Opinie o Meble Bugajski w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Meble Bugajski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Meble Bugajski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Bugajski w Nowy Sącz

FX10

Hej, witam. Pracuje w tej firmie już 3 lata ale to co się dzieje teraz to szkoda gadać. Dobrych pracowników zwalniają i niby obiecują im pracę od września. Moim zdaniem jeżeli zależy im na pracowniku to trzymam go do końca a nie obiecuje "gruszek na wierzbie" to jest chore. Ta cała firma nadaje się...... Nie można z nikim rozmawiać bo cię ochrzanią albo zwolnią. Tam jest naprawdę mobbing a zwłaszcza u dziewczyn, które szyją. Te co sobie bimbały pod władzą brygadzistki pani B. co nic nie robiły, "ostro pracują" a te co faktycznie pracowały zostały zwolnione.. Gdzie władza ma oczy ????

@FX10

Nikt nie zostal zwolniony ze szwalni co za glupoty ktos pisze po co sie nakrecac.

Ppk

A jednak w piątek z tej zmiany co miała tydzien postojowego ze szwalni zostały zwolnione 3 osoby.

@Ppk

Ja tam nie wiem. Nieraz takie ploty sieja ja tam w ploty nie wierze. Nie wiem.

@Ppk

A skad wiesz skoro wolne bylo

Fx-15
@FX10

Władza tam już dawno oslepla i jak widzę nic nie idzie ku lepszemu.

Fca

Czy w tym sączu niema normalnej firmy? Bez mobbingu i wyzysku?

dobra_Rada
@Fca

czemu nie zgłosisz tego do odpowiednich służb? wylewanie żali w internecie Ci nie pomoże.

@dobra_Rada

Do dobra rada Właśnie rozglądam się za jakąś pracą w okolicach Sącza i czytając opinie o różnych firmach to praktycznie wszędzie widzę niezadowolenie .A planuję zjazd z emigracji dla twojej wiadomości i nie wylewam żalów jak to ująłeś,pozdrawiam

Fx-15
@dobra_Rada

I nie pomaga, jak się prawdę napisze to jeszcze można po,, tyłku "dostać. Winy szukają wszędzie, ale nie tam gdzie trzeba.

Tapicer

Ludzie a skad wy mozecie wiedziec co sie dzieje w firmie i oczernianie pracodawcy i innych niech sie kazdy na siebie patrzy. To podlega pod sad art.212. KK. Niektorzy co tu pisza to nawet nie maja pojecia o co chodzi a sie nakrecaja i oczerniaja innych. Popatrz na siebie wpierw a nie obsrywaj innych.

@Tapicer

Co jest karalne? Jaki sąd karalny? Haha nie ośmieszaj się ???? prawda jest taka że firma ewidentnie sobie jaja robi z pracowników, którzy muszą czekać i prosić się o swoje pieniądze. I to jest wstyd!! A Ty ich jeszcze bronisz..

twoja stara
@Awg

Powiedzieli, że będzie kasa z opóźnieniem więc gdzie masz problem?

@twoja stara

Tak, jest to dla niektórych problem, bo może ktoś ma rodzinę na utrzymaniu, rachunki do spłacenia, kredyty..Nie pomyślałeś o tym..?? Myślisz że ktoś np z banku się zlituje nad kimś bo nie dostał wypłaty? Nie, banku to nie interesuje, ma dostać pieniądze i już. Oczywiście bank dałem tylko dla przykładu, chciałem Ci tylko pokazać że po prostu ludziom są potrzebne te pieniadze i nie wszyscy mogą sobie pozwolić na czekanie aż łaskawy pan przeleje wypłatę..

beka
@Awg

To nie jest tak cudownie? Nie zarabiacie kokosów i nie mogliście sobie odłożyć? JAK MI PRZYKRO... Jak wam tak źle to zmieńcie prace i nie narzekajcie wiecznie.

Awg

Te "przejściowe " problemy trwają jakieś 2 lata. Nie ma jak rozmawiać z szefostwem bo po prostu szef gdzieś pojechał i nie wiadomo kiedy będzie. A jak ktoś zapyta o pieniądze to słyszy "jak Ci nie pasuje to się zwolnij " i jest wrogiem firmy.

Magazynier

Śmiech! Pusty... Najwyraźniej mają tak mało chętnych do pracy, że próbowano mnie prawie do niej "zmusić".

Czy jestem zainteresowany pracą, "bo panowie przychodzą tylko po pieczątkę na skierowaniu". A pani kadrowa się dziwi, bo wszak oferuje całe 2100 zł brutto... ;-)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

no tak znów 10 a wypłaty nie ma co to za firma ludzie uciekają wcale się nie dziwię

Carmen
@pracownik

za dużo jest nierobów w tej firmie typu kierownik(kierowniczka) brygadzistka (brygadzista) kontrola jakości !!!!!! wszyscy muszą na nich robić i pewnie przez nich nie ma kasy na wypłaty.... no i jeszcze zatrudnili jakiegoś "doktora" co ma niby firmę wyleczyć z długów co oczywiście na niego pieniądze są !!!!!

Tapicer
@Carmen

A skad Ty mozesz wiesz kto jest nierobem a kto nie i kto co robi. Popatrz na siebie i nie pisz bzdur bo to podlega pod sad karalny! Moze sam jestes nierobem totalnym.

Znowu nie ma kasy ciekawe co na to inspekcja pracy czeba to zgłosić i pare innych rzeczy jak kierownictwo ma to gdzieś to może kto inny się tym zajmie porażka

@Pracownice, czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? @Pracownik, jak rozumiem, jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? @Ppk, czy możesz wypowiedzieć się na temat atmosfery panującej w Meblach Bugajski?

Ujo
@Marcin

Marcin a kim ty jesteś ze takie pytania zadajesz .????chcesz się czegoś dowiedzieć to rusz tyle do bugajski ego i się wprost spytaj. A nie podpytuj jakbyś był z jakiegoś urzędu. To jest miejsce na opinie a nie pytania. Nie ta strona. Ja tam pracuje i wszędzie jest tak samo.

Pracownice

Ludzie co wy piszecie skąd możecie wiedzieć czy zostałyśmy zwolnione czy same się nie zwolniliśmy się a może dalej pracujemy co was to obchodzi to tylko nasza sprawa. Nic nie wiecie a wtracacie się po co?????

A. Feniks

Ludzie, co dzieje się w firmie Bugajski zwalniają dobrych pracowników, a zostawiają takich co za nich robi ktoś inny , a ta osoba zbiera laury. Jak tak można ??? Ciekawe czy pani B. o niej mowa jest zdolna do przyznania się, że ktoś inny za nią szyje, a ona tylko stembnuje i ma wszystko gdzieś. A osoby które od podstaw szyją meble to zwalniają.

hej meble bugajski to koszmar czymaja ludzi dopóki są potrzebni a potem aut ta firma to nie powinna istniec ciekawe czy prezes wie co dzieje sie na produkcji

@anc, dziękuję za wyjaśnienie kwestii odnośnie opóźnień wypłaty wynagrodzeń w firmie Meble Bugajski. Czy możesz napisać coś jeszcze na temat ewentualnych nadgodzin pracując w tej firmie? Czy zdarza się, że pracownik musi zostać po godzinach, aby wykonać jakieś prace na rzecz pracodawcy? Jeżeli tak to w jaki sposób może odebrać te nadgodziny? Pracodawca wypłaca dodatkowe wynagrodzenie za ten czas? Napisz coś na ten temat.

Dyrektor zapowiada upadłość firmy wcześniej czy póżniej .... tylko gdzie te nieroby pójdą .... pewnie na budowę do łopaty ha ha ha....

@wkurzony, możesz coś więcej napisać na temat opóźnień w wypłatach wynagrodzeń w firmie Meble Bugajski? Czym są spowodowane opisane przez Ciebie opóźnienia? Czy zależne jest to od zapłaty klientów za zamówione towary? @onz, czy możesz napisać coś na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę? Jakie stanowisko zajmujesz w firmie Meble Bugajski? Napisz coś na temat swojej pracy. @Pracownik, jak długo pracujesz w firmie Meble Bugajski? Możesz napisać coś na temat premii o których toczy się dyskusja w wątku? Na jakiej zasadzie są przydzielane i czy każdy może na nią liczyć?

anc
@Marcin

Opóźnienia są spowodowane tym że. "Nie ma pieniędzy". Ale nas jako pracowników to nie powinno obchodzić, od tego jest "władza" firmie żeby się tym zająć. Chyba za darmo tych mebli nie oddają..a pracownicy wypełniają swoje obowiązki i chcą dostawać wynagrodzenie w terminie, to chyba naturalne. Jeśli chodzi o warunki to tragedii nie ma, ale parę rzeczy można by było poprawić. Coraz więcej więźniów którzy robią za grosze, więc jak nam mają podnieść płace, przecież zawsze można się zwolnić, przyjdzie więzień na twoje miejsce i nie będzie problemu.. Chcesz wiedzieć więcej, to się zatrudnij i przekonaj????

Wiktor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Xyz
@Wiktor

Od sierpnia cała firma ma przejść na akord. Sam sobie odpowiedz..

Do Tymona. Ja dziekuje Bogu za to co mam a w innym firmach nawet premii nie ma. Dziekowac trzeba za to co jest a nie ciagle sie uzalac nad soba ze zle. Subiektywne zale zachowaj dla siebie.

Fca

Hej Tymonie, widzę że ty żyjesz dla pracy a nie odwrotnie i myślę że wypłaty nie pobierasz.Praca i godne zarobki za nią są po to żeby podnosić swoje standardy życiowe a nie odwrotnie , popadać w długi i nie mieć za co dojechać do tej pracy , pozdrawiam

@Fca

Przepraszam, to było do pracownika

@Fca

Do Fca. W calej malopolsce sie tak zarabia tylko ze w innej pracy ludzie gorzej maja ani premii ani wolnych weekendow. Bo ja robilem pol etatu za darmo w innej firmie to byl sajgon a mierzenie jedna miara jest bledem. Tu mam super i czas dla rodziny wkoncu. Ja jestem zadowolony ze pracuje u Bugajskiego.

Fca

Witam. Piszesz że jesteś zadowolony tylko czego czy z pracy czy zarobków. Bo narazie to jedyna pozytywna osoba z ciebie na tym forum i niewiem jak się odnieść do tego, bo większość opini jest negatywna. Bez urazy to Ty zarabiasz tak dobrze a reszta grosze? Napisz jak jest przeciętna zarobków w tej firmie bo ja akurat rozglądam się za zmianą pracy i jestem stolarzem.

Tymon

Niedługo będziecie liczyć wypłatę premii na godziny?

Kupujaca

Firma Bugajski ma super piekne mebelki. Polecam kazdemu zwlaszcza te ze skory. Ja kupilam 4 lata temu i sa cudne lacznie z dywanem. Najlepsze mebelki w Nowym Saczu i najwyzszej jakosci jak Ci zalezy na pieknym mieszkaniu polecam Firme Bugajski. Firma sprawdzona i pewna od lat ????

Fca

Kiedyś rzuciłem pytanie na temat mobbingu i wyzysku w firmach ,ktoś mi zarzucił że się żalę a tu widzę ostatnie wpisy że pracownicy się żalą na brak wypłat i obiecanych premii więc kto ma rację?

onz
@Fca

Fakt jest taki że premie za kwiecień dostaliśmy 4 maja (piątek) wieczorem, a niektórzy dopiero w poniedziałek, tak więc zostaliśmy na długi weekend majowy bez kasy. Jak nie było kasy na premie, to aż strach pomyśleć co będzie 10tego z wypłatami..

wkurzony

4 maj, a premii nadal nie ma! Brak słów. Nie długo powinna być następna wypłata, a jeszcze poprzednia nie cała wypłacona!

tamten

A premii jak nie było, tak nie ma. To są normalnie jaja..

Ppk
@tamten

Bo prawdopodobnie niema pieniędzy na wypłatę premii

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Bugajski - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Meble Bugajski?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Bugajski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Bugajski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meble Bugajski?

Kandydaci do pracy w Meble Bugajski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meble Bugajski
1.3/5 Na podstawie 248 ocen.
  • Tarnowska 164C
    33-300 Nowy Sącz