ARCELORMITTAL

Dąbrowa Górnicza

Opinie o ARCELORMITTAL

były pracownik 2009-06-29 11:01:07
nie polecam... pracowałem tam bardzo długo - kolesiostwo i awansowanie ludzi z tzw. "rodziny" - jeszcze tkwią w głębokim komunizmie bo czy robisz coś czy nie i tak dostaniesz taką samą wypłatę
transition 2010-07-31 21:35:22
SSC wysyła na delegację za granicę bo tam mogą nie przestrzegać przepisów dotyczących nadgodzin i pracuje sie po 12 godzin a pózniej nikt tego nie traktuje jako nadgodziny, radzę uważać co obiecują bo jak czegoś nie dadzą wam przy umowie na piśmie to na pewno się tego potem wyprą. zeby zdobyć doświadczenie za wszleką cene to i może to sie nadaje ale żeby żyć i pracować jak człowiek to już nie.
apap 2012-09-09 21:15:04
Jeżeli chodzi o SSC to dementuję to, co napisał poprzednik - nadgodziny na delegacji są traktowane normalnie. Kiedyś firma płaciła za nadgodziny, obecnie są odbierane jako czas wolny. Ilość pracy w normie, w jednych zespołach więcej w innych mniej. Nadgodziny tylko przez kilka dni zamknięcia. Elastyczny czas pracy. Nie ma obowiązkowego pół godziny na lunch. Wynagrodzenie i benefity uważam, że konkurencyjne w stosunku do innych SSC.
kaja 2016-08-06 18:37:26
Teraz to już nie ma takiej oferty pracy @ttrrtr, ale wydaje mi się, że o ewentualnej rekrutacji dowiadywać się bezpośrednio u nich, bo może się będzie miało szczęście.
enemy 2016-11-03 20:50:21
super firma ....najlepszy jest hiszpański zespół ......pozdrawiam z dalekiej krainy......
nickk 2016-11-30 10:45:05
A najwspanialej pracuje się w zespole niemieckim. Menagera zespołu właściwie nie ma w pracy, zespół nie ma kontaktu ze swoim managerem ponieważ ten nie odpowiada na emaile, no i oczywiście w pracy jest nieobecny. Tak więc jeśli zespół potrzebuje czegoś od swojej pani manager- to ma po prostu pecha, nie należy zakłócać spokoju pani manager.
Ale manager zespołu jest bardzo dobrym szanowanym i uznanym pracownikiem ponieważ manager jest z rodziny. I to w zasadzie wszystko na temat pracy w SSC.
zgadzam się z przedmówcą 2016-11-30 10:46:00
Zgadzam się z przedmówcą, jest to prawdą w 100%, znam temat z autopsji. Zresztą z tego co się orientuję to managerowie w SSC w bardzo oryginalny sposób zarządzają zespołami. A najzabawniejsze historię krążą po firmie na temat team leadera, który otacza się tylko młodymi dziewczynkami, a ta która najkrótsze spódniczki nosi i największe dekolty, ta ma najlepiej w pracy. Żenujące.
100% prawdy 2016-11-30 10:46:43
Małe sprostowanie, team lider został managerem. To prawda co pisze powyżej po transition zespołu AP do Rumuni „team lider” zapewnił pracę takim właśnie dziewczynkom w krótkich spódniczkach i z dekoldami w swoim zespole natomiast resztę potraktował……
Żenada 2016-12-03 11:45:10
Żenująca prawda o pracy w SSC. Faktem jest że są pewne dziewczyny które dają od siebie znacznie więcej niż wkład w pracę zawodową, mają uprzywilejowaną pozycję w firmie. Można stracić orientację czy to praca w księgowości czy w klubie nocnym.
Zostaw swoją opinię o ARCELORMITTAL - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARCELORMITTAL