CCC S.A.

Opinie o CCC S.A.

SAMMM

Właśnie wysłałem podanie i być może zajmę twoje miejsce.Bardzo jestem ciekawy jak tam jest naprawdę.

zwolniony

Pracowałem tam, ale się sam zwolniłem ponieważ praca raczej słabo-płatna a niestety nie jest lekko. Powiem szczerze większość z wcześniejszych wypowiedzi jest przesadzona. Nie znałem nikogo kto został zwolniony za to że poszedł do toalety - no chyba że ktoś non stop siedział w toalecie bo mu się robić nie chciało. Z paleniem to prawda. Szary pracownik nie zapali - w takich przypadkach przepisy działają. Ktoś napisał że umowy nie dają. Jak ja się przyjmowałem to miesiąc robiłem na zleceniu, a później normalnie jak w każdej firmie przechodziłem przez umowy terminowe. "Szczelanie z ucha" jak w każdej innej firmie. Ogólnie rzecz biorąc nie jest najgorzej. Kasa w terminie, praca pod dachem, młoda załoga. Pracowałem w gorszych firmach.

jak wyżej -szkoda nas ludzie-tam nikogo nie docenią chyba,że "strzelasz z ucha"

nikt

a ile tam płacą

rekrutacja online, zadzwonili i zaprosili na rozmowę

"Jakie masz doświadczenie" "Co planujesz w życiu" "Jaka dostępność"

pracownik ng2

ja pracowalem tam na magazynie prawie rok, to jest [usunięte przez admina], koleszke zwolnili za to że poszedł do kibelka,w firmie awans jest nie za zdolnosci manualne i wykształcenie tylko konfidenctwo, pan spid wielki kozak na magazynie a na ulicy boi sie swojego cienia i tenjego pojazd siena 1.2 zgazowana ban (usunięte przez administratora) rolnik, powinien trakturem orać pole a nie w kierownika sie bawic, brygadzisci to tez porazka przerazeni jak kierownicy gadaja, dają z dupy, no i oczywiscie ta wydajnosc i norma na magazynie w ng2, kaza ci przychodzic w weekendy jak nie mozesz proponuja w piatek prace po 16 godzin, zdarzaja sie przypadki ze za nadgodziny z danego miesiaca wyplacaja po dlugim czasie, czesto po 3 miesiach, drektor bardzo miły a tak naprawde fałszywy, z reszta jak wszyscy, wszystko pięknie tylko w ogloszeniu albo na 1 rozmowie, z reszta wasz wybór chce pracowac jak te paroby za [usunięte przez admina] pare groszy to zapraszam do pracy.. pozdro

GINO ROSSI IS BEST

Odradzam! Ogłoszenie firmy rekrutacyjnej WorsService brzmi bardzo zachęcająco. Ale nie dajcie się nabrać. Kilkanaście godzin przerzucania b.dużych pudeł. Co raz więcej ludzi w regionie wie już co to za robota i nie ma chętnych, dlatego piszą w ogłoszeniu że Pilne. Konfidenci, zła atmosfera, umowa-zlecenie(nagdodziny płatne normalnie). Obiecują umowę o pracę, a potem Do widzenia. Przemyślcie to, zanim się podjaracie "pracą dla wiodącego producenta obuwia".

dfeeer

czasami sie robi nawet po 16 godzin dziennie tj 2 zmiany 1 dnia i jeszcze są oburzeni ze nie chcesz zostać dłużej...

nieważne

... kierownik z zawodówki... dyrektor kierowcą z PKS'u... a [usuniete przez admina] rolnik... święta trójca nadchodzi Nie ma to jak kierownicy o niższym wykształceniu niż zwykłe robole magazynowe.

robiim zpracownikami co chcom praca bez normy godzin czy ktośtym sie zajmie ludzie narzekają niema kto skontrolować tego zakładu gdzie urząd pracy

Zostaw merytoryczną opinię o CCC S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w CCC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CCC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC S.A.?

Kandydaci do pracy w CCC S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC S.A.