CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.

Opinie o CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.

:( 2011-11-04 09:17:40
I najsmutniejsze jest to, że ludzie o tym wiedzą!!!
gfy 2011-11-09 20:07:37
Zarobki dobre, ale nie wolno mieć własnego zdania. Bo Cię po prostu wywalą. Firma dobra dla samotnych koderów bez cienia własnej inwencji... Typowy wyścig szczurów wewnątrz.
insider 2012-02-22 15:11:38
Na projekcie jest super. Jak się rozmawia z ludźmi, to też im się podoba. Moim zdaniem zarobki są dobre. Czasami trzeba zostać na nadgodziny, które nie są płacone, ale zwracane jako dni wolne. Firma kuleje pod względem administracyjnym - HR-ami i biurem zarządzają dwie (usunięte przez administratora), które w głowie wiele nie mają i tylko starają się utrudnić życie innym, kiedy tylko mogą. Dziwię się, że Góra to toleruje i jeszcze je chwali. Wszystko za nie robi recepcja i inne laski z HR, a one spijają śmietankę. Na szczęście na projektach nie trzeba się z nimi zbyt często zadawać, ale jak trzeba, to aż się nie chce.
Michał 2013-07-16 14:54:48
Przyłączam się do pytania ile można dostać jako oracle developer oraz jak postrzegana jest tam praca developera ??
Jarek 2013-09-27 23:02:43
To jest trafne sformułowanie. Zarobki w CGI są wysokie w stosunku do wykształcenia i kompetencji ludzi tam pracujących. Firma oferuje pensje trochę poniżej średniej rynkowej.
Jarek 2013-09-28 17:35:21
Które oferty masz konkretnie na myśli? Obecnie w ogłoszeniach są potrzebni ludzie do pracy na Service Desku z dwu letnim doświadczeniem. Oczywiście znajomość biegła języka angielskiego jest napisana w wymaganiach ale osoba z angielskim na poziomie B2 da radę:)
anonim 2013-10-10 14:59:58
Czego szukasz w CGI?
2013-10-10 16:16:53
Całkiem fajna firma konsultingowa - zwłaszcza porównując do innych firm consultingowych (myślę o Accenture). Dają dużo szkoleń, są ciekawe projekty. Przy zatrudnianiu trzeba wytargować duże wynagrodzenie (płacą trochę powyżej rynku), bo potem nie ma szans na jakieś duże podwyżki.
Ich plusem jest też lokalizacja bo mają siedzibę w samym centrum, blisko dworca PKP
Jedyny minus to Panie: HR Manager i Office Manager - nic nie robią, całymi dniami siedzą na zakupach w pobliskich Złotych Tarasach
light_air 2013-10-29 15:43:26
wyslij CV (usunięte przez administratora) zaoferuj swoje usługi, czekaj na kontakt:)
obecnie trwają rekrutacje

btw.firma fajna, profesjonalne podejscie i doswiadczeni pracownicy. Lokalizacja w samym centrum.
- 2013-10-29 18:41:34
Hej! Czy rola konsultanta nie powinna polegać na pracy u klienta? Lokalizacja biura nie ma znaczenia.
- 2014-03-05 14:15:53
A aplikujesz do pracy w USA czy w Polsce?
aga 2014-05-27 17:39:00
z tego co piszecie chyba warto aplikowac do CGI. jakies inne zalety poza zarobkami, jaka jestb atmosfera w pracy, socjal? napiszcie coś konkretnie, dzieki!
nikt 2014-06-06 23:49:45
znajomisci, znajomosci i tyle.. z doswiadczenia wiem ze zartudniaja duzo osob po tzw znajomosc i ktore nie maja nic wspolnego testami a tam dopiero sie ucza!!!! a doswiadczeni testerzy sie nie dostaja!
Nie polecam!
xxx 2014-07-04 14:35:29
masz rację. kariera w firmie oparta na tych samych zasadach co na wiejskiej
huta 2014-12-16 19:53:34
Nie słyszałem o nikim kto dostał się do firmy 'po znajomości' owszem są tzw 'polecenia' ale polega na na tym że osoba polecona przychodzi na rozmowę techniczną bez wcześniejszej weryfikacji w rozmowie telefonicznej.
Osoba taka przechodzi normalna rozmowę techniczną i nie zatrudniają byle kogo bez jakichkolwiek umiejętności. To firma prywatna i nikt nie utrzymuje ludzi za darmo.
Rozmowę techniczną trwającą godzinę przeprowadzają zwykle 2 osoby z którymi będzie się w przyszłości pracować(ja np miałem 2 rozmowy trwające po godzinie). Osoby nie zatrudnia się tylko ze względu na umiejętności, ocenia się także postawę i sposób komunikacji, jeśli z kimś się źle rozmawia na pierwszym spotkaniu i widać że osoba będzie ciężka we współpracy to mało kto ma ochotę współpracować z kimś takim w przyszłości.

Co do pracy i atmosfery to ciężko jest jednoznacznie powiedzieć jak jest, wszystko jest zależne od projektu lub kierownika do którego się trafi. Do tego jak się odbiera jego sposób zażądania itp.
W pracy jak to w pracy są obowiązki, dni dobre i dni złe. Spędziłem w firmie trochę czasu i nie widzę żeby ludzie piali z zachwytu nad tym jak jest wspaniale i cudownie, ale też nikt nie narzeka że czuje się jak uciśniony zbieracz bawełny z batem za plecami.

Oferują kartę Benefit Mulisport, dodatkowe ubezpieczenia, opiekę zdrowotną w Medicover. Wątpię żeby firma odbiegała od innych firm na rynku o podobnym profilu działalności i wielkości mimo całej tej korpo gadki 'jak to nie jest u nas wspaniale' jaką serwuje pracownikom na okresowych spotkaniach.
To wszystko mówię jako konsultant - programista, czyli osoby która w sumie większość czasu spędza u klienta a nie w centrali firmy. Ciężko jest mi więc mówić jak sytuację odbierają osoby posiadające zatrudnienie o innym profilu.
- 2015-01-25 23:58:04
Tutaj osoby rozmawiają o możliwości rozwoju, awansu. Nie coś na chwilę i szukanie lepszej pracy.
Włodek 2015-05-21 09:38:53
@Minko. To nie są tylko sami znajomi. Osoby, z polecenia przez pracownika mają taką samą rekrutację jak osoba z ulicy. Nikt tutaj nie faworyzuje kolegi Zenka, bo jest kolegą kolegi.

I tak, osoby po studiach mają szansę. Ba! Nawet osoby na studiach tutaj pracują :) Na 3/4 etatu.
Wlodek 2015-06-08 16:51:07
Tak @Dork. Generalnie jest luzik i managerowie zdają sobie sprawę, że jak zatrudnią juniora to ten może chodzić jeszcze na studia i będzie potrzebował trochę czasu dla siebie. Stąd np studenci pracują na 3/4 etatu, albo umawiają się na elastyczne godziny pracy. A, że CGI lubi studentów i ludzi z mniejszym doświadczeniem swiadczy to, że szukają teraz 2 juniorów.
Tomasz_CGI 2016-04-16 17:22:09
Cześć, jestem odpowiedzialny za pozyskiwanie Talentów w CGI i co miesiąc składam oferty pracy, które nie są do odrzucenia;)

Moje wrażenia są pozytywne - z pierwszej ręki mogę potwierdzić, że CGI w Polsce rozwija się dynamicznie (głównie w technologiach Java, Tibco, .Net i Oracle)

Konsultanci IT, którzy przychodzą do nas na rekrutacje, cenią sobie fajnie prowadzone rozmowy, przyjazną atmosferę, fajny dojazd i bardzo rozbudowany pakiet socjalny. No i różnorodność projektów, w tym możliwość pracy w międzynarodowych zespołach :)
gratulacje 2016-04-18 17:58:15
Tomasz, powodzenia! Może zrobisz coś więcej dla pracownikow niż te dwie panie z HR, co w złotych tarasach na wyprzedażach siedzą i udają, że coś robią.
Tomasz_CGI 2016-04-21 17:11:42
Myślę, że jedną z fajnych rzeczy w pracy w CGI, które nasi Konsultanci bardzo sobie cenią, jest nie tylko elastyczny czas pracy, ale też możliwość wykorzystania dłuższej przerwy obiadowej. Sam uwielbiam chodzić do pobliskiej restauracji chińskiej, w której smakach się zauroczyłem:)

PS. Zdarza się, że czasami musiałem zostać dłużej, ale CGI przywiązuje dużą wagę do zdrowego balansu między pracą a życiem prywatnym, więc odebrałem czas wolny w innym terminie - super sprawa, kiedy jest taka piękna pogoda!
jinx 2016-07-06 00:18:33
No z tym .NET to bym się nie rozpędzał ;).

Z pierwszej ręki powiem. Płacą dobrze robota lekka ale irytująco mało ambitna.
fresh 2016-07-20 14:28:15
Pracuje @CGI krótko.
Jest cool.
Napisze za rok;)
Lyiiiiiisu 2016-08-17 15:34:40
Wczoraj byłem tam jako kurier, na zeskanowanie kartonu i zwrócenie mi go czekałem ok. 45 minut, ponieważ pracownicy martwili się o odesłanie kartonu, za co trzeba byłoby zapłacić 10 zł.

1 gwiazdka, bo mają tam ładne dywany.
pw_stud 2016-08-29 14:33:27
Witam,
Po przeczytaniu powyższych postów można śmiało stwierdzić, że CGI to dobra firma.
Jednakże ja, jako student już z dyplomem inżyniera z Politechniki jakich mogę spodziewać się zarobków na starcie oraz na co mam uważać?
Proszę o informację i wskazówki, z góry dzięki ;)
e 2016-09-19 12:25:25
Cześć wszystkim. Mam pytanie - czy pracuje się w siedzibie, czy u klientów? Interesuje mnie stanowisko plsql developera.
jolka 2016-09-19 13:52:51
A wypłata jaka u nich jest? Dziękuję za szybką odpowiedź
Zostaw swoją opinię o CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.