DIMAKT

Gdańsk

Opinie o DIMAKT

pracownik stoczniowy 2012-01-16 02:29:43
dajcie sobie ludzie spokój z tą pseudo firmą dimakt.nieporozumienie na rynku stoczniowym.robota [usunięte przez moderatora],żarcie stare po terminie,mało godzin i ogólnie zero bhp do tego stawka 54kd netto.to masakra gdyz dostają dużo za nas siana.nie kumam,że jeszcze za nich nie zabrał sie jakiś związek zawodowy.to niemożliwe,muszą komuś smarować.na dodatek tu i tam szefostwo wygląda jak jacyś koksiarze.raz pojechałem i nigdy więcej mnie tam nie zobaczą.jeżeli jesteś fachowcem to firma nie dla ciebie,nawet trudno określić dla kogo.jeżdżą tam malarze-piaskarze,którzy nie mają pojęcia o tej robocie.młodzi po 20cia pare lat się ślizgają,a starzy za nich pracują.
anonim 2012-01-16 02:44:44
To wsz prawda.byłem tam i to prawda.zero szacunku dla ludzi.na kampie latają z alkomatami,nie pozwalają spać.czepiają się o wszystko.niby szukają fachowców,a kto się ceni to ucieka od nich.jakieś porobili regulaminy domu itd...wszystko aby odebrać tobie pieniądze ciężko zarobione.Odradzam definitywnie tą firmę.
ANOM 2012-05-16 18:58:45
TAK.SPECJALNE ŚMIGŁOWCE JUŻ SĄ ZAMÓWIONE Z RPA.
OPERATOREM BĘDZIE [usunięte przez moderatora], I JEDNOCZEŚNIE PRZEZ RADIO BĘDZIE POMAGAĆ [usunięte przez moderatora] LUDZI PILNOWAĆ
monter z gdyni 2012-06-05 16:28:39
ja dzis byłem na testach całkiem co innego gadali dają 10 euro na ręke i wszystko gratis niewiem w co wierzyc
anonim 2012-06-05 20:40:57
Człowieku uwierz w to co napisali inni , żebyś póżniej nie żałował.
monter 2015-07-20 10:49:54
witam obecnie jestem z tej firmy w skagen wyplata sie zgadzala warunki jak na kontraktach jezeli ktos jezdzil to wie
robol 2015-07-23 12:51:19
wcale nie jest tak źle, sam jechałem nie raz z dimaktem i wiadomo trzeba robić, ale nie oszukali mnie nigdy i jak potrzebowałem kasy to od razu dostalem.
spawaczz 2015-07-23 12:54:05
dimakt nie jest taki zły, jechałem pare razy do danii z nimi i warunki były ok. Mieszkałem w domu letniskowym z 3 osobami, jak zabrakło mi kasy to wystarczyl jeden telefon. Jak ktoś pil w pracy lub nie szanował majstra to niech sie nie dziwi , ze zostal wywalony...
spawacz 2015-10-28 16:00:47
nie sadze zeby je na sile pisali. Zarudnilem sie jakis czas temu z paroma chlopakami, jestesmy zadowoleni. Wczesniej nie wiem jak bylo, nie obchodzi mnie to, wiem jak mam teraz.
miku 2016-05-15 15:12:44
kia, widocznie firma stwarzała pozory by na nich narzekać. Ja akurat nie chcę się usilnie czepiać, ale niektórzy trochę koloryzują rzeczywistość. Dimakt nie działa gorzej niż konkurencja. Po prostu w Polsce rynek jest zepsuty.
Zostaw swoją opinię o DIMAKT - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIMAKT