Opinie o DIMAKT w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DIMAKT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w DIMAKT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DIMAKT w Gdańsk

spawaczz

dimakt nie jest taki zły, jechałem pare razy do danii z nimi i warunki były ok. Mieszkałem w domu letniskowym z 3 osobami, jak zabrakło mi kasy to wystarczyl jeden telefon. Jak ktoś pil w pracy lub nie szanował majstra to niech sie nie dziwi , ze zostal wywalony...

monter

witam obecnie jestem z tej firmy w skagen wyplata sie zgadzala warunki jak na kontraktach jezeli ktos jezdzil to wie

Człowieku uwierz w to co napisali inni , żebyś póżniej nie żałował.

monter z gdyni

ja dzis byłem na testach całkiem co innego gadali dają 10 euro na ręke i wszystko gratis niewiem w co wierzyc

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DIMAKT, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
ANOM

TAK.SPECJALNE ŚMIGŁOWCE JUŻ SĄ ZAMÓWIONE Z RPA. OPERATOREM BĘDZIE [usunięte przez moderatora], I JEDNOCZEŚNIE PRZEZ RADIO BĘDZIE POMAGAĆ [usunięte przez moderatora] LUDZI PILNOWAĆ

To wsz prawda.byłem tam i to prawda.zero szacunku dla ludzi.na kampie latają z alkomatami,nie pozwalają spać.czepiają się o wszystko.niby szukają fachowców,a kto się ceni to ucieka od nich.jakieś porobili regulaminy domu itd...wszystko aby odebrać tobie pieniądze ciężko zarobione.Odradzam definitywnie tą firmę.

pracownik stoczniowy

dajcie sobie ludzie spokój z tą pseudo firmą dimakt.nieporozumienie na rynku stoczniowym.robota [usunięte przez moderatora],żarcie stare po terminie,mało godzin i ogólnie zero bhp do tego stawka 54kd netto.to masakra gdyz dostają dużo za nas siana.nie kumam,że jeszcze za nich nie zabrał sie jakiś związek zawodowy.to niemożliwe,muszą komuś smarować.na dodatek tu i tam szefostwo wygląda jak jacyś koksiarze.raz pojechałem i nigdy więcej mnie tam nie zobaczą.jeżeli jesteś fachowcem to firma nie dla ciebie,nawet trudno określić dla kogo.jeżdżą tam malarze-piaskarze,którzy nie mają pojęcia o tej robocie.młodzi po 20cia pare lat się ślizgają,a starzy za nich pracują.

robol
@pracownik stoczniowy

wcale nie jest tak źle, sam jechałem nie raz z dimaktem i wiadomo trzeba robić, ale nie oszukali mnie nigdy i jak potrzebowałem kasy to od razu dostalem.

Zostaw merytoryczną opinię o DIMAKT - Gdańsk

• Jak się pracuje w DIMAKT?

Zobacz opinie na temat firmy DIMAKT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

DIMAKT