CCC Galeria Pomorska

Opinie o CCC Galeria Pomorska

Kacper Nowy wpis

Jakich można spodziewać się pytań na rozmowie o prace ?

Praca na krótko Nowy wpis

Nie polecam zatrudniania się do tego sklepu, chyba że tylko na jeden miesiąc góra dwa. Po tym czasie starsi starzem pracownicy zagonią cię do najcięższej pracy, której same nie chcą wykonywać. Do tego nazwą cię leniem i obibokiem jeśli zaczniesz się bronić przed wykorzystywaniem. NIE POLECAM NA DŁUŻSZĄ METĘ PRACY W TYM SALONIE.

Dyspozycyjność - praca na zawołanie? Nowy wpis

Czytając ogłoszenie w sprawie pracy w tym sklepie zapytałam za pośrednictwem poczty elektronicznej jak mam rozumieć ich oczekiwania pod względem dyspozycyjności, czy będę pracować wg ustalonego wcześniej grafiku czy będą zmiany w trakcie trwania miesiąca. Dostałam tylko krótką odpowiedź że mam złożyć CV a reszty dowiem się na rozmowie kwalifikacyjnej.

Proszę o opinię

Czy ktoś może napisać jakąś opinię o sklepie CCC W Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy?

Zostaw merytoryczną opinię o CCC Galeria Pomorska - Bydgoszcz

CCC Galeria Pomorska