Opinie o Meble Bugajski w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Meble Bugajski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Meble Bugajski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Bugajski w Nowy Sącz

Zastanawiam się, kiedy prezes przejrzy na oczy i zobaczy, że Pani Magda jest odpowiednią osobą na kierownicze stanowisko. Kompetentna, posiadająca ogromną wiedzę, czego nie można powiedzieć o obecnej kierowniczce. Ludzie tam są fajni, tylko Pani Gosia psuje tę atmosferę. Dopóki będzie na stanowisku, w firmie nie będzie dobrze.

@Pracownica

O jakich sprawiedliwościach mowa jak w notatniku wszystkie meble są wydawane równo a w rzeczywistości ktoś nie wyrabia najniższej a inny wyrobił 5,5 tyś, skąd taka różnica. Wypadało by sprawdzić w systemie a nie w notatniku kto jakie meble dostaje.

Rozczarowany pracownik

Chcecie poznać pracę (usunięte przez administratora)i nie sprawiedliwą za marne grosze zapraszamy do firmy Bugajski.

Jagna
@ToJa

W takim razie co robisz, jakie masz obowiązki? Skoro już nie ma dźwigania jak w innych firmach, to jak to wygląda? Kobiet w ogóle dużo u was? Bo własnie pracy szukam

Mery

Nadal firma przyjmuje osoby bez doświadczenia, do przyuczenia na stolarzy? Syn byłby chętny się załapać, jeśli byłaby taka możliwość:) Nie wiecie, czy nie potrzebują akurat dodatkowych rąk do pracy? Myślał też o stanowisku operatora, tu ma doświadczenie, ale widze, że tez była mozliwosc do przyuczenia. Gdzie lepiej celować? Warunki podobne? W starszej ofercie zarobki były na tym samym poziomie, teraz tez tak jest?

Ruda
@Tap

Od dawna pracujesz na tym stanowisku? Może @Krojka pisała tutaj, że na sam początek zarabia się najniższą krajową. Jak możesz, to rozwiej wątpliwości. Daj znać, ile dostawałeś na początku, a ile jesteś w stanie teraz zarobić - chociaż widełki. Jeśli oczywiście nie jest to dla Ciebie problemem :) Ja chętnie się dowiem i przekażę mężowi, który szuka pracy :d

Pokazuje mi się "Nie znaleziono propozycji pracy" to już mają człowieka jako operatora urządzeń pakujących? Ten komunikat to jak się wejdzie w to ogłoszenie. Tak szybko zatrudniają, od kiedy ta praca ma być? Może się jeszcze uda coś ugadać.

Pracownica

Mnie zastanawia co Tobie się nie podoba w tym jak kierownik aktualny zarządza działem... Sama pracowałam i nie widzę żadnych przeciwskazań do tego żeby była złym kierownikiem a dodatkowo Ci powiem że przynajmniej jest sprawiedliwie... Więc najpierw zasięgnij opinii innych niż oceniać IMIENNIE osoby w Internecie ...

.. Nowy wpis

.. Nowy wpis
@Pracownica

Czy Meble Bugajski organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

To firma obcina jakoś wynagrodzenia pracownikom? Dobrze interpretuję Twoją wypowiedź? Daj znać, czy coś z atmosferą w tej firmy jest nie tak, że piszesz o nerwicy...

Madzia

Omijajcie szerokim łukiem tą firmę :) Chyba że chcecie żeby kierownik traktował was jak (usunięte przez administratora) tylko i wyłącznie dobrze traktują wybrane osoby. To jest normalne że kierownik mówi do kobiety gdy nie chce jej przedłużyć umowę „niewiem co ze sobą zrobisz Ale możesz już stąd iść „ A gdy przychodzi na drugi dzień to mówi „koniecznie myślałem że Cię nie będzie byłem tego pewny ,co tu robisz ?” Normalnie śmiech na sali i tyle Ale gdy coś potrzebuje to by Ci do (usunięte przez administratora) wszedł ???? Konkretnego powodu nawet nie mogą powiedzieć dlaczego nie przedłuża umowy tylko wymyślają że a była wcześniej na Twoim miejscu pracownica to jak odchodziła to nie powiedziała dziękuję ???????? a co tamta osoba miała wspólnego ???? no tak za (usunięte przez administratora) z pracy miała powiedzieć dziękuję i po rączkach całować ???? nie chce przedłużyć umowę Ale wszyscy mówią że nie mają zastrzeżeń do jej pracy to do czego mają ? do tego żeby kogoś z rodziny ratować ? Poszłam na kilka miesięcy na urlop bezpłatny po czym dostałam skierowanie na badania a następnego dnia do mnie dzwonią że jednak nie mogę wrócić ???? szkoda że pracowita, sumienna osoba musiała ucierpieć a (usunięte przez administratora) i wyslugiwacze innymi dalej chodzą po firmie i udają największe gwiazdy skąd Prezes wziął tych ludzi na „kierowników „ Ale tu pasowałaby konkretna selekcja ???? No sory Ale jeśli chcecie iść do (usunięte przez administratora)to zapraszam do Meble Bugajski. ????

@Madzia

Po pierwsze twój tekst jest bardzo nieskładny i źle się to czyta, popraw się z języka polskiego. Po drugie pracuje już trochę lat w tej firmie i wiem, że jak się chce pracować i robi się to rzetelnie to i wynagrodzenie jest rzetelne. Jaka praca taka płaca. Po trzecie to akurat kierownik jest bardzo dobry i dla ludzi i zna się na tym co robi. Po czwarte to jak Ci nie chcą przedłużyć umowy, a Ci się skończyła to nawet powodu Ci nie muszą podawać i tyle. Stwierdzają że jednak nie byłaś taka pracowita i sumienna jak Ci się wydaje. Umowa się kończy i nara. Po piąte nie pal za sobą mostów bo Sącz jest zbyt małym miastem, żeby potem się wstydzić i unikać kogoś wzrokiem. Po szóste skoro w tej firmie jest tak źle to się ciesz, że już tam nie musisz pracować. Po siódme wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Dziękuję, dobranoc!

Madzia

Skoro podpisałam się imieniem to oznacza że nie będę się wstydzić komuś popatrzeć w oczy wręcz przeciwnie chętnie wypowiem się więcej na temat tej firmy haha Hmm to jesteś jedyną osobą która jest zadowolona z wynagrodzenia. Naucz się czytać ze zrozumieniem to nie będzie problemu z J.Polskim Miłego dnia

Ja zrozumiałam cały tekst, więc spokojnie. Możesz powiedzieć na jaki czas zawierane są tutaj umowy? Bo skoro zdarza się, że nie są przedłużane to wnioskuję, że umowy są zawierane na czas określony. Można liczyć w ogóle na umowę o pracę na czas nieokreślony?

To pracując rzetelnie można liczyć na jakąś premię, skoro wtedy zarobki są zadowalające? :) Możesz podać widełki? I daj znać, z czego składa się wynagrodzenie...

Anka
@Madzia

A to na jakie wynagrodzenie Ty mogłaś liczyć, skoro byłaś z niego niezadowolona? Możesz napisać, podać chociaż widełki?

Magazynier

Śmiech! Pusty... Najwyraźniej mają tak mało chętnych do pracy, że próbowano mnie prawie do niej "zmusić".

Czy jestem zainteresowany pracą, "bo panowie przychodzą tylko po pieczątkę na skierowaniu". A pani kadrowa się dziwi, bo wszak oferuje całe 2100 zł brutto... ;-)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy firma Meble Bugajski kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Cześć, kiedyś znajomy polecał mi rozejrzenie się za praca tu w firmie na produkcji. Chciałem się wiec zorientować jak aktualnie wyglądają widełki płacowe na stanowisku główny specjalista ds. produkcji? Tapicer z tego co ty czytam może zarobić minimalną krajowa w firmie, wiec najbardziej się o zarobki obawiam. Jakiś socjal czy benefity konkretne są? Często szukają pracowników? Jak wyglada rekrutacja na stanowiska kierownicze? Trochę mi zależy, bo już mam doświadczenie w branży meblarskiej i bardzo dobrze mi się pracowało.

Rozczarowany pracownik

@Rozczarowany pracownik

Aż tak, ze niewolniczą? Chyba nikt bez własnej woli umowy nie podpisuje? To ile godzin dziennie jest praca i czy obowiązki zgadzają się chociaż z tym, co w umowie było wymienione?

ToJa
@Rozczarowany pracownik

Pracowałam tu i tam przez kilkanaście lat. U Bugajskiego jest mi najlepiej, nie nosze po 50 kilo ładunku w Biedronce, ciepło i na głowe nic nie pada. Jak ci sie nie podoba to jesteś dorosły i pujć w błoto na mróz na budowe. Żenada .

Jagna

Mery

ToJa
@Mery

Z tego co wiem przyjmują na tapicera.

Krojka
@ToJa

na tapicera nie warto bardzo ciężka praca sama skóra a zarobi tyle co sprzątaczka czyli minimalną krajową !!!

Elizka
@Krojka

Ale masz na myśli cały czas pozycję pomocnika czy już samodzielne stanowisko? Bo chyba biorą pod uwagę doświadczenie też przy ustalaniu stawki? I czy potem podwyżki są możliwe w ogóle?

Tap
@Krojka

Nie porównuj moich zarobków do sprzątaczki. Zarabiam znacznie więcej, trzeba tylko mieć chęć do pracy ...

Kaszub
@Tap

tak chęci może by i były ale nie za takie głodowe stawki ! im wam szef mniej płaci tym szybciej robicie i o to mu właśnie chodzi tyle roboty zrobione za parę groszy i się śmieje z was naiwnych !

Ruda
@Tap

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Meble Bugajski na stanowisko Tapicer?

Pojemnik

czy masz na tyle siły żeby zarobić na siebie i resztę nierobów w tym biura ... życze powodzenia ...

Bob
@Pojemnik

@Pojemnik mam pytanie czy pracowałeś kiedyś w jakimkolwiek biurze? Czy wiesz co oni tam robią tak naprawdę? Czy zastanawiałeś się skąd na każdym z działów bierze się zlecenie i dlaczego w ogóle pracownik produkcji ma co robić? Albo co się później dzieje z wyprodukowanym towarem i jak to się dzieje, że na koncie jest wypłata? Magia, tak? Zamień się z nimi i wtedy oceniaj. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. W każdej profesji znajdziesz nierobów, jak i sumiennych pracowników, miejsce pracy nie ma znaczenia.

Czy w Meble Bugajski zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Łukasz

To znaczy? Zarobki nic nie wzrosły po nowym roku mimo inflacji? Czy jednak coś się ruszyło w tym temacie?

Edyta

Cześć, weszłam poczytać o firmie i rzuciło mi się w oczy, że jeszcze jakiś czas temu ktoś pisał o minimalnej krajowej. Teraz nadal taka stawka tylko czy mogę na coś więcej liczyć?

Coś
@Edyta

Najlepiej jest zasięgnąć informacji w źródle, bo tutaj zacznie się temat, jedni mówią tak a drudzy mówią inaczej. Ja szukając pracy dzwoniłem do kadr i powiedziano mi wszystko co potrzeba.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Meble Bugajski?

buczko

jak zmienisz się z człowieka w ROBOTA albo (usunięte przez administratora)Roboczego to masz jak w Banku umowę na stałe/ powodzenia życzę /

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Meble Bugajski?

Scarlet

a jakie ma być ? zmuszają do bardzo ciężkiej pracy za najniższą krajową a jeszcze prezes przyprowadził Jesike żeby pilnowała (usunięte przez administratora) i tak to wygląda ....

Pracownik 24h

Żadne ,,,,, masz być robolem i masz się cieszyć ochłapami. Na dodatek żebyś nie sapał dostajesz wygórowane z miesiąca na miesiąc coraz to wyższe wymagania do akordu. Już dziś stwierdzenie "robisz za miskę ryżu" powinno być wywieszone przed zakładem Bugajski

Ramzes
@Pracownik 24h

Nie wiem czy pracujesz w tej firmie Bugajski co mam na myśli ale jeśli tak to jesteś w błędzie może ktoś zapłacił Ci za ten wpis. Firma godna polecenia i jedyna która zatrudni pracownika na normalnych warónkach pracy. Mam porównanie i doświadczenie w Sączu

Ramzes
@Ramzes

Przepraszam za słownik "warunki"

Glen McMellan
@Scarlet

Ta córka jego Jessika to zadufana dziołcha, ona wam dopiero zrobi Holocaust.

toja
@Pracownik 24h

Jak masz lepszą pracę za dwie miski ryżu to co tu jeszcze robisz. Jakbyś zarabiał słabo to dawno byś tu nie pracował. Kłamstwo pogania kłamstwo. Wole u Bugajskiego za 3000 niż rowy kopać zimą za 4000.

Małgorzata

hej, ale nie rozumiem o co ci chodzi, napiszesz o tej burzy, o co chodzi, co zrobila?

Pojemnik

kierownik dba tylko o swoich " koleżków" napycha im kieszenie dając łatwe meble reszta robi za (usunięte przez administratora) dziwne że prezes nic tym nie robi

On 30

Ja tam pracowałem i to był istny koszmar krawcowa złe zeszyla ja opiłem i cały mebel do rozebrania cały dzień mi to.zajelo wypłaty cienkie raz wypłatę 20 dostałem.meble porażka Szkoda słów niekupil bym od nich nic bo meble się rozlecą moment dobrze ze tam.juz nierobie wszyscy idą na akord jak by to był wyścig krokodyli lub żółwi chcecie idźcie tam tyrać jak melepety

Lady

Pracowałam tam ,ukrainek jest dość dużo,starsze Panie traktowane bez szacunku ,na jedno słowo brygadzistki stoją na baczność(usunięte przez administratora)To bardzo przykre i niemiłe.

Zgaduje w tym roku premii świątecznej też nie będzie

lulek

była ...... w kadrach

Aha
@lulek

a skąd już wiesz.... jasnowidz z Ciebie??

Filip
@lulek

Same Panie tam robią w biurach to premie dostają za robótki ręczne... .

oscar
@Filip

a one coś w ogóle coś robią ? z tego co widzę to one nic nie robią kawka herbatka pogaduszki nie wiem po co w ogóle ich trzymają nawet wyglądem szału nie robią ....

HAHAHA
@oscar

:D widać, że pisała to kobieta. A tak na serio, to Pani chyba nie za mocno wykształcona? hmm? Skoro Pani podkreśla w pracy "kto robi szał wyglądem" to gratuluję... Pani zapewne z tych co szał robią? :D:D:D Trzeba było się uczyć, to by Pani w biurze kawę piła...

Reżyser

A ja uważam, że skoro komuś praca nie pasuje, to się szuka nowej. Najłatwiej usiąść za komputerkiem i smarować. Nie pasuje, nikt nikogo na siłę nie trzyma. Jedyne zarzuty mam do osób, które lubią mącić, ale niestety wszędzie się znajdzie ktoś, komu nie pasuje cudzy sukces, choćby mały. Oprócz tych kilku wyjątków ludzie są w porządku. Praca w firmie jest OK Uważam, że są dobre warunki, przede wszystkim wszystko jest legalnie, wielu innych pracodawców proponuje pieniądze pod stołem, tutaj tego nie ma. Moja filozofia w pracy ( każdej jaka była do tej pory): tyle dostajesz, ile z siebie dajesz, więc tak naprawdę od Ciebie samego zależy jak będziesz zarabiać.

zyczliwa

panie prezesie czy dobrze panu po takiej decyzji dla pana to moze nie wiele ale dla innych to duzo

@zyczliwa

On ma na to wyłożone, to nie są Ludzie, a Gady : ) wyzyskiwacze.

PIP

Pani Bugajski ....PIP się zbliża.....smarujemy ? czy odpuszczamy tym razem? BHP w miejscu pracy: Kobiety nie mogą dźwigać przedmiotów ważących więcej niż 12 kg przy pracy stałej (na odległość nie dłuższą niż 25 m) i 20 kg, jeśli jest to praca dorywcza. W sytuacji, gdy pracodawca wymaga od pracownika dźwigania cięższych przedmiotów, pracownik może wysłać powiadomienie do Państwowej Inspekcji Pracy. Często dźwiganie ciężkich przedmiotów wymaga pracy zespołowej. Kiedy towary podnoszone są przez kilka osób, waga musi być równomiernie rozłożona. Zasada ta obejmuje przedmioty, które są cięższe niż 30 kg i dłuższe niż 4 m. Jeśli dźwigające osoby pracują w trybie stałym, wówczas ciężar na każdego z nich musi rozkładać się po 25 kg.

Maksymilian Chmielewski
@PIP

Bankowo będzie smarowane jak w każdej dużej firmie w NS. Korupcja w Polsce jest mniejsza o 10% w porównaniu do krajów ze wschodniej części Świata. Sanepid skorumpowany, PIP etc. tyko udają pomocnych dla mas ludzi. Te duże firmy powinny być zamknięte, to one podbijają ceny za wodę w Nowym Sączu (one zurzywają ponad stan wodę, zanieczyszczają środowisko). Pewnie środowiskowe karty ewidencyjne też będą załatwiane z Krakowem. Oni się tam wszyscy nadają na korek do... .

Aha

Jestem bardzo ciekaw czy osoby która tak wypisują rzekomą prawdę, czy powiedzą to na żywo otwarcie, ludzie dobrze wiemy że jest wolność słowa ale bez przesady... Dajcie już sobie spokój...

Agata
@Aha

Nie kłam bezczelnie. Prosto w oczy to powiem prezesowi : ) i co mi zrobi, pozew mi założy. Ja znam redaktorów to momentalnie tylko fame będę miała za darmo. Wtedy zobaczymy kto na tym skorzysta tandetny terrorysto.

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Bugajski - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Meble Bugajski?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Bugajski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Bugajski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meble Bugajski?

Kandydaci do pracy w Meble Bugajski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meble Bugajski
1.3/5 Na podstawie 248 ocen.
  • Tarnowska 164C
    33-300 Nowy Sącz