logo Sklep obuwniczy CCC

Sklep obuwniczy CCC

Gdańsk

Opinie o Sklep obuwniczy CCC

majka 2011-03-25 22:25:34
napiszcie coś na temat pracy w CCc gdanisk prosze
Bibi 2011-12-07 16:32:01
bylam na dniach probnych w CCC na morenie w zeszlym roku na jesien. bylo to otwarcie nowego sklepu polaczone z wyprzedarzami. [usunięte przez moderatora] pracowalam po 12 godzin plus doliczajac do tego czas dojazdu i czas po zamkniecia sklepu, bo trzeba bylo jeszcze posprzatac tak z ok. 1, 1,5 godz to trwalo. praca byla
koszmarna. trzeba bylo caly czas ukladac buty na polki, bo wszystko bylo porozwalane a na zapleczu metkowanie opakowan. dostalam za 2 dni harowy niecale 120zl. nawet nie mozna bylo wyjsc kupic cos ze sklepu. mimo ze mialam przerwe 30 min. musialam siedziec na zapleczu, na ktorym nie bylo stolu ani nawet krzesla, tylko lawka. wiec nawet nie mozna bylo odpoczac na przerwie. masakra
irina 2015-07-20 20:25:28
Gorzej jak za czasów kamienia łupanego...odradzam
gość 2015-09-16 08:37:03
Słuchajcie jak komuś coś nie pasuje to zawsze narzeka, a ten, któremu jest dobrze siedzi cicho, ja pracuje w CCC w Gdańsku i fakt praca jest ciężka, ale nikt nie mówił,że kasę dostaje się za nic nierobienie. Zejdźmy na ziemię dobrze pracujesz to zarabiasz, obijasz się to sorry ale to nie praca dla Ciebie.
zumba 2015-12-26 21:25:29
opinie niestety nadal aktualne
emma 2016-05-17 23:11:19
źle to ROZumujesz, wiadomo że mają też buty bardzo tanie które kilju srogich zim nie wytrzymają, ale mają też wyższą droższą półkę gdzioe kupujesz stylowe i eleganckie bhuty nawet na kilka sezonów. zalezy ile masz siana
Zostaw swoją opinię o Sklep obuwniczy CCC - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep obuwniczy CCC