Opinie o Krzysztof Pawlusek Firma Krystal w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Krzysztof Pawlusek Firma Krystal. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krzysztof Pawlusek Firma Krystal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Pawlusek Firma Krystal w Katowice

Czy pracownicy w Krzysztof Pawlusek Firma Krystal dogadują się między sobą?

pomocna Nowy wpis

zawsze się dobrze układało, szef zawsze w porządku w przeciwieństwie do jego otoczenia ,którzy obdarli go....

Gutek Nowy wpis

Czyli ludzie zostali z problemami i niezapłaconą wypłatą, szkoda.

Wiki Nowy wpis

W marcu 2015 r ogłoszono upadłość.

Dominika

Aktualnie pracuje ktoś w Krystal Krzysztof Pawlusek? Jak wygląda system pracy? Takie informacje są ważne dla nowo zatrudniających się osób.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krzysztof Pawlusek Firma Krystal. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Martax

Widzę, że wątek kompletnie obumiera zgodnie z przewidywaniami co do upadłości firmy http://www.krs-online.com.pl/firma-krystal-krzysztof-pawlusek-w-krs-669095.html Można mieć tylko nadzieję, że pracownicy nie są w tyle z finansami, a więcej tego typu działalności nie będzie otwieranych jeżeli nie są w stanie poradzić sobie na rynku.

były

No i stało się tym razem [usunięte przez moderatora] otworzyła firmę "KRYSTAL" a Pawlusek jest cichym udziałowcem. Ostrzegam wszystkich przed tą Firmą... nie płacą i [usunięte przez moderatora] na maxa!!!

Darek i Boguś

Dzisiaj odbyła się ostatnia sprawa w Sądzie...Wynik? Oczywiście wygraliśmy!!! Odzyskaliśmy całą kasę plus odsetki i odszkodowanie za [usunięte przez moderatora]!!! Nareszcie trwało to trochę ale warto było!!!!!!

Darek

a - 2012-08-14 23:58:58 miałem wyrokMy czekamy na ostatnią sprawę ma odbyć się 11.10.br. Halinka nie stawia się na sprawę i decyzją Sądu mają Ją dowieźć w asyście Policji. Pawlusek olał całą sprawę i nie ma Go na sali sądowej. Jak tylko dostaniemy wyrok zaraz lecimy do komornika bo raczej dobrowolnie nie podda się egzekucji sądowej. Pytanie do \"a\"... podasz nr sprawy sądowej dodamy warto wykorzystać informację, że zostali ukarani i udowodniono im winę? [usunięte przez moderatora]

a

miałem wyrok

Ola 988

Dziwne że ktoś uważa [usunięte przez moderatora] za dobrego płatnika jest na pewno [usunięte przez moderatora],Jak ma się poparcie Wymiaru Sprawiedliwości to można takie lody bezkarnie kręcić jak [usunięte przez moderatora] Pawluska

oszukany

to sa [usunięte przez moderatora], bylem tam dzisiaj remontuja pietro na gorze,a dla pracownikow nie maja na wyplaty.[usunięte przez moderatora].po niedzieli trzeba cos zrobic ,aby odzyskac pieniadze,

oszukany

nic nie otrzymalismy,,dzisiaj ma byc syndyk w firmie

b...

czy ktoś cos wie na temat pieniędzy z firmy krystal? dostaliście teraz jakieś pieniądze?

oszukany

a miałeś wyrok u komornika? czy sami Ci poprostu wypłacili?

oszukany

jak to ostatnia? a co potem? przecież wiadomo, że oni sami z dobrej woli nic nie wypłacą... co robić, żeby kasę swoją odzyskać???

a

tak ja juz swoja kase odzyskałem ostatnia transza ma byc 2.08.2012

myszaq

[usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] napisz mi gdzie oni mają teraz baze bo bylem na armii krajowej w chorzowie i tam pocalowalem klamke. nikogo tam nie ma i wyglada na to ze nikt tam nie ma zamiaru sie pojawic [usunięte przez moderatora]

nemo

matej.. - 2012-06-28 00:45:45 (usunięte przez administratora) wygrali. teraz bedą dopiero odkładać kasę.będą nam spłacać po co ja dałem się namówić na sady.wyrównali mi nawet 600wiecej mi dali.czarnota oddał kasę to prawda ze ich [usunięte przez moderatora].Jak tak dobrze stoją z kasą to dlaczego "wiszą" ludziom za wypłaty? Proste pytanie. Ale ściemniasz. Ile Ci dał żebyś takie głupoty wypisywać?!

mnk

anonim - 2011-10-24 21:16:02 Zwolnić byłych górników co pracują za [usunięte przez moderatora] w tej firmie. Im nie zależy kiedy im zapłacą!!! Tyle gadki ale tylko dwóch odważyło się z NImi walczyć.jest dobrze nawet bardzo idzcie wszyscy do [usunięte przez moderatora]

matej..

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Pawlusek Firma Krystal - Katowice