Sklep Firmowy CCC TYCHY

Opinie o Sklep Firmowy CCC TYCHY

Jan Nowy wpis

Pojawiło się w sieci ogłoszenie rekrutacyjne dla sprzedawcy. Niestety nie ma nic o wysokości stawki jaką płacą. Mam nadzieje ze więcej niż minimalną krajową. Jak tak, to ile więcej?

Leon Nowy wpis
@Jan

Minimalna plus premie.

Ola i Dorota Nowy wpis

Dziękujemy Pani Monice z salonu CCC w Gemini, za fantastyczną pomoc, poradę i rozwiązanie problemu z numeracją obuwia. Taki pracownik zasługuje na docenienie. Dziękujemy Pani Moniko! Pozdrawiamy Ola i Dorota.

Grażyna Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

Misiek

No buty to akurat wcale nie jest peovlem tylko dobra rzecz, tak przynajmniej to widzę, ale wiadomo, że w sumie kazdy widzi to zupełnie iinaczej i nie ma na co narzekać za dużo, jest dobrze i będzie z tego co wiem jeszcze lepiej, zwłaszcza, że prezes sobie dobrze radzi

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sklep Firmowy CCC TYCHY. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
pokrzywa

cześć wszystkim forumowiczom, właśnie zastanawiam się nad zatrudnieniem się w Sklep Firmowy CCC (lokalizacja dowolna), jednakże muszę zwrócić uwage iż w branży obuwniczej na sklepach pracuję już prawie 10 lat liczę na jakieś ciekawsze stanowisko niż byle kasa i układanie kapci na półkach. czy ccc może mi zaproponowac coś atrakcyjnego zawodowo?

inka

ona tzn ta 'kierowniczka' juz tam nie pracuje! w koncu sie na niej poznali i ja wywalili!!

magic

Odpuść sobie ten sklep !!! bo się nabawisz nerwicy (kierowniczka B.)

byonce

Niestety ja również muszę przyznać i poprzeć rozmówców-Pani ta jest nad wyraz arogancka i opryskliwa.Droga Pani, nie my dla Pani tylko Pani dla nas.Trochę powściągliwości.

***

Ale się pani [usunięte przez moderatora]. broni bo nikt kto ją zna nie napisałby ze jest \'miła\'! Ona ma paskudny charakter a te jej zachowanie już pomijając pracowników ja mam na myśli klientów, wydziera się a na niczym się nie zna, nic nie potrafi sama zrobi po co ona w tym sklepie widac, że dziewczyny same sobie lepiej radzą a ona robi tam niepotrzebne zamieszanie a co gorsze jak wejdzie się na sklep to jej dyskusje słychac już z daleka. Takie forum powinien przeczytac jej zwierzchnik i coś z tym zrobic np. przenieś ją na jakąś wieś bo tam by się nadawała...

do uprzejmej :)

Pani kierowniczka droga koleżanko" uprzejma "nie obsługuje sama:) Na brak ru (usunięte przez administratora) jak widać ten sklep nie narzeka więc nie pisz bzdur !!!! Zajmij się lepiej czymś pożytecznym,a gdyby był tam terror to zapewne nie pracowały by tam dziewczyny już od 5 lat !!!!! Widac że obgadywanie innych to w twoim stylu!

uprzejma

Pani kierowniczka [usunięte przez moderatora] powinna wyleciec stamtad na zbity pysk poniewaz nie umie obchodzic sie z klientami Duzo moich znajomych juz tam nie chodzi bo obsługa jest fatalna a ona tylko wprowadza terror i inne panie sie jej boja juz nie mówiąc o reklamacjach tragedia!!!

RITA

railgun - 2009-09-10 00:10:26 Praca jest znośna ale Kierowniczka [usunięte przez moderatora] która chyba nigdy nie zrezygnuje z tej posady jest beznadziejną [usunięte przez moderatora] i nie nadaje się do współpracy z ludźmi,każe płacić za straty jeszcze przed inwentaryzacją i wymyśla inne brednie.Pozatym lokal w tychach w city point w którym jest ten sklep nie ma klimatyzacji oraz wlasnej toalety co oznacza że pracownicy ją dzielą z 1000 klientów (fee).Zarobki są niskie a za dodatkowe zlecenie czyli inwentaryzację płacą grosze(cała noc jakieś 30 zł) czesto trzeba przychodzic dużo wczesniej np.na 8 ponieważ są przeżuty tzn.zdawanie towaru do innych sklepów i również za to nie płacą. to tyle....powodzenia WITAM , TO SIE ZGADZA KIEROWNICZKA JEST NIE MIŁA I WYWYŻSZA SIE , OPRYSKLIWA MASAKRA STRASZNIE TRAKTUJE TAM PRACOWNICE POPIERAM - BIEDNE

railgun

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Firmowy CCC TYCHY - Tychy