Opinie o DEC ZNTK Ostróda w Ostróda

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DEC ZNTK Ostróda. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DEC ZNTK Ostróda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEC ZNTK Ostróda w Ostróda

Blochin

Ciezka praca.Nieprodukcyjni odgrodzili sie murem od prac.fiz.(tzw.HR i technolodzy oraz inni biurkowi).Nienadążają za rzeczywistoscią.Place nieciekawe.Nacisk na jakosc i wydajnosc.Zaslona dymna to te niby socjalne eldorado.Mataczą z przepisami.Nie chcą placic za nadgodziny.Mają wielki z tym problem.Dyrekcja to chyba nie kontroluje co sie nizej dzieje lub przymyka oko...Nieco chaotycznie dysponują zyskami.

@Blochin

Tak i było za komuny tzn.firma stoi w miejscu a nawet się cofa od 30 lat.W 2000 roku robotnicy na hali zarabiali średnią krajową ale to było za DEC SA.Dzisiaj to mają to brutto czyli 2 tys złotych.Chyba chyli się to ku upadłości i ktoś inny przejmie te dziadostwo.

robol
@Stary kolejarz.

Ty Stary kolejarz od 15stu lat juz nie pracujesz i (usunięte przez administratora) wiesz! wiec nie zabieraj glosu w zadnym temacie. Jestes przeszloscia! Ku upadlosci to chyba ty sie chylisz.

@robol

To fakt bezsporny.Typowy robol zabrał głos o firmie gdzie jest robolem i nim pozostanie.Powodzenia robol.Już widać upadłeś.

Krytyk

Pierwsze uczciwe szkolenie.Bez oszukanych konkursów i nieuczciwych nagród.Jednak można.Nie zmienia to jednak faktu że podwyżki które niedawno były to były uczciwe.Nie udało się firmie zatrzymać fachowców wręcz poruznili pracowników. Ci co mieli więcej dostali więcej a Ci co mieli mało to dostali mało.Ale cóż są faworyci .Wiec zwolnień fala nie ustala.Zostaną Ci najlepiej oplacani dla innych już brak perspektyw .Powodzenia w pozyskiwaniu pracowników ze wschodu.

Ile zarabia spawacz zł/h?

Dawid

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma! Są różne zdania na temat firmy

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie DEC ZNTK Ostróda? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
Gregor

Czy są jakieś szanse na podwyżki w firmie?

Mario
@Gregor

Nie ma w tej chwili pracownicy walczą o podwyżkę i zarząd cały czas zwodzi przekłada już miesiąc decyzję na wniosek spawaczy o podwyżkę 500 zł

Byku
@Mario

Dali ? U nas MArt tez dali

Malutki

Pani Ilona chyba pracuje w biurze bo tak bardzo broni tej firmy. Więc dalej może Pani jej bronić tylko że biuro nie pracuje na produkcji i nie ma pojęcia o tym co się dzieje na halach i nigdy nie będą mieli pojęcia. Jeżeli firma nie zmieni podejścia do pracowników fizycznych to trzeba będzie ja zamknąć bo wszyscy pouciekaja i nie będzie komu robić. Tylko że pracownicy fizyczni za te pieniądze co dostają w tej firmie wszędzie znajdą se pracę z takimi zarobkami. Gorzej będą mieli pracownicy biurowi żeby znaleźć pracę za te pieniądze co teraz biorą. Mam propozycję niech Ilona ubierze się w ciuchy robocze i zapraszamy na halę na parę dni i zobaczymy co pani potrafi.

Ilona

@Nico @Malutki zdarza się, że kierownicy stosują różnych metod, nie zawsze dobrych, do końca przemyślanych, aby nakłonić pracowników do pożądanych zachowań. Nie sugeruję, że tak było w tym przypadku, ale błędy mogą zdarzać się każdemu, dlatego nie warto rozpatrywać rozmowy z przełożonymi z tej perspektywy. Warto jest po prostu próbować rozmawiać ponieważ nie zawsze pracodawca zdaje sobie sprawę z problemów jakie są w firmie. Jak ta sprawa wygląda w firmie DEC ZNTK Ostróda? Czy próbowaliście informować przełożonych o problemach jakie dostrzegacie w firmie? Jeśli tak to z jakim rezultatem?

Może trzeba jeszcze rozmawiać i przekonywać!!

Nico
@Adam

Rozmawiać w taki sposób jak to zrobili kierownicy ze spawaczami na jednym z działów strasząc i proponując za życzliwy donos bonus pieniężny aby tylko dowiedzieć się które osoby buntują pracowników żeby nie pracować w soboty . Tak wygląda ich motywacja do pracy .

@Nico

No kierownicy przekonywali pracowników że jeżeli nie będą chodzić do pracy w soboty to będą mieli mniejsze regulacje. Kierownik lubawiaka więc wszyscy go mają gdzieś Ci co pracuj wiedzą o kim mowa. Szantażem nic się nie załatwi.

Cezary

Myślę, że najgorszym doradcą jest teoria spiskowa.

Ulka

Może w sytuacji braku ludzi do pracy firma podniesie wynagrodzenia?

Oszukiwany przez WSO

Praca w tej firmie to najgorsza możliwa opcja ze wszystkich zakładów produkcyjnych w Ostródzie. Po 15 latach pracy 2300 netto. Social coraz bardziej okrajany, z roku na rok. Regulację płac rosną wolniej niż inflacja. Traktowanie pracownika jest haniebne, czujesz się jak niższa klasa społeczna i nikt nie liczy się z twoim zdaniem. O urlopie zapomnij. Urlopem rządzi kierownik. Nie ważne że chcesz odpocząć a masz 40 dni urlopu i tak musisz chodzić, prosić i mieć dobrą wymówkę. Jak idziesz na zwolnienie wszyscy się obrażają. Jak tak dalej pójdzie pozostaną tam same woły robocze, wazelinowe palce i starsi ludzie. Młody człowiek z aspiracjami nie ma szans na rozwój. To jest taka czarna dziura w ... Notorycznie oszukują z wyplatami i nadgodzinami. Trzeba pilnować wypłat bo nie zgadzają się z przepracowanymi godzinami i stawką. Warunki pracy są koszmarne przy czym nie ma żadnych dodatków za pracę w tym pyle i (usunięte przez administratora) Płuca oczyszczają się cały weekend a z nosa wydostaje się smolista wydzielina. Nowy pracownik kiedy wykorzystywany, nie są mu przedstawiane podstawowe informacje. Wykonuje najgorszą pracę i uczy go pracownik z miesięcznym stażem pracy, który sam niewiele wie. Ciągłe przedłużanie umowy na czas określony za najniższą stawkę. Kto chce tu pracować, zapraszam. W jachtach na start dostałem większą stawkę niż tu po 15 latach pracy A z ludźmi można normalnie się komunikować bo brakuje tu zazdrości i walki o uznanie.kierownika.

Tomasz
@Oszukiwany przez WSO

Nie przesadzaj. Cały miesiąc nadgodzin i masz 3000 po 8 latach pracy nie jest tak źle

Oszukiwany przez WSO
@Oszukiwany przez WSO

Zejdź na ziemię. Za dwie soboty bez nadgodzin w jachtach i zarobisz 4000 netto jako młody pracownik i nie musisz cały miesiąc wstawać o 4 nad ranem żeby iść do pracy, tyrać jak wół w tym (usunięte przez administratora) i smrodzie.

Luk
@Tomasz

3000 to powinno sie zarabiac bez nadgodzin panie zniewolony i bezrefleksyjny amatorze nadgodzin.

krytyk

''Doświadczeni pracownicy odchodzą''. Praca ciężka zarobki jak kasjerka w biedronce , brak szacunku przełożonych ,zakłamane biuro.Tylko takie opinie pisane są o firmie WSO.Spawacze zwalniający się z powodu zarobków nie robią wrażenia na zarządzie .Ale cóż zamiast podnieść płace lepiej zatrudnić obcą spółkę i wydać duże pieniądze lub zatrudnić emerytów to strategia dyrekcji.Smutne nie to jest żałosne.Czas już się obudzić panie Prezesie chyba że pan nie wie co się w pana firmie dzieje.Upychacie biuro mądrymi głowami więc może ktoś się mądry znajdzie i zaradzi upadkowi tej firmy.Mydlenie oczu obiecankami i kłamstwami już nie działa na doświadczonych pracowników.

Padington
@krytyk

Dokladnie.Jedna wielka farsa.Totalne drwienie z pracownikow.Hipokryci do kwadratu tam rządzą.Rownia pochyla...

Waldi

Czy jest powód, że tak rzadko piszecie na forum? Firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Olek
@Waldi

Chyba nie wiesz jak wygląda rzeczywisty rynek pracy oraz relacje pradownik-zarząd. Negatywne komentarze odzwierciedlają sytuację w firmie.

kbks

Takimi farmazonami nie wymusisz na zarządzie zmian. W ogóle nie wymusisz. Jedyne co możesz uczynić, to odejść póki jeszcze rokujesz, do czego zachęcam, bo sam nie mogę. Podobnie jak wielu kolegow w wyniku czego zarząd mając czarnuchów na zawołanie, nie jest zainteresowany zmianami. Kolega toczy 20 lat i dostał 2 dychy podwyżki. Wszyscy mają go w (usunięte przez administratora) bo jest za stary, żeby odejść do innej firmy. Jak zostaniesz, skończysz tak samo.

Jaro
@kbks

Slyszalem to samo zero szacunku dla starszych, wykorzystuja to na maksa.. nigdy do tej firmy nie pojde

Ilona

Ktoś jeszcze wypowie się o DEC? Przewaga Waszych komentarzy jest negatywna. Czy coś pozytywnego o firmie jesteście w stanie napisać? @Malutki, wynagrodzenie bez zmian? Te same od kilku, kilkudziesięciu lat? Żadnych perspektyw na podwyżki? Czy próbowałeś wychodzić samemu z inicjatywą i prosić o podwyżkę? A jakie benefity pozapłacowe zapewnia firma?

@Ilona

Niech pomyślę coś pozytywnego o tej firmie i nic mi nie przychodzi do głowy FIRMA KRZAK i banda biurowych darmozjadów którzy martwią się tylko swoje stołki A nie o pracowników fizycznych. Pytając się o podwyżki to odpowiedź jest taka na twoje miejsce stoji cały autokar przed bramą hehe. Benefity pozaplacowe te co co roku są zmniejszane i zaraz ich wogule nie będzie. No tylko biurowo będą mieli bo na narty i żagle muszą za coś jeździć. Szkoda gadać ta firma już lepsza nie bedzie może przejrza na oczy kiedyś ale już będzie za późno.

Prestidigitator
@Ilona

Siedzisz sobie za biurkiem niewiasto i nic nie wiesz o pracy na "froncie"...Macie tam mgliste pojecie co sie dzieje na halach prod.Teoretycy od siedmiu bolesci.Jak spawacz ma zyc i cieszyc sie tymze zyciem za 2100 netto.??Taak ,tak tyle zarabiają .Moze nie licząc tych z mega stazem.Inicjatywa?Zbiorowe podania o podwyzki natychmiastowe,lub o rozwiazanie umow i heja za granice.Po co ja to pisze...Tak czy siak wiesz swoje.

Malutki

Firma która ludzi ma za śmieci podwyżki zwane regulacjami to kpina możesz być najlepszy i wszystko robić i znać się na tym ale i tak Cię mają gdzieś. No chyba że będziesz pracował w biurze to bedziesz miał dobrze ale tam można się dostać tylko po znajomosci lub jesli ktoś pracuje z rodziny. Ogólnie firmy nie polecam chyba że brakuje komuś 2 lata do emerytury to może se dorobić lub się wykończyć psychicznie i fizycznie. I firma się dziwi że nie może znaleźć pracowników A zawsze mówili że na nasze miejsce cały autokar nowych pracowników przed bramą stoji. I gdzie oni są pewnie poszli na kasę do BIEDRONKI tam takie same zarobki i lżejsza praca

Kolo

Ostatnimi pseudo regulacjami plac na pewno zachęcą nowych i dotychczasowych pracownikow do ciezkiej i wydajnej pracy...!Proponuje ,zatrudniac sie jesli chcecie tyrac za smieszne pieniądze.Argumenty o deficycie wsadźcie sobie ...miedzy bajki...

Dariusz

Czytają te wpisy odnoszę wrażenie , że atmosferę w firmie macie kiepską!!!

Zdzich

O, widzę że jakiś skurwisyn skasował moją arcytrafną wypowiedź. Nie szkodzi, napiszę jeszcze raz : ta firma to kupa gówna i działania pozoranckie niczego tu nie zmienią. Należy niczym w latach 80tych wywieźć na taczkach szkodników i nie wpuszczać za bramę. Inaczej regres i smuta. Juma i upadek.

@Zdzich

Kolega chciał w 1989 wywiezdz na taczce dyrektora to tak go gnębili że musiał się sam zwolnić.A był taki inżynier co to o prawdę z zakładową mafią walczył mówiąc prawdę o dyrekcji i dyrektorze w latach 90-tych to tak go gnębili że na fizycznego na dział kołowy wyrzucili go i tak go normami gnębili że się też musiał zwolnić a jak nie wierzycie mi to strych kolejarzy zapytajcie na wagonowym.Jest tam taki kierownik może jeszcze na wagonach co to i na sumieniu mnie ma i może z setkę innych robotników co zwolnił i gnębił w pracy.

sprawdż sam !!!!!!!!!!!!!!

Przełom w firmie WSO . Nikt tego nie sprawdza więc objaśniam. Już od dłuższego czasu jest to firma gdzie pracownicy produkcji zarabiają najmniej w Ostródzie. Najniższa krajowa plus premia.Najlepsze zarobki i bez konkurencyjna firma to Ostróda Jacht . Ludzie zarabiają tam duże pieniądze,socjal lepszy,nadgodzin ile dasz rade.Firma z przyszłością .Zapraszam.

Zostaw merytoryczną opinię o DEC ZNTK Ostróda - Ostróda

• Jak się pracuje w DEC ZNTK Ostróda?

Zobacz opinie na temat firmy DEC ZNTK Ostróda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEC ZNTK Ostróda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DEC ZNTK Ostróda