Era+ Sp. z o.o.

Opinie o Era+ Sp. z o.o.

Jaka jest kultura pracy w Era+ Sp. z o.o.?

Mery

Brak kultury ,!!!!

Dorota
@Mery

Czemu tak piszesz? Nie za bardzo wiadomo jak tą twoją odpowiedz interpretowac. Jakie macie tam klimaty z szefostwem i innymi pracownikami, jesteście dla siebie uprzejmi, macie wymagania co do stroju itp?

Laco Nowy wpis

Płacą lepiej niż inni w ochronie, a jak komuś nie pasuje to "lepszej" pracy ponoć w brud!!!!!

Monika Nowy wpis
@Laco

Lepiej mówisz? Czyli bankowo można liczyć na zarobi powyżej najniższej... Nie doprecyzujesz o ile więcej? Sama podstawa czy jakieś premie?

Cocieto Nowy wpis
@Monika

minimalna krajowa i kierownictwo które się zachowuje jakby jeszcze trzeba je było w (usunięte przez administratora) całować za to że się ma pracę.

Wiecie, czy Era+ Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

wikl

tak oraz samochód służbowy i sekretarkę ...

@wikl

Z tą sekretarką niestety jakoś w mojej głowie zabrzmiało to dość dwuznacznie. Ale rozumiem, że chodzi o to, że ta Pani wszystkie wasze sprawy tu świetnie ogarnia?

nikita

dno i pół metra (usunięte przez administratora)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Era+ Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Czy w Era+ Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

olo

taki luz że gacie spadają

DUPAJAS

TAK

olo

firma cacy co wy chcecie

MARKO

JAK SIĘ PRACUJE W SYSTEMIE 12 GODZ. TO WOLNEGO POWINNO BYĆ MINIMUM 24 GODZ. ALE NIESTETY W OCHRONIE PRZEWAŻNIE JEST 12 NA 12 ALE TO PRZECZY Z OGÓLNYM KODEKSEM PRACY. ALE PRACOWNICY Z ORZECZENIAMI NIE MUSZĄ SIĘ NA TO GODZIĆ. DYREKCJA TŁUMACZY SIĘ ŻE W OCHRONIE PRZEPISY NIE OBOWIĄZUJĄ - ALE WIADOMO ŻE TO BZDURA.SYSTEM WYNOSI D.N. DWA DNI WOLNEGO. A NIE DNIÓWKA NA DNIÓWKĘ CZY NOCKA NA NOCKĘ TO JEST NIE REGULAMINOWO. TYLE NA TEMAT....

Czy firma Era+ Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

nvm

Wszędzie minimalna krajowa, więc jest równość.

mnich

nie ma co się nakręcać firma jak firma nikt nikogo nie zmusza do pracy chcesz to pracujesz a nie tylko wieszanie psów

mnich

szkoda słów

ANTEK

Najgorsza firma maja pracownika za Nic nie polecam

Karol

@barbara a jaki był powód zwolnienia ?

Dawid

A dostaliście dofinansowanie od państwa ?

Basia

Nie polecam,bylam zatrudniona na umowe zlecenie,stanowisko -sprzatanie biur, zakres obowiazkow do wykonania to hektary,oprocz biur,szatnie,laznie,nie polecam nawet zdesperowanym,jedna osoba nie jest w stanie tego ogarnac w ciagu 8 godzin pracy,dlaczego nie polecam,zostalam (usunięte przez administratora)na wynagrodzeniu,pomine ze zamiast 8 godzin bylam 10,dokladnie zatrudnial mnie oddzial w Zabrzu,(usunięte przez administratora)ktora mnie zatrudnila powinna najpierw sama wykonac prace ktora przydziela ,wtedy szanowalaby czlowieka i jego prace,nie polecam !!!

Blondynka
@Basia

Ty narzekasz ja na sadzie 19biur duzych do tego korytarze 2 i 2wc i to robie w ciągu 4 godz.

Niebasia
@Blondynka

To niech ci dołożą drugie tyle i będzie cały etat ;) Albo i trzecie tyle niech dorzucą :P

Oliwier

Witam serdecznie jestem aktualnym pracownikiem ochrony związku z nie wypłaceniem mi pełnego wynagrodzenia za prace rezygnuje od wtorku pracy .Jest to nie pierwsza już taka sytuacja związku z tą firmą oraz zdarzały się mobbing od przełożonego i współpracowników

wczasy pod gruszą

Czy era dopłaca do urlopu pracowników tzw wczasy pod gruszą ? opłacają NFŚS więc pracodawca powinien je refundować tylko z tymi urlopami coś w uja grają

Kostek

Era+ to dobry i stabilny pracodawca. Mając odpowiednie kwalifikacje będzie każdy zadowolony.

Zosia

Jak obecnie wygląda sytuacja? Czy coś może się zmieniło?

Konrad

Wystarczą chęci do pracy a zadowolenie samo przyjdzie bo firma dobra!!!

EDIT

Moje sugestie dla ERA Sp. z o.o.: BARDZO DOBRA FIRMA, na czas wynagrodzenia, praca lekka i przyjemna Lubię atmosferę w ERA Sp. z o.o. za: Praca w grupie z ludźmi, pomoc

Zostaw merytoryczną opinię o Era+ Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Era+ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Era+ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Era+ Sp. z o.o.?

Era+ Sp. z o.o.