brak logo

ARCELORMITTAL

Dąbrowa Górnicza

Opinie o ARCELORMITTAL

były pracownik 2009-06-29 11:01:07
nie polecam... pracowałem tam bardzo długo - kolesiostwo i awansowanie ludzi z tzw. "rodziny" - jeszcze tkwią w głębokim komunizmie bo czy robisz coś czy nie i tak dostaniesz taką samą wypłatę
3
transition 2010-07-31 21:35:22
SSC wysyła na delegację za granicę bo tam mogą nie przestrzegać przepisów dotyczących nadgodzin i pracuje sie po 12 godzin a pózniej nikt tego nie traktuje jako nadgodziny, radzę uważać co obiecują bo jak czegoś nie dadzą wam przy umowie na piśmie to na pewno się tego potem wyprą. zeby zdobyć doświadczenie za wszleką cene to i może to sie nadaje ale żeby żyć i pracować jak człowiek to już nie.
1
apap 2012-09-09 21:15:04
Jeżeli chodzi o SSC to dementuję to, co napisał poprzednik - nadgodziny na delegacji są traktowane normalnie. Kiedyś firma płaciła za nadgodziny, obecnie są odbierane jako czas wolny. Ilość pracy w normie, w jednych zespołach więcej w innych mniej. Nadgodziny tylko przez kilka dni zamknięcia. Elastyczny czas pracy. Nie ma obowiązkowego pół godziny na lunch. Wynagrodzenie i benefity uważam, że konkurencyjne w stosunku do innych SSC.
1
kaja 2016-08-06 18:37:26
Teraz to już nie ma takiej oferty pracy @ttrrtr, ale wydaje mi się, że o ewentualnej rekrutacji dowiadywać się bezpośrednio u nich, bo może się będzie miało szczęście.
Zostaw swoją opinię o ARCELORMITTAL - Dąbrowa Górnicza
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARCELORMITTAL