Opinie o DEC ZNTK Ostróda w Ostróda

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DEC ZNTK Ostróda. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DEC ZNTK Ostróda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEC ZNTK Ostróda w Ostróda

mniecio

Pracuję tam przez WYG nie mam nic oprócz 13,50zł umowa tymczasowa ponawiana co miesiąc

robolek

Pwiem tak, stary kolejarz, krytyk, kolejarz i inni podobni nie zauwazyli, ze czasy "komuny" juz sie skonczyly! i zapomnijcie o powiedzeniu "czy sie stoi czy sie lezy " wszystko Wam sie nalezy. A tym co tak ciezko sie pracuje nikt lancucha do nogi nie przywiazal - praca to nie gierka na kompie! gdzie moze Cie bolec paluszek lub dupsko od siedzenia! Dzis kazdy pracuje na siebie doslownie i w przenosni!

hehe
@robolek

Nawiedzony nieźle jesteś i naiwny.Każdy wie że komuna sie skonczyła i trzeba tyrac.Tylko za tyranie należy sie godziwa płaca i szacunek .Myslisz ze same dzieciaki tu piszą...?Otóż nie !Tylko trzeba miec świadomosc sytuacji .Jak masz sklonnosci masochistyczne ,lubisz zaorac sie ,za grosze.To powodzenia.Chyba ze udajesz robola ,a jestes z HR lub koordynatorek...No i masz powyzej 3 tysi i rechoczesz ze szczescia.Narka...

robolek
@hehe

Nie chce mi sie z toba gadac! Kiedys to byla harowa a teraz to "pikus" hehehe ja mam teraz luzik, a Ty popracuj troche i uzywaj czasem polkoli mozgwej, tez bedziesz mial.:) Nie moge doczekac sie poniedzialku.

stary kolejarz

ZA DEC-U W 2000/2001R. ZARABIAŁEM NA WAGONACH ŚREDNIĄ KRAJOWĄ.WCZASY ZA 10% JECHAŁEŚ GDZIE CHCIAŁEŚ.SOCJAL EXTRA JAK WE SZWECJI.ALE ROBOL NIE MOŻE MIEĆ W TYM KRAJU DOBRZE TRZEBA BYŁO SPRZEDAĆ FIRMĘ ZA GROSZE DLA AMERYKANINA Z CHICAGO ZA CENĘ MOSTU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO CZYLI 176 MLN ZŁOTYCH 9 PLACÓWEK TERENY 11 TYS CYSTERN.ARTYKUŁ W INTERNECIE "OSTATNI GASI ŚWIATŁO" .DUŻO LUDZI ZWOLNIONY.A ZWALNIAŁA SOLIDARNOŚĆ.NIKOGO NIE BRONIŁA.UKŁAD Z MINISTERSTWEM SKARBU I KAMELĄ-SOWIŃSKĄ ÓWCZESNĄ SZEFOWĄ MINISTERSTWA PODPISANY ZOSTAŁ SZYBKO.FACHOWCY POSZLI NA BRUK TYLKO WYWALCZYLI 12 MIESIĘCZNE ODPRAWY I DOSTALI ZEGARKI ATLANTIKI NA RĘKĘ.

wso wso wso
@stary kolejarz

jaka firma, takie zegarki

No zgadzam sie z przedmowcami.Płace kiepskie jesli chodzi o ludzi pracy a nie administracje itp.Zyją chyba legendą dawnych lat,jak to było za Decu.Przy takiej pracy i rozmaitych umiejetnosciach pracujacych tam to naprawde liche płace.Nawet dla pracujacych tam lat kilka ...i więcej.Praca dośc cieżka i wymagająca dokładnosci i solidnosci,o co dbają i pilnują odpowiednie instancje.Dyscyplina i porządki.Jaka wizja decydentów w tym temacie na przyszłość hmmm,nie wiadomo.Chyba myslą tylko o wykonaniu planu na miesiąc i tyle.Oczywiscie gadki są inne.Ale...Ludzie szukają lepszej przyszłości gdzie indziej.Odchodzą.No i juz szykuja się kolejni.No a dyrekcja ratuje sie zatrudniając przez pośrednikow ludzi bardzo młodych i o zerowym pojęciu.Cięzko sie wspolpracuje i trzeba nadrabiac za nich.Ale za to nikt nie doplaci ,a tam w HR mają to gdzieś co sie dzieje na produkcji.Mają inny swiat...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie DEC ZNTK Ostróda? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy SPECJALISTA DS. LOGISTYKI
Ostróda
INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk- praca w delegacji
Tincors Sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca CCC Ostróda
CCC S.A.
krytyk

Pewnie nawet nie wiesz o czym piszesz. Na produkcji nie pracujesz bo byś głupot nie pisał.Sam pewnie zauważyłeś że ludzie się nie dają mamić obietnicami i nie czekają na "lepsze jutro"firmy która robi wszystko na granicy prawa i kodeksu pracy.A co do zarobków to firma sprzątająca w zakładzie daje te same pieniądze co ma ślusarz lub spawacz z jakimś stażem.Oczywiście pracownicy "progresu"i"wyg"nawet tego nie mają.Ale i oni się opamiętali i pomału się wykruszają.Wszyscy tam pracujący bardzo szanują swą prace i wszystko co robią potwierdzają swym podpisem.Choć sami szanowani nie są.Jeśli jesteś pracowity to obsługujesz kilka stanowisk taki jest program pracodawcy.Gdy nie ma pracy na danym stanowisku reguluje się to urlopem pracownika a inny idzie na jego miejsce i mdleje z przemęczenia.To jest szacunek za pracowitość.Uciekło już kilku spawaczy następni też opuszczą tą firmę.Czas się obudzić panie pracodawco.

ślusarz

Kto nie z Mieciem tego zmieciem

Mietek

Mietek, wypiłeś Mietek za dużo o jedną sete

@Mietek

socjal jak za starej komuny ,robol ma tyrać a nie wypoczywać.

kup se sam

Fundusz socjalny w WSO jak najbardziej jest.A kto i w jaki sposób z niego korzysta to mimo mej długiej pracy w tej firmie nie rozszyfrowałem.Np.karnet na basen-dofinansowany jest z funduszu ale musisz z niego z korzystać minimum 4ry razy w miesiącu inaczej jest blokowany ale część którą ty płacisz jest nadal pobierana,chyba że zareagujesz to nie pobiorą pieniążków.Pieniądze na święta są ale jeśli chcesz dostać o kilka złotych więcej to przygotuj zaświadczenia o zarobkach całej rodziny.Nie wiem jak to się ma do przepisów firmy ale to fundusz dla pracowników a nie dla mej ;żony,dzieci,mamy,taty,teściów czy psa;. Wycieczki są również ale by ci wypłaty nie starczyło by do nich dopłacić.Darmowe są ;żagle,i narty ale to nie dla ciebie.Miejsc zazwyczaj brak na samym początku gdyż imprezy darmowe obstawione są przez biuro. Można sypać przykładami socjalnymi firmy jak z rękawa ale pamiętaj-zawsze na tym tracisz.

byłem tam

Naprawdę dobrze napisane.Zmarnowałem w tej firmie trochę czasu to była naprawdę porażka.Zarobki jak w biedronce na kasie,o szacunku przełożonych zapomnij liczą się tylko wagony.Technologia jako taka jest tylko nikt jej nie przestrzega.Materiał spawany kilkoma ściegami aż biały od temperatury ale cóż liczy się ilość.Co do pracy to do lekkich nie należy choć nie liczni umieją się tam ustawić.Ludzie uciekają ze względu na płace która naprawdę jest marna jak na taki przemysł. 168godzin 13zł na godz.przez pośrednika i tak przynajmniej rok.Potem o 1,50zł.więcej.Tak wygląda twoja przyszłość w tej firmie.Więc powodzenia.

@byłem tam

To dlaczego nikt się nie buntuje,Q.WA gdzie są związki reprezentanci załogi jak się oni mniemają.Jest nie dobrze to i to zebrać ludzi i pod zarząd.Albo taczki pospawać i z taczkami pod zarząd.Ludzie dzisiaj sami sobie winni że za takie grosze tyrają.Doprowadzili ten zakład do ruiny i nic więcej.Kiedyś za komuny nazywano ten zakład Getto a teraz już nie wiem?Podobno Auschwitz.

krytyk

Obecnie są dwie firmy przez które się dostaniesz na spawacza i ślusarza. 1-Progres,2-Wyg obie reklamują się na OLX.Znajdziesz tam numery tel.Każda oferuje co innego i obie dużo obiecują.Jesteś spawaczem i umiesz spawać to odradzam ci te firmy.Na dzień dzisiejszy nawet całe WSO to nie firma dla ceniących swe umiejętności i osobistą godność.Traktują ludzi jak" niewolników","ofiary losu"i"desperatów". Trochę racji w tym jest, bo naprawdę trzeba być nie zle zdesperowanym by u nich pracować.Na początek jak masz więcej niż jedno uprawnienie np.135,136,111,141 to firma sprytnie cię z nich okroi.Tłumaczę:na danym dziale potrzeba np.135 reszty będziesz używał ale ich nie odnowisz czyli z prestiżowego fachowca cofniesz się do podstaw.Jako fachowiec każdy swą cenę powinien znać i to co zainwestowałeś w siebie i swe umiejętności stracisz na starcie.A stawkę obliczą ci z tego co ci zostanie,ocena roczna również z tego co uważają.Czyli 13-tkę dostaniesz okrojoną,regulację również.Tu cię pocieszę co roku kroją wszystkich ale cóż to polityka zachęcania nowych pracowników wso. Nie licz na podwyżkę ta firma w swym regulaminie nie ma tego sformułowania.Może coś się u nich zmieni ponieważ bardzo dużo ludzi odchodzi i coraz częściej starsi doświadczeni pracownicy bez których firma kuleje bo kto nauczy młodych pracowników.Więc po co pośrednicy,gdzie podwyżki i szacunek do naprawdę motoru tej firmy ;pracowników doświadczonych stażem; .

@krytyk

To prawda,kiedyś też tak było i widzę że teraz tak zostało.Lubawiaków się faworyzowało i robili na lekkich stanowiskach i za dobra kasę.Lubawiaków nie zwalniano tak jak innych.Lubawiakiem był dyrektor Lorek i inni przydupasy na kierowniczych stanowiskach.Nie będę pisał wulgaryzmów kim są Lubawiaki ale można się domyśleć o ich charakterze osoby wrednej o podłej.

ryba

Ogolnie wszystkie negatywne opinie które tu piszecie to prawda wymagania duze szkolenie za szkoleniem obowiazkow duzo a co do płac to ostatni ogolnie to jest kaszana chyba ze ze stron Lubawy pochodzisz to co innego jest kasa luz i wszystko

jajaj

ktos jest w stanie mi powiedzieć o stawkach dla spawacza??

jajaj

A jakie stawki dają na godz? jako spawacz ślusarz ??

wózkownia

firma wso ma duże mniemanie o sobie ale tak naprawdę jest zacofana technologicznie brak merytorycznych rozwiązań, technolodzy zagubieni boją się podejmowania decyzji, wizje wielkiego rozwoju, socjotechnika,psychomanipulacja zalatuje trochę korporacyjnym sekciarskim kiczem.Zarobki względne w Ostródzie więcej nie zarobisz przy 168 h na miesiąc

stary kolejarz

Spawaczy i ślusarzy już dawno zwolnili w latach 2001 - 2005.A teraz szukają? Hahahaha.Zwalniać 500 ludzi i szukać ponownie to absurd.Ale tak niestety było a miała być świetlana przyszłość w GATX.

raf
@stary kolejarz

Polecam jak ktoś lubi sado maso będziesz pracować za starych pupili kierownika a jak się odezwiesz to za bramę miejsce dla desperata. Tak jest na wielu działach, można tylko za....c. regulaminy obowiązują tylko ciebie. Nie masz prawa głosu bo te nabywasz z latami nie z wiedzą którą posiadasz, im więcej robisz tym więcej na ciebie spada a kasy nie widać. Zmarnowany czas.

wso

analfabetom dziękujemy za opinię pozdrawiam ........ dobry duszek

qazwsx

Wszystko zależy gdzie i na jakie stanowisko... W chwili obecnej pilnie potrzebują ślusarzy/spawaczy. Ja robię w WSO od 05.2014 i jak na razie jestem zadowolony. Fakt, stawki są byle jakie jak na taką ciężką pracę fizyczną. Ale lepsze to niż miałbym puszki zbierać. Jeśli chcesz się dostać do administracji to z tego co wiem jest spore zainteresowanie i tam to raczej ciężko się dostać. Przynajmniej nie na umowę na czas nieokreślony. Każdy zaczyna na starcie od umowy na czas określony. Ja zaczynałem od Agencji Progres i po 4 miesiącach dostałem umowę WSO (oczywiście na czas określony), ale niedługo mija okres próbny na umowie i przechodzę na czas nieokreślony. Prawie po roku czasu... Wnioski sami sobie wyciągnijcie.

qazwsx

meduza wyścigowa

właśnie tego jako osoba pilnie szukająca pracy się obawiam, że do zatrudnienie w DEC ZNTK Ostróda jest mnóstwo kandydatów i kolejka kilometrowa. a mi bardzo na tej pracy zależy. jednakże podstawowe pytanie na początek, czy mam u nich szansę dostać od razu na starcie umowę o prace na czas nieokreślony?

Platon

Próbują motywować metodami socjotechnicznymi ,których nauczają od pewnego czasu na uczelniach.Myśląc zapewne że jesteśmi tępi i się nie połapiemy, lub mając nas w głębokim poważaniu.Rynek pracy jest ,każdy widzi jaki.Oni też widzą.Płace są utrzymywane na niskim poziomie żeby zarząd w warszawce i prezesi w USA byli zadowoleni.No i mogli godnie zarabiać!Mają tu tanią ,dobrze wykwalifikowaną siłę roboczą i nikt nie chce tego zmieniać!

Zostaw merytoryczną opinię o DEC ZNTK Ostróda - Ostróda

• Jak się pracuje w DEC ZNTK Ostróda?

Zobacz opinie na temat firmy DEC ZNTK Ostróda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEC ZNTK Ostróda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DEC ZNTK Ostróda