Opinie o Meble Bugajski w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Meble Bugajski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Meble Bugajski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Bugajski w Nowy Sącz

Awg

Aa i nie zapomnijcie że premia w tym i w przyszłym miesiącu będzie obcięta, za to, że byliśmy na urlopie :) Tylko nie wiadomo kiedy ona bedzie.

wujek_stefanka
@Awg

Ty tu o premiach, a z tego co wiem to jeszcze nie wszyscy u was wypłaty dostali :D

JAGODA
@Awg

jak to nie będzie ??? chyba Monisia zapomniała już jak ją Wiśnia wywalił na zbity pysk !!! ona chyba myśli że tu karierę zrobi .... oj na pewno grubo się myli !!!!!!!

@JAGODA

Napisałem że nie wiadomo kiedy będzie, a nie że nie będzie :) Ale i tak za wesoło nie jest

JONY

sami się dajecie (usunięte przez administratora) za takie ochłapy a potem narzekacie... jakim to trzeba być MATOŁEM żeby robić za 1400 zł w tych czasach tym bardziej w tak nie ludzkich warunkach (np.kuchnia latem itp. itd. ) ludzie szanujcie się nie dajcie się wykorzystywać....

Awoq

Powiem tak, pracuje w tej firmie i nie rozumiem zażaleń innych tak na prawde firma jak firma tylko że to jest od osoby prywatnej, więc co się dziwić nie jest tak źle jak piszą tu inni. Ok rozumiem przy takich upałach jest cieżko ale w zyciu nie ma łatwo w mojej poprzedniej pracy też było gorąco duchota i się nie dało pracować ale z zasad jakie pracownik podpisuje i zna to trzeba wykonywać swoje obowiązki jak należy, a o wypłaty nie narzekam no cieżko mają Ci którzy mają pobrane kredyty itp. itd. Ja jestem zadowolony że tu pracuje i cenie tutaj każdego z należytym szacunkiem :D

parodia
@Awoq

jak sie jest na utrzymaniu mezusia i sie zarabia na swoje ciuszki to sie nie przejmuje ale jak ktos ma rodzine to co dzieci maja jesc? trawe i kamienie ? bo ksiestwo ma problem przelew w terminie zrobic

Meggi

Masakra co firma Bugajski robi z pracownikami dziś jest 17 i jeszcze nie ma wypłaty. Nie polecam nikomu tam się zatrudniać a wiem że przyjmuje z urzędu pracy, powodzenia życzę nowym pracownikom bo nie wiedzą co ich czeka. Pytam jeszcze raz gdzie są nasze wypłaty?

@Meggi

Kasy nie dają i nie widzą w tym żadnego problemu, to że ludzie mają rodziny na utrzymaniu to już ich nie obchodzi.. Normalnie powinna się tym inspekcja pracy zająć, tylko kto to zgłosi..

Magazynier

Śmiech! Pusty... Najwyraźniej mają tak mało chętnych do pracy, że próbowano mnie prawie do niej "zmusić".

Czy jestem zainteresowany pracą, "bo panowie przychodzą tylko po pieczątkę na skierowaniu". A pani kadrowa się dziwi, bo wszak oferuje całe 2100 zł brutto... ;-)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Nowa

Wy się zastanawiacie jak jest w firmie zapytajcie byłych pracowników już nie mają się czego bać to prawdę powiedzą

Fx-15
@Nowa

To prawda, obiecywali długą współpracę, dobre zarobki i na obietnicach się skończyło. Nikt wcześniej nic nie mówił że w firmie panuje mobbing i kolesiostwo. Pracowałam tam więc wiem o czym mówię.

Awg

Gonić do roboty to potrafią, szkoda że nie są tacy szybcy przy wpłatach..trzeba się prosić i czekać na tą podstawę, a później drugi raz przy premiach. Dwa razy w miesiącu trzeba pokornie czekać aż łaskawy Pan prześle te ochłapy.. I gdzie są teraz Ci, którzy tutaj tak bronili firmy, między innymi Tapicer? Zainteresuje się ktoś kiedyś w tej firmie pracownikami??

Awg

Amba fatima, a pieniędzy dalej nima.. No ale przecież spokojnie, obiecali że będą, to będą ????

BABA
@Awg

JAK SIE NIEMA PIENIEDZY TO SIE NIE PROWADZI FIRMY Z LUDZMI .A POSLIZG TO MOZE BYC 2 DNI A NIE PRAWIE TYDZIEN .ALE PRZECIEZ NIC SIE NIE STALO .HAAAAAHHAAA????

HOYASS

SAMI SOBIE KRECICIE BATA I KOPIECIE DOLEK .NIKT MADRY I INTYLIGENTNY NIE BEDZIE CZEGOS TAKIEGO TOLEROWAC. BASTA!!!

HOYASS

PANIE BUGAJSKI GDZIE TE MARNE PIENIADZE ?LUDZIE TEZ ZYJA I CHCA JESC .JAKIE TRAKTOWANIE ZE STRONY PANA LUDZI PANA PRACOWNIKOW .GDZIE SZACUNEK ITP . CHANBA ZEBY PROSIC SIE O WLASNE MARNE PIENIADZE ....TRZEBA BEDZIE TO RUSZYC GDZIES WYZEJ DUZO WYZEJ .JA NIE POZWOLE NA TAKIE TRAKTOWANIE MOJEJ ZONY KTORA U PANA PRACUJE .JA TEZ PROWADZE FIRME I LUDZI Z KTORYMI MNIE COS LACZY TRAKTOJE Z SZACUNKIEM . A.GDZIE TO U PANA ????.KIEDY W KONCU SKONCZY SIE TEN WYZYSK I ZMOWA W TYM CIEMNOGRODZIE .??????????

Paris

50% załogi firmy to więżniowie.... więc chyba tu jest odpowiedż na wszystkie pytania..... !!!

@Paris

No właśnie, więc dlaczego nam mają podnieść stawkę, jak oni zrobią za grosze..tylko że oni tak robią, jak robią. I jak tu ma być lepiej, jak mieć motywację do pracy i jak się starać, jak firma w ogóle nie pokazuje, że jej zależy na pracownikach, w ogóle..

edmund
@Paris

Ty chyba sporo lekcji matematyki ominąłeś skoro twierdzisz, że obecna liczba to 50%.

b.b

Z tego co tu czytam o firmie Bugajski to smiech na sali wy nie widzice problemu czy sie boicie powiedziec jak jest naprawde nie macie innego problemu tylkko jakąs palarnie.A to ze luidzie tam mdleja z goraca to juz nikt nie widzi jak to tak mozna traktować pracowników którzy daja z siebie wszystkko a nie maja zapewnionych waronków pracy pogotowie tam oczy przeciera jak widzi co sie tam dzije,na hali ponad 30 st ciepła i ludzie maja dosc kiedy cos z tym zrobicie, az wiecej ludzi padnie chore.

Krawcowa
@b.b

nie dość że upał na hali to praktycznie za darmo robicie bo kasy na pewno nie będzie 10-tego być może około 20-tego będzie to jeszcze gonią do roboty jak MURZYNÓW bo auto czeka .... MASAKRA !!!! Dyrektor kręci się po hali tak do około 10-tej jak jest jeszcze w miarę chłodno potem ucieka do biur no bo tam kima jest a was ma gdzieś róbcie za najniższą krajową w takim upale !!!

Szwaczka

Ci co pala chcieliby wbrew zakazowi ze w wc nie mozna palic i tak palic i to mobbingiem nawywaja chore! Moze druga przerwe na palenie chcielibiscie miec. Praca to niepalarnia!

szwaszczowa2011
@Szwaczka

Nie odwracaj kota ogonem dobrze wiesz, że nie o palenie tu chodzi. Mobbing w firmie jest. A kierownictwo udaje, że tego nie widzi. Jeszcze nie widziałem żeby ktoś miał w firmie problemy przez palenie. Szwaczka tak? Tak bronisz firmę, a to tam był największy problem z brygadzistką więc wątpię żebyś była naprawdę szwaczką. 100% biuro albo kierownictwo.

@szwaszczowa2011

Mobbingiem nie jest zakaz palenia Jak nie wiesz o co chodzi to nie pisz glupot. Do damskiej toalety nie da sie czasem wejsc bo smierdzi jak fix od meskiej papierosami. Ja nienawidze tego smrodu papierosow. A wc to nie palarnia czy zaklad pracy. Chyba mam prawo nienawidziec tego smrodu !

Tapicer

Jest premia a jak sie komu cos nie podoba niech sie zwolni a nie jojcy ciagle ze zle. Nikt nie pracuje na sile kazdy ma wybor w zyciu i moze sie zwolnic. Zreszta teraz jest wszedzie praca. Mozna walczyc o swoje wiadome podwyzke czy awans ale w sposob godny a nie chamski jak niektorzy tu pisza lamiac prawo a to jest roznica. I czy tez komus sie oczywiscie nalezy niech kazdy patrzy na siebie. Dobrze ktos tu napisal ze 50 procent wiezniow pracuje to wiadome co to znaczy a cale Panstwo ich utrzymuje to niech sie ciesza ze maja prace oni sa na innych zasadach wedlug ustawy.

rozbawiony
@Tapicer

Zawsze możecie ścigać ludzi jak wam się nudzi w biurze. I nie szalejcie tak bo jak ktoś zacznie walczyć o swoje to tą waszą ubikacjo palarnią mogłaby się zainteresować inspekcja pracy bo też łamiecie prawo nie udostępniając toalety dla niepalących. Albo więźniami nagminnie łamiącymi bhp. Albo jak oszukaliście ludzi z kursu z biura pracy na wypłacie 2-3 lata temu. Albo kierownictwo przymykające oko na mobing.

Szwaczka

No wlasnie jest premia a czy wy tylko o tych pieniadzach potraficie walkowac wkolko. To juz jest do obrzydzenia.

gdzie te premie?

@pracownik

He he he..zapytaj Tapicera, on tak broni firmy to pewnie wie :) A tak serio to powtórka z rozrywki znowu..

Nowa
@pracownik

Mają nas w d.......kierownictwo ma kasę to po co przejmować się pracownikami

Yyy...

Nawet nie straszcie, że jest aż tak źle w firmie. Serio???

Leming 23
@Yyy...

Różowo nie jest i nadchodzące próby wprowadzanie premii akordowej też dobrze nie wróżą. Ciągłe spóźnienia w wypłacie i niby "premii" bo gdyby nie ta premia to nikt by nie robił, z tą niby premią jest mała stawka więc kokosów nie oczekuj. Ciągle słyszymy, że za mało robimy, a materiału ciągle brakuje i nawet nie ma z czego robić czasami, choćby chciał. Do tego to co sami przełożeni mówią, że firma ciągle na minusie, zniechęca do roboty. Tak samo więźniowie... jak mają podnosić stawkę jak na stolarni jest więzień, który dosłownie biega przy pracy z meblami.

Yyy...
@Leming 23

No to widzę, że bardzo kolorowo... Tylko po co ciągnąć coś skoro jest tak źle? No nie powiem, żeby mnie te nasze piękne wyplaty jakoś urzekly ale te ciągłe spóźnienia są już nie do wytrzymania... Bank mi nie poczeka na ratę tylko jak się wkurza to mi karza spłacić całość i już bd po ptokach... I ciekawe co wtedy zrobię?! Kto mi pomoże?! Bo na pewno nie kierownictwo...

@Awg, na pewno masz rację i zawsze warto rozmawiać jeśli jesteśmy nieusatysfakcjonowani pracą w firmie. Chciałbym wiedzieć coś na temat benefitów pozapłacowych w Meblach Bugajski. Czy takowe są dostępne dla pracowników? Jeśli tak czy uważasz, że je za aspekt motywujący do bardziej efektywnej pracy w firmie? @JOLI, czy jesteś pracownikiem Mebli Bugajski? Powiesz nam jaka atmosfera panuje w tym przedsiębiorstwie?

@Marcin

Dostajemy "premie motywacyjną " dzięki której zarabiamy za dużo żeby umrzeć z głodu, ale za mało żeby żyć godnie:) Niestety z motywacją nie ma ona nic wspólnego. Firma chce przejść na akord, po to żeby tylko nas gonić do roboty i nam obcinać premie jak nie wyrobimy normy..chyba nie wiedzą że sami sobie grób kopią, bo chyba pracownicy nie dadzą się ścigać i robić z językiem na wierzchu żeby podstawę zarobić

Leman

Dajcie spokoj ta firma to porażka

JOLI

sami zgodziliście się robić za najniższą krajową (podpisując umowę o pracę) a teraz narzekacie że mało wam płacą albo wcale wam nie płacą i dzięki wam w nowym sączu jest najwięcej bogaczy .... brawo TY ....

@JOLI

Umowy podpisywaliśmy ponad rok temu, a jakbyś nie zauważył to wszystko wokół drożeje, a stawka nadal taka sama..No właśnie, nie dość że mało, to jeszcze z opóźnieniami i na raty. Brawo FIRMA!

Tapicer

Do osoby o podpisie Awg i do pozostalych. Chodzi o to ze karalne jest oczernianie i pisanie klamstw pod adresem kierownictwa czy brygadzistow i kontrolerow jakosci art.212.KK. Nie pisze sie klamstw subiektywnych za kogos co nie ma zwiazku z prawda. To jest karalne. A ze strony Dekalogu Bozego jest Nie mow falszywego swiadectwa przeciw blizniemu swemu. Zreszta w Saczu wszedzie sie tak zarabia i wyplaty tez nieraz byly w roznych firmach z opoznieniem a tu bylo mowione ze bedzie opozniona w Piatek i byla. Nie nakrecajcie sie i kazdy niech pilnuje siebie a nie szczeka jak pies. Chcesz wiecej zarabiac wyjedz do Warszawy czy Krakowa.

@Tapicer

Niech Ci będzie, to świetna firma, nie ma powodów do narzekania..:) Broń jej dłużej, mów że opóźnienia w wypłatach to nie problem i że przecież inni też mało zarabiają, więc nie ma co narzekać, a na pewno coś się poprawi.. Jakby nie to nasze "narzekanie " to dalej byśmy robili za najniższą bez premii, bo firma sama od siebie by nic nie dała. I właśnie dlatego też trzeba "narzekać " i walczyć o swoje

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Bugajski - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Meble Bugajski?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Bugajski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Bugajski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meble Bugajski?

Kandydaci do pracy w Meble Bugajski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meble Bugajski
1.3/5 Na podstawie 248 ocen.
  • Tarnowska 164C
    33-300 Nowy Sącz