Opinie o DEC ZNTK Ostróda w Ostróda

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DEC ZNTK Ostróda. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DEC ZNTK Ostróda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEC ZNTK Ostróda w Ostróda

Mietek

Nie tylko przez u, ale i wielką literą. W tym jednak kontekście nie chodziło o Tuwima, a o tówima. Nie zniechęcaj się jednak niepowodzeniami. Czytaj tekst tyle razy, aż zrozumiesz.

troć

Tuwim się piszę przez "u" otwarte a nie o z kreską. A liryka tylko ciebie beznadziejnego krytyka trąca i tyka.

Mietek

Cóż ten hiphop z wami robi, drogie dzieci? Co jeden to większy tówim. Bierz tę trzynastkę i bież ku światłości, tylko nie zapomnij zostawić na drzwiach kibla tej swojej liryki, kaleko.

templariusz

Czekam na trzynastke i pójdę byle gdzie jak najdalej od ciebie. Jesteś kiepski w swojej samoocenie .Nie dziwię się tobie to wynika z twojego charakteru. Ciągle brak ci werwy jesteś bliski czerwonej lampki _ rezerwy. Każdy ceni to co ma , tylko ty jesteś prostrzy niż 2x2. Pracuj jak najlepiej i żyj sto lat , każdy biedę klepie i to jest fakt. Czerpiesz z tego chyba korzyści lewe skoro nikt nie wie że jesteś pusty jak beczki w naprawie. A po za tym nie znasz się na prawie tylko wiesz jak zjeść 4 ciastka sam przy kawie.....

robol
@templariusz

Ty to sie do niczego nie nadajesz, ani z ciebie pracownik ani pismak, skoncz te swoje zenujace ukladanki liter!ty i trzynastka!pewnie te lubawiaki pracowali za ciebie bo znajac zycie nic nie potrafisz robic i wszedzie ci bedzie zle pracowac!populistom i leniom wszedzie zle bedzie!

@robol

Widzę że masz samych wrogów wkoło siebie i szukasz jeszcze więcej.Masz robolu robotę to pracuj a nie czepiasz się wszystkich w koło.Nikt ci nie mówi żebyś nie harował za psie pieniądze haruj ile masz sił i nie szukaj zwady u innych.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie DEC ZNTK Ostróda? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Elektryk- praca w delegacji
Tincors Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E
Ostróda
INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k.
Mietek

A zatem udaj się ku morlinom lub jachtom. To blisko.

templariusz

W morlinach płacą za nadgodziny , w jachtach masz setki i konkretny fundusz socjalny, a jak uważasz że tu jest w Pyte To rób sobie sam i daj dalej sobą manipulować Bazsensu bez znajomości bez i bez......

Mietek

WSO jest w pytę! A jak komu dobremu nie pasi, niechaj idzie robić karierę do morlin lub jachtów.

Wasco Da Gam

Tyle do przekazania mam wam lecz ja nie wiem już sam po co to pisać mam?.... Sami sobie szkodzicie , by wam stało się łatwiejsze życie. Swoich żandarmów szkolicie by upiększali nas w zeszycie ale droga nie tędy idzie!!!!.... Prawidłowa droga to zgrana załoda , nie wyszczekana mniejszość spod kopyta wroga. Dobre zgranie daje miłe rokowanie i nadaje temu wpisie przetrwanie. Pamiętajmy co robimy gdzie chodzimy z kim gadamy to może przetrwamy..... Pieniądze to nie wszystko , nie wszystko to pieniądze . Slusarz to nie Spawacz tak jak ktoś powiedział to mądrze. Ignacy Krasicki

Pustelnik

Kto zna Mickiewicza i do rezerwy dni odlicza. Bo ja znam Krasickiego i co wam do tego. A na dodatek z pensji (usunięte przez administratora) biorą mi podatek.Praca ciężka się opłaca pod warunkiem że jest dobra płaca. Są uczciwi i niewierni lecz do pensji głodni wierni. Teraz ja wam dam angaże i dopiero wam pokaże. Jedźcie sobie w góry , na mazury , popływajcie jachtem i trochę kultury. Szacunek do nas ma być cały czas , nie rzucam słów na wiatr i nie puszczam w Las Juliusz Słowacki pozdrawia was

Prawilny

W.S.O. Właśnie Sobie Opisuje , tu pracuje . System rzeczywiście jest porąbany , z deka lichiy i do bani. Pensja młodych rani , zarabiają w miarę tylko "wąchacze" czyli ludzie zaufani . Takie są realia tego systemu, narzuca się pytanie czemu ..? Złote góry obiecali , swych obietnic nie dotrzymali. Kierownik brygadzistów chwali , spawacze i slusarze są porównywani do wykresów i skali. Życie dalej leci , władza nakręca nas jak małe dzieci. Siedząc w domu borykam się z myślami , dla czego jesteśmy waszymi marionetkami..? A teraz będę cham : szczere je**** ten kolesiarski szłam....... " Miej serce i patrzaj w Serce" Adam Mickiewicz

fred aster

wso ma wielkie aspiracje być międzynarodową firmą, ale tylko aspiracje balansuje na krawędzi mitu i fantazji.pracownik ma pracować w nadgodzinach za darmo za jakieś godziny do oddania.mam pytanie czy tak pracują na zachodzie nie!!! na zachodzie ,każda godzina jest zapłacona,ale związki zawodowe tak ustaliły.pan przewodniczący używa dziwnych perfum o zapachu wódki zastanawiam, gdzie takie można kupić,może na zlotach ,,solidarności,,bo w drogerii takich nie ma.to tyle

myslacy
@fred aster

fred aster musisz troche poczytac Kodeks Pracy, zeby mowic o nadgodzinach, nie trzeba konczyc studiow, aby czytac ze zrozumieniem a ze jestes niedoksztalcony to masz jakies wizje!

stary kolejarz

Do WSO! Zegarek Atlantic wtedy kosztował 380 zł w 2001roku,super sprzęt i noszę go do dziś bardzo dokładny. Firma DEC ZNTK Ostróda do 2001 roku była bardzo dobrą i renomowaną firmą,robotnicy i kadra mieli bardzo dobrze.Na święta 600 zł,dodatki szkodliwe zmianowe,podwyżki,socjal.Jak wcześniej pisałem wczasy pod gruszą za 10% mogłeś jechać sobie na Majorkę.A dzisiaj pojedziesz?chyba do Starych Jabłonek pod namiot.Albo wcale bo robisz na zlecenie i nie masz prawa do żadnego urlopu.Dec Zntk była firmą S.A spółka akcyjna,51% skarbu państwa.WSO nie śmiej się bo to był normalny zakład pracy a dzisiaj jest to ośrodek wyzysku robotnika przez krwiożercze agencje tymczasowej pracy które najmują na umowy cywilno prawne bez żadnych praw pracowniczych a jeżeli nie jesteś pracownikiem jak nazwa mówi to kim?niewolnikiem.

ktoś

Piszecie że nikt kuli u nogi przywiązanej nie ma i jeśli się nie podoba to można się zwolnić.To prawda ale weżcie pod uwagę że tam pracują ludzie w różnym wieku.Starsi to motor tej firmy i nauczyciele młodych którzy przekazują swą wiedze i starają się poprawiać błędy młodszych kolegów.I uwierzcie nic z tego nie mają.Pracodawca nie przewidział żadnego dodatku dla tych ludzi.Więc jak oni odejdą to pracować zaczną ci od czystych kartek i ich przełożeni.A młody pracownik-jemu nie zależy,mama go przysłała bo ma się dołożyć do budżetu rodzinnego.A gdy dowie się ile czasu musi robić u pośrednika firmy i musi orać za 13,50/h to on tam jest dla swego spokoju by mu mama nie marudziła.A kariery w wso nie zrobi i na ślub też nie zarobi.

stary kolejarz

Najpierw do pana robola: 1.Komuna padła 4.06.1989-a ja piszę o latach 2000/20001. 2.postkomuna padła 25.10.2015-a ty dalej robol a nie pracownik bo tak sam sobie jesteś winien. 3.Na zachodzie nikt tak nie haruje jak Polak-myślę o spawaczach. 4.W tych czasach powinieneś mieć 20 euro/h.-dlaczego? 5.Bo jesteś i czujesz się fachowiec ze stażem pracy a nie uczniem. 6.Godziwa płaca i praca to prawo wywalczone przez robotników krwią w latach ucisku komunistycznego czerwiec 1956,grudzień 1970,czerwiec 1976,i sierpień 1980 7.Porozumienia Sierpniowe ze stoczni Gdańskiej 31.08.1980 dalej są aktualne tylko postkomuna z układu okrągłostołowego je zlikwidowała przez ostatnie 25 lat i twierdziła że to ucisk dla pracodawcy dla Lewiatana czy BCC. 8.Mamy XXI wiek i prawa pracownicze a tego nikt nie zakwestionuje. Pozdrawiam.

robol
@stary kolejarz

DHistorie Zakladu znasz niezle i pamiec masz i cyferki pamietasz, ale jakos mi zajezdzasz populizmem ale to mnie nie dziwi hmmm z czym mi sie kojarzy stary kolejarz? z chwiejacym sie na nogach osobnikiem . Nic dziwnego ze z sentymentem wzdychasz do przeszlosci. Pstryk, pobudka do pracy a nie wspomnien.

@robol

Hey robol!!!Ja już tam nie robię 15 lat,a ty mnie do tego syfu gonisz do roboty?Goń się sam robolu.

Spartakus

Może czas na strajk...?!

Janusz

Kogoś zabolały białe kartki. Niestety prawda boli. Weźcie się wszyscy przy dupasy za robotę i dajcie zarobić normalnym pracownikom. A nie od siebie nic a dla siebie jak najwięcej.

wózkownia

czasami zerknę na forum o WSO, czytam z uwagą posty, jak czytam o obozach pracy i porównywaniu do Auschwitz jestem lekko zniesmaczony tymi porównaniami kłania się lekcja historii zapraszam do lektury zwłaszcza książek pana Tadeusza Różewicza.Forum musi być merytoryczne i konkretne a nie wyrażać skrajne emocje.Żyje jeszcze garstka ludzi,którzy byli w obozach zagłady proszę ich nie obrażać.Bardzo trafiony jest post o ,,białych kartkach,,na wózkowni,mam nadzieje, że ten nie równy podział pracy na dziale naprawy wózków się skończy.

nikt

To prawda że w zakładzie jest źle pracodawca tj. prezes nie wie co się dzieje na produkcji atmosfera jest napięta i jeśli nie będzie reakcji to naprawdę coś się wydarzy nie dobrego dla firmy , traktowanie pracowników produkcji jak nic nie znaczący trybik w maszynie to nie jest politykom firmy a przynajmniej tak deklaruje zarząd czas aby prezes zaczął słuchać pracowników produkcji reagował bo jak na razie to jak widać słuch tylko szefa produkcji i widzi tabelki i słupki a nie widzi człowieka który stoi za tym czyli produkcja i fachowcom którym nie dziękuje się lecz dokłada się roboty za poklepanie po ramieniu (często bywa że przez przypadek )

krytyk

Aż się serce raduje że ktoś ma tak fajnie lekką prace w wso.Jesteś koordynatorem,planistą,czy pracownikiem biura od spraw niepotrzebnych?. Jeśli tak to gratuluje, faktycznie tylko pozazdrościć. Na pewno są tam ludzie pracujący inaczej czyli ślusarze robiący pracę papierkową czyli sekretarki koordynatorów tak zwani wąchacze -by nic nie robić biorą kartkę najczęściej czystą i 8 godzin biegają z nią za przełożonym donosząc mu co w brygadzie się dzieje.A czysta kartka dla tego by ich podpis nigdzie nie widniał.-Jak znasz dział naprawy wózków to zauważysz ludzi co robią nie swoją robotę papierkową.

mniecio

Pracuję tam przez WYG nie mam nic oprócz 13,50zł umowa tymczasowa ponawiana co miesiąc

Zostaw merytoryczną opinię o DEC ZNTK Ostróda - Ostróda

• Jak się pracuje w DEC ZNTK Ostróda?

Zobacz opinie na temat firmy DEC ZNTK Ostróda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEC ZNTK Ostróda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DEC ZNTK Ostróda