Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Polak

Jest gdzieś w sieci polski odpowiednik waszej strony?????????????

timon
@Polak

Też szukałem i nie znalazłem, wygląda więc na to, że jest tylko ta po angielsku.

Ciekawy

Jestem ciekawy jakie umowy o pracę podpisuje zakład z pracownikami . oraz czy pracownik zatrudniany jest bezpośrednio przez Fortaco a może przez agencję pracy tymczasowej.

Lexus
@Ciekawy

Umowa o pracę w znacznej większości, ale przez agencję też można się przyjąć

nikt
@Lexus

no ale zlecenia też się mogą zdarzyć chociaż chyba bardzo rzadko faktycznie

Ricko
@Lexus

o nie wiedziałem że przez agencję też przyjmują. no ale chyba lepiej bezpośrednio pod firmą nie?

Lelek

Jakie dodatki pozapłacowe są w Fortaco?

Pros

Szukają jakiegoś fizola do was może? Magazyn albo co?

Turpin
@Pros

sory, przeczytałe filozofa i się roześmiałem xd ale musisz poszukać ofert, może jakieś są

si
@Pros

pewnie że szukają zobacz na pracuj pl bo są aktualne oferty jeszcze

@si

Dzięki za informację, w takim razie przenoszę się tam szukać ofert

si
@Pros

daj znać jak będziesz już po rozmowie, jesli się na taką wybierzesz ;p

@si

Wysłałem CV na przygotowanie konstrukcji do wysyłki, zobaczymy co z tego będzie :)

Lider
@Pros

Narazie nie ma szału ale dobry spawcz dostanie robotę bo niektórzy zwolnieni nie chcą wrócić . Wycofali wypowiedzenia ale niektórzy się nie zgodzili .spoko jest od 28.09 ruszymy na 100%. Koronawirus - dyrektorzy wymyślają żeby tylko nam nic nie było. Szczepią na grypę , maseczki rozdają , płyn do dezynfekcy wszędzie . Nawet robotę kończyny 30 minut przed i za to płaca . Pracuje tu ponad 15 lat. Tak po ludzku nigdy tu nie było podejścia .

On
@Lider

No nareszcie pojawił się jakiś głos który to docenia ;> czekałem na to zeby się pod to podpiąć. Jest naprawdę spoko, a spawaczy wcale nie ma tak dużo wiec tym bardziej jak ktos ma fach w ręku to się przyda

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
BP

W tej firmie co innego obiecują na rozmowie a inaczej wygląda potem praca, a na dodatek czesto zmieniaja pracowników nie wiedzac dlaczego. Dziś pracujesz i jest OK a za miesiąc już cie nie ma.

Tost
@BP

u mnie to co mi mówili na rozmowie pokrywało się potem z tym co działo się w pracy, więc jak dla mnie to jest nieprawdziwy zarzut

ditto
@BP

No zmiana może wynikać np z tego, że nie wypełniają swoich obowiązków tak jak należy czyż nie? bez powodu ludzi się nie zwalnia

janek

ja nie pracuje w administracji

wdzięczny

Administracja też ma swoje na głowie, każdy z nas pracuje na swoje i nie ma tak, że gdzieś jest wygodniej, bo to zupełnie inny rodzaj pracy, nam fizycznym oczywiście wydaje się, że mamy ciężej, ale trzeba patrzeć szerzej mieć otwartą głowę od razu łatwiej się żyje z takim podejściem. Ja nie pracuje w adm i nie narzekam na pracę jest mi tu dobrze i wiadomo że chciałbym zarobić więcej, jak każdy a apetyt rośnie w miarę jedzenia ale nie jest źle. Pozdrawiam

gol
@wdzięczny

po co wgl robić takie porównania czy mówić kto ma lepiej kto ma gorzej. Każdy ma to na co sobie zapracuje. Jesteś pracownikiem fizycznym a marzy Ci się praca za biurkiem? To zrób z tym coś i rozpocznij tam pracę, doszkol się, i droga wolna, nikt nie broni. Jesteś biurowym i Ci się nudzi? idź na produkcje. I nie mówię tutaj do Ciebie stritce tylko ogólnie o podejściu i szacunku ludzi do pracy innych bo niestety takie wypominanie to jest notorycznie nie tylko tutaj ale wszędzie. łatwo tak oceniać pracę innych ale swoją to już nie

@gol

Właśnie o to mi chodzi i się z tobą zgadzam takie podejście jest wartościowe, pozdr

gol
@wdzięczny

dzięki, doceniam to, szkoda tylko że coraz mniej ludzi myśli takimi kategoriami, tylko dają się ponosić ciągle emocjom ;p

janek

czy ja wiem jak dla mnie jest ok...

wdzięczny

Jak twoim zdaniem w Fortaco jest źle, to zapraszam do innych firm, zobaczymy jak tam będzie wspaniale... tutaj naprawdę warunki pracy są dobre, wiadomo, że sytuacja jest ciężka i nie zawsze może być kolorowo, ale naprawdę doceniajmy co mamy, bo niektórzy z mojej rodziny całkowicie potracili prace, więc ja się cieszę, że w ogóle mogę pracować, nikt mnie nie zwolnił i mam co do gara włożyć. Pozdrawiam.

Rost
@wdzięczny

nie wiesz jak to jest niektorzy se tak lubia ponarzekac niewiadomo po co i na co a i tak w firmie pracuja i okazuje sie ze wcale nie jest tak zle

@Rost

Wiem, wiem jak jest, ale kiedy mogę coś powiedzieć, to mówię, może komuś się zmieni pogląd na sytuację, kto wie.

Rost

to żeś teraz powiedział co wiedział, weź idź i nie męcz ludzi swoimi teoriami, bo niczego one nie wnoszą do dyskusji, ale rozumiem że sprawia Ci to jakąś satysfakcję

Radek

Trzeba pracować i się wykazywać, a będzie dobrze. Lenistwem nikt świata nie zwojował

Loki
@Radek

co masz na myśli mówiąc będzie dobrze? że będzie się dobrze pracowało czy że będzie dobrze z kasą czy ogólnie

Radek
@Loki

Tak ogólnie. Dobrze w pracy, dobrze z kasą, po prostu dobrze :)

@Radek

Bardzo dobrze napisane masz 100 procent racji Radku, pozdrawiam.

janek

nikt nie wie, bo tego nie zdradzałem, ale to ty sugerujesz, że mam pozytywną opinię tylko dlatego, że rzekomo pracuję w administracji, co nie jest zgodne z prawdą

what

o czym Ty znowu wygadujesz i jaki jest tego cel bo już wiem że to nic mądrego. Nudzi Ci się w życiu? to się do roboty zabierz

Ray
@what

nie wiem o co poszło, ale dobrześ mu przygadał :D

tygro

na ten moment tylko spawacza szukacie?

obv
@tygro

jeśli tylko taką ofertę znalazłeś to zapewne jest to właśnie odpowiedź na Twoje pytanie sama w sobie :D

tygro

no raczej, że jestem nie w temacie, skąd mam to niby wiedzieć, skoro tu nawet nie pracuję? jasnowidzem nie jestem, a znalazłem ofertę więc chyba normalne, że zapytałem?? od kiedy pytanie o ofertę to bzdury?

obv

to chyba ty jesteś nie w temacie skoro nie wiesz jakie są ogłoszenia o pracę :D

rojo
@obv

jeszcze jest na operatora wypalarki i brygadzistę z tego co widziałem

Tom
@rojo

Ludzie jak czytam te wasze wypociny to mi się niedobrze robi. O jakiej fabryce piszecie? Przecież w Janowie nie ma żadnych wypalarek, nie ma również stanowiska Brygadzisty. I jeszcze podpisujesz się jako pracownik. To na jakim stanowisku pracujesz jeśli widziałeś wypalarkę w Janowie? Średnio rozgarnięty człowiek czytający to forum dowiedział się, że oddziały Fortaco w Polsce są 2, a te ogłoszenia są dla Wrocławia. Odnośnie osób które szukają pracy, to nie dziwię się że jej poszukujecie skoro zamiast zasięgnąć języka w firmie - wykonać chociażby telefon, podjechać i wrzucić cv do skrzynki, skupiacie sie na forum. Firma ma urlop do 17.08, praca 4 dni w tygodniu do końca września. Jak wiadomo zwolnienia były wiec nie spodziewajcie sie ze będą poszukiwania pracowników. Ale zawsze można zadzwonić, czy złożyć cv. Ogłoszenia pracy z Fortaco Janów jeśli są to na praca.pl.

rojo
@Tom

podpisałem się jako pracownik, bo nic nie klikałem przy wyborze i tak mi automatycznie ustawiło. faktycznie nie zwróciłem uwagi na lokalizacje, sory jeśli wprowadziłem kogokolwiek w błąd

Wolf
@Tom

chciałbym tak tylko dodać, że na profilu Fortaco Wrocław praktycznie nikt nie pisze a profil nie jest zbyt aktywny, więc ludzie przychodzą tutaj, bo tutaj prędzej dostaną odpowiedź, a firma jedna jakby nie patrząc to podstawowe informacje tutaj uzyskają ;> nie ma się co tak pienić

Zolo

W jakich godzinach pracuje biuro?

Melka
@Zolo

Biuro może zaczynać pracę między 7:30 a 9 i pracuje 8 godzin w zależności właśnie o której zacznie to o tej skończy

@Melka

O, czyli jest w miarę elastycznie. Super, dzięki :)

Melka
@Zolo

No tak, jak zaśpisz, albo coś potrzebujesz z rana załatwić to jak najbardziej dają taką możliwość i to jest ekstra

@Melka

Fajnie fajnie. Pracowałem już tak kiedyś i moim zdaniem to najlepszy system

nom
@Zolo

myślę, że firma ma więcej zalet niż godziny pracy ale każdy patrzy pod siebie :D

@nom

Ten wątek skupiał się na godzinach, bo o to pytałem, o innych zaletach wiem

nom
@Zolo

tak się chciałem tylko upewnić czy masz wszystkie potrzebne info, ale skoro wiesz to okej

Arek

Jakie są warunki pracy ?.Ile dostaje spawacz na start ? . I czy pracuje się normalnie czy dalej 4 dni

fire

ale kto ci tu ociepla wizerunek ja tam widze same pytania i odpowiedzi przy cyzm pytania są od kandydatów, to chyba nic dziwnego, ze dbaja o ortografie i te wszystkie inne ceregiele, skoro pewnie chca sie pokazac z jak najlepszej strony no ale jak tam uwazasz, mi si ewydaje, że to co mówisz, to grubymi nićmi szyte bardzo

Nonie
@fire

Nie wiem co tam było, ale przepraszam bardzo czy teraz pisanie poprawne jest jakimś powodem do wytykania palcami? wstydzić to się powinni Ci którzy tych zasad nie znają i nie ma to znaczenia, czy ktoś pracuje na produkcji czy jest księgową w biurze, nikogo nie zwalnia do z obowiązku żeby się poprawnie ojczystym językiem posługiwać no na litość boską

Eljot
@Nonie

A no było, że pewnie biuro wzięło się za ocieplanie wizerunku firmy na tym forum, bo wpisy zaczęły być pisane poprawnie i bez błędów ortograficznych i że to w sumie dobrze. I nie mam pojęcia dlaczego mi ten wpis usunęli? ????

Nonie
@Eljot

No to w sumie dobrze czy niedobrze że piszą poprawnie bo już się zaczynam gubić

Ton

Pracuje się ten w weekendy?

@Ton

praca 5 dni w tyg

Ile jest oddziałów Fortaco w Polsce?

Dwa... Janów i Wrocław

Dziękuję za odpowiedź.

Bond
@Był widział

A jak wygląda kwestia dojazdów do pracy? w sensie Wrocław no to jeszcze zrozumiem to nie problem, ale ten Janów???

@Bond

Powyżej 30km od miejsca zamieszkania dopłaca firma... Na terenie miasta kursuje autobus bezpłatny na pracowników

Bond

Super! Dziękuję ślicznie za odp

@Był widział

A trzeba się na to jakoś specjalnie zapisywać ???

@Notre

Wsiadasz w wybranych przystankach na terenie miasta, kasujesz kartę (kontrolkę) i wysiadasz pod zakładem

Dzieki za pomocne odp

Soawmar

Bo Koronawirus i co mieli wozić po 30-40 osób . Weź się ogarnij , był komunikat dlaczego odwołują transport czasowo . Pandemi jest i dlatego . Ale wróci i to pewnie na zimę żeby szyb ni skrobać rano . Prawdę piszcie a nie bzdury .

Obrabiacz
@Notre

Weź napisz do kadr na rekrutacje to prawdę napiszą. Jak zadzwonisz to sekretarka tez cie połączy i powiedzą jak jest . Nie ma co narzekać tyle powiem . Do urlopu dopłacili teraz 7 stow i co mam mówić ze jest źle .

@Obrabiacz

O no to faktycznie nieźle to wygląda dobrze że są tu osoby ktore piszą jak jest naprawdę, bo tak to bym jeszcze uwierzyl w te narzekania wszystkie...

Danko

Doszły mnie swego czasu słuchy, że Fortaco oferuje naprawdę dużo benefitów z czym niektórzy nigdzie indziej się nie spotkali.. faktycznie jest to prawda?

Szarek
@Danko

tak, tego akurat im odmówić nie można, dodatków różnych jest całkiem sporo

Anom

No ja osobiście pracując w tej firmie uważam, że warto mówić o tych benefitach bo jest ich po prostu dużo i jest się czym pochwalić, bo nie znam innej takiej firmy, która tyle oferuje. I nie, nie jestem z biura, jestem całkowicie neutralnym pracownikiem takim jak inni, nie rozumiem za to dlaczego z portalu do opiniowania pracodawcy i do dzielenia się informacjami na temat warunków chcesz zrobić kółko wylewania swoich pretensji? Czemu na siłę próbujesz wciskać ludziom o czym mają pisać albo o co pytać? To jak dla mnie nie jest fair

Spawcz

Faktycznie w firmie poszły wypowiedzenia. Ale czysto dziwne patrząc na sytuacje . Inne zakłady stoją , zwolnili po 200 osób . W Fortaco związki dobrze wynegocjowały wycofanie wypowiedzeń jak wrócą zamówienia . Dyrekcja rozmawia z ludźmi , tłumaczy co się dziej i dlaczego . Widać ze wszystkim z biurowca zależy na naszej pracy o się starają żeby było jak najlepiej . Płacą na czas i wszystko socjalne tez . To się chwali i trzeba mówić jak jest . I związki i dyrektorzy bronią firmy i nas .

Spawcz

Jakie 40... z tego co mówili związkowcy to 25 osób i cześć siedzi już na zwolnieniu l4 . Reszta to emeryci i chronieni . Tak mówił przewodniczący . Wszystko robią żeby nie stała produkcja i nawet przerwy nie było jak w cat. Co można na nich gadać , ale w koronawirusie Fortacowki zarząd pokazał klasę i to ze im zależy na nas . Wszystko jest płyn do dezynfekcji maseczki dali przed decyzjami rzadu, zmiany poskracali żeby tlumu nie było . Dajcie spokój z narzekaniem . Trzeba stać w tym samym szeregu i walczyć o przetrwanie fabryki . Gdzie pójdziecie na budowę ...słońce , deszcz , klimy nie będzie jak w Fortaco , bo wentylacje mimo korobawirusa na halach skończyli . To jest fakt. Ja pracuje 15 lat i tak dobrze jak teraz nie było jak podejście do pracownika z hali.

Prakyykant

Czy jest mozliwosc odbycia praktyk gdzies w biurze??

@Prakyykant

też się chętnie dowiem

@Prakyykant

ja bym się zapytał po prostu w biurze, bo tutaj może nikt nie wiedzieć

@Dragon

nie no, w następnej kolejności bym to zrobił, ale zanim zacznie się zawracac głowę komuś w biurze, to można się zorientować tutaj, a jak nie będzie info, to w dalszych krokach udać się po odpowiedź do "wyższej instancji" :)

@Herbert

no ale jak widać chyba nikt nie wie, Ty też dajesz rady niby, ale odpowiedzi na pytanie nie znasz, dlatego najprostszym sposobem na zaoszczędzenie czasu jest pójście do biura ;> ale zrobi jak uważa

@Dragon

jakie daję rady? przecież to ja zadawałem pytanie, więc logiczne, że nie znam na nie odpowiedzi

@Herbert

napisałeś tylko, że się chętnie dowiesz, a nie zadawałeś pytania ;d a co do rad, no napisałeś co byś zrobił w pierwszej kolejności, więc to trakowałem jako radę, nie ważne nie chce się kłócić, powodzenia i pozdrawiam

@Dragon

już mnie nie łap za znaki interpunkcyjne. pisanie jak ja bym zrobił to też nie rada, opisałem swoje zamiary i tyle, może źle to ująłem ale też pozdrawiam i dzięki :)

Czy w firmie pracują również kobiety?

Karl

Pracują, ale jest ich dosłownie kilkanaście, ale to żadna przeszkoda ;p

Alonzo
@Karl

Grunt, że chociaż tyle, zawsze jakiś pierwiastek kobiecy dobrze robi na atmosferę, moim zdaniem :)

Karl
@Alonzo

No to racja, jak jest za dużo chłopów samych w jednym miejscu to źle i jak jest za dużo bab to też w sumie źle, najlepsze wypośrodkowanie

Jakie umowy są proponowane pracownikom Fortaco?

odp

W większości jest to umowa o pracę

Lulek
@odp

w większości? czyli jakby się chciało np. to jest szansa na zleceniówkę?

@Lulek

tak są czasem zleceniówki, albo można też być zatrudnionym za pośrednictwem agencji

Lulek
@odp

dziękuję za odp ;)

@Lulek

spooko jakby były jeszcze jakieś pytania to wpadam tu od czasu do czasu ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 1031 ocen.

Fortaco JL Sp. z o.o.