Opinie o K&K Usługi Personalne w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie K&K Usługi Personalne. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie K&K Usługi Personalne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K&K Usługi Personalne w Kraków

Ale komentarze ?Na tym portalu o firmach ? Lepiej firme K&K Uslugi Personalne omijać szerokim lukiem ,bo mozna skończyć zle!! Nie ciekawie sie wszyscy wypowiadacie ! Dzieki za pomoc !

as

trzeba to zgłosić do szefa tej firmy pewnie nic nie wie.

?

Nie ma zadnych premi to kwota ktora mozesz max zarobic w K&K i sie ciesz z tego !! obejrzyj strone (usunięte przez administratora)

?

Wiecej o grupie K&K I klimacie panujacym tutaj na stronie internetowej (usunięte przez administratora) przegladajcie poszczegolne strony a najciekawsze jest nasze forum !

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie K&K Usługi Personalne? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
?

maryśka - 2013-09-23 20:27:37 chyba nie o takie usługi personalne chodzi w K&K, jak szukasz takiej pracy to zmień forum Anetka. wiedzieliście, że to jest grupa? (usunięte przez administratora)Wszyscy juz wiedza ze z was jest grupa AA -Anonimowych Alkocholikow . Niezdolnych do pracy ,bez zawodu ,Gdzie wy chcecie pracowac z was cv? i z waszym niemieckim /przyklad idac do slepu musicie miec napisane na kartce po niemiecku co chcecie kupic i czytajac pytacie sie sprzedawczyni tak robi was kompan (usunięte przez administratora)lingwista ponoc po studiach ? /

?

Jeszcze mam ci pokazywac gdzie zarobic w polsce 1000 euro?A moze zaprowadzic cie za raczke do takiej pracy?To widac jakich ludzi rekrutuje K&K ? Ludzi niepelnosprawnych nie zdolnych do samodzielnej egzystencji i funkcjonowania w spoleczenstwie ktorzy musza miec wszystko podane na przyslowiowej tacy ? Lub za sprawa znajomosci zalatwiaja sobie prace bo nie potrafia inaczej /samodzielnie/ A do tego dla Was 1000 euro to chyba szczyt marzen ? I szczyt waszych mozliwosci zarobkowych ! Niech wam ta prace lekka bedzie bo na inna nie zasluzyliscie!!

?

Jak ma sie głowe na karku i jeszcze troche rozumu w niej ,oraz umie sie dobrze pracowac to zarabia sie w niemczech od 1500 do ponad 2000 euro ,a za tysiac euro to niech (usunięte przez administratora) szuka sobie frajerów z ulicy do pracy ? (usunięte przez administratora)

maryśka

Oskar

ponoć jest możliwość zatrudnienia w tej firmie do kogo dzwonić jesteśmy z żoną gotowi do wyjazdu znamy dobrze język Niemiecki

anonimk

Grafikow albo jak to nazwac planow pracy wogole nie ma !!! (usunięte przez administratora)

tak naprawdę, za używki w pracy można od razu wylecieć, więc z tym nie ma żartów! a na ile wcześniej ustalany jest grafik?

Jest jeszce gorzej jak bylo (usunięte przez administratora) podaje swoje godziny urzedowania a sam dzwoni do nas o ktorej chce i ma ochote nawet na godzne przed praca podaje na ktora masz do pracy

Mikando44

Ja od roku jeżdżę z kontaktem z Wrocławia i nie mogę narzekać. Pieniądze są dobre i zawsze na czas. Jestem bardzo zadowolony, do tego praca jest naprawdę w porządku.

?

E.....? Gdzie tam jest nowy poject manager jeszcze gorszy od (usunięte przez administratora) ,sciagniety przez niego na to super stanowisko ,nic nie robi i nawet nie stara sie robic !! A rekrutacje wygladaja tak znajomy przez znajomego i nastepnie do znajomego a nie wazne czy zna jezyk i czy umie pracowc wazne ze znajomy ?

troll

Wszystko, co zostało napisane nt dyrektorki to 100% prawda. Wieść niesie, że dyrektorkę wyrzucono jakiś czas temu z dużej firmy, po czym przeszła załamanie nerwowe. Teraz co chwilę jeździ prywatnie do sanatorium (ciekawe za czyje pieniądze) i leczy się na nerwy... I taki "człowiek" rządzi firmą!!!! Nic dziwnego, że praca w K&K to koszmar - takich ludzi trzeba leczyć, a nie zatrudniać. Mam nadzieję, że kiedyś słono zapłaci za krzywdę każdego pracownika... Również moją...

Mocny Bodzio

Witam. Pracowałem zatrudniony przez firmę K&K w Bahlsenie w Skawinie. Gdy przychodził dzień wypłaty czasem zdarzało się, że gdzieś znikały godziny lub dni nadliczbowe (tłumaczone tzw. "awarią systemu"). Ponad to umowy na okres tygodniowy oraz praca na telefon (dzwonili łaskawie w ten sam dzień żebym przyszedł do pracy lub nie przychodził). W soboty, gdy płacone są godziny nadliczbowe non stop przychodzą jedne i te same osoby tzw. "pupilki", mimo iż osób zatrudnionych jest naprawdę sporo. Często zdarza się że tydzień się pracuje a 3 tygodnie siedzi w domu bo przychodzi do pracy ktoś nowy na nasze miejsce i potem znów tydzień pracujemy i tak w kółko. Gdy już się zwolniłem firma robiła problemy ze zwrotem kaucji za obuwie robocze która jest pobierana pierwszego dnia oraz z zapłaceniem za urop, którego nie wykorzystałem. Co do samej pani [usunięte przez administratora]. to całkiem możliwe, że to co piszą inne osoby jest prawdą jednak ja nie mam z nią większej styczności (i całe szczęście). Premia świąteczna wynosi max 50 zł i ewentualnie 3 paczki ciastek na pocieszenie (wstyd i hańba!), a pani [usunięte przez administratora] wozi się BWM. Jednym słowem ZŁODZIEJSTWO w biały dzień, ale to jest Polska właśnie...

rekruter
@Mocny Bodzio

Sam byłem koordynatorem tej firmy, ale w Katowicach. Ludzie nie pracujcie tam! Koszmar, najgorsza firma w której pracowałem. Atmosfera nie do wytrzymania na dłuższą metę.

Elke
@rekruter

w bavari jest lepiej:) Troszkę

Były

Pani Dyrektorka [usunięte przez administratora] to kobieta bez żadnych zasad moralnych.. Z uwielbieniem poniża każdego pracownika wytykając mu najmniejszy błąd. Każdy dzień pracy to przeogromny stres - nigdy nie wiesz w jaki sposób Pani [usunięte przez administratora] Cię zgnębi - mnie dostawało się za zwykły uśmiech i przyjazny kontakt z kandydatami.. Po kilku tygodniach dostałam wypowiedzenie - widać niewystarczająco się kłaniałam, potakiwałam, podlizywałam, nie jadłam na komendę i nie okazywałam psiej wierności leżąc u stóp "monarchini".. Okropna kobieta, jeszcze gorszy szef, a już najgorszy - człowiek.. Dlatego ostrzegam, przestrzegam i odradzam pracę w K&K Krakau (wcześniej K&K Usługi Personalne) - chyba, że marzy Wam się nerwica i depresja za tysiąc złotych miesięcznie..

Adi

firma [usunięte przez administratora] na wypłatach,nie wykazuje wszystkich godzin na rozliczeniu miesięcznym np. przepracowałaś 178 godzin a wpisują ci 168 lub mniej godzin. Cwaniaki Pracuję tu w Siegsdorfie od 2011 roku nigdy mi się wypłata nie zgadzała.

Amazon (ka)

Święta prawda!Nie powinni się tym zajmować,bo nie mają o tym zielonego pojęcia.Pracę załatwia oddział niemiecki, oddział polski,to nie wiadomo za co odpowiada,nieścisłe relacje,brak zakreślonych kompetencji.Czyli ukrywamy to co najważniejsze,żeby ludzie nie wiedzieli,do kogo iść z pretensjami i uwagami.Cwaniactwo rodem z bazaru,brakuje jeszcze białych skarpetek i słomianego kapelusza.

alaaa

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Firma dużo obiecuje, robi spotkania, aby ludzie mogli wyjechać do Niemiec do pracy, aż tu nagle po wpłaconej zaliczce, spotkaniu przed wyjazdem okazuje się, że żadnego wyjazdu nie będzie. Ludzie, czekają na telefon, siedzą w domu jak na szpilkach. po czym odczytują mejla w poniedziałek, iż w środe będą dzwonić, bo w piątek wyjazd.. Człowiek czeka jak głupi, rezygnuje z każdej pracy jaką miał, a tu bez żadnego telefonu okazuje się że nigdzie nie jedzie.. TJ BRAK SZACUNKU DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA!! Nie ma co wiązać się w cokolwiek z ta firmą.. Nawet gdy się zadzoni do biura, to NIGDY NIC NIE WIEDZA.. KOSZMAR.... !!!!!!!

aa

Brak słów dla tej firmy....Ogolnie załosna

Zostaw merytoryczną opinię o K&K Usługi Personalne - Kraków

K&K Usługi Personalne
1.7/5 Na podstawie 103 ocen.
  • Janusza Supniewskiego 11
    31-527 Kraków