Opinie o DEC ZNTK Ostróda w Ostróda

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DEC ZNTK Ostróda. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DEC ZNTK Ostróda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEC ZNTK Ostróda w Ostróda

Za Miecia to były czasy... Było przaśnie, kierownictwo z socjalizmu, ale korona z głowy nikomu nie spadała

Jan

Witam, jakie są godziny pracy w biurach i jak jest z sobotami?

Czy DEC ZNTK Ostróda ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak. Obecnie 6:00-14:00 i 15:00-23:00

Ziutek

Co za beznadziejna firma ! Gdzie są Związki Zawodowe ? Co za żałosne rwgulacje ... to jakis żart? Takie grosze oferują, że do pracy nie ma co przychodzić. Jak nie dostaniemy swojego, tego co się należy to trzeba w końcu zrobić porządek! Niech sami pracują!

Robol
@Ziutek

Nikt Ciebie nie trzyma na sile w zaklafzie ! Nie chcesz pracowac to sie zwolnij!

gogo
@Ziutek

Zwiazki zawodowe hahahahahahahahaha

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie DEC ZNTK Ostróda? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Kontroler skarbowy
Służba Cywilna
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Ostróda
ACTION Poland Sp. z o. o.
Aaa

(usunięte przez administratora). To prawda ze.srodkow.do.dezynfekcji brak wymyslaja godz pracy dla kazdego dzialu inne zamiast zamknac to.w piz... ciekawe gdzie sie podziali pracownicy biura bo z tego co sie orientuje to nie ma nikogo a zwykly czlowiek.musi (usunięte przez administratora) i sie narazac czy sie zarazi czy nie

Bee
@Aaa

Od poniedziałku zamykają zakład, ... to se w domu posiedzisz.

@Bee

Ta ciekawe od ktorego poniedzialku

Zenek
@Aaa

Chlopie jak chcesz to siedz w domu .. wez zwolnienie i nie chrzan glupot Za chwike bedzie kryzys kazdy chce pracowac ! Firma jest spoko nie zzmykaja nie zwalniaja ... jak Ci nie pasuje to pakuj nuty i jedz do UK. Tam trawa bardziej zielona i zaklady zamkniete tez wiec cos dla Ciebie

Wirus

A u nas dalej sielanka . Środków do dezynfekcji dla pracowników brak trzeci tydzień. Na stołowce po zmianach i tak po 20 osób. A pracować o 2 m od siebie to można jedynie wirtualnie. Tylko wynik sie liczy niestety.

Aaa

Ciekawe kiedy zamknal zaklad z powodu koronawirusa w Polsce jakby nie patrzyl to tez jest duze skupisko ludzi i nie ma takiej opcji zeby pracownik od pracownika pracowal na 1- 1,5 m

@Aaa

W całej Polsce zakłady się zamykają lub zmniejszają ilość godzin pracy a WSO wydłuża czas pracy i pracuje w sobotę. MASAKRA co tu jest grane????

@Aaa

Czasami robicie ofiary z samych siebie. Ja też pracuje w tej firmie i nie jestem zadowolony z... Nieważne TERAZ z czego. Ale chyba lepiej zapytać kierownika niż na stronie internetowej. ALBO WEŹ URLOP JEŚLI SIĘ MARTWISZ O ZDROWIE LUB ŻYCIE. licz na siebie. Potem rozlicz innych ;-)

Dbajcie o siebie

Jak powiedział kiedyś Wielki Uczony Ryszard Peja cyt. "wiecie co z nim zrobić..." :-D Ale tak całkiem poważnie... Zacznijmy myśleć o sobie, a nie liczyć, że ktoś o nas zadba. Kichać na nich, sami coś dla siebie zrobmy

Jacek
@Dbajcie o siebie

Wielki kto ? Nie znam ...Gerek to znam ale on wielki nie był

Filomena

Firmę mamy dobrą , dbająca o załogę a sytuacja z wirusem jest wyjątkowa więc z pewnością firma podejmie mądre decyzje dajmy im troszkę czasu.

@Filomena

I na to liczymy, jako pracownicy, codziennie przychodzący do pracy i wykonujący swoje obowiązki w czasie pandemii. Pozdrawiam i życzę zdrowia

K B

Mój mąż też tam pracuje i też mam obawy że do domu moze przyniesc wirusa a w domu mamy male dzieci

krytyk

Regulamin wynagrodzenia w WSO nic nie mówi o pomniejszaniu nagrody rocznej dla pracowników firmy z powodu wypadków. Wręcz przeciwnie , jeśli firma wykonała zaplanowany w danym roku plan premia może być powiększona. A plan wykonany został o kilka wagonów i kilka milionów wyższy niż zakładano. Więc nowy zarząd nie doczytał swego regulaminu. A co na to związki ,przecież ich podpisy również widnieją pod regulaminem.Jeśli ktoś jeszcze należy do tych psełdo związków to niech im przypomni poco one zostały stworzone. Do Ochrony Praw Pracowników . Już o łamaniu prawa i przepisów było pisane więc należy rozumieć że procedens ten działa w porozumieniu ze związkami. Ktoś już zasugerował by premie przyznawane były w zależności od pogody, będzie bardziej uczciwie. W tej firmie pracownicy ciągle walczą o uczciwość czy naprawdę nie znajdą wsparcia ?.

Egon

Tak beda Was gnebili na ile im pozwolicie.Granica jest plynna.

Niewolnik

To ze byly jakiekolwiek zyski to cud... Przeciez blisko polowa pracownikow tej firmy to pracownicy biurowi... Ktos odchodzi na jego miejsce wskakuje dwuch albo trzech, masakra. Jony z Arizony chyba nie jest swiadomy vo sie w tej firmie dzieje. Regres, regres i jeszcze raz regres...

Buls
@Niewolnik

Niestety zle to wrozy.Rozrost administracji to kiepska droga w rozwoju.Arogancja wladzy wobec pracownikow wytwarzajacych przychod.

Jak jest z awansem w DEC ZNTK Ostróda?

Niewolnik

Brak awansow... Regres i ubustwo. Z roku na rok ucinaja premie. Coraz wieksze wymagania coraz nizsze zarobki. Dramat...

Niewolnik

A gdzie związki pytam sie? Podpisuja wszystko na niekorzysc pracownika. Jesli i tym razem pani Barbara podpisze zgode na obniżenie nagrody rocznej to nic tylko zmienic firme. W zeszlym roku pobilismy wszelkie rekordy w produkcji a w ramach wdziecznosci podniosa nam normy tak abysmy nie otrzymywali premi kwartalnej i ucieta nagroda roczna? Za nasz wysilek...

Krytyk

Myślę że ostatnia opinia dodana jest przez pracownika hr. lub koordynatora. Tylko tacy widzą pozytywy w tym co tam się dzieje. Benefity są w każdej firmie, nawet lepsze ale to jest i nie ma czym się zachwycać. A co powiecie o dyskryminacji płacowej a ostatnio narodowościowej .Ta praktyka prowadzona przez firmę bardzo doborze widoczna jest na krajalni. Nie przestrzeganie kodeksu pracy oraz przepisów wewnętrznych oraz bhp przez firmę. Dobrze o tym mówi art. 183c kodeksu pracy dlatego hr. nie panuje nad ucieczką długoletnich fachowców. Jeżeli płaca za tą samą pracę tak się różni.To jak to nazwać jak nie (usunięte przez administratora) Pracownik z ukrainy który na start dostaje wyższą pensję od pracownika pracującego od 6 lat w tej firmie to takie rzeczy tylko w wso. Nadgodziny i soboty zarezerwowane dla ukrainy. Po prostu dyskryminacja we własnym kraju.

Nosel
@Krytyk

To fakt.Na starcie pracownik ukrainski ma czesto wiecej od tubylcow na tym samym stanowisku.Poza tym oplacone ma mieszkanie.Wspomniec wypada o powstajacych nowych etatach nieprodukcyjnych pracownikow.No i dziwnych awansach.Tworzenie kierownikow na sile.Trzeba na nich wszystkich zasuwac wiecej i wiecej.Widocznie firme stac.Lecz zweryfikowac place doglebnie nie patrzac na srednia to juz ciezko.Srednia malo mowi.

były

Wątek dyskryminacji pracowników produkcji jest sprawą poważną.Jeśli z czymś takim nie radzi sobie zarząd wso to czas by interweniował gatex. Kodeks pracy jest aktem prawnym oraz przepisy wewnętrzne i każdy powinien tego przestrzegać.Przepisy bhp dotyczące 11sto godzinnego okresu odpoczynku dotyczą każdej osoby zatrudnionej w wso. Kolegów ze wschodu również. W pracy odpowiadamy nie tylko za siebie lecz za innych również.Pracownik nie wypoczęty stwarza poważne zagrożenie.A przy pracy w zespole to zagrożenie wzrasta.Każdy pracownik powinien przestrzegać przepisów bhp i dostosować się do ogólnych zasad w danym zakładzie pracy.Może trzech inspektorów bhp to za mało. Praca ciężka,niebezpieczna i mało płatna.(usunięte przez administratora)A co na to zarząd? . NIC NIC NIC. Dziękuję .

Pracownik WSO

Pracuję w tej firmie od nastu lat. Czytając poniższe opinie odnoszę wrażenie, jakbym pracował w całkiem innym miejscu. Jedynym racjonalnym wyjaśnieniem takiej sytuacji wydaje się fakt, że osoby piszące opinie albo nigdy nie pracowały w WSO i sieją zamęt albo zostali zwolnieni z pracy i teraz się mszczą. Nie uważam, że firma jest idealna ale jak na nasz region to warunki zatrudnienia/pracy są naprawdę niezłe. Co rok regularne podwyżki płac (wiadomo raz większe raz mniejsze ale zawsze wyższe od inflacji). Co rok premia (tzw 13). Należy również wspomnieć o bogatym pakiecie socjalnym (prywatna opieka medyczna, dodatkowe kwoty na święta, co roku piknik rodzinny, wyjazdy między innymi na narty, regaty, połowy dorsza. Obecnie wprowadzane PPE. Czy tak wygląda firma nie dbająca o pracowników? Nie sądzę. Każda osoba przed rozpoczęciem pracy w WSO ma możliwość dokładnego (naocznego) zapoznania się z warunkami pracy.

Ilona
@Pracownik WSO

Witaj! Przede wszystkim dziękuję za opinię na temat DEC ZNTK bo wnosi ona dużo informacji do tego wątku. Wymieniłeś dużo istotnych zalet firmy, które faktycznie brzmią zachęcająco dla pracownika. Napisałeś jednak, że firma nie jest idealna - co w takim razie uznałbyś za jej wadę? Pytam, bo przedstawiasz rzeczowo opis pracy, więc pewnie możesz odpowiedzieć konkretnymi informacjami.

Nabuchodonozor
@Pracownik WSO

Wyzsze od inflacji podwyzki ??Ciekawe

Zbigniew
@Nabuchodonozor

Pracujesz w firmie i mógłbyś zostawić komentarz na temat zatrudnienia? Interesuje mnie możliwość brania udziału w szkoleniach. Napisz proszę, czy firma je oferuje.

Były pracownik warszawa

A co z niezatapialnym Mieciem z wąsikiem się stało ??

Kołowy
@Były pracownik warszawa

Chyba na uczelnię do Łodzi wrócił

Mariusz

czy w firmie prowadzone są szkolenia dla pracowników ?

Jacul

Trzeba rozmawiać z szefostwem o zarobkach, przy braku ludzi do pracy może się cos uda?

Zostaw merytoryczną opinię o DEC ZNTK Ostróda - Ostróda

• Jak się pracuje w DEC ZNTK Ostróda?

Zobacz opinie na temat firmy DEC ZNTK Ostróda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEC ZNTK Ostróda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DEC ZNTK Ostróda