CCC S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o CCC S.A.

Mała Nowy wpis

Czy ktoś na sklepie oprócz zastępcy ks oraz ks ma cały etat?

Lollol Nowy wpis
@Mała

U nas ma dekorator jeszcze cały etat , a tak to wszyscy 3/4 a jedna 1/2

Jowi Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Jak wygląda obsada na sklepie? Chodzi mi o etaty szeregowych pracowników

Oczywiście Nowy wpis

A kto Ci broni ? Możesz pisać do kogo chcesz.Masz takie prawo . Ale czy Ci odpisze to już tylko jego wola i czy będzie miał ochotę.

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Sprzedawca w firmie CCC S.A.. Czy mogę liczyć na 3200 , jeśli chcę pracować na Sprzedawca?

GG

Zapomnij o takich zarobkach w ccc

@GG

Są jakieś maksymalne jakie da radę uzyskać? Pisałaś, że 3 lata stażu miałaś to na zarobkach w żaden sposób się nie odbija?

Nołon
@Ilona

Nie maksymalnych kwot - Sky is the limit:)))

Turkućpodjadek

Możesz liczyć na nerwicę, jeśli te 3200 będziesz przeznaczać na dobrego psychologa i konsultacje raz w tyg to aplikuj. :)

GL

Raczej zapomnij o takim wynagrodzeniu

Obecnie WSZYSCY SPRZEDAWCY MAJĄ ETATY POCIĘTE NA 3/4 ETATU.Więc pensja miesięcznie wynosi około 2 tyś . netto. Cały etat mają TYLKO KIEROWNIK, ZASTĘPCA KIEROWNIKA,LIDER I DEKORATOR.I NIE MA ŻADNYCH SZANS ABY W OBECNEJ SYTUACJI W FIRMIE PRZYWRÓCIĆ CAŁE ETATY WSZYSTKIM SPRZEDAWCOM.

?

3200?etaty na 3/4-najniższa krajowa i rób za wszystkich,pot po (usunięte przez administratora) leci,by sie wyrobić ale ia tak zle,wszystko zle,nie polecam

rekrutacja online, zadzwonili i zaprosili na rozmowę

"Jakie masz doświadczenie" "Co planujesz w życiu" "Jaka dostępność"

No i mamy to, kolejny raz zostaliśmy wyrolowani przez firmę. Będzie zmiana płac i premii aby zatrzymać pracowników- tak usłyszeliśmy. A co mamy? Brak premii półrocznych, kwartalnych a podwyżki takie co kot zapłakał. Teraz to dopiero zaczną się zwolnienia. Dramat, Dramat i jeszcze raz Dramat. Nigdy nie pomyślałabym że rok zacznie się od informacji iż będę mniej zarabiała. Kto pozwolił na takie zmiany, gdzie są związki zawodowe które miały nas chronić?

aaa

możesz coś wiecej napisać ? ja na 1/2 etatu - najniższa krajowa ...

Ddddd

Czy w tym roku były wnioski o dodatek świąteczny ?? Jeśli tak to gdzie go szukać ??

Magdak
@Ddddd

Czy w CCC są tzw premie świąteczne karpiowe ,pracuje 4 miesiące ,dostałam wypłatę wczoraj ,ale bez premii świątecznej . Proszę mi napisać czy są wogole premie czy mam się jeszcze łudzić

Nie
@Magdak

Nigdy nie było i nie ma w CCC dodatkowych premi świątecznych. Jest jedna przed Mikołajem taka mikołajkowo -świąteczna razem,dawniej było 500 zł w tym roku było 600 zł plus 200 zł na dziecko.Dawniej była paczka dla dziecka ze słodyczami i jakąś maskotką.Od paru lat są na dziecko pieniądze.Na każde dziecko po 200 zł .Wnioski od lat są w listopadzie więc dziwne że tyle osób nagle nie wie że to już dawno wydane.Na początku listopada były non-stop informacje w intranecie pracowniczym w KOMUNIKATACH !!!.

Ninka

Czy macie aplikacje intranetu na telefonie ? Dawniej była aplikacja a teraz nie wiem jak i skąd ją można pobrać. Dajcie znać

Czy w CCC S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

NIE

Nie, wypłata jest tylko wypłacana raz w miesiącu do 10 każdego miesiąca

Balbina

Cóż.. rekrutacja na stanowisko zastępcy kierownika, obiecywane złote góry i propozycja pracy od zaraz. W gruncie rzeczy 2 tygodnie byłam bez pracy, a bo jednak woleli zacząć od danego dnia. Z zastępcy kierownika zrobił się lider sprzedaży, z obietnicą szybkiego awansu. Szkolenie na innym sklepie to zupełny bezsens. Uczysz się tego jak działa dany sklep a przychodzisz do swojego i uczysz się raz jeszcze, bo każdy robi inaczej. Nie przeszkolili mnie merytorycznie, ale to ja byłam winna tego, że nie wiem jak planować dzień. Dodatkowo na szkoleniu traktowana byłam jak popychadło, zamiast uczyć merytorycznych rzeczy to stałam na wejściu i witałam klientów, przez 8 do 10 godzin xD Pierwsza umowa, która była na 2 miesiące nie została mi przedłużona. Tłumaczenie kierownika było takie, że nie ma zgody regionalnej, bo nie ma pieniędzy. Zostałam o tym poinformowana dzień! przed końcem umowy! Na drugi dzień na pracuj.pl już wisiała oferta na zastępcę xD Przez 2 czy 3 tygodnie przed końcem umowy pytałam co dalej? Kierownik wolał trzymać mnie w niepewności, bo się bał że pójdę na l4, gdzie w tym czasie 2 osoby były na l4 i 2 na urlopie. Dodatkowo już w drugi dzień pracy na docelowym sklepie musiałam sama rozliczyć kasy i zamknąć sklep, gdzie nikt nigdy mi tego nie pokazał. Kierownik wzruszył ramionami i kazał sobie radzić:) ogólnie kiepska atmosfera. Kobieta w wieku 40+ mająca problemy zdrowotne, dostała naganę, za to że nie słyszy xD Oczywiście została również straszona zwolnieniem, jeśli "się nie poprawi". KPI, NPS i inne duperele, zawracanie glowy co 2 czy 3 godziny, żeby sprawdzić kiedy będzie największy a kiedy najmniejszy ruch, powodują że jedna osoba znika, że sklepu, a ludzie nie mogą nikogo prosić o pomoc. Magazyn zawalony towarem po sufit, bo pan manager wiecznie na telefonie albo sobie sprawdza tabelki. Magazynierka, (usunięte przez administratora) kierownika, pracuje na niepełny etat, nie wykonuje swojej pracy do końca i jeszcze narzeka na pozostałych pracowników xD ogólnie to nie polecam, wszyscy z kijem w (usunięte przez administratora) i mają się za Bóg wie kogo. I codziennie, niby w żartach, kierownik mówi każdemu, że go zwolni :)

Czy w CCC S.A. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

TAK

Tak jest w CCC dużo rekrutacji wewnętrznych na różne stanowiska w różnych rejonach Polski

Linda

Taa, głównie sprzedawca, lider, dekorator, ZKS lub KS. Na KS głównie po znajomości. Inne stanowiska wewnętrzne tylko po znajomości. Nawet nie ma info wewnątrz. Później wychodzi ogromna sieć powiązań.

Firma była do 2019 roku super miejscem do pracy . Po tym czasie po zmianie prezesa zaczęła przekształcać się w corpo. Nieudolnie zarządzana (co odzwierciedlają wyniki finansowe) mnóstwo młodych wilczków , niewiadome skąd , it rozbudowane do granic nieprzyzwoitych , marketing również prawie sami managerowie , modne spotkania na teams i zoom zabierały prawie cały Dzien . Ostre zwolnienia po cichu zaczęły się po wakacjach i wymyślanie bzdurnych pretekstów do zwolnienia . Trzeba było samemu uciekać z tamtąd . Z dawnych pracowników , znających firmę od podszewki została garstka.

Zgadzam się w stu procentach. Pracowałam w ccc od 2017 roku, wtedy pracownik tam się rozwijał... teraz sprzedawca jest w ogóle nie doceniany a przecież to na nich opiera się cała sprzedaż , firma inwestuje w ludzi na górze a oni robią cięcia -etatów itd. o stażowym zapomnij a jak miałaś to zabierają bo najniższa krajowa poszła do góry więc skubią ci z tego co przez lata kiedyś sobie wypracowałaś. Także praca w tej chwili w tej firmie to marnowanie czasu i nie warto się angażować.

Gigi

Jestem kierownikiem salonu CCC , zastanawiam się nad odejściem z firmy , bo to co się dzieje od jakiegoś czasu , przechodzi wszelkie granice …. Niedługo kierownik będzie sam na salonie bo ewidentnie firma do tego dąży, Nie dosyć ze wypłaty marne , to jeszcze robią wszystko tak , aby premii nie wziąć…. wpływa to negatywnie na psychikę wszystkich pracowników i zniechęca ich do działania . Etaty pozmniejszali , a obowiązków i pracy jest nadmiar , kto ma to wszystko robić ? Na wizytach szefowej z Vm jest wszystko zle i niedobrze , wszyscy inni zadowoleni tylko ona nie , to ja mam propozycje niech przyjedzie na sklep , założy koszulkę i pokaże jak to się robi skoro my nie wiemy ????

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do CCC S.A.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Bydgoszczak.pl, ostatnie dodali 18 listopada.

Ja.razy dwa

Nie polecam. Nie jest to praca na stałe. Nie szanują pracowników.. Nie znasz dnia ani godziny kiedy cię zwolnią ;) bo redukcja etatów… a za pół roku kolejna rekrutacja na to samo stanowisko.

@Ja.razy dwa

Jeśli faktycznie tak by było jak piszesz to chyba nie rozumiem na czym miałaby polegać ta cała redukcja? Co by to wniosło niby?

Pracownica
@Ilona

Większość nie rozumie i ja również. Pracuje też w ccc i po 1.5 roku dowiaduje się że lecę po czym mam informacje od kierowniczki że za 3 miesiące będą znów przyjąmowac. No śmiech na sali ????

@Pracownica

Czekaj... To miałaby być jakaś sztuczna redukcja czy chodzi tu o jakiej obniżenie wam wynagrodzenia? Na jakiej stawce byłabyś wcześniej a jaką by proponowali ponownie?

@Ja.razy dwa

Pracując ponad 3 lata z grupą umiarkowaną zostałam zwolniona bo zrobiłam się niewygodna jak poszłam na zwolnienie z powodu bólu

Mima
@Ja.razy dwa

To jest (usunięte przez administratora) W Głubczycach dziewczyna fostała wypowiedzenie 30.12.22 niby redukcja etatów a 31.12.22 nowej dziewczynie kierowniczka dawała dokumenty do lekarza bo od stycznia została zatrudniona. Powalona firma ,brak szacunku do pracowników i zero kontroli. A jak sie coś dzieje w danym salonie to góra umywa ręce...

mira_

Potwierdzam. Do tego CCC praktykuje ciągłe zmiany grafiku. W zasadzie nie znasz dnia ani godziny, nic nie możesz zaplanować, bo w przeciągu tygodnia grafik jest wywracany do góry nogami 8 razy. Minimum. Brawo dla niekompetentnych kierowników. Plus królują te wszystkie ploty ploteczki co jest serio obrzydliwe. Blahh never ever CCC

Akala1
@mira_

Ciągłe zmiany grafiku panują nie tylko że względu na zmiany vm itp ( bo one z reguły są ustalane z góry) ale także dlatego, że koleżanka/kolega idzie na zwolnienie (trzeba niech idzie - od razu mówię, że nie mam nic przeciwko- ale nie oszukujmy się, połowa zwolnień jest dlatego że komus się nie chce pracować) Bieze UZ Zamieniają się i się w tym później gubią itp itd........ W takich sytuacjach ciężko jest nie zmienić grafiku. Przykład z wczoraj- koleżanka nie dostała soboty wolnej , więc namówiła jeszcze drugą i poszły obie na zwolnienie a wieczorem były na piwku i z d jęcia na Facebooku wstawione. I co ? One są chore? Chcąc nie chcąc grafik muś zmienić by 2 osoby dołożyć bo chyba 1 na cały sklep nie będzie!!!!

Rura
@Akala1

Kłamstwo. Ciągłe zmiany grafiku. A to zwózka, a to genialny konkurs, nagle trzeba rozwiesić wszystkie paski nieopodal kasy, nagle się okazuje że buty sprandi nie mogą stać obok butów czempiona, 'ogromna dostawa przyjechala' sprawdźcie zmiany w grafiku.. nawet gdy wszyscy na sklepie zdrowi i pracują jak mróweczki.

Turkućpodjadek

Dla ludzi którzy zastanawiają się nad pracą w CCC, jeśli: - nie płacisz rachunków, za wynajem, czynszu, rat etc. - nie posiadasz znajomych, rodziny, dziecka/ci, partnera/ki - lubisz robić to samo dzień w dzień bez żadnego sensu - nie masz nic przeciwko klientom wyładowującym swoją frustrację na Tobie - nie potrzebujesz czasu wolnego bo nigdy nie masz żadnych planów - posiadasz niewolniczą mentalność i nie masz nic przeciwko przełożonym którzy będą Tobą pomiatać - lubisz stać lub klęczeć jak kołek, po cichu, tak jak w kościele - lubisz darmową wodę - uwielbiasz sprzątać dzień w dzień od zamiatania do mycia podłogi, po wycieranie kurzy od czasu do czasu - adrenalina nie jest Ci obca, lubisz niepewność i zastanawianie czy za tydzień dalej będziesz mieć pracę - potrafisz jeść na tyle szybko, żeby najeść się w 15min na cały dzień - nie masz żadnej, ale to kompletnie żadnej innej alternatywy, a w Twoim mieście nie rozdaje się już ulotek To ta praca się dokładnie dla Ciebie! Każdemu innemu stanowczo odradzam. :)

Dokladnietak
@Turkućpodjadek

Tak właśnie powinno wyglądać ogłoszenie o pracę do CCC..

Pracownicy Kraków

Witam Zastanawiamy się jak ccc wraz z osobami zarządzającymi mogły pozwolić aby jedna z najlepszych kierowniczek z 18 letnim starze złożyła wypowiedzenie Osoba z tak wielką wiedzą i umiejętnością kierowania ludzmi Ale tak się dzieje jak regionalni i osoby powyżej nimi wkładają swoich znajomych bez doswiadczenia na stanowiska

Monia
@Pracownicy Kraków

Nie ma co się dziwić. Dzisiaj stawiaja na zapchaj dziurę, bo nikt nie chce pracować w ccc. Sama jesrem z dlugoletnim stażem, złożyłam wypowiedzenie i.myslisz, ze ktoś Cię powstrzymał, zaproponował, żeby się zastanowić? Nie w ccc i nie dzisiaj. Tworzy się towarzystwo wzajemnej adoracji, wszyscy sa od wszystkiego, czyli od niczego. A i tak, to ty masz wymyslać, Ty masz mieć pomysły, ty masz zatrudniać ludzi, nie hr, nie dekorator, nie trenerzy sprzedaży, kierownicy mają ich robotę robić. Nie dość, że masz robotę w sklepie, to jeszcze jest za mało, przecież za te wynagrodzenia, masz mieć motorek w t...ku. A wynagrodzenia są śmieszne i tyle. Nikt nie jest doskonaly i nie ma ludzi od wszystkiego, ktorzy wszystko potrafia albo maja potrafić. I te wizytacje, żeby pgadac jaki.masz balagan na polkach, jaki balagan na zapleczu, nie informujesz o.promocjach, o aplikacji, o produktach, nie wciskasz zamowień online, niewazne, ze nie kazdy lubi robić zakupy w ciemno. Masz to wszystko robic i jeszcze masz miec wyniki, czysty sklep, pelna etatyzacje, dyspozycyjnych pracownikow, najlepiej jakby nie mieli wlasnego zycia, wysylanie tebelek, chociaz jest program, zeby podejrzec wyniki, nie, masz liczyc i wypelniac tabelki. Nigdy nie uwazal.moj zespol, ze wszystko robimy super, popelniamy własnie bledy, nie wszystko jestesmy w stanie zrobic na czas, ale firme to nie obchodzi. Jestesmy przemeczeni, ale firma stwierdzila, ze to przez to, ze pracujemy po 12h. Jedni chcą pracować 8, 10h inni wola po 12h i to nie ma nic wspolnego z niezadowoleniem pracowników. Jestesmy przeladowani obowiazkami i niewazne czy pracujesz 8h czy 12cie. Sa fajne momenty w pracy, ale to tylko dzieki fajnym klientom i fajnej ekipe w sklepie. Tak się dzisiaj pracuje w ccc. Nie odradzam pracy innym, ale tylko dlatego, ze kazdy ma wlasne zdanie i sam moze sobie wyrobic opinię.

Edyta
@Monia

Piszesz że wynagrodzenia sa smieszne, czyli jakie? Nie mogę takiego info znaleźć, byłoby super gdybyś napisała coś więcej :) Te wizytacje o których wspominasz, to są często? Czy informują o nich wcześniej?

@Pracownicy Kraków

Zgadzam się w 100 %... Osobiście znam tą kierowniczkę i jestem w szoku, dziewczyna włożyła serce w tą firmę a wyszło jak wyszło.. Z tego co wiem to ma już inną fajną pracę i wcale się nie dziwię bo naprawdę bardzo inteligentna osoba wiedzaca co chce i zawsze z dobrymi wynikami. Dziwię się że i tak długo pracowała w tych warunkach. Trzymaj się i powodzenia!!!! Za kilka miesięcy nowa pani regionalna obudzi się i będzie musiała iść do trzech, czterech sklepów na raz w tym samym czasie bo zostanie sama jak palec. Szkoda tylu lat tej dziewczyny bo dzisiaj już mogła być wysoko w innej firmie

J........
@Monia

Bardzo szczera opinia i do tego prawdziwa jak można komuś nakazać pracować po 8 godzi przecież to jest nie do wytrzymania siedzieć w sklepie codziennie i to tak wyczerpującej psychicznie i fizycznie nawet nie ma kiedy odpocząć .A przecież pierwsze jak się człowiek zatrudnia to jest że elastyczny grafik to już jest kłamstwo .

Dokładnie

Demogorgon
@Pracownicy Kraków

Pracowałam 14 lat . Od sprzedawcy po kierownika . Miałam trzy regionalne przez ten czas . Ostatnia nie była nawet zainteresowana dlaczego składam wypowiedzenie . Naj bardziej żal mi personelu i klientów . Dlaczego się zwolniłam ? (usunięte przez administratora)

Ana

Hej mam pytanie jak wygląda system wynagrodzeń w ccc na 3/4 etatu czy są jakieś premie dodatki stażowe (po jakim okresie) i jak to wygląda z umowami bo zastanawiam się czy aplikować. woj śląskie

Stefan
@Ana

Masz jakieś doświadczenie czy to będzie pierwsza praca?

Ana
@Stefan

Mam doświadczenie ale małe

Ela
@Ana

3/4 etatu - niecałe 2 tysiace, pracujesz wiekszość czasu więcej niż 6 godzin i nic z tego nie masz. Żegnasz się z życiem prywatnym bo godziny pracy zmieniają się co chwilę razem z 'szałowymi promocjami'.

Mieczysław
@Ela

Co o znaczy że godziny pracy się zmieniają? Grafik jest układany z wyprzedzeniem czy z dnia na dzień mówią na którą przyjść i przez to nie można nic zaplanować? O to chodziło?

Smolasty
@Mieczysław

Zawsze tak było, grafik zmienia się kilka razy w tygodniu, albo dostajesz więcej godzin albo skrajne zmiany z rannej zmiany na popołudniową albo Twoje docelowe wolne zostaje przeniesione na inny dzień, bez uzgadniania z Tobą.

Zuzanna
@Smolasty

I nikt tego nie zgłaszał gdzies wyżej? Przecież na jakimś etapie grafik powinien być chyba już stały?

Kunia
@Zuzanna

Większość pracowników kuli głowę i na to przystaje bo trzęsą portkami przed stratą pracy, ale za to potem można sobie o tym ponarzekać na sali sprzedaży z koleżankami i jakoś czas mija dzień w dzień.. :) A nowi pracownicy czy stażyści którzy są troche bardziej rezolutni się zwalniają bo widzą jaka (usunięte przez administratora) panuje za tą piękną różową kotarą z eko skóry :)

@Zuzanna

Nikt tego nie zgłosi wyżej, bo sami RKSi wysylaja mejle do sklepów, informując że dostali info od dystryktów, że OJEJ OJEJ WLASNIE JEST PROMOCJA/PRZELOZENIE SKLEPU/ZWOZKA/COKOLWIEK i proszę zrobić zmiany grafikowe, uwzględniając nowa sytuację. Niby grafik jest robiony wcześniej, my dostawałyśmy tak tydzień przed końcem miesiąca, ale potem często z dnia na dzień okazywało się ze w pupę można sobie wsadzić własne plany, bo grafik się zmienił parę razy w miesiącu.

Jansa
@Ana

Wygląda to mniej więcej tak.. Prosisz o dni wolne, żeby były brane pod uwagę przy planowaniu.. I na tym się kończy twój wkład w grafik. Jeżeli kier jest ok to dopasuje. Ja prosiłam o 2 dni oczywiście w te dni pracuje. I info od kier. Że grafik będzie ulegał zmianom wg.potrzeb firmy. A w dni wolne należy się spodziewać, że możemy przyjść do pracy, bo jest nas mało a pracy dużo. A nadgodzin nie zapłacą tylko zostanie oddane np w lutym jako dzień wolny. Odmówienie przyjścia do pracy w dzień wolny (twój w grafiku) będzie odnotowany i wysłany wyżej ????.. Tak, że tak wygląda elastyczny grafik... Żegnaj rodzinko praca jest najważniejsza.

@Ana

miałam 3/4 etatu na rękę 2100,czasami mniej Umowę na czas nieokreślony dostałam po prawie 3 latach i teraz nagle zostałam zwolniona ,jestem z grupą umiarkowaną bo byłam na zwolnieniu po wystapieniu bólu

@pracownik@
@GG

Myślalam, że osoby z grupą ciężko zwolnić... Jaki podali powód zwolnienia? Przecież za takie osoby mają dotację...

@@pracownik@

Bo byłam na zwolnieniu na którym się rehabilitowalam

Pracownica

Witam, czy słyszycie w swoim regionie coś o zamknięciu CCC? Krążą plotki że forma ma długi i się zamyka. Boimy się o stanowiska pracy bo wszędzie zwolnienia. U nas to już na grubo lecą w sklepie.Dajcie proszę znać. Woj.swietokrzyskie.

Ten taki
@Pracownica

Domyślam się,że wszyscy czytali artykuł,który jak widać miesza. To tylko plotki proszę się nie przejmować. Każdy coś doda od siebie i rodzą się niestworzone historię. Firma CCC nie zamyka się. Chociaż w dzisiejszych czasach jest trudno na rynku. Pozdrawiam

@Pracownica

Nic do nas nie dotarło. Wiemy, że firma ma problemy finansowe i stąd zwolnienia i redukcja etatów ale o totalnym zamknięciu nic nie wiemy

GG

Zawsze co rok mają problemy ..... dziwne prawda ,pozbywają się osób niewygodnych

Zwolnienia

Poszły grupowe w Polkowicach i w biurze w Warszawie.

@Zwolnienia

czyli faktycznie tak jak kiedyś już pisali się stało? i te osoby to jaki czas wcześniej o tym wiedziały i te zwolnienia to są niezależnie od stażu pracy itp? jaki dalszy plan wobec tego ma firma tak w sumie?

Zwolnienia
@Ilona

Nie wiem od jak dawna była taka informacja. Wiem, że publikacje medialne o CCC nie są wyssane z palca. Mówią że to tylko dla klikalności, ale uspokajają tonący statek, ktoś musi robić tę mrówczą pracę...

Dominika
@Zwolnienia

non stop widze ogloszenia do pracy w biurze w polkowicach a tutaj ktos pisze o zwolnieniach grupowych, jaka jest sytuacja w takim razie?

@Zwolnienia

Ja dostałam wypowiedzenie ponieważ odezwał się u mnie ból wiec stałam się niewygodna mimo mojego prawie 4 letniego zaangażowania w pracę Smutne ,jestem załamana

GG

Dostałam dzisiaj wypowiedzenie z pracy za to że będąc osoba niepełnosprawną chorująca na przepuklinę kręgosłupa byłam na zwolnieniu. Dodam że miałam umowę na czas nieokreślony.. Firma CCC tak bardzo chce zatrudniać takie osoby jak ja z grupą, a jak je traktują.... WSTYD Tyle wniosłam do tego sklepu, klienci mnie lubili zawsze uśmiechnięta i takie podziękowanie Nikt sobie choroby nie wybiera... Nawet godziny nocne pracowałam co jest niewskazane w moim przypadku Zrobiłam się niewygodna jak ból się odezwał Przykre naprawdę... Pracowałam w CCC 1866

Zostaw merytoryczną opinię o CCC S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w CCC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CCC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC S.A.?

Kandydaci do pracy w CCC S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC S.A.