Opinie o kształcenie pracowników ochrony FOSA w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy kształcenie pracowników ochrony FOSA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w kształcenie pracowników ochrony FOSA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o kształcenie pracowników ochrony FOSA w Chorzów

Joka

Dzień dobry, Zapamiętałam nazwę Państwa firmy w dość nietypowy sposób. Mianowicie 25 czerwca br. będąc na koncercie Davida Gilmoura we Wrocławiu ze względu na słabą widoczność sceny byłam zmuszona znosić widok znudzonej panienki z nadwagą w koszulce z logo Fosa. Rozumiem, że ich zarobki nie motywują do uśmiechu i tego też nie oczekiwałam, ale żeby całe 3 godziny koncertu wisieć bez ruchu na barierce między ludźmi z miną wołającą o pomoc (być może na koncercie Justina Biebera lepiej by się bawiła) irytowało mnie niezmiernie. Przede wszystkim osoba z taką ociężałą posturą po jednej plombie ode mnie, drobnej kobiety, leżałaby na ziemi, a co dopiero miała upilnować tylu osób w przypadku ruchliwszych uczestników imprez masowych. Uważam, że jeśli macie Państwo chwalić się wykwalifikowaną ochroną to taką zatrudniajcie. Serdecznie pozdrawiam Fanka Pink Floyd

nie to tak nie działa...

miau

Od stycznia biorą JW w Gliwicach. Ktoś coś wie jaką proponują kasę za godzinę

kjhiuhiu
@miau

na jednostkach wojskowych płacą od 10-12zł ale trzeba miec oczywiscie licencje

kinia

chyba Cie ponosi człowieku, a nie jednemu psu Burek na imię, tyle w temacie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie kształcenie pracowników ochrony FOSA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
aaa

witam jestem ppracownikiem FOSY to prawda zarabia sie od 5-7zl czy to dobre stawki?? sprawa dyskusyjna znam ludzi z konkurencyjnych firm co zarabiaja 8-9zl na reke ale nie jestem tu aby krytykowac ta firme moim zdaniem jest to calkiem przyzwoita firma jezeli chodzi o traktowanie ludzi przynajmniej w chorzowie koordynatorzy sa wporzadku jesli jest sie dla nich ok to rowniez potrafia isc na reke panie w kadrach sa bardzo mile z szefostwem nie mialem wiekszego doczynienia wiec sie nie wypowiadam no i co najwazniejsze i co zasluguje na bardzo duza pochwale to to ze wyplaty sa zawsze na czas nigdy nie bylo poslizgu a jezeli np wyplata wypada w niedziele to na koncie jest juz w piatek. to tyle co moge napisac o tej firmie jako przejsciowa praca albo dorywcza to jak najbardziej polecam FOSE.

Precursor

Hm... tak jest , gdy ktoś od razu chciałby zarabiać dobre pieniądze. A może to jest tak, że trzeba przerobić kilkadziesiąt imprez, odstać swoje, dostać odcisków, przejść setki kilometrów, wykazać się, że chce się utożsamić z firmą a nie, przestać imprezę z pretensjami? Hmm? W każdej firmie potrzeba czasu i doświadczenia aby zaistnieć. Czy ktoś z piszących te posty, został zaciągnięty do FOSA siła? No chyba nie. Dobrowolna decyzja. FOSA jest godna polecenia, spełnia wymogi zabezpieczeń na europejskim standardzie. z setki ochotników przesianych zostaje może 2-3 i dobrze ;) Kumoterstwo? Hmm, a ja nazwałbym to "braterstwem" , które zdobywa się przez ciężką pracę i wzajemny szacunek ;)

impelek

(usunięte przez administratora) nie polecam

Tymek
@impelek

Piszesz, że nie polecasz? Możesz podać przyczynę dlaczego masz taką opinię? Pracowałeś chociaż w tej firmie? Czy tylko na odczepnego rzucasz puste słowa.Ja osobiście pracuję w innej firmie i też nie narzekam - bo chcę pracować, a z tego co znajomi mówią, to w Fosie praca jak wszędzie. Trzeba pracować i wszystko - przecież nikt siłą Ciebie nie zmusza do pracy. Jeżeli stawka odpowiada to pracujesz a jak nie to nie pracujesz. I tyle w temacie. A z tego co wiem to w firmie FOSA wypłata jest zawsze na czas !!! A co innego bardziej się liczy jak nie regularna płaca !!!

sikorka

Praca w fosie to dramat (usunięte przez administratora)

sufo

Na JW w Bytomiu Fosa szuka pracownikow za 7 zl Żenada. ludziska sie nie lamia i chca co najmniej 10 zl/h. Pomozmy im i nie godzmy sie sa nizsza stawke.

ktoś ona

a ja jestem w trakcie przyjęcia do pracy w ochronie fosa bez licencji,jutro do lekarza idę

Niskie zarobki na imprezach...... (usunięte przez administratora) Nie polecam (usunięte przez administratora)

ag

Ciebie tam na pewno nie przyjęli z taką ortografią

kolego jak piszesz STODENTOW to wcale ci sie nie dziwie ze malo zarabiasz

Zostaw merytoryczną opinię o kształcenie pracowników ochrony FOSA - Chorzów

• Jak się pracuje w kształcenie pracowników ochrony FOSA?

Zobacz opinie na temat firmy kształcenie pracowników ochrony FOSA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w kształcenie pracowników ochrony FOSA?

kształcenie pracowników ochrony FOSA
2.2/5 Na podstawie 71 ocen.

kształcenie pracowników ochrony FOSA