CCC S.A.

Opinie o CCC S.A.

ktosia

witam chciała bym poprosić dział logistyczny o przemyślenie jeszcze raz polityki firmy..każecie nam robić wyniki i wyrabiać normy OK. ale dajcie czym bo zawaliliście nam sklepy sandałami na lato w środku zimy mhh a gdzie kalosze i buty typowo na wiosnę których teraz ludzie szukają..a efektem jest to że wchodzą do sklepu rozejrzą się i z uśmiechem a u was już lato WYCHODZĄ..i potem converate słaba....

Madzik

heyka :)) a gdzie Ty zarabiasz po 5-ciu latach 2 kola??? ja po 6,5 zarabiam 1200 , chya ze jestes ss-em ,albo macie wysoka podstawe

pppn

Nie pisz bzdur jak siedzisz w biurze albo jesteś brygadzistą to będziesz sobie chwalił ,napisz o kobietach pracujących na magazynie,czy one mają tak dobrze,poganiać każdy potrafi.A związki zawodowe pod przykrywką dyrekcji.szkolenia BHP w soboty wolne od pracy i nie pytają się cz coś planujesz sobie bo to ich nie obchodzi tylko musisz być.jednym słowem[usunięte przez administratora]

krótki
@pppn

po pierwsze nie doszło do szkoleń BHP w sobotę, po drugie nikt Cię za rękę nie trzyma, zawsze możesz sie zwolnić i szukać odpowiedniejsze pracy adekwatnej do twojego wykształcenia.

ozi

siemacie,,a jez chcialbym cos dodac o firmie ng2..pracuje tam nadal od kilku lat..niejest zle,,praca jak praca,,raz dobrze raz zle ale jak pisza inni to nie oboz..hehee..wszystko fajnie gdyby nie te ZAROBKI..po 6latach 2tys....porazka....chleb z pasztetem....i zero szans na wieksze sianko jako magazynier,,skoro brygadzisci maja 2400 zl...hhehehe...szok..mam takie odczucie ze kazdy ma wyjebane na innych i martwi sie o wlasna kieszen..pisze tu o kierownikach ktorzy boja sie isc cokolwiek zalatwic do dyrektora w sprawie swoich pracownikow...wszystko drozeje a tam wyplaty stoja od kilku lat... a sory pare osob dostalo po stowce...buhahaha...zero stazowego,,,zero szreregowania placy do stanowiska...spoko ludzie ale nie te sianko, aprzeciez firma sie rozwija i to bardzo,,,nowe sklepy,,wieksza sprzedaz,,wiecej obowiazkow,,,a siano te same...DAJCIE LUDZIOM PODWYZKI!! Pozdrowienia dla pana kierownika (usunięte przez administratora) przez administratora)

leo
@ozi

magazyny i sklepy

alla

Czy CCC ma w ogóle jakieś zakłady produkcyjne w Polsce czy tylko same magazyny?

rekrutacja online, zadzwonili i zaprosili na rozmowę

"Jakie masz doświadczenie" "Co planujesz w życiu" "Jaka dostępność"

kf

Tu się z tobą zgodzę ostatnio tak powiedział sam (usunięte przez administratora) że w tej pracy nie ma miejsca dla kobiet w ciąży żenada po prostu:/

pracownik ng2 duży staz

ja przeszedłem do biura ale tam jest jeszcze wieksze zoo,pracowało sie po 45godzin wychodziło w miesiącu po 260 godz a płacone było za 168 ale tam robia dobre interesy w dziale inwestycji i d(usunięte przez administratora). swoich ludzi polecił szeryfowi bo niby są lepsi i taniej to wychodzi tylko nie wie o tym ze to partacze nawet zawiasów w drzwiach nieumieją wymienic tylko pisma pisza i dostaja za to kase. niemam nic do prezesa ale niech sprawdzi swoich podwładnych

Ta

To sie (usunięte przez administratora) mądra znalazła na bank strzelałas z ucha pfffff

Pracuję w tej Firmie już 4 lata i nikt nie trzyma mnie tu na siłę. Pracuję bo jest zgrany zespół, stała i pewna pensja ,może nie wysoka ale zawsze 10-tego na kącie. A co do pracy. Jest ciężka, ale taka jest praca w handlu. Towar trzeba przyjąc, przecenic i wyłożyc na sklep, między czasie obsłużyc klientów i zadbac o czystośc. Nikt mnie nie zmusza do pracy ponad normę przypisaną do etatu ale robię to chętnie bo odczuwam to znacząco na wypłacie. Pracuję w weekendy bez dodatku ale taki jest system pracy, nazywa się równoważmy i to oznacza że w tygodniu mam za to wolne. Co do dodatków. Są karty rabatowe (rabat 30% na 15 par butów), bony świąteczne, paczki dla dzieci, nagrody w konkursach, premie motywujące.Pewnie zawsze można powiedziec że coś jest nie tak, albo za mało- tylko pytam po co. Jesteśmy istotami rozumnymi, mamy rozum i wolną wolę więc skoro nam tak źle to się zwolnijmy i idżmy do pracy gdzie indziej gdzie jest cu (usunięte przez administratora) ie- stoisz, uśmiechasz się i ładnie wyglądasz a do tego płacą ci świetnie. tylko pamiętaj WSZĘDZIE DOBRZE GZIE NAS NIE MA.

szukajacy pracy

No dobrze, ale wszyscy opisuja tu co sie dzieje w magazynie, sklepach. A co z praca w marketingu? Da sie wytrzymac?

wyzwolona

Praca w NG2 niestety wiąże się z presją narzucaną przez \\\"najwyższy szczebel\\\", ciężką pracą fizyczną, ciągłymi konfliktami z klientami oraz ogólnym poniżeniem. W firmie panuje straszny bałagan. Liczy się tylko najwyższy obrót netto. Pracują tam 2 rodzaje ludzi; Ci, którzy nie mają żadnych perspektyw życiowych i nie znają własnej wartości, przez co sami brną w to (usunięte przez administratora) oraz Ci, którzy z natury są wyrafinowanymi egocentrykami, którzy z przyjemnością i wyrachowaniem pomiatają tym wrażliwszym personelem opisanym wyżej. Jeśli nie masz mocnych nerwów, czujesz się niedoceniona i oszukana- zwolnij się. Nikt na siłę nie trzyma Cię w tej pracy. Wyciągnij z niej (mimo wszystko) same dobre wnioski, a w przyszłości będziesz wiedzieć, jakich miejsc unikać :)

szukajacy pracy

A jak wyglada praca w marketingu? Zarobki ponizej 2 tys netto?

lipaaa

Ng2 hehhe lipa na Maksa brygadzista ludzi nie szanuje tylko w morde lac yak samo kierownik he idz na zwolnienie 2 tygodnie beda cie docierac za kare patologia zarobki lepsze w tesco he firma kryzys zero organizacji

LLLL

TAK TO CZYTAM I MAM NADZIEJĘ, ŻE DYREKCJA TEŻ TO CZYTA :) PEWNIE JESTEŚCIE NA BIEŻĄCO :) I DOBRZE :) TYLKO DLACZEGO NIC Z TYM NIE ROBICIE?! W SUMIE KAŻDY ORZE JAK MOŻE, ALE MOŻE NIE KOSZTEM INNYCH, BO WY SIĘ KASY DORABIACIE ALE INNI GARBA ;/ UMOWY NA 1/2 ETATU ? TAKIM JAK WY POWINNI SIĘ DOBRAĆ DO TYŁKA .... NIKT NIE JEST GŁUPIE CZEMU TAKIE UMOWY, A WYRABIA SIĘ PRAWIE CAŁY... NIBY Z DODATKIEM... NA OCZY DODATKU NIE WIDZIAŁAM... NA LINII PRODUKCYJNEJ ZA SOBOTY I NIEDZIELE SĄ PREMIE I WYPŁACANE 100 ZA SOBOTĘ, A 200 ZA NIEDZIELĘ... A TU NIE MA NAWET USTAWOWEJ PRZERWY, TYRA SIĘ PO 12H I ŻEBY IŚĆ NA PRZERWĘ TO ŁASKA, A JAK SIĘ JUŻ JE TO POŁYKA SIĘ JAK PELIKAN ŻABY... A MAŁO TEGO DOWIEDZIAŁAM SIĘ PRZED PODJĘCIEM PRACY, ŻE IM WIĘCEJ ŚWIADECTW UKOŃCZENIA SZKOŁY TO I JAKIŚ DODATEK... TO TYLKO MARZENIA... ALBO ZWROT KOSZTÓW DOJAZDU... NIC ZERO JAKIŚ PRZYWILEJ I... W MARKETACH NA KASIE W ŚWIĘTA I TO BEZ RÓŻNICY CZY OKRES PRÓBNY CZY UMOWA O PRACĘ, DOSTAJĄ PACZKI DLA DZIECI, CZY TALONY :) W CCC NIE MA TEŻ TYCH RARYTASÓW :) WIĘC ZANIM DROGI KOLEGO I KOLEŻANKO POSTANOWISZ SIĘ PRZYJĄĆ W SALONIE FIRMOWYM CCC, ROZEJRZYJ SIĘ W KOŁO MOŻE AKURAT ZNAJDZIE SIĘ COŚ INNEGO :D PS. ZAROBKI DLA WEGETUJĄCYCH, BO ZA TĄ PENSJĘ NIE DA SIĘ WYŻYĆ :( POZDRAWIAM :)

polluks cd.

masz rację!Ludzi tam traktują jak śmieci!Kierownicy i brygadziści-szkoda słów!Lepiej unikajcie pracy w kątach wrocławskich.

poluks

kierownictwo w katak wroclawskich (usunięte przez administratora) bez wyksztalcenia zwalnia ludzi jak chce i traktuje jak mu sie podoba, osoby ktore pracuja z ng2 sa innaczej traktowane a osoby z poluksa sa innaczej traktowane to znaczy ze ten zaklad to jest (usunięte przez administratora) bez zadnych swiadczen!!!!!!!!!!!

NG2 to wielki syf ,przedtem straszyli ze zwolnia a teraz ludzie sami odchodza bo maja dosc chamstwa szczególnie kierownictwa niskich zarobkow,atmosfery w pracy itd,to parodia co sie tam dzieje,a ludzie pracuja za 1300zl nie normalnie bomba NG2 to najgorsza firma na calej strefowej jezeli chodzi o zarobki

wolny wakat

Dokładnie. Zawsze wszystkie wakaty do biurowców są zajęte zanim się zwolnią lub powstaną.

anonim - 2011-02-08 00:14:45 Nigdy więcej. Zajdziesz w ciążę. Po macierzyńskim otrzymasz wypowiedzenie umowy bez podania przyczyny. To, że byłeś zatrudniony w firmie 4 lata i ponad 2 lata obejmowałeś stanowisko sprzedawcy nie jest dla KRS istotną sprawą. KRS zmieniają się co roku. Nie wiem czemu dochodzi do rekrutacji. Czy to kierownicy zbyt dużo chcieliby zdziałać a firma na to niezezwala, czy może firma ma zbyt wysokie wymagania których KRS niespełnia. sorki, 2 lata stanowisko kierownika

www.gda.pl

powiem krótko praca w NG 2 to koszmar kierownictwo asympetyczne -to (usunięte przez administratora) nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o CCC S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w CCC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CCC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC S.A.?

Kandydaci do pracy w CCC S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC S.A.