Opinie o Gedeon Richter Polska w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gedeon Richter Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gedeon Richter Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gedeon Richter Polska w Grodzisk Mazowiecki

Jaka umowa obowiązuje w Gedeon Richter Polska podczas okresu próbnego?

Umowa czasowa, według ustaleń na rozmowie o pracę

qulson

Witam pracował ktoś jako Próbkarz-brakarz i może się podzielić się opinią na temat pracy.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Gedeon Richter Polska? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dziękujemy za pytanie. Narzędzia pracy uzależnione są od stanowiska na jakie kandydat aplikuje. Szczegółowe informacje przekazujemy na rozmowie rekrutacyjnej.

Miło wspominam firmę, pracowałem tam 5 lat temu. Jeśli chodzi o wynagrodzenie podstawowe to była jakaś śmieszna kwota. Na start, firma ok.

Przedstawiciel medyczny

Spotkanie z HR i kierownikiem regionalnym. Brak analizy CV, a zaproszenie na rozmowę dla statystyk..?

Mocna słaba strona, gdzie się widzisz, dlaczego tutaj a nie tam

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Zredukowany

Parę dobrych rad dla obecnych PM: - absolutnie nie warto się emocjonalnie angażować w pracę, najważniejszy jest Twój interes, nie firmy, klientów wiąż że sobą a nie z Gedeonem, co przyda Ci się jak znajdziesz pracę w podobnej działce - na spotkania/szkolenia nigdy nie jedźcie całą grupą, w razie pożegnania zawsze GR będzie miał trochę problemów - nie ufaj szefom, bezpośrednim i wyżej, nie kiwną palcem jak będziesz wylatywał i zrobią wszystko z zimną krwą. Po prostu profesjonalne kontakty, nic bliżej. Od relacji z pracy są inni PM - pamiętaj, że jesteś kosztem, co prawda góra potrafi pięknie kłamać, ale jeśli usłyszysz że wszyscy muszą podciągnąć wyniki, to zacznij szukać czegoś nowego - nie oczekuj od firmy nic, bo na końcu kop w d będzie bardziej bolał. Dedykacja zwłaszcza dla gin.

Aaa

Cóż, przygotujcie się na to że GR może was wywalić po kilkunastu latach ciężkiej pracy pod pozorem szkolenia w Grodzisku, na odchodne nie dając nic więcej niż minimum określone prawem pracy. A potem wracaj po takim stresie przez pół Polski samochodem. Żenująca i tragiczna firma, gdzie pod pozorem uśmiechów jesteś komórką w Excelu. Absolutnie nie warto się starać.

Masza

Cześć, czy możecie powiedzieć jak się pracuje ? Chodzi mi o ilość wizyt, szkolenia na między zmianach, auta, GPS, czy dużo tabelek w domu, czy można jeździć prywatnie. Będę bardzo wdzięczna za odp.

mixx

Pracował ktoś jako Operator Produkcji i może się podzielić opinią na temat firmy, pracy,zarobków i atmosfery.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Gedeon Richter Polska?

Poziom j. angielskiego na rozmowie rekrutacyjnej zależy od stanowiska o które ubiega się kandydat.

Przyjaciel

Firma bardzo słaba jeżeli chodzi o zarządzanie przedstawicielami. (usunięte przez administratora) Nie polecam terytorium do Pracy Mazowsza.

Jak płacą na produkcji?

sylek
@Nowy

podobnie, jak w innych firmach, tylko tu nie śmierdzi:) i odpowiedzialna jest praca, bo robisz w lekach.

Anonimowy Przedstawiciel

Witajcie, żyjemy w okresie zastraszania wirusem. Jak zapewne każdy z właścicieli, prezesów firma farmaceutycznych wie , że jest to okres przejściowy i prędzej czy później wrócimy do pracy – extra zmotywowani : ) . Reprezentujemy Dział Sprzedaży – to dzięki niemu każda firma farmaceutyczna funkcjonuje. Ja się akcja wirus zakończy to jedni przedstawiciele wrócą do pracy dodatkowo zmotywowani : ponieważ ich firma zachowa się Fair-Play (Wypłaci premię, nie zmniejszy wynagrodzeń, nie dokona redukcji etatów) …. Niestety będą też firmy , których przedstawiciele wrócą do pracy z nastawieniem: podczas wirusa firma zaoszczędziła pokazując co myśli o ich pracy przed wirusem – o tym jak zbudowali rynek – z takich firm ludzie będą odchodzić). Pragnę zaznaczyć poziom oszczędności na paliwie. Pamiętajmy też, że konkurencja też nie pracuje – więc nie zabiera udziałów w rynku. Mam nadzieję, że moja wiadomości trafi do wszystkich Prezesów i Dyrektorów firm farmaceutycznych. Pozdrawiam Anonimowy Przedstawiciel.

Aktualność
W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, który ma przeciwdziałać rozszerzaniu się epidemii koronawirusa w Polsce. Gedeon Richter Polska podjął następujące działania:
• wstrzymaliśmy realizację wizyt przedstawicieli medycznych
• w obszarach - w których pozwala na to zakres i specyfika pracy - wdrożyliśmy rotacyjną pracę zespołów
• wśród naszych pracowników podejmujemy szereg działań o charakterze informacyjnym i edukacyjnym Wdrożyliśmy dodatkowe środki higieniczne
• pozostajemy otwarci dla usług transportowych i zaopatrzeniowych przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa
Jednocześnie dziękujemy wszystkim naszym pracownikom, dzięki którym zachowujemy ciągłość produkcji. Dzięki waszemu zaangażowaniu możemy zapewnić pacjentom nieprzerwany dostęp do niezbędnych leków.

Koronawirus, wszystkie firmy mają mierzoną temperaturę oprócz firmy farmaceutycznej Gedeon, Pracownicy z biura pracują zdalnie, pracownicy produkcji nawet nie mają zapewnionych środków dezynfekcji na stanowiskach, pracuje tu wiele lat i nawet w takim zagrożeniu firma jest nastawiona na zysk-(usunięte przez administratora)

Należy pamiętać że już samej racji charakteru produkcji (leki) praca w obszarach wytwarzania odbywa się przy zaostrzonym rygorze higienicznym. W śluzach osobowych do stref białych na stałe są dozowniki z płynami do dezynfekcji. Pracownicy wchodząc do strefy mają obowiązek z nich korzystać (po uprzednim umyciu rąk). Można z nich korzystać również dodatkowo (poza obowiązkową dezynfekcją wg procedury) jak tylko pracownik uzna, że zajdzie taka potrzeba. Dodatkowo, w związku z pandemią koronawirusa COVID-19 wdrożony został szereg działań prewencyjnych, zarówno centralnych w obszarze całej firmy, jak i działań dedykowanych dla obszaru WLG. Wszystkie te działania mają zminimalizować możliwość rozprzestrzeniania się zarażenia i zapewnić możliwie bezpieczne oraz komfortowe środowisko pracy. O wszystkich działaniach i podjętych środkach pracownicy informowani są na bieżąco. Oczywiście zachęcamy pracowników do monitorowania swojego stanu zdrowia. Jeśli uważasz że zdrowie Twoje lub innych pracowników jest zagrożone prosimy, zgłoś niezwłocznie swoje uwagi pod adres opinie@gedeonrichter.com.pl (tematy dotyczące Gedeon Richter Polska Oddział w Warszawie) lub opinie@grodzisk.rgnet.org (tematy dotyczące Gedeon Richter Polska w Grodzisku) byśmy mogli je dokładnie zbadać i wyciągnąć ewentualne konsekwencje.

M

Brak informacji zwrotnej od siedziby w Grodzisku po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej. Mimo zapewnienia ze strony rekruterów, że takową sie otrzyma oraz takiej samej informacji zamieszczonej na stronie firmy.

@M

Dzień dobry, staramy się przesyłać wszystkim kandydatom informacje zwrotne, być może to kwestia jakiejś pomyłki. Bardzo prosimy o kontakt mailowy na adres opinie@gedeonrichter.com.pl (Gedeon Richter Polska Oddział w Warszawie) lub opinie@grodzisk.rgnet.org (Gedeon Richter Polska w Grodzisku) byśmy mogli sprawdzić co mogło się stać.

NICK

Norma

ABC
@M

Też tak miałam. Najpierw odezwali się po ok miesiącu od wygaśnięcia ogłoszenia (półtory miesiąca po mojej aplikacji), a potem po rozmowie cisza do dziś. Widać nie zależy im na pracowniku ani na wizerunku.

Zainteresowana
@ABC

Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna??

Kamil

Czy oprócz „kiepskiej atmosfery” w pracy ktoś może udzielić rzetelnej informacji na temat zarobków PM ( podstawa netto) premie realne nierealne,jakie auta, benefity pozapłacowe, tereny ?

@Kamil

1.8-2.1 x minimalna krajowa

Odchylenie

A co takiego się zmienia? Może zapraszam HR do KJ ,jeden dzień by tym paniom wystarczył i same by się zwolnily. Poprzednia kierownik jaka była to była ale wiedziała w którym kosciele dzwoni. Wiedza i doświadczenie ,jakoś się pracowało . Bylo zaufanie do pracownika .Dostal czlowiek robote ,zrobil . A teraz człowiek czuje się jak w więzieniu o zaostrzonym rygorze. I udawadnianie że po 20 latach pracy raptem się nie umie pracować. Ja się dziwię że takie wybitne osoby przyszły do pracy do GR.Tylko brakuje czytników przy drzwiach od toalet. Niedługo może każdy będzie miał kamerę przymocowana do czapki i będzie filmowal co robi przez osiem godzin . Bo na pewno kłamie, kreci i (usunięte przez administratora) Tak to wygląda. Tak się traktuje ludzi ... Jeszcze trochę to będziemy dzień, dnia przynosić zaświadczenie że się było w pracy.Podpisza kadry, ksiądz i sąsiad tak dla pewności. Tak jest super . I tylko roboty się dowala nie stwarzając żadnych warunków do pracy. Cała szuflada haseł, do czego się człowiek nie dotknie to albo blokada albo hasło. Do pracy też się nie przyjmuje bo etatów nie ma A ludzie co są na zastępstwa uciekają i nie ma się co dziwić. Jedna osoba robi 5 rzeczy na raz A potem pretensja że odchyleń masa. Jak są takie wybitne to niech pokażą jak to wszystko zrobić w osiem godzin? Bo tak rządzić jak teraz w KJ rządzą to dziecko potrafi. I ciągle mało i mało ... I może wreszcie zwróci ktoś uwagę na to że w KJ nie chodzi się w obcasach bo takie słuchanie tego stukania jest raz że wkurzajace A dwa bardzo rozprasza . Druga sprawa to organizowanie zebrań w pomieszczeniu przeznaczonym do pracy analitycznej i ten problem też w KJ był poruszany ale jak grochem o ścianę. Przecież jest sala na dole .. A potem się od nas wymaga i pretensja bo nie zrobione. A po trzecie jak by w firmie było tak super to by ludzie nie chodzili na l4 na depresję . To chyba nie świadczy za dobrze o pracodawcy Na dzień dzisiejszy jest dramat . Jak człowiek przychodzi do roboty To nie wiadomo czy się śmiać czy płakać . Najlepszy cyrk na świecie nie ma takiego repertuaru jak ma ta komórka. Jedyna pracownia na którą warto przyjść do pracy To mikrobiologia . Szefowa dobra i dba o pracownika. Reszta nie warta uwagi no chyba że ktoś ma cztery lata do emerytury w tym dwa spędzi na l4.

@Odchylenie

Twój głos jest dla nas bardzo ważny i chcielibyśmy poznać szczegóły, aby móc zareagować. Prosimy Cię o kontakt na opinie@grodzisk.rgnet.org lub z działem HR.

@
@Gedeon Richter Polska

To zapraszamy do KJ na tydzień I wszystko będzie wiadome ,jasne i klarowne :) Bo pisanie i gadanie nic nie zmieniło od lat

Xxxxx

Rekrutacja na przedstawiciela medycznego: - 3 osoby umówione o tej samej godzinie - brak informacji na temat długości rekrutacji - zadanie w grupach mające na celu nie wiadomo co... (jesteś na bezludnej wyspie, które narzędzia wybierzesz z listy jako priorytetowe, aby przeżyć) - rozmowy indywidualne przeprowadzone w fajnej atmosferze. Mało pytań werfikujacych kompetencje

@Xxxxx

Udało Ci się przejść pozytywnie etap rekrutacji na stanowisko przedstawiciela medycznego? Nie napisałeś, jak wszystko dalej się potoczyło.

@Xxxxx

Bardzo dziękujemy za opinię. Zawsze rozpoczynając spotkanie zakreślamy jego ramy czasowe, choć dynamika samego procesu może sprawić, że będzie on nieco dłuższy lub krótszy od zakładanego. Głęboko wierzymy, że taka informacja została podana również w przypadku omawianego spotkania, ale oczywiście upewnimy się czy tak było. Samo spotkanie rozpoczyna się w grupie, potem następują rozmowy indywidualne. Zarys przebiegu spotkania również przedstawiany jest na jego początku i znów jesteśmy przekonani, że tak było również w omawianym przypadku. Trzy osoby umówione na tą samą godzinę nie są oczywiście jakąś pomyłką organizacyjną – proces grupowy pozwala uzyskać informacje istotne dla ostatecznej decyzji rekrutacyjnej. Oczywiście nie kwestionujemy opinii, że dla piszącego aktywności były nie do końca zrozumiałe - każdy ma prawo do własnych odczuć - jednak obserwując pracę uczestników na tego typu spotkaniach nigdy nie odnosiliśmy wrażenia, że coś jest niejasne. Wszystkie zadania mają bezpośrednie lub pośrednie odniesienie do pracy przedstawiciela dlatego możliwe, że dla osoby bez doświadczenia (a takie również uwzględniamy w naszych rekrutacjach) może to być odległe od znanych sobie sytuacji. Niemniej zapewniamy, że jesteśmy w stanie na ich podstawie wyciągać wnioski co do kluczowych kompetencji. Cieszymy się, że wrażenia z rozmów indywidualnych były pozytywne co, mamy nadzieję, nieco kompensowało wcześniejszy dyskomfort. Oczywiście bez względu na treść tej odpowiedzi zawsze staramy się analizować komentarze i uwzględniać uwagi, jeśli mogą udoskonalić nasz proces rekrutacji. Pozdrawiamy!

Dajcie pracowac

Dzień dobry, W jakim celu szkolenia są organizowane poza siedziba firmy? Zamiast wykazać się gospodarnoscia i oszczędnościa i wykorzystać sale konferencyjne w firmie, szasta się pieniędzmi na wynajem hoteli i cateringu. Nie mówiąc już ze nie wszyscy mają jak dojechać na szkolenie do innego miasta...

@Dajcie pracowac

Witaj, Szkolenia zewnętrzne są zwykle bardziej efektywne od szkoleń wewnątrz firmy. Pracownikom łatwiej oderwać się wtedy od codziennych obowiązków i skupić się tylko i wyłącznie na zdobywaniu wiedzy. Pozdrawiamy!

Buddy
@Dajcie pracowac

Serio? Nie pasują ci szkolenia poza firmą? Ale masz problemy:) rozwijać się trzeba!:)

Dajcie pracowac
@Buddy

Szkenia mi pasują, tylko nie widzę sensu aby były poza firma

123ppp

Dlaczego owoce nie są dostępne we wszystkich budynkach? Nie każdy ma czas chodzić po firmie w poszukiwaniu bananów.

@123ppp

Witaj, Według naszej wiedzy banany umieszczane są we wszystkich budynkach. Jeśli jest jednak jakieś miejsce, które będzie dla Ciebie szczególnie wygodne - daj znać na adres opinie@gedeonrichter.com.pl (tematy dotyczące Gedeon Richter Polska Oddział w Warszawie) lub opinie@grodzisk.rgnet.org (tematy dotyczące Gedeon Richter Polska w Grodzisku). Pozdrawiamy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gedeon Richter Polska - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Gedeon Richter Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gedeon Richter Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gedeon Richter Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gedeon Richter Polska?

Kandydaci do pracy w Gedeon Richter Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gedeon Richter Polska