logo Sklep Firmowy CCC TYCHY

Sklep Firmowy CCC TYCHY

Tychy

Opinie o Sklep Firmowy CCC TYCHY

railgun 2009-09-10 00:10:26
Praca jest znośna ale Kierowniczka [usunięte przez moderatora] która chyba nigdy nie zrezygnuje z tej posady jest beznadziejną [usunięte przez moderatora] i nie nadaje się do współpracy z ludźmi,każe płacić za straty jeszcze przed inwentaryzacją i wymyśla inne brednie.Pozatym lokal w tychach w city point w którym jest ten sklep nie ma klimatyzacji oraz wlasnej toalety co oznacza że pracownicy ją dzielą z 1000 klientów (fee).Zarobki są niskie a za dodatkowe zlecenie czyli inwentaryzację płacą grosze(cała noc jakieś 30 zł) czesto trzeba przychodzic dużo wczesniej np.na 8 ponieważ są przeżuty tzn.zdawanie towaru do innych sklepów i również za to nie płacą.
to tyle....powodzenia
RITA 2010-10-22 13:44:23
railgun - 2009-09-10 00:10:26

to tyle....powodzenia

WITAM , TO SIE ZGADZA KIEROWNICZKA JEST NIE MIŁA I WYWYŻSZA SIE , OPRYSKLIWA MASAKRA STRASZNIE TRAKTUJE TAM PRACOWNICE POPIERAM - BIEDNE
uprzejma 2012-06-28 00:13:42
Pani kierowniczka [usunięte przez moderatora] powinna wyleciec stamtad na zbity pysk poniewaz nie umie obchodzic sie z klientami Duzo moich znajomych juz tam nie chodzi bo obsługa jest fatalna a ona tylko wprowadza terror i inne panie sie jej boja juz nie mówiąc o reklamacjach tragedia!!!
do uprzejmej :) 2012-07-09 20:06:35
Pani kierowniczka droga koleżanko" uprzejma "nie obsługuje sama:) Na brak ru [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak widać ten sklep nie narzeka więc nie pisz bzdur !!!! Zajmij się lepiej czymś pożytecznym,a gdyby był tam terror to zapewne nie pracowały by tam dziewczyny już od 5 lat !!!!! Widac że obgadywanie innych to w twoim stylu!
*** 2012-08-18 00:34:08
Ale się pani [usunięte przez moderatora]. broni bo nikt kto ją zna nie napisałby ze jest \'miła\'!
Ona ma paskudny charakter a te jej zachowanie już pomijając pracowników ja mam na myśli klientów, wydziera się a na niczym się nie zna, nic nie potrafi sama zrobi po co ona w tym sklepie widac, że dziewczyny same sobie lepiej radzą a ona robi tam niepotrzebne zamieszanie a co gorsze jak wejdzie się na sklep to jej dyskusje słychac już z daleka. Takie forum powinien przeczytac jej zwierzchnik i coś z tym zrobic np. przenieś ją na jakąś wieś bo tam by się nadawała...
ona 2012-10-26 23:13:22
dokładnie! popieram moja przedmówczynie! jest okropna!głośna opryskliwa az sie dziwie ze ona tam jeszcze pracuje tacy ludzie kaj ona nie powinni miec kontaktu z klientami, tez juz tam nie chodze choc cala nasza rodzink zawsze tam sie zaopatrywala... nie mozna jej zniesc! a w dodatku sa watpliwosci co do jej prowadzenia sie- wstyd! MASAKRA! zwolnic ją!!
byonce 2012-11-07 22:23:40
Niestety ja również muszę przyznać i poprzeć rozmówców-Pani ta jest nad wyraz arogancka i opryskliwa.Droga Pani, nie my dla Pani tylko Pani dla nas.Trochę powściągliwości.
magic 2013-05-28 08:05:37
Odpuść sobie ten sklep !!! bo się nabawisz nerwicy (kierowniczka B.)
inka 2013-08-01 16:11:24
ona tzn ta 'kierowniczka' juz tam nie pracuje! w koncu sie na niej poznali i ja wywalili!!
pokrzywa 2015-01-30 15:47:41
cześć wszystkim forumowiczom, właśnie zastanawiam się nad zatrudnieniem się w Sklep Firmowy CCC (lokalizacja dowolna), jednakże muszę zwrócić uwage iż w branży obuwniczej na sklepach pracuję już prawie 10 lat liczę na jakieś ciekawsze stanowisko niż byle kasa i układanie kapci na półkach. czy ccc może mi zaproponowac coś atrakcyjnego zawodowo?
3333 2015-02-27 12:22:41
Witam proszę o pomoc kupiłam buty w ubiegłym roku są super , lecz po 4 miesiącach zaczęły mi się niszczyć rozwalać po bokach oraz w środku w jednym bucie obcas mi w środku pękł .Panie w sklepie Tychy w Tesco po 3 godzinach stwierdziły już wydając opinię bardzo złą , były opryskliwe i nie grzeczne.Tyle butów kupiłam w tym sklepie ale to co otrzymałam w piśmie od pan jest bardzo przerażające .Bardzo mi z tego powodu jest przykro że tak zostałam potraktowana.Proszę pomóc.(usunięte przez administratora)
Misiek 2016-05-14 19:23:42
No buty to akurat wcale nie jest peovlem tylko dobra rzecz, tak przynajmniej to widzę, ale wiadomo, że w sumie kazdy widzi to zupełnie iinaczej i nie ma na co narzekać za dużo, jest dobrze i będzie z tego co wiem jeszcze lepiej, zwłaszcza, że prezes sobie dobrze radzi
Zostaw swoją opinię o Sklep Firmowy CCC TYCHY - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Firmowy CCC TYCHY