logo Akuna

Akuna

Katowice

Opinie o Akuna

Misiek 2009-04-15 13:43:10
Słowa kojarzące się z Akuna :solidna, profesjonalna, rozwojowa, przyjacielska, skora do pomocy, zdrowy biznes, sukces
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako PROFESJONALNE!.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są jednym słowem IDEALNIE.
anonim 2009-04-27 09:55:08
25-26.04 Mikołajki..Akuna...to radosc, pozytywna energia..ten weekend zmienil wiele..bo takich ludiz jak tam nie ma w wiekszosci firm na swiecie....wspaniala praca ..ludzie...ktorzy wspieraja ciebie na kazdym kroku..to wielka rodzina i satysfakcja z wykonywanej pracy- zeby cos osiagnac trzeba sie postarac kazdy o tym wie ze bez pracy nie osiagnie sie nic...polecam nie zwzg na zarobki ale na ludzi ktorzy tam sa...i daja sile kazdego dnia
Marek 2010-01-23 17:40:47
Spokojnie. Widzę, że za krótka działsz w tego typu biznesach bo nic nie wiesz. W códownym świecie firmy Akuna jest bardzo dużo hien, które chcą się ślizgać na Twoich plecach. Podziałasz troche to zrozumiesz o co mi chodzi. Przykład. Bardzo proszę. Wciskanie w Twoją strukturę butelek gdzie nic z tego nie masz no może marżę z odsprzedaży butelki, Podbieranie przyszłych dystrybutorów i to nawet przez VIP - ów. Mam pisać dalej?
manka 2010-06-02 09:15:11
Hej. jakie tam sa zarobki i ile wymagaja jezyków jezeli ktos chce sie przyjąć do pracy?bardzo prosze o informacje.dzieki
kinia 2010-06-02 09:16:12
a zna moze ktoś Marcina [usunięte przez moderatora]?prosze o odpowiedz
edyta 2010-07-02 12:41:57
Witam. Chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami z firma Akuna. Pracowałam tam przez dwa lata, w charakterze lidera. Zajmowałam się sprzedażą Alveo. Jedna sztuka tego nic nie wartego napoju sięga 200złotych !!! Pic na wodę. Kompletnie nie pomógł mi przy alergii, moi znajomi również skarżyli się na swoje dolegliwości pomimo ciągłego picia tego oszukańczego napoju. W końcu przestali, bo ileż można. Ja również przestałam się w to bawić bo nie miałam ochoty już nikogo więcej kłamać i na siłę wciskać im kitu o zdolnościach leczniczych tego produktu!! Poza tym ...pracownicy w biurze...jakiś koszmar i nieporozumienie...tak niemiłych i paskudnych ludzi nie spotkałam jeszcze nigdzie...ogólnie nie polecam współpracy z tą oszukańczą firmą, bo korzyści nie przynosi żadnych.
Były lider akuny
anonim 2010-07-02 12:45:55
Ludzie, którzy wspierają?? Spotkałaś takich w Akunie??? To miałaś duże szczęście, ja tam takich nie poznałam, wręcz przeciwnie. [usunięte przez moderatora]prostactwo.
Lider 2010-12-18 20:21:01
Krętactwo, oszustwo, parodia. Jak ktoś chce dawać zarabiać innym swoim kosztem, proszę bardzo. Ja dłużej już nie wytrzymałem. Wiesz, jak zostajesz liderem, przyjmują cię z otwartymi ramionami. Potem okazuje się, że ty masz ludziom kity wciskać, sprzedawać to gówno, nic z tego nie mając, za twoi opiekunowie, menadżerowie, milionów się twoim kosztem dorabiają, jeżdżą po świecie dzięki twojej sprzedaży i zmieniają samochody. Dramat. Aha, a jak chcesz coś załatwić w biurze-zapomnij. Wyślą cię na drzewo. Nikt tam nic nie wie, każdy kieruje do innej osoby.
Piotr Brożek 2011-03-01 15:59:05
Z firmą AKUNA jako klient mam kontakt od listopada 2003, nieco później rozpocząłem również współpracę, która trwa do dziś dzień. Z perspektywy czasu jako klient, który stale korzysta z jej produktów, mogę śmiało powiedzieć, że firma AKUNA oferuje swoim Klientom produkty z najwyższej półki. Swoim Partnerom AKUNA zapewnia zaś możliwość stabilnego rozwoju i prawdziwe partnerstwo, zarówno gdy współpracę tę traktuje się jako dochód dodatkowy jak i poważną działalność biznesową. Pozdrawiam, Piotr Brożek (usunięte przez administratora)
anonim 2012-01-31 19:00:01
to jakiś żart?
Każdy rozsądny człowiek wie o tym, że to jest jedno wielkie [usunięte przez moderatora]!!!
kajo 2015-02-06 22:53:35
Są częścią kanadyjskiej korporacji Akuna Health Products Inc. – firmy o zasięgu ogólnoświatowym w dziedzinie rozwoju, produkcji i sprzedaży naturalnych suplementów spożywczych. Jeśli chodzi o pracę tutaj to jest ona marzeniem wielu osób. Korporacja ma bardzo dobre notowania wśród swoich obecnych jak i błych pracowników którym pozwoliła się rozwinąć
alina 2015-03-30 17:50:28
A biorą z jezylim japońskim
shaun 2015-04-01 11:48:36
Nie miałbym sumienia wciskać ludziom butelki kranówy za dwie stówy...
To jest taka sama ściema jak z pościelą uzdrawiającą czy garnkami samogotującymi.
Akuna Polska Sp. z o.o 2016-02-08 14:58:50
Witam,

w/w ogłoszenie dot. pracy konsultanta zostało zamieszczone przez niezależnego dystrybutora firmy Akuna Polska.

Akuna Polska Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszenia.
Nadal poszukujemy specjalisty ds. księgowości.

Z poważaniem
Akuna Polska Sp. z o.o.
AKUNA Polska Sp. z o.o. 2016-02-09 16:09:34
Ogłoszenie dot. oferty pracy w dziale księgowości już nieaktualne.

Z poważaniem
AKUNA Polska Sp. z o.o.
Akuna Polska Sp. z o.o. 2016-03-08 18:44:05
Na obecna chwile nie prowadzimy rekrutacji do żadnego działu.

Pozdrawiamy
Akuna Polska Sp. z o.o.
JolaA. 2016-04-13 08:55:32
Ostatnio trochę czytałam o tej firmie, np. tu (usunięte przez administratora), o zastanawiam się nad kupieniem jej produktów. Ale nie wiem, czy warto. może wypróbuję coś.
anka 2016-05-07 19:13:30
tak, tez słyszałam bardzo duzo pozytywnych opinii. a ich hasło w jednej z ofert pracy opublikowanych głosiło "Pracuj w wakacje i jeździj nowym Oplem Corsa" - czy to nadal aktualne i czy nadal myślę że zaimponują mi nowym oplem? czy opel to istotna część kariery?
Zostaw swoją opinię o Akuna - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akuna