Opinie o Tintschl Polska Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tintschl Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tintschl Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tintschl Polska Sp. z o.o. w Częstochowa

Dawid

Słyszałem sporo dobrego o agencji. Widzę, że tu również pozytywnie się wypowiadacie. Czyli można z nimi pracowac za granicą??

portos

Pracuje dla nich, robota legalna, na dłużej, żadnych problemów z wypłatami, stawki normalne. Nie obiecują złotych gór jak inni, którzy potem ściągają sobie kasę np. na kosztach mieszkania. Robota jak robota, wiadomo, że przyjeżdżamy robić, a nie leżeć. Kontakt z panią koordynatorką A.R. dobry, ja polecam firmę.

Marian

A nie lepiej zadzwonić i się zapytać niż na forum wypytywać?

michu

Czy ktoś wie jakie mają stawki teraz?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko KAMIENIARZ w firmie Tintschl Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Łukasz

Kiedyś proponowali 10 brutto czy 9 brutto bez diety, argument był taki.: jak nie umisz sobie pracy w kraju znaleźć to nie marudz. Nie polecam konatktu, pieniędzy z tego nie ma napewno. To jedno z tych miejsc w których interes Pani jest najważniejszy, generalnie sami nie umiemy za wiele zrobić ale żyć trzeba i najlepiej wymyślić coś żeby zarobić ale sie nie narobić, wieć nieważne jak, ważne żebym miała z tego jak najwięcej póki jeszcze sie da i tylko na swoich warunkach, hahaha.. no i szantaże. Bida z nędzą, jedyne co moge załatwić to problemy.

michu
@Łukasz

Jakie stawki dla elektrów? Ktoś wie?

Weronika

@on - uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie? W ogłoszeniach o pracy za granicą wymagana jest znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym. W jaki sposób podczas rozmowy rekrutacyjnej sprawdzane są umiejętności językowe? Czy przeprowadzany jest test, który pozwala pracodawcy zbadać nasz poziom znajomości języka? Dla osób zainteresowanych podjęciem pracy będą to informacje, które pozwolą na lepsze przygotowanie się do procesu rekrutacyjnego.

on

Szukają elektryków budowlanych, wiecie jaka stawka?

Jacek

Za takie pieniadze to niech sami pracują, zwłaszcza że przy montażu szaf ster. trzeba mieć pojęcie o tym. Sprzątaczka zarobi więcej (nie nie ujmując temu zawodowi), masakra.

norm

pracuje (pracowalem do tego miecha) praca jest dobra zarobki przecietnie 1200 eu faktycznie placa tylko za 35 godzin w tygodniu reszta na konto jest tylko jedno ale (jest coraz mniej pracy i jest coraz bardziej byle jaka wyjazdy sa na 2 lub 4 tygodnie a potem nic zaczynam sie martwic ze nic niebedzie i postoj bedzie za dlugo twal co nie jest mi na reke mam nadzieje ze pani A.R zacznie dawac jakies oferty bo na stronie niemieckiej firmy jest bardzo wiele ofert) wiem ze zaraz mnie zneguja ci co sa za A.R ale widze co sie dzieje i zaczyna mnie to wpieniac (raz gada ze praca jest a raz ze jej niema a nadobre tego zaczyna rozwalac grupy wiem to od znajomego ktury tam pracuje -co jej to przeszkadza niewiem ) powiem to tak jesli sami nieznajdziecie sobie pracy w niemczech to w tej firmie ja daja ale mqaks na 6miesiecy a potem was odstawiaja na boczny tor niedzjac zadnej nadzieji na prace(z ta stala praca to sciema sama nazwa firmy to gada -agencia pracy tymczasowej- )narazie moge wam tyle zdradzic ale zaniedlugo powiem wam cala prawde o tej firmie bo niebede mial nic do stracenia(zbyt dlugi okres czekania to nie dlamnie no i zarobki 9 albo 10 eu na godzine to jest kpina zwlaszcza ze po odciagnieciu podatku to jest jakies 6,80 albo 7,80 na reke za godzine tak zarabiali niemcy jakies 8 do 10 lat w stecz a co do mieszkan -noclegow- to jest kpina totalna zero wygody same podstawy) to tyle narazie pozdrawiam

Jacek

Też jestem ciekawy ile zarabia się przy montażu szaf sterowniczych. Pracuje ktoś tam?

Monter szaf sterowniczych - jaka pensja? czy są płatne nadgodziny, czy też na Zeitkonto?

@Andrzej, jakie stanowisko?

ile można zarobić "na czysto" w miesiącu? są nadgodziny?

na umowie u znajomego widziałem, Niemcy tyle pracują w tygodniu

Weronika

@jaa, skąd masz takie informacje?

jaa

Hej, a jak jest z nadgodzinami? wszystkie odprowadzają na Zeitkonto? podobno płacą tylko za 35 godzin w tygodniu?

hey

A wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie u nich teraz? Dziękuję za szybką odpowiedź.

kandydat

Witam, mają Państwo ogłoszenie na mechanik/monter maszyn w Niemczech. Z kim byłaby podpisana umowa, z polskim oddziałem czy z niemiecką agencją? Czy byłbym zatrudniony w polsce i oddelegowany? Pozdrawiam

Nieufny

Witam od jakiegoś czasu szukam opinii na temat Tintschl Polska nigdzie nic nie ma czy to naprawdę tak dobra agencja czy nikt tam nie pracuje? Czekam na wasze doświadczenia z tą firmą warunki mieszkalne, atmosfera, płace co kolwiek to chyba jedyna agencja na którą brak negatywów

Arek
@Nieufny

Ja pracuję w Tintschl już ponad rok. Dziwisz się, że nie ma negatywnych opinii o firmie? A co w tym dziwnego? Zadzwoń do polskiego oddziału, a pani A. wszystko ci wyjaśni. Jak będzie zainteresowana to da ci pracę. To nie jest firma kogucik, która dzisiaj jest a jutro jej nie ma (jak wiele polskich firm ). Tu są ludzie, którzy pracują już kilka lat w firmie. Myślisz, że pracowaliby gdyby było coś nie w porządku?

Arek

Pracuję w Tintschl. Co tydzień w środę masz zaliczkę na koncie. Wypłata 20 następnego m-ca. Pracujesz w niemieckiej firmie- w Polsce jest tylko oddział. Pełne ubezpieczenie zdrowotne.

Zostaw merytoryczną opinię o Tintschl Polska Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Tintschl Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tintschl Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tintschl Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tintschl Polska Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 15 ocen.

Tintschl Polska Sp. z o.o.