helioform

Rzeszów

Opinie o helioform

anonim 2011-02-18 19:40:12
PO PIERWSZE: WYLĘGARNIA RENCISTÓW I KALEK OKOŁO 80% ZAŁOGI NARZEKA NA BÓL KRĘGOSŁÓPA.SZKODA ŻE SIĘ CHODZI NA BADANIA KONTROLNE ? NIE MOŻNA ICH POTEM ZOBACZYĆ CHYBA JAKIEŚ TABU .PO DRUGIE [usunięte przez moderatora] PRACOWNIKÓW ,[usunięte przez moderatora] NA DZIENNYM PORZĄDKU.PRZECHOWALNIA DLA MAJSTRÓW DO EMERYTURY TU CYTATY :CO WOLNO WOJEWODZIE TO NIE TOBIE SAMI SOBIE DODAJCIE.ZASTRASZANIE ,OBŁUDA I TYM PODOBNIE .BRAK WYPŁAT NA CZAS STANDARTOWA PROCEDURA. PRZYKŁD 10 WYPADA W PONIEDZIAŁEK SŁOWA DYREKTORA DO ZAŁOGI I TU CYTAT :NASZ BANK NIE ROBI PRZELEWÓW W PONIEDZIAŁEK.BRAK JAKIEJ KOLWIEK LOGISTYKI .I DLA TEGO WŁSNIE SIE ZWOLNIŁAN TERAZ WIEM ŻE ŻYJE .JEDNAK SĄ FIRMY KTÓRE DBAJA O PRACOWNIKA .LUDZIE POWIEM TAK ZDALEKA OD HELIOFORMU
anonim 2011-02-18 19:56:09
własnie przeczytałem opinie o helioformie kiedyś tam pracowałem .no i mnie zwolnili do tej pory nie wiem zaco podobnie redukcja etatu ,ale na moim stanowisku dalej pracóje osoba .po prostu byłem nie wygodny bo domagałem się swoich praw .a to co przeczytałem to cała prawda .jeszcze można by dodać kilka rzeczy .najlepsze powiedzenie to jest takie : pracujesz jak w akordzie a pieniadze są za dniówke jak są oczywiscie na czas.inspekcja pracy i sanepid naprawde miały by co robić w tym zakładzie .chociarz od ludzi by się mało dowiedzieli bo są zastraszeni
Zostaw swoją opinię o helioform - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie helioform