CCC

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o CCC

Zuza Nowy wpis

Może kiedyś było słabo ale teraz jest jak najbardziej ok, cisza na forum tylko to potwierdza.

Ona Nowy wpis

Były pracownik Nowy wpis
@Ona

Dlatego też Pani sama złożyła wypowiedzenie ???????????? to jakiś żart co wypisuje ta Pani, więcej wymagała i robiła sama nie zdrowa atmosferę, dzwoniąc i grożąc innym pracownikom.

Ona Nowy wpis

Nie polecam!!! Mimo iż pracowałam w tej firmie krótko nigdy i nigdzie mnie tak nie potraktowano jak w tej firmie. Nie dość iż zatrudniają ludzi z grupą to dają papier aby lekarz wyraził zgodę na pracę 12 godzinną. W moim przypadku lekarz nie podpisał takiej zgody i powstał problem. Kierownika pod którą byłam brak słów wydzierala się a raz zrobiłam mi taką awanturę że klienci wszystko słyszeli. Straszyła non stop kierowniczką regionalną że pozwalnia wszystkich że nie jest zadowolona z mojej pracy itd. Zaś kamery na sklepach są tylko po to aby obserwować wyłącznie pracowników czy czasem nie stoją i nic nie robią zamiast obserwować (usunięte przez administratora) który kradną masakra!!!

Ona

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie CCC? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Zostaw merytoryczną opinię o CCC - Skarżysko-Kamienna

CCC