Tintschl Polska Sp. z o.o.

Erlangen

Opinie o Tintschl Polska Sp. z o.o.

toff 2014-07-28 20:34
Witam, czy ktoś może wystawic jakąś opinie na temat tej firmy??? Praca jako spawacz. Pozdrawiam
siwy 2015-01-25 13:01
podbijam temat o opiniach o tintschl. ktos już pracował?
Mistral 2015-05-07 14:17
Jest ok, pracowałem tam jako spawacz aktualnie wybieram się znowu do pracy z Tintschla . Wypłacalni , diety i wypłaty miałem na czas , praca też była ok.
hanys 2015-07-29 18:43
tak tylko nikt nie pisze ze wyplata 20-tego tzn czekasz na nia 2 miech
wiec bez zaliczek krucho
Arek 2016-02-09 19:12
Pracuję w Tintschl. Co tydzień w środę masz zaliczkę na koncie. Wypłata 20 następnego m-ca. Pracujesz w niemieckiej firmie- w Polsce jest tylko oddział. Pełne ubezpieczenie zdrowotne.
Nieufny 2016-08-21 14:13
Witam od jakiegoś czasu szukam opinii na temat Tintschl Polska nigdzie nic nie ma czy to naprawdę tak dobra agencja czy nikt tam nie pracuje? Czekam na wasze doświadczenia z tą firmą warunki mieszkalne, atmosfera, płace co kolwiek to chyba jedyna agencja na którą brak negatywów
Arek 2016-08-30 19:31
Ja pracuję w Tintschl już ponad rok. Dziwisz się, że nie ma negatywnych opinii o firmie? A co w tym dziwnego? Zadzwoń do polskiego oddziału, a pani A. wszystko ci wyjaśni. Jak będzie zainteresowana to da ci pracę. To nie jest firma kogucik, która dzisiaj jest a jutro jej nie ma (jak wiele polskich firm ). Tu są ludzie, którzy pracują już kilka lat w firmie. Myślisz, że pracowaliby gdyby było coś nie w porządku?
kandydat 2016-10-05 16:49
Witam, mają Państwo ogłoszenie na mechanik/monter maszyn w Niemczech.
Z kim byłaby podpisana umowa, z polskim oddziałem czy z niemiecką agencją?
Czy byłbym zatrudniony w polsce i oddelegowany?
Pozdrawiam
hey 2016-10-05 17:08
A wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie u nich teraz? Dziękuję za szybką odpowiedź.
jaa 2017-02-05 11:06
Hej,

a jak jest z nadgodzinami? wszystkie odprowadzają na Zeitkonto? podobno płacą tylko za 35 godzin w tygodniu?
Zostaw swoją opinię o Tintschl Polska Sp. z o.o. - Erlangen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tintschl Polska Sp. z o.o.