Era+ Sp. z o.o.

Opinie o Era+ Sp. z o.o.

Alfaklub

Praca na KWK Mysłowice jest ciężka i brudna, jak to kopalnia. Wymienić musicie niektórych dowódców, obowiązkowo! Praca na ww. Kopalni nie jest łatwa, ani przyjemna. Płacą zdecydowanie za niska. Inne obiekty tam gdzie jest ERA nie są takie złe, a tutaj porażka. Jestem tu tylko dlatego, że dojazd mi odpowiada. Czyli: wymiana dowódców, podniesienie stawki o 2zł za godzinę, płaćcie nocki i święta przy zleceniu, bo przy umowie o pracę chyba musicie?

Mnich

Zastanawiam się nad jednym każdy narzeka na dowódce zmiany on jest jeden jak jest nawiedzony to za szmaty i za brame nikt wam nie pomoże jak sobie sami nie poradzicie.Znam takich osobiście ale zawsze był krótki temat.

Kiedysiejszy Hajer

Umowa o Pracę ~8zł za godzinę prawdziwe netto bez broni z "darmowym" kursem KPOF. Praca w ochronie na KWK... Szczerze nie polecam pracy na tym obiekcie. Dowódcy traktują cię, jak "mniej niż zero". Komendanci nie umieją sobie z nimi dać rady.

Kiedysiejszy Hajer
@Kiedysiejszy Hajer

KWK Mysłowice Wesoła.

Grzegorz

Oszustwo dodatki za nocki nie istnieją wszysto liczą jako minimalna nic wiecej nie dostaniesz innych firmach za nocki płacą można miec nadgodziny dorobić.Na Swieta 100 procent płatne bony do tesco podwyżki tu nic nie dostaniecie patrzą jak zabrać.Pracuje rok mam dosyć szukam czegoś innego.

@Grzegorz

Zgadza się, nie dostaję dodatku za święta i nocki. Urlopy mam podpisywać w dni, w które mam wolne. Czy w ERA ktoś robi kontrole? Czy firma o tym wie?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Era+ Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Stefan

Nadgodzin nie ma jeśli ktoś pracuje na dyżurach. O czym wy piszecie, może ktoś firmy pomylił?

Mogę każdego dnia tygodnia pisać godziny wyjścia tego pana z pracy jak i to co dzieje się na obiekcie wstawiamy filmy jak ludzie podchodzę do tego .6 miesięcy ciężkiej pracy i poniżania. Ubraniania używane ciągle problemy z monitoringiem co na to flota??brak szkolenia poruszania się po torach??pan (usunięte przez administratora) też przemyka oko pan od bhp z alstom

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ERA Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Pol

Firma Era to jedyny zakład pracy chronionej w Chorzowie.

Olo

Panie administratorze strony dla czego cenzuruje Pan wpisy które są zgodna z regulaminem wiem że prawda boli ale o to chodzi żeby bolało chyba że jest Pan pod dyktando Prezesów to gratuluje.Wybiera Pan wpisy które pasują firmie Era już dawno nie widzałem takiej obłudy.

Zosia

Nie rozumiem ludzi narzekających na firmę ERA i wytykających, że zatrudnia osoby niepełnosprawne. Która firma dziś tego nie robi ? Każdy przychodząc na rozmowę o pracę sam decyduje czy warunki, które zostały mu przedstawione akceptuje czy nie. Jeśli przyjmuje i godzi się na nie to czemu potem ma pretensje nie wiadomo do kogo !!! Tak jak wspominałam pracuję w firmie od ponad roku i nie narzekam bo nie mam na co. To co zostało mi przedstawione podczas rozmowy i NA CO SIĘ DOBROWOLNIE ZGODZIŁAM otrzymuję !!!

Zakręcona

ja nie narzekam na pracę w era sprzątam na tesco i jestem zadowolona. Zarabiam dużo więcej niż rok temu, pieniądze zawsze na czas o co chodzi, na co tu narzekać.

kasia

Jestem osoba niepelnosprawna, chora psychicznie. Nie stwarzam zagrozenia innym. Dostaje renty 700 zl a za leki place 400 zl na 2 mce. Gdzies pracowac musze. Wkurzaja mnie wpisy ze jestem gorsza. Do rzeczy jednak- przyjeto mnie do firmy Era na stanowisko kierownika. Mam grupe P wiec super, lepsze dofinansowanie. Mialam dostac umowe o prace, a dostalam umowe zlecenie. Jako kierownik nie mialam podstawowego sprzetu. Maile do zarzadu pisalam z tel, drukowalam w domu. Kserowali mi na obiekcie handlowym. Umowe zlecenie podpisalam dopiero gdy sie zwalnialam. Rozwiazanie umowy zlecenia mialam dostac na maila, nigdy nie dostalam.

zosia19801

Jestem zatrudniona w firmie ERA i zadowolona z pracy. Wypłata jest na czas (nigdy nie zdarzyło się opóźnienie), praca blisko miejsca zamieszkania. Korzystam z licznych świadczeń dla pracowników, bo posiadam orzeczenie o niepełnosprawności. Pracuję tu już kilka lat - nie widzę powodu do szukania innej pracy.

admin

Jak oceniasz atmosferę pracy w firmie ERA Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Era+ Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Era+ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Era+ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Era+ Sp. z o.o.?

Era+ Sp. z o.o.