Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

LapisLazuli

Nie jestem zadowolony. Wypłaty co 4 tygodnie i jeszcze się nie zdarzyło, żebym miał wszystko, jak książka pisze. Non stop dopominanie się o swoje i niekończące się użeranie o swoje pieniądze. Moje sugestie dla Covebo Work Office Sp. z o.o.: Wypłaty powinny być wypłacane co tydzień, żeby nie było czekania, a potem upominania się o swoje sprzed np 3 tygodni Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: pracodawca powinien kontrolować czy kwateruje na lokacje kryminalistów i ćpunów.

@LapisLazuli

Pracuje w covebo od marca tego roku i jeszcze nie zdarzyło mi się aby oszukali mnie na solarisie wypłata wypłacana co do centa

Agnieszka
@Ania

proszę o jakiś kontakt np. e-mail, chciałabym się dowiedziec kilka rzeczy jeśli można :)

Shira
@Ania

to moja droga wes solaris i go policz a jesli nie umiesz tego zrobic daj do ksiegowego a sama zobaczysz

nicola
@Ania

no to jesteś wyjątkiem, kontrolować należy wszystkie przelewy bo kombinują

Ciekaw

Witam, praca w Huuskes Enschede wie ktoś jak jest Opłaca się?

Ciekaw

Witam, wie ktoś może jak wygląda praca w Huuskes Enschede, godziny,zarobki itp, Opłaca się? Góry Dzięki.

Arek

Jest super pracowałem jako monter płyt k-g nie mogę złego słowa powiedzieć jeśli się znasz na swoim fachu i chce ci się pracować stanowczo polecam

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

Kamila

Witajcie! Osobiście odradzam firmę Covebo z wielu owodów... Byłam tam niecały miesiąc bo dłużej niestety się nie dało. Praca oczywiście na smsa bądź na telefon, potrafili dzwonić o godz. 1 w nocy że trzeba wstać i iść do pracy. To są żarty. Po otrzymaniu solarisa standardowo trzeba był prosić się o swoje pieniądze, które oczywiście się zarobiło. Zabierali 10 euro tygodniowo za rower którego nie miałam ponieważ byłam tam prywatnym samochodem, obiecali korektę na którą czekam 1,5 miesiąca i dalej jej nie ma... Na koniec pracy po tym jak się zwolniłam za 155 godzin (3 tygodnie) na rękę wyszło mi 540 euro a ludziom, którzy pracowali dłużej o tydzień i mieli około 30 godzin więcej dostali 1500 euro na rękę... Ale trzeba im przyznać że mieszkania mają całkiem całkiem :) Przynajmniej w Bunschoten. Tyle mojego zdania, pozdrawiam.

Emigrant1909

Czy ktoś pracuje może w Harderwijk przy łososiu przez Covebo o? Jakie warunki i atmosfera?

Paula

Wybiera się jakaś młoda dziewczyna w te sobotę do Holandii ? Jak tak to do jakiej pracy?

Xoxo
@Paula

Pojechałaś może do Holandii? Jeśli tak proszę o jakiś kontakt, miałabym kilka pytań :)

Karol

po skończonej pracy , we wrześniu tego roku końcówka wypłaty miały być 10 ok, wszystko sie zgadza prócz tego że 48,5 godziny w rezerwacji zostało, a ja już dwa tygodnie w polsce, i ani odzewu od covebo z hardewejku gdzie pracowalem, 48,5 x6,6 euro netto = 320,10euro , i nie ma tych pieniędzy , a odpowiedzi od nich nie ma , dorzucam screen, mało tego mam świadka na to ...

@Karol

Szanowny Karolu, rezerwy wypłacane są zwykle po zakończonym kontrakcie, dlatego prosimy Cię o cierpliwość, pieniądze zgodnie z umową trafią do Ciebie w następnym okresie rozliczeniowym. Jeżeli masz jakieś wątpliwości to skontaktuj się z osobą z administracji biura pod którym pracowałeś, a ona wyjaśni Ci wszystko. Możesz też napisać do NAS na powiadomienia.gowork@covebo.pl, lub skontaktować się z biurem w Polsce.

Pandemonium

Jestem bardzo zadowolony-ph! Umowa o prace + prowizja, do pracy niedaleko, kasa na czas. Co do zakwaterowania tez nie mam zastrzezen-czysto i ludzie w porządku Moje sugestie dla Covebo Work Office Sp. z o.o.: Zawsze może być lepiej Lubię atmosferę w Covebo Work Office Sp. z o.o. za: Może kto :D

@Pandemonium

Dziękujemy za opinię.

ok

mogę polecić agencję e&a nie pobieraja zadnych kaucji rower 3 euro tygodniowo mieszkanie 90 i nie oszukuja na wypłatach

skorpion

szkoda że nie płacą tygodniowek przez to ludzie szukają pracy w innych agencjach

Aga

Witam, czy wybiera się ktoś może do Holandii przez Covebo początkiem listopada??

mario
@Aga

tAK JA CHCĘ WYJECHAĆ 10 LISTOPADA przez tom firmę

Aga
@mario

@mario Do czego konkretnie się wybierasz? Prosze o kontakt - agnieszka_96@op.pl

Osa

Witam w sobotę mam wyjechać do pracy przez covebo, praca przy rozładunku i załadunku tirów w Przedsiębiorstwie covebo uitzendgroep B. V. Z siedzibą w nijkerk jak praca jak warunki ktoś coś wie dzięki za info

Pilne

Hej wiecie jakie są tam warunki w tej miejscowości Tuindersweg 3, elim 7916vp

Rafa
@Pilne

Warunki są bardzo dobre polecam

Koxik93

Nie polecam tej agencji. Wraz z dziewczyną mieliśmy zacząć pracę w Kuehne+Nagel. Przyjechaliśmy na lokacje i czekaliśmy na dalsze informacje. Po rozmowie wstępnej w firmie nagle okazało się że nie ma pracy dla dziewczyn. Koordynator obiecał znaleźć inną pracę i dać znać jeszcze tego samego dnia. Nie otrzymaliśmy od niego żadnej informacji, nawet głupiego smsa. Druga para z Litwy która miała taką samą sytuację usłyszała tylko, że mogą zostać na kolacji do końca tygodnia ale mogą sobie szukać innej pracy. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie polecam tej agencji. Jedyną pomoc którą dostaliśmy była od posredniczki Pani Darii z PRAN Opole.

Graluś28

Od 5 tyg pracuje przez Covebo..czytajac opinie bylem zesrsny tam jechac mowia szczerze...mialem prwcowac w zakladzie Pro food cleaning przy czyszczeniu maszyn po salatka ze stawka 11.55 po przyjezdzie trafilem na park w Lochem...warunki jako takie nie jest zle ale tez nie rewelacyjnie do sklrpu 4 km...po dotarciu na park Pani Luiza bardzo mila nic nie mam do niej odrwzu przyjechala powiedziala co i jak wreczyla posciel i nastepnego dnia zaczelem prwce w Enschede w firmie huuskes przy myciu garkow ...przez dwa tyg bylo ok po tym czadie zostalem przeniesiony na domek do centrum Almelo gdzie juz jest o wiele lepiej z warunkami...no ale i prwce mi zmenili na magazyn huuskes twkze w enschede z tym ze stawka juz byla 10.28 pieniadze sa problemow nie ma z wyplatami z tym ze musisz sam swojego pilnowac...wyolata co mc tez ma swoje plusy ja ogolnie po 5 tyg jestem zadowolony mam 28 lat.

nierudy

Pracowałem od 2008 do 2015 z małymi przerwami Moje sugestie dla Covebo Work Office Sp. z o.o.: ... Lubię atmosferę w Covebo Work Office Sp. z o.o. za: pełen profesjonalizm

Noxk

Hej, w ktorym.zakladzie jest teraz w miare duzo godzin, gdzie warto jechac z Covebo?

Jula

Cześć! Chce jechać na 90% do pracy do Boboli na Pizze. I mam pytanie odnoście warunków mieszkalnych? Czy są dobre, tragiczne, do przeżycia? Może posiada ktoś zdjęcia lub namiary na te mieszkania. Proszę o maila astraja89@wp.pl Z góry dzięki za podpowiedzi.

Pracowniczka

Tam jest ok. Polecam.

Beciax
@Jula

Jest spoko, byłam przez pół roku, fajna kasa ,a mieszkania ok.

damian95
@Jula

Jest hotel i mieszkania.Warunki sa ok :)

Maklel
@Jula

Hej Jula jestes jiz na miejscu? Powiedz prosze cos wiecej nt tej pracy?

Jan

UWAGA!!! (usunięte przez administratora) miałem pracować jak operator wózka przed samy wyjazdem dostaje informacje że bede przez tydzien pracował jak order picker i dopiero potem przejde na wózki. Na miejscu okazało sie ze miałbym pracowac jako picker 3 tygodnie i w tym czasie patrzec jak wozkowi jeżdżą wykonując przy tym swoja normę pickera. jeśli po 2 h nie wyrabiasz normy wysyłaja cie do domku. na Hali nie obowiązuje zadne BHP i temperatura ok 3 stopni C. Zero pokazania przez kordynatora co i jak odrazu wysyłaja na hale i sobie radź. Zmiany od 18 do 2 w nocy i od 2 aż do konca zamówien czyli zdarza się że nawet do 15 i nie mozna wyjść wcześniej, pracując w nadgodzinach nie jestes ubezpieczony. Same domki to tak naprawde plastikowe baraki. Transport do pracy to zdezelowane rowery za które trzeba płacic 40 euro. Za zakwaterowanie tak naprawde potracają 106 euro, jesli w tygodniu przepracujesz norme wtedy potrącaja 50 euro. Sprawdzają na początku jezyk angielski a tak naprawde na miejscu sa sami polacy bez nawet podstawowej znajomości angielskiego. po Przyjeżdzie na park trzeba koczowac na dworze bo recepcja jest otwarta od 11 do 12 i od 17 do 19 dostajesz klucz do domku i szukaj sobie. Rower wybierasz sobie sposród zdezelowanego szajsu co lepsze juz wybrane przez starszych pracowników. Do Sklepu jest ok 10 Km. ZA dojazd do holandi i z powrotem nic nie zwracaja. Koordynatorzy to buraki bez szkoły kręcą i oszukują jak pani z biura która przeprowadzała rozmowe. Moja żona miała pracować maks do 2 w nocy a juz po przyjeździe okazało się że na grafiku ma zmiane od 2 do konca zamówień.

Dan
@Jan

Zeewolde?

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.