Opinie o CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o. w Warszawa

Wlodek

Tak @Dork. Generalnie jest luzik i managerowie zdają sobie sprawę, że jak zatrudnią juniora to ten może chodzić jeszcze na studia i będzie potrzebował trochę czasu dla siebie. Stąd np studenci pracują na 3/4 etatu, albo umawiają się na elastyczne godziny pracy. A, że CGI lubi studentów i ludzi z mniejszym doświadczeniem swiadczy to, że szukają teraz 2 juniorów.

Włodek

@Minko. To nie są tylko sami znajomi. Osoby, z polecenia przez pracownika mają taką samą rekrutację jak osoba z ulicy. Nikt tutaj nie faworyzuje kolegi Zenka, bo jest kolegą kolegi. I tak, osoby po studiach mają szansę. Ba! Nawet osoby na studiach tutaj pracują :) Na 3/4 etatu.

huta

Nie słyszałem o nikim kto dostał się do firmy 'po znajomości' owszem są tzw 'polecenia' ale polega na na tym że osoba polecona przychodzi na rozmowę techniczną bez wcześniejszej weryfikacji w rozmowie telefonicznej. Osoba taka przechodzi normalna rozmowę techniczną i nie zatrudniają byle kogo bez jakichkolwiek umiejętności. To firma prywatna i nikt nie utrzymuje ludzi za darmo. Rozmowę techniczną trwającą godzinę przeprowadzają zwykle 2 osoby z którymi będzie się w przyszłości pracować(ja np miałem 2 rozmowy trwające po godzinie). Osoby nie zatrudnia się tylko ze względu na umiejętności, ocenia się także postawę i sposób komunikacji, jeśli z kimś się źle rozmawia na pierwszym spotkaniu i widać że osoba będzie ciężka we współpracy to mało kto ma ochotę współpracować z kimś takim w przyszłości. Co do pracy i atmosfery to ciężko jest jednoznacznie powiedzieć jak jest, wszystko jest zależne od projektu lub kierownika do którego się trafi. Do tego jak się odbiera jego sposób zażądania itp. W pracy jak to w pracy są obowiązki, dni dobre i dni złe. Spędziłem w firmie trochę czasu i nie widzę żeby ludzie piali z zachwytu nad tym jak jest wspaniale i cudownie, ale też nikt nie narzeka że czuje się jak uciśniony zbieracz bawełny z batem za plecami. Oferują kartę Benefit Mulisport, dodatkowe ubezpieczenia, opiekę zdrowotną w Medicover. Wątpię żeby firma odbiegała od innych firm na rynku o podobnym profilu działalności i wielkości mimo całej tej korpo gadki 'jak to nie jest u nas wspaniale' jaką serwuje pracownikom na okresowych spotkaniach. To wszystko mówię jako konsultant - programista, czyli osoby która w sumie większość czasu spędza u klienta a nie w centrali firmy. Ciężko jest mi więc mówić jak sytuację odbierają osoby posiadające zatrudnienie o innym profilu.

@huta

Tutaj osoby rozmawiają o możliwości rozwoju, awansu. Nie coś na chwilę i szukanie lepszej pracy.

nikt

znajomisci, znajomosci i tyle.. z doswiadczenia wiem ze zartudniaja duzo osob po tzw znajomosc i ktore nie maja nic wspolnego testami a tam dopiero sie ucza!!!! a doswiadczeni testerzy sie nie dostaja! Nie polecam!

xxx
@nikt

masz rację. kariera w firmie oparta na tych samych zasadach co na wiejskiej

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
aga

z tego co piszecie chyba warto aplikowac do CGI. jakies inne zalety poza zarobkami, jaka jestb atmosfera w pracy, socjal? napiszcie coś konkretnie, dzieki!

A aplikujesz do pracy w USA czy w Polsce?

Hej! Czy rola konsultanta nie powinna polegać na pracy u klienta? Lokalizacja biura nie ma znaczenia.

light_air

wyslij CV (usunięte przez administratora) zaoferuj swoje usługi, czekaj na kontakt:) obecnie trwają rekrutacje btw.firma fajna, profesjonalne podejscie i doswiadczeni pracownicy. Lokalizacja w samym centrum.

?

Całkiem fajna firma konsultingowa - zwłaszcza porównując do innych firm consultingowych (myślę o Accenture). Dają dużo szkoleń, są ciekawe projekty. Przy zatrudnianiu trzeba wytargować duże wynagrodzenie (płacą trochę powyżej rynku), bo potem nie ma szans na jakieś duże podwyżki. Ich plusem jest też lokalizacja bo mają siedzibę w samym centrum, blisko dworca PKP Jedyny minus to Panie: HR Manager i Office Manager - nic nie robią, całymi dniami siedzą na zakupach w pobliskich Złotych Tarasach

Czego szukasz w CGI?

Jarek

Które oferty masz konkretnie na myśli? Obecnie w ogłoszeniach są potrzebni ludzie do pracy na Service Desku z dwu letnim doświadczeniem. Oczywiście znajomość biegła języka angielskiego jest napisana w wymaganiach ale osoba z angielskim na poziomie B2 da radę:)

Jarek

To jest trafne sformułowanie. Zarobki w CGI są wysokie w stosunku do wykształcenia i kompetencji ludzi tam pracujących. Firma oferuje pensje trochę poniżej średniej rynkowej.

Przyłączam się do pytania ile można dostać jako oracle developer oraz jak postrzegana jest tam praca developera ??

insider

Na projekcie jest super. Jak się rozmawia z ludźmi, to też im się podoba. Moim zdaniem zarobki są dobre. Czasami trzeba zostać na nadgodziny, które nie są płacone, ale zwracane jako dni wolne. Firma kuleje pod względem administracyjnym - HR-ami i biurem zarządzają dwie (usunięte przez administratora), które w głowie wiele nie mają i tylko starają się utrudnić życie innym, kiedy tylko mogą. Dziwię się, że Góra to toleruje i jeszcze je chwali. Wszystko za nie robi recepcja i inne laski z HR, a one spijają śmietankę. Na szczęście na projektach nie trzeba się z nimi zbyt często zadawać, ale jak trzeba, to aż się nie chce.

gfy

Zarobki dobre, ale nie wolno mieć własnego zdania. Bo Cię po prostu wywalą. Firma dobra dla samotnych koderów bez cienia własnej inwencji... Typowy wyścig szczurów wewnątrz.

I najsmutniejsze jest to, że ludzie o tym wiedzą!!!

Zostaw merytoryczną opinię o CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 51 ocen.

CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.