CCC S.A.

Opinie o CCC S.A.

Katarzyna W.

Zastanawiam się nad ofertą pracy w biurze jako Junior Sales Projects Coordinator Ile mogę zarobic na start netto na umowe o prace i czy są premie?

Zuzanna
@Katarzyna W.

też bym chciała wiedzieć, wysyłałaś już cv? daj znać jak się dostaniesz :)

Carola

Hej, czy na Waszych sklepach po inwentaryzacji dostajecie sms od panow?...w nocy- łapki , buziaki i inne przyjemne slowa?

PB
@Carola

Ja tak

wrom

A skąd mają wasze nr tel ze tak sie zapytam ?

Tanka
@wrom

Messenger...nie potrzebujesz telefonu

@Carola

Oczywiście , trochę naciągane te ,,znajomości,, ale sama mam takiego amanta. Komplementy, pierdoły nie wiem po co, bo na kawę ani do wyra nie pójdę

@Ewa

Podobne u mnie- może mają zawody kttory będzie miał więcej koleżanek z pracy......

Kierownik
@Ewa

Możesz ignorować, nikt nie zmusza do odpowiedzi na zaczepki, widoczne to się paniom podoba.

Joanna
@Kierownik

Pewnie że nie trzeba .Zablokowałam Pana.Na następnej nocce o ile On będzie powiem co o tym sądzę. Po co tu roztrząsać.

Nie polecam. Narobisz się a nic za to nie ma. Przyszłam do CCC i tak zostałam na 2,5lata. Zero dodatków, zero premii a jak już była to za wygrany konkurs w formie rabatu na buty. Zero podwyższonego etatu. Jedynie co musisz robić to zapieprzać i gryźć język za bluźnierstwo klientów bo traktują często Nas jak bydło. Pracowałam na 100m2, oznacza to ze zwózki, przekładanie oraz oklejanie przeceny odbywały się na nockach. Taaak NOCKACH. Kilku nockach, 5000par w 3 dni ciężko zbić w czasie normalnych godzin pracy bo oczywiście priorytetem jest klient. Musisz rzucić wszystko dla klienta, obsługa na pierwszym miejscu. Tłumaczyć przed regionalnym trzeba się z twojego dziennego netto oraz sprzedanych kosmetyków. Musisz znać każdy styl buta, każdy kosmetyk. Każdy but, każda torebka oraz każda naklejka ma swoją instrukcje nawet to jak wieszać papcie na wieszaku. Dla góry liczą się tylko cyferki. Nigdy nie wrócę do takiej pracy i nigdy nie kupię butów w CCC. Wielkie (usunięte przez administratora).

Czy pracodawca CCC S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

odp

Tak, motywuje.

Tak, zniżkami na 30%????

ks
@Dzidka

Jeszcze są zniżki w apce 50% i buty gratis

@ks

Właśnie, zniżek na 50 % nie widzę w apce...

ks
@Dzidka

No to zglos to do odpowiedniego dzialu, czekasz az ktos za ciebie to zrobi ? Albo wykorzystalas i juz nie masz

@ks

Nie czekam, nie wykorzystałam, zgłosiłam błąd...

rekrutacja online, zadzwonili i zaprosili na rozmowę

"Jakie masz doświadczenie" "Co planujesz w życiu" "Jaka dostępność"

Niepolecam

Pracowałam na 3/4 etatu, bo łatwiej takiego dopchnąć do grafiku w razie czyjejś nieobecności, a za nadgodziny nie trzeba dodatkowo płacić - dopracowanie do pełnego etatu. Obiecywanego pełnego etatu nie dostałem i nie dostałbym. Często dopracowania nie są płacone, tylko trzeba odbierać godziny... I nawet czasami nie możesz decydować kiedy chcesz je odebrać.

Roman
@Niepolecam

Możesz napisać jaki rodzaj umowy zaproponował Ci pracodawca? Na czas nieokreślony, czy raczej umowa zlecenie. Dodaj więcej szczegółów.

aaa
@Roman

wszystkie umowy są najpierw na miesiąc, potem na 11miesięcy byleby tylko nie przekroczyć 36mscy gdy trzeba dać umowę na stałe. znam przypadki nadal gdzie osoby 6 lat pracują na umowę na czas określony. Są robione różne kombinacje byleby tylko nie dać. zmieniana nazwa, adresy itp. w takim przypadku jest umowa z nowym podmiotem i cyrk toczy się od nowa

Mieczysław
@aaa

Myślałem, że po pewnym czasie są szansę, aby otrzymać stałą i pewną umowę. Zastanawia mnie, czy w przypadku przedłużania umowy pracodawca przyznaje również pracownikowi ewentualną podwyżkę wynagrodzenia? Napisz, proszę, jak to w praktyce wygląda.

Janek
@Mieczysław

Wszystko zależy od działu w firmie i kierownika. Oczywiście jest szansa na stałą i pewną umowę czy podwyżkę wynagrodzenia

Sprzedawca
@Mieczysław

Można dostać podwyżkę, jak zwiększy się najniższa krajowa XD

Ciekawa

Cześć , pojawiło się właśnie sporo ogłoszeń na dekoratora regionalneg. To nowe stanowisku czy tyle osób zostało zwolnionych? Czy jest tutaj ktoś kto pracował na tym stanowisku i jest w stanie coś napisać więcej jak w rzeczywistości to wyglada?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w CCC S.A.?

Nesti

Drukarka,komputer,drabina,nożyk do dostaw.

magazyn

Lodówka telewizor pralka...

Miki

Ta firma to jakieś nieporozumienie osoby ze stażem pracy zapieprzaja na zmniejszonym etacie niby tarcza , okej . To dlaczego przyjęli osoby na umowę zlecenie która dostaje wypłatę 2300 za nic nie robienie bo co możesz nauczyć taka małolatę . A ty pracownik ze stażem dostajesz ochłapy w postaci 1500 zł jeszcze wykonując milion obowiązków plus za tą osobę na umowę zlecenie . I cały czas wymogi mało i mało dziwię się że jeszcze nikt nie oskarżył żadnego regio a mobbing wobec pracownika wystarczyło by pozbierać te e-maile co wysyłają . Kiedyś tak dobrze się pracowało w tej firmie , ale to było kiedyś .

ada
@Miki

prawda, cała prawda i tylko prawda

Maccc
@Miki

Masz rację zapiepszalam tam 2 lata na 3/4 etatu dopracowania wyplata wtedy byla ok a teraz dali 1000 zl wena moja sie wypalila na rachunki nie starczy nie mowiac o jedzeniu bo za co tylko wymogi klient sie liczy ja sie juz nie staram nie ponizam szukam innej pracy

Lasocka

Ty donald a ty ile zarobisz ze taki masz zapal i wene chyba masz co do gara wlorzyc nie to co inni jakbys tyle zarobil co niektorzy to tez by Ciebie nie bylo zycze Ci owocnej pracy

Pracownica
@Miki

A ja myślałam że tylko u nas mobbing od regionalnej. Zmieniany grafik z dnia na dzień praca po 12 godzi. Ona uważa że nie May rodzin i jesteśmy tylko dla ccc

Nina

To prawda

Stary
@Pracownica

A co ty odezwać się nie potrafisz? Po cisnij takiej delikwentce albo zaczekaj pod praca. Pracy jest sporo. To oni mają dla nas być nie my dla nich.

Czy pracownicy w CCC S.A. dogadują się między sobą?

Nika

w SA tak, w EU też :-)

Bernadetta

Czy w waszych sklepach podczas inwentur przestrzegane są obostrzenia sanitarne?

@Bernadetta

Widziałam odpowiedzi na ten post które znikały...To, że nieprzestrzegane są obostrzenia każdy wie i inwentaryzacja nie jest wyjątkiem.Nie wiem komu nie pasowały odpowiedzi, ale skoro padło pytanie, każdy ma prawo coś napisać, szczególnie naprawdę

Kierowniczka
@Bernadetta

Zobaczymy teraz..Każdy z nas dba o siebie i wspólpracownikow. Maseczki obowiązkowe

Gall anonim

Czy to prawda, że teraz ciężko dostać się do CCC aplikując przez stronę i trzeba mieć dodatkowo kogoś żeby osobiście podał CV? Jak ma się zatrudnianie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności?

@Gall anonim

Już na ten temat pisałem. Wszystko zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Jak jesteś informatykiem, lub programistą i się znasz, to pewnie masz szanse. Pewnie na stanowisko robotnicze, magazyn, lub sklep to również. Ale do biura, to musisz być atrakcyjną kobietą. Ja pisałem nawet 1.08.2018 na stanowisko referent danych podstawowych, bo takie ogłoszenie było i mimo, iż mam orzeczenie o niepełnosprawności to nikt nawet się nie odezwał. Sam musisz podjąć decyzje. Ja już dałem sobie spokój, bo nie wiadomo kogo chcą, bo nawet nie zaprosili na rozmowę, ani nie zadzwonili. Zdaje sobie sprawę, iż może nie miałem doświadczenia na ww. stanowisku, lub np. biegle nie mówię po angielsku, ale to można się douczyć, bo korzyści z zatrudnienia takiej osoby powinny przeważyć, jeśli pracodawca wykaże, minimum otwartości, bo nikt nie jest idealny i w dodatku kiedyś pracowałem tam. Ale cóż- ja nadal szukam pracy, bo nie mam takich znajomości, a Ty sam musisz podjąć decyzje. Próbuj jeśli chcesz.

Jan
@Pikuś

Uważasz, że - aby dostać się do biura w firmie CCC, należy mieć znajomości? W takim razie, jeżeli rzeczywiście by tak było, to - jak sądzisz - po co w ogóle są dodawane ogłoszenia o pracę w biurze, skoro realne szanse otrzymania tych stanowisk mają jedynie osoby, które albo mają znajomości, albo są płci żeńskiej? W ogłoszeniach zawierana jest taka informacja, że aplikować mogą jedynie kobiety? Sprecyzuj proszę swój wpis na ten temat.

@Jan

Jeśli dostane pracę w firmie CCC, lub coś się zmieni, to napisze na forum, by każdy wiedział. W chwili obecnej, to jest tak jak było, czyli tak jak pisałem.

Jan
@Pikuś

Ok, gdyby udało Ci się dostać do pracy w firmie CCC, to chętnie poznamy Twoje wrażenia z pracy w tym miejscu. Chciałbym zapytać jeszcze, dlaczego akurat w tej firmie chciałbyś pracować? Ma to związek z tym, iż lubisz pracę z klientami, czy może z zupełnie innych powodów? Napisz, jak to wygląda w Twoim przypadku.

@Jan

W chwili obecnej, na wysłane CV do CCC S.A. na kilka stanowisk, które by mi odpowiadały i gdzie mógłbym pracować, ze względu na stan zdrowia (posiadam orzeczenie o niepełnosprawności i nie mogę wykonywać każdej pracy) brak jest odzewu ze strony firmy. A jeśli chodzi o powody, to oczywiście praca, w której liczę, iż czegoś się nauczę, zdobędę jakieś doświadczenie- człowiek jeśli niczego się nie uczy, nie rozwija to się cofa. Oczywiście pieniądze, lecz nie jest to typowo determinujący czynnik, czyli kwota, bo firma nie płaciła przesadnie dużo, jak ja pracowałem, wiele lat temu, w miarę blisko do mojej miejsca zamieszkania (nie mieszkam w Polkowicach), oraz chciałbym się przekonać, że firma zmieniła się na lepsze i teraz jest społecznie odpowiedzialnym pracodawcą i zatrudnia osoby niepełnosprawne do pracy w biurze. To tyle jeśli chodzi powody. A co do stanowisk, to akurat tam gdzie aplikowałem, to stanowiska te nie są bezpośrednio związane z bezpośrednią sprzedażą.

@Gall anonim

@Gall anonim, to nieprawda. Nie znam nikogo w CCC, a zadzwonili, zaprosili na rozmowę i zatrudnili. Wydaje mi się, że wystarczy posiadać niezbędne kwalifikacje i dobrze wypaść. Mówię tu o biurowcu, nie wiem, jak na produkcji.

@666

Takie bzdury możesz sobie wypisywać. Ja też mam i spełniam co najmniej to, co jest napisane, na co najmniej jedno stanowisko, bez zastrzeżeń i nikt nie dzwoni. A ogłoszenia znów się pojawiły, ponieważ poprzedni termin już minął. I tak jak pisałem, jak pracowałem, to kobiety były przyjmowane po znajomości ze wzglądu na wygląd, bo nie miały żadnych kwalifikacji i doświadczenia. A dopóki ja się nie przekonam na własnym doświadczeniu, to traktuje to, iż nadal tak firma działa, a TY jesteś pracownikiem firmy i próbujesz ratować wizerunek. A na produkcje to tam na pewno by Cię przyjęli, lub magazyn, bo nie do biura. Tam jest zamknięte koło.

@Pikuś

@Pikuś nie bądź śmieszny. Tak, jak słusznie zauważyłeś, jestem pracownikiem CCC, i bronię firmy, ponieważ udało mi się tam dostać bez żadnych znajomości. Nie wiem może masz pecha albo mało interesujące CV, ale fakt jest faktem- dzwonią, zapraszają a nawet zatrudniają :O

@666

To po co piszą, iż CCC jest pracodawcą społecznie odpowiedzialnym, skoro nawet jeśli jest średnio napisane CV, ale jeśli pracuje w dziale rekrutacji kompetentny pracownik, to powinien doczytać do końca, iż posiadam orzeczenie o niepełnosprawności. A jeśli tego nie robi, więc kto jest śmieszny. Ale już nie wnikam, na jakim dziale pracujesz, bo byśmy mogli wymieniać doświadczenia z pracy na dwóch działach, aż do grudnia, a to portal nie do tego służy, lecz do pokazania wizerunku pracodawcy. A jeśli nie chce zatrudniać do biura osoby z orzeczeniem, "kto bogatemu zabroni wpłacać na PFRON coraz większe kwoty, ponieważ to wszystko jest powiązane ze średnią płacą publikowaną przez GUS.

Jola
@666

666 napisz proszę na jakie stanowisko Cię zatrudnili i jak oceniasz przebieg całej rekrutacji? Była rozmowa po angielsku? PS powodzenia i gratulacje :)

KaśkaL
@Gall anonim

Zależy do jakiego działu, ale to prawda. Większość stanowisk w biurach otrzymują protegowani.

@Gall anonim

Tak jak pisałem. W tej firmie nic się nie zmieniło- wszystko po staremu. Od wysłania CV na kilka stanowisk minęło ponad 2 miesiące i odzew zerowy. Podejrzewam, iż został ten sam dyr. personalny, co woli atrakcyjne kobiety, niekoniecznie nadające się na stanowiska w biurze, lub pracują osoby niekompetentne w dziale rekrutacji. Wielka ściema z zatrudnianiem osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Tylko magazyn, lub praca na sklepie i to ciężka, czyli PR o "pracodawcy społecznie odpowiedzialnym" CCC dla osób z niskim ilorazem inteligencji. Z orzeczeniem nie warto pisać do takiej firmy. Ale to moje zdanie, bo o tym się przekonałem osobiście (doświadczenie w tej firmie). Tak jak pisałem CCC chce zagarnąć pieniądze (oszczędność z wpłat na PFRON, które musi wpłacać za braki zatrudnienia 6% niepełnosprawnych). Założenie: 7000 pracowników w Polsce, czyli CCC musi mieć 6%= 420 osób. Zakładając, iż firma posiada 220 osób, to daje brakujących 200 x ok. 1900 złotych kary do PFRON = 380000 miesięcznie. Tak jak pisałem "kto bogatemu zabroni". Kwotę założyłem 1900 założyłem by uprościć obliczenia, bo ona jest powiązana ze średnią płacą od GUS-u i wynosi 40,65% średniej płacy publikowanej i jest ruchoma. A próba pisania, iż takich zatrudnia firma, to nieudolna próba poprawienia wizerunku pracodawcy. Każdy może sam się przekonać, jak nie wierzy. Tak jak pisałem wcześniej, firmie nie opłaca się zatrudniać niepełnosprawnych, bo nie ma z tego żadnych korzyści, chyba, że na magazyn i do sklepów- to są słowa pracowników CCC i te słowa "odszczekali" w sądzie po ogłoszeniu wyroku. I byłem pierwszą osobą, która wygrał sprawę z CCC S.A. wiele lat temu. Myślałem, iż , firma się zmieniła na lepsze, ale to tylko pozory. Pozdrawiam czytających ;-)

@Jola

Proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze, wszystko wyglądało bardzo profesjonalnie. Rozmowa po angielsku odbyła się przez telefon, jeśli ktoś zna angielski, przejdzie przez nią bez problemu, gdyż pytania są dosyć łatwe. Druga rozmowa, już w siedzibie, jest po polsku.

Czarna
@Jola

Jak przebiega rozmowa po angielsku?

Jolka
@666

Przekonałam się , że do pewnych działów w firmie CCC dostają się tylko protegowani. Tak jest i będzie. Nieliczne działy w firmie zatrudniają z ogłoszenia.

Ilona

Praca w CCC na początku była na prawdę fajna. Teraz? Tragedia... Pracownicy traktowani są jak maszyny, nie masz praca być zmęczonym, nie masz prawa się źle czuć, a o zwolnieniu lekarskim to w ogóle możesz zapomnieć, bo jak wracasz po L4 do pracy to jest ci to wypominane przez następne pół roku i jesteś wysyłany do najgorszej pracy. (usunięte przez administratora) Nie ma ludzi do pracy, nie pozwalają zatrudniać, człowiek musi robić za trzech a i tak im wszystkim źle. Zarobki to jest jakiś żart, zwłaszcza teraz. Jest mnóstwo rzeczy, które nadają się do sanepidu i sądu pracy, ale nie ma co w pojedynkę nic działać bo to walka z wiatrakami. Na szczęście w lipcu składam wypowiedzenie, bo już psychicznie człowiek nie wytzymuje. (usunięte przez administratora) brak podstawowych środków czystości typu płyn do podłóg, nie liczy się pracownik w najmniejszym stopniu tylko pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze. (usunięte przez administratora) y. Pozdrawiam serdecznie.

(usunięte przez administratora) Oddział w Warszawie: bardzo słabe płace, nerwowa i nieprzyjemna atmosfera pracy. (usunięte przez administratora) Pracę dostają osoby po znajomości, mimo dużo gorszych kwalifikacji. Kadrowe od sortowania CV i innej dokumentacji nie potrafią czytać i pisać, ani wybrać prawidłowo kandydatów na rozmowy rekrutacyjne z masy doświadoczonych pracowników. (usunięte przez administratora)

Smutny

Przykre jest to, że pracownicy przez okres pandemii, którzy są aktywni, narażali sie i nadal narażają, którzy mają braki personalne, którzy mają pomniejszone etaty i dostają tys zł wyplaty a robią po całym etacie( tylko ze reszta godzin do odbioru... Ciekawe kiedy????) dostali podziękowanie od pracodawcy w wysokości - 50% na jeden dowolny produkt a KLIENCI KTÓRZY CZEKAJĄ OK 2 TYG NA SWOJE ZAMÓWIENIE ONLINE DOSTALI. W RAMACH PRZEPROSIN - 99% NA ONLINE. ???? Smutny 1:0 dla "klijenta" (usunięte przez administratora)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w CCC S.A.?

Buka

Po 3 umowach na czas określony każdą po 11 miesięcy, czyli po 3 latach ;)

Iwona

Piszesz o CCC w Polkowicach, tak? Poza tym nie boisz się pisać takich określeń publicznie?? Przecież to może mieć konsekwencje finansowe.

Donald

Jak ktoś nie może znaleźć pracy a jest średnio inteligentny i cwany to jest miejsce dla niego!!! Wybór decydentów wygląda tak: im głupszy jesteś od kierownika a tu poziom jest niewielki tym bardziej się nadajesz. Mądrzy ludzie raczej długo tu nie wytrzymają, zresztą większość ludzi tam nie rozumie jak się do nich mowi ładną poprawną mową Polską, więc często bywają problemy komunikacyjne. Ja się nie dziwię, że firma z roku na rok odnosi straty jak widzę to co robią ludzie odpowiedzialni za jej dobre funkcjonowanie i jakie Ci ludzie mają kompetencje.

Załamana

Pracuje już kilka ładnych miesięcy i żal mi mojej kierowniczki.... Nie ma dnia żeby nie żyła w nerwach że przyjdzie RKS i coś będzie nie tak.... Czepia się wszystkiego a ona tylko w stresie... Żal mi jej a Kraków może być taki wspaniały jakby nie władza wyższa

Nikt
@Załamana

Dobrze wiem o którym regionalnym piszesz.... Szkoda słów których i tak nie wysłucha.... Ludzie są dla niego nikim, ciągle straszenie karami, notatkami a w życiu podniósł papierka z podłogi... U nas wszyscy pracujemy na równi nie ważne jakie stanowisko ale pan Regionalny nigdy tego nie docenił, nigdy nie słyszałam slowa dobra robota a przecież ja zwykły pracownik również zasługuje na takie słowa. Obserwować potrafi z pół godziny jak jest źle to atak ale jak ok to udaje że nie widzi.... Tylko współczuć takiego zapatrzenia w siebie.... Chociaż tyle że firma ok płaci bo już dawno bym powiedziała dziękuję.......

kp

najlepsza firma w jakiej pracowałam.

Qqwwee

Jaką dostaje się umowę po zakończonym okresie próbnym?

Zostaw merytoryczną opinię o CCC S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w CCC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CCC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC S.A.?

Kandydaci do pracy w CCC S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC S.A.