłam ogórki na placu. Najgorsze jednak w mojej ocenie to to, w jaki sposób firma Społem Południe traktuje swoich pracowników. W sklepie nie ma żadnych zabezpieczeń. Lady z żywnością są odkryte, klienci chodząc po sklepie kichają, i prychają na siebie, jedzenie i pracujące tam kobiety pracujące. Firma nie wyposażyła ekspedientek w jakikolwiek sprzęt zabezpieczający, panie spędzają całą zmianę, zapewne osiem godzin ubrane w fartuszki i czepki. Ani przy kasach ani przy ladach z żywnością nie ma żadnych kurtyn, czy choćby kawałka plexi, który mógłby chronić ludzi . Szanowna dyrekcjo Społem Południe proszę się wybrać na zakupy do delikatesów Tradycja na pl. Grunwaldzkim i obejrzeć jak można zadbać o swoich pracowników i przy okazji o klientów. Z poważaniem. Była już klientka sklepu przy ul. Jemiołowej.

gaga

witam, sprzedajecie kindziuk a nie macie maszyny do krojenia tej wędliny, dzieje się tak w placówce we Wwiu przy ul. Zemskiej. Za każdym razem, a często kupuję i proszę o pokrojenie, jest utyskiwanie personelu o nieposiadaniu odpowiedniej maszyny do krojenia tego typu wędliny czyli cieniutko. Wg obsługujących najlepiej jakbym kupiła w kawałku, a ja kupuję na dkg i jeszcze proszę o pokrojenie. Jest to denerwujące dla mnie bardzo.

Zostaw merytoryczną opinię o Społem PSS Południe - Wrocław

• Jak się pracuje w Społem PSS Południe?

Zobacz opinie na temat firmy Społem PSS Południe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Społem PSS Południe
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Podwale 37 lok. 38
    50-040 Wrocław