CCC

Opinie o CCC

Michał Rybka Nowy wpis

Pracowałem w największym CCC na terenie Wrocławia i stanowczo nie polecam firma stawia niemożliwe wyniki sprzedażowe do osiągnięcia kierownictwo cały czas patrzy ci na ręce i pogania cię, a gdy już wykorzystają cię na maksa zwalania mówiąc że nie spełniasz ich wymagań... Brak słów strasznie słabe podejście do pracownika

Czy w CCC wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Gość Nowy wpis

Jako, że Halfprice nie ma swojej strony tutaj to napiszę pod ccc Jeśli marzy się wam praca za najniższą krajową, bez awansów, podwyżek, możliwości rozwoju i jedynie za ubłaganiem na pełen etat to jest to miejsce idealne Atmosfera jest bardzo "jak cię lubią to masz dobrze" Absurdalne teksty od kierownictwa w stylu "mów mi za każdym razem jak idziesz do toalety" i temu podobne Najlepsza decyzja jaką można podjąć będąc tam zatrudnionym to złożenie wypowiedzenia XD

Magda

Hej, czy są jakieś zniżki na buty dla pracowników ? Wiem ze w innych sklepach tak jest

Hanka
@Magda

Są, 30% w postaci kart do CCC, do e-obuwia, Modivo

Lola Nowy wpis
@Magda

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CCC. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Marzena

ktoś tu kiedyś pytał o to jak wygląda praca w IT tu u nich ale bez odzewu, wiadomo w sumie czemu? mnie to też by ciekawiło przede wszystkim zakres obowiązków i potencjalne stawki, które by oferowali. Jak liczne są tutaj zespoły?

CCC magnolia, bardzo miła obsługa, pomoc w dobraniu obuwia. Pozdrawiam panią Ewe

Krzysiek

Dzień dobry, wie ktoś może na jak długo podpisywana jest pierwsza umowa w CCC? Chodzi mi o okres próbny.

gdsgsdgs

Jak wygląda praca w dziale IT we Wrocławiu?

Hej ile zarabia kierownik i zastepca we Wroclawiu?

Co jaki okres czasu w CCC można ubiegać się o podwyżkę?

Premie są.Wszystko zależy od wyników sprzedaży, inwentaryzacji itd. Pamiętajmy, że zdarzają się miesiące, że kiepsko. "Goła pensja" :))

Damian

Jak atmosfera ? Dobrze się pracuje w tym momencie ?

Robert

Z pewnością idealnie nigdzie nie jest ale przesadzacie z tym narzekaniem!

Była pracownica

Pracowałam w tym sklepie w (usunięte przez administratora) ...atmosfera do bani, (usunięte przez administratora) kierownik wiecznie niezadowolna, nic jej nie pasuje, grafik ciągle zmieniany, ustalany pod to czy kogoś się lubi więcej czy mniej, ma brak szacunku do drugiego człowieka, samym wyglądem wprowadza złą atmosferę, sama nic nie ogarnia. Kierownikami zmiany ustala ludzi, których więcej lubi i więcej włażą jej w tyłek, a oni i tak nic nie ogarniają. Wiecznie świecenie oczami przed KRS, że taka super atmosfera, a w gruncie rzeczy jest inaczej. Praca tam to koszmar. Odradzam :( !! Teraz pracuje u konkurencji i jest super.

ktos

Gdzie tak ?

@ktos

Korona wrocław

Zbigniew
@Była pracownica

Z twojej wypowiedzi wynika, że głównym powodem twojego niezadowolenia była atmosfera w firmie. Czy próbowałaś w jakiś sposób wpłynąć na swoje relacje z przełożonymi? Może warto było chociaż spróbować znaleźć wspólny język. Twoja opinia zastała opublikowana prawie dwa lata temu. Od tego czasu firma na pewno się zmieniła.

@Zbigniew

Nie. Niestety nic się nie zmieniło, a nawet bym powiedziała, że jest jeszcze gorzej.

Byla pracownica Wro
@Była pracownica

Potwierdzam. Dziewczyny na sklepie są ok, tylko kierownik... szkoda slow. Rozumiem, że każdy może mieć zły dzień, ale nie można wyzywac się na innych.

Iffy

Ja pracowałam w Salonie we Wrocławiu i nie polecam, atmosfera fatalna.. odprowadzanie do płaczu i wieczne pretensje. Teraz pracuje na obrzeżach Wrocławia i ludzie oraz kierownictwo jak narazie na plus, większą swoboda i więcej wdrazaja. Jakie miejsce taka opinia.

czarna

buahahaha 4,5 tys.???? jestem kierownkiem w ccc i w zyciu takich pieniedzy nie widziałam, bzdury totalne

nick
@czarna

Ale 3 to chyba już jest ?

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w CCC. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Zgadzam się z tym. Kierownik regionalny wybiera osoby niewłaściwe, chyba dlatego jak kierownik danego sklepu bardziej regionalnemu kierownikowi wejdzie???? w rzeczywistości ludzie bez pojęcia rządzą innymi. Innych pracowników potrafią oceniać żeby nie dostali premii. Ale żeby już samemu sie przylożyć, to zaczynają się schody????????może by kierownik regionalny zapytal sie czasem pracownikow jakie mają zdanie o kierownikach????????????

Bartek

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać? Wszędzie mogą zdarzyć się gorsze okresy.

Klijetka

Bielany Wrocławskie - Wrocław. Obsługa Koszmar!!! Mowie tu o jednej Pani w krotkich blond wlosach. Po odmowie jakich kolwiek preparatow do butow. Poczula sie ewidentnie oburzona, poniewaz wydajac mi reszte oraz buty zucila to wszystko na blat. Malo brakowalo a moja reszta i buty prawie wyladowaly na podloge... jeszcze nigdy nie spotkalam sie z taka niemila Pania..

BylyPracownik

Witam, myslalem ze bedzie to spoko praca niestety bardzo sie pomylilem. Wytrzymalem tam 2 dni. Ogolnie ludzi spoko procz kierownictwa. Kierownicza nie mila, a kierowniki wrecz przeciwnie, nerwowo bym nie wytrzymal tam dluzej. Kasa niby 2500 zl. brutto plus premie ale watpie zeby ktos ja otrzymal. Ogolnie ogromna dyscyplina i rygor. 15 min. przerwy w tym czasie musisz sie wpisac na liste, jak chcesz wyjac cos zjesc tp musisz zdjac stroj roboczy, a czas leci. Odliczajac to wszystko zostawalo mi 9 - 10 minut przerwy. Pracownicy doslownie polykali jedzenie i czesto wracali na stanowisko pracy z pelna buziom jedzenia. Porazka. Nie wolno stanac nawet caly czas trzeba byc w ruchu i pilnowac wejscia zeby nikto noc nie ukradl. Nie polecam tam pracy nawet w ostatecznosci...

@BylyPracownik

gdzie pracowałeś?

czek

@tr no taka osoba z pewnością zarobi więcej niż zwykły sprzedawca, ale od takiego sprzedawcy można przecież zacząć. Akurat szukają w Mińsku Mazowieckim. Osobie na tym stanowisku zapewniają umowę o pracę, bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, elastyczne godziny pracy i satysfakcję zawodową :D

Zostaw merytoryczną opinię o CCC - Wrocław

• Jak się pracuje w CCC?

Zobacz opinie na temat firmy CCC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

CCC