DKM Immpresja/Domillenium Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o DKM Immpresja/Domillenium Sp. z o.o.

dkm 2011-07-07 13:23:23
ta sama firma co tu -> http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,152352,0,0,3 wiec i ta sama opinia
pracownik 2013-01-14 13:10:54
ludzie masakra - nie idźcie tam do pracy; nie płaca zalegaja z pensjami - ta firma to porażka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
maja pracowników w [usunięte przez moderatora] i chca aby dla nich pracowali charytatywnie , """ Ku chwale Domillenium !!! """ Moja ocena to mniej niz zero ....
poszkodowany 2013-06-05 13:32:17
zdecydowanie odradzam jakakolwiek współprace z ta firmą ; ludzie w zarzadzie to kretacze i oszuści; pseudo biznesmeni :/ nie warto zawsze w jakis sposób kogos oszukają. Szkoda czasu i nerwów nawet na to aby przeczytać cos na ich stronie . ta firma to pomyłka. a pan "prezes" powinien wrócic do przedszkola !
2013-08-30 11:09:35
ja również kiedyś miałem przyjemność a raczej nieprzyjemność mieć do czynienia z Domillenium i także odradzam współprace z nimi . Jak mogę sądzić to te oszustwa to w głównej mierze leża po stronie prezesa, a dotyczą wielu płaszczyzn współpracy; można by książkę napisać . Powyżej ktoś pytał ile się zarabia a wiec to zależy kiedy prezes chce wypłacić pensje to wypłaci a kiedy nie to nie więc możesz harować za darmo. Ale trzeba się przekonać o tym na własnej skórze, kto chce niech ryzykuje i wchodzi w to g...
były pracownik 2013-11-14 11:57:18
NIE POLECAM!!! Praca dobroczynna czyli bez pensji a jak już płacą to w ratach po 200-400zł na parę tygodni. ODRADZAM bo tylko nerwy można sobie popsuć i narobić problemów. Chyba że ktoś lubi chodzić po sądach by odzyskać to co mu należne to zmienia postać rzeczy.
j gh 2016-05-21 11:09:55
@pisior haha no to chyba wiadomo, że zawsze ktoś sie znajdzie, tylko to inna sprawa, że to nie będzie praca marzeń, czy wręcz praca godna człowieka.
Zostaw swoją opinię o DKM Immpresja/Domillenium Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DKM Immpresja/Domillenium Sp. z o.o.