CCC

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o CCC

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w CCC?

Mika

Jestem byłym pracownikiem CCC i miałam przyjemność pracować z obecnym kierownikiem ,nigdy nie zauważyłam żeby była niemiła dla klientów a wręcz przeciwnie a co do załogi zawsze była osobą życzliwą i pomocną.Dziwnym trafem wśród całej załogi otrzymała tylko Pani Małgosia dobrą opinię zresztą wystawioną w styczniu a w poprzednich miesiącach czy latach cisza...czyżby tak bardzo Pani praca się poprawiła ?!!

AA
@Mika

To ja się z tym nie zgodzę Widać po tych opiniach i wpisach że ewidentnie p. Kierownik che ochronić swój (usunięte przez administratora) bo super pracownica i najmilsza do klientów która poświęcała czas dla nich zostaje oczerniana teraz.... Ciekawi mnie dlaczego? Bardzo nieładnie tak kłamać na p. Małgosię Oj nieładnie

@Mika

ponieważ jest to kłamstwo, zresztą widać po opiniach klientów. Zapewne komuś pali się grunt pod nogami.

Aneta Nowy wpis
@Mika

Myślę ,że nie trzeba się zastanawiać .Co tu dużo mówić ,wydaje mi się że ktoś chce p.Małgorzacie zaszkodzić robiąc tam zakupy nie zaobserwowałam nigdy aby p.Małgorzata była nieuprzejma i co za tym idzie nie musiała poprawiać swojej pracy bo nhiby czemu i nie rozumiem dlaczego tak pani"Miko "pani pisze ....Bardzo smutne i przykre są te kłamstwa

Mamuśka

Rzadko kupuje w CCC , ale ostatnim razem byłam obsługiwana przez panią Małgosię Była tak nie uprzejma oraz cały czas interesowała się swoim telefonem a nie klientem. Mało że nie interesowała się klientem odbywała rozmowy prywatne przez telefon. Bardzo nie polecam tej pani...

S. T
@Mamuśka

Ale perfidne klamstwo... Jak można tak kłamać P. Małgosia była jedna z najmilszych pracownic w tym sklepie

@Mamuśka

Musiała pani długo robić tam zakupy skoro zauważyła pani te wszystkie rzeczy ????

T. R Nowy wpis

Dokładnie. Zgadzam się w 100 procentach.. Byłem obsługiwany nieraz przez tą panią Gosię i nigdy nie zauważyłem takiej sytuacji Wydaje mi się że te wszystkie negatywne wpisy są wyssane z palca aby zepsuć opinie tak miłej sprzedawczyni

Aneta Nowy wpis
@T. R

Ja także nieraz byłam obsługiwana przez panią Małgorzatę .Zawsze podeszła uśmiechnięta ,służyła pomocą ,a nie jak niektóre panie ...cytat:Proszę iść tam na półce powinien być drugi ,albo z łaską podchodziły...

Eli

Polecam zakupy w tym salonie bardzo mjle i życzliwe panie chętnie pomogą i doradzą . Nie wiem dlaczego ludzie wypisują tu takie bzdury ktoś tu chyba załatwia swoje prywatne sprawy ....słabo pani Małgosiu myślę że pracy w Żarach pani już nie dostanie .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CCC odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Koalka85

Jestem bardzo zadowolona z obsługi trafiłam na p.Malgosie bardzo pomocna i nie miała problemu aby znaleźć mój nr obiwia albo polecić inne obuwie polecam z ręką na sercu

Julia

Czyli szacunek między pracownikami jakiś tutaj jest skoro nie ujawniają danych rodo itp jak jedna z klientek napisała? Atmosfera w środku to jak się teraz prezentuje, zwłaszcza pytam o relacje z przełożonymi, klienci sugerują, że jest słabo... A co pracownicy sądzą?

Ela

Nie polecam pracy w ccc w Zarach Kierowniczka bardzo NIEMIŁA. Odrzuca jej mina klienta Zawsze mruczy cos pod nosem Najbardziej mi się spodobała obsluga p. Małgosi.mila uśmiechnięta zawsze pomocna.. Oby więcej takich pracownic... Chociaż ostatnio byłam tam kilka razy na zakupach i jej nie widziałam. Mam nadzieję że jeszcze tam pracuje, bo tylko ona mnie bardzo miło i profesjo alnie obsługiwała Zawsze uśmiechnięta i życzenia

Jak teraz jest z zatrudnieniem u pracodawcy jakim jest CCC w miejscowości Żary? Nie wiemy jak to wygląda, a niektórzy chcą się załapać na pracę u nich.

AA

Nie polecam Kierowniczka bardzo niemiła, atmosfera w pracy stresująca. Pozbywa się osób niewygodnych aby chronic swoją. Jedynie jedna koleżanka z którą pracowałam była bardzo miła Gosia , ale od jakiegoś czasu jej nie widzę chodząc tam na zakupy Mam nadzieję że jeszcze pracuje, bo to była najmilsza osoba względem klientów którzy zawsze wychodzili zadowoleni jak ich obsługiwała

Grażyna

Nie polecam zakupów i wizyt w tym sklepie Niemile panie a zwłaszcza p. Kierownik... Zawsze naburmuszona Jedyna najmilsza i życzliwa pani Małgosia chyba już nie pracuje, bo nie widuje jej, a pytając o nią Inne pracownice zasłoniły się Rodo

Zostaw merytoryczną opinię o CCC - Żary

• Jak się pracuje w CCC?

Zobacz opinie na temat firmy CCC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

CCC