Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

helius

pierwszy kontakt z firma jest super szyko milo sprawnie sympatycznie i profesjonalnie .pozdawiam

Lolo
@helius

pozderki ;)

Marcel

Cześć. Widzę, że ostatnio się pojawia dużo komentarzy. Zjechałem niedawno z Boboli, to napiszę jak jest, bo wiele jest tutaj nieprawdziwych opinii, negatywnych i pozytywnych. My jechaliśmy w grupie 4 osoby. Od początku tak ustalaliśmy z biurem w Polsce i tak nam zorganizowali wyjazd. Rekruter zapytał, czy chcemy mieszkać razem, czy pracować razem itd. Okazało się, że nie ma miejsca dla 4 osób w jednym zakładzie, tylko dwoje z nas dostało prace w innym, ale mieszkaliśmy razem w jednym domku. I tu pierwsza sprawa: przyjechaliśmy do pustego domku, który nie był może nowy, ale był wysprzątany. Pościel dostaliśmy nową, swoją. Były nowe szklanki i nowy czajnik elektryczny. Łazienka nie była super jak w domu, ale była w porządku. Podobna jak w akademiku, wykaflowana, czysta. Widać, że domek przygotowany. Lodówka zardzewiała, ale też czysta (choć trochę z niej śmierdziało chyba po poprzednich lokatorach i trzeba było ją wywietrzyć zanim użyliśmy). Jakoś przez cały okres jak tam mieszkaliśmy udało nam się utrzymać taki porządek, bo w domku mieszkaliśmy tylko w 4, więc było łatwo. Dlatego to jak piszą niektórzy, że w domku jest brudno to dlatego, że chyba sami nie dbają. No to jak może być czysto? Kolejna sprawa to wypłata: No w Holandii jest jak jest ze wszystkimi agencjami: tu źle dolicza się godzin, tamci dają kary, tamci znowu podwójnie coś naliczają, inni znowu mają drogo dojazd albo dodatkowo płatne ubrania. W Covebo też zdarzało się, że trzeba było się upomnieć o swoje jak wszędzie. Ale jedna rzecz nas bardzo zaskoczyła. Gdy skończyło się zapotrzebowanie w jednym zakładzie dla dwójki z nas, to zadzwoniliśmy na numer podany w Polsce do biura w Holandii i za dwa dni pracowali już w kolejnym zakładzie! Wcześniej w innym biurze od razu odesłali nas do domu, a tu mogliśmy pracować prawie pół roku praktycznie bez przerwy. W jednym tygodniu nie było pracy, ale zadzwoniliśmy do koordynatorki i powiedzieliśmy, żeby nam tez znalazła inny zakład. Poprosiła, żebyśmy poczekali jeszcze 1 dzień i znów praca była, codziennie po 8 albo więcej godzin. My jesteśmy zadowoleni, chociaż to prawda, że mogliby przestać doliczać te kary we wszystkich agencjach, bo o to jest najwięcej problemu. Ale to, że źle Wam się mieszka w domku z innymi, to mam jedną radę: jedźcie ze swoimi znajomymi na jeden domek to nikt Wam nie będzie brudził. Pozdrawiam całe Bunschoten.

Teres
@Marcel

Marcel mieszkalam na domku ze takim syfiarzem i leserem że koniec swiata i ten chlop jeszcze na miejscu przy mnie pisal ze mu mieszkanie nie pasuje bo (usunięte przez administratora) i ze pracy nie ma, no to prosze cie. Gosciu po sobie nie sprzatal a na koniec jeszcze zasmiewajac sie do rozpuku jak jakis łachotany koń pisał tutaj że Covebo mu brudny kwadrat zalatwilo dumny z siebie jak im dowalil. Zenada. Na szczescie wiekszosc czasu bylam w pracy wiec nawet mi sie z gosciem dyskutowac nie chcialo. Nie przyjechalam tam szukac przyjaciol tylko zarobic

tylko kaufland
@Marcel

mieszkałem w Bunschoten 10 lat temu a prcowałem w Najkerk przez Covebo. Bunshoten super małe miasteczko, zatoka do której wpływały małe statki i łódki, duża plaża i te ich stroje tradycyjne w których chodzili. Oj fajnie wtedy było

@tylko kaufland

Ja właśnie przez biuro w Nijkerk byłem zatrudniany na maszyny do produkcji blach. Fajni ludzie, wszyscy przyjaźni. Koordynator miał tylko mnie i jeszcze jednego gościa na innym zakładzie i zawsze jak coś potrzebowałem to przyjechał, pogadał, albo ja poszedłem do biura to zawsze miło mnie przyjął. Teraz robię przez inne biuro też Covebo, ale Nijkerk dobrze wspominam. Bunschoten też znam bo to obok. Jeździliśmy tam do takich dziewczyn, haha.

Pafeu

Z pierwszym (usunięte przez administratora)się zgadzam z drugim nie. Rozdwojenie jaźni czy złośliwy chochlik co robi ctrl c ctrl v tylko przed wszystkim wpisuje "nie"?

Yyyy
@Marcel

Aktualnie pracuje w Boboli. Na ta chwilę godzin jest dużo, praktycznie same 12 . Czasami to aż ma się dość tych godzin. Praca na sms , o różnych porach w zależności od zapotrzebowania. Za 120 godzin po odliczeniu przerw zarobiłem 1000 euro , także spoko. Podkreślam że nie jestem na wiekowce.

Kauf
@Paweł

Heh ja też znam dziewczyny z Bunshoten :), jeździłem tam do fryzjerki o ogólnie do znajomych.

Ola
@Yyyy

Jak idziesz do pracy w Boboli, pracujesz 12 godzin, piszesz. I za cały miesiąc miałeś 120 godzin. To aż 10 razy Cię wysłali do pracy. To naprawdę strasznie dużo pracy Ci zapewnia Covebo:) 1000 euro na miesiąc to super zarobek, zwłaszcza że 6 lat temu po odliczeniu domku, ubezpieczenia i dojazdu miałam 300-350 euro przy 5 dniach pracy. Covebo będzie chciało więcej takich nieświadomych jak Ty.

Olga
@Yyyy

Jak rozumiem, jesteś w miarę zadowolony z zarobku - to oczywiście bardzo dobrze. Wiele osób dyskutuje na bieżącym wątku, a więc sporo informacji udało się już zebrać na temat Covebo Work Office. Zastanawia mnie jeszcze jednak, bardzo ważna, kwestia. Czy zatrudniając się za pośrednictwem tej agencji pracy można liczyć na dostęp do całkowicie bezpłatnej opieki medycznej? Zechciej nam to wyjaśnić.

bzt
@Ola

Ola mam nadzieje ze podbiłaś sobie morale po tym jak ni z gruchy ni z pietruchy zhejtowalas typa bo ty 6 lat temu cos tam? serio laska? ogarnij sie

Alina

Pracowałam w SBA euro i części swoich zapracowanych pieniędzy do dzisiaj nie zobaczyłam. (usunięte przez administratora) jak wszyscy i do tego ostatnią opłate dwa razy mi zdjęli. UNIKAĆ.

Kriss
@Marcel

Masz rację, najlepiej jechać w kilka osób z ekipą. Ja też byłem z dziewczyną i jej bratem i było naprawdę spoko, bo żaden typ nam się nie narzucał. Powodzenia w następnej pracy!

sky
@Kriss

sztos opcja szkoda że nie zawsze sie da

Marzena
@bzt

Nie powinieneś wdawać się tu w takie dyskusje. Dobrze byłoby, jakbyś skupił się na opisaniu nam aktualnych warunków pracy w Covebo Work Office. Czytałam na ich oficjalnej stronie, że wszystkim zatrudniającym się u nich pracownikom zapewniają ubezpieczenie zdrowotne. A jak to wygląda w praktyce? Czy do opieki lekarskiej macie bezpłatny i nieograniczony dostęp?

Kaśka
@Marzena

Marzena Normalnie masz opłacane ubezpieczenie jak wszędzie. Składke pobierają ci z wypłaty. To na salarisie widać. Normalnie jak potrzebujesz to do lekarza idziesz, tylko trzeba najpierw kordynatorowi zgłosić.

TwZr
@Ola

I pracowałaś po 40 godzin tygodniowo x4 tygodnie to masz 160 godzin on za 120 godzin dostał 1000euto to sobie policz ile by dostał za 160 godzin pozdrawiam

Jbgub
@Marcel

Sorry ale ja przyjechałam i zostałam (usunięte przez administratora) który mnie odrzucił od tego wszystkiego

Karol
@Jbgub

tak sobie czytam z nudów i do tej pory rozumiałem wpisy a ciebie kolego za cholere nie rozumiem

Daro78
@Yyyy

Podaj adres namiary na firme bo chce tam jechac do pracy.

qwerty
@Daro78

Teraz to chyba najlepiej do Ingram jechać, sezon się zaczyna więc godzin będzie dużo

Łukasz
@qwerty

Wiecie może, czy nie mając doświadczenia zawodowego również można wyjechać do pracy za pośrednictwem firmy Covebo Work Office? Chciałbym zweryfikować ten fakt, dlatego liczę, że za Waszym pośrednictwem to się uda.

Kkkk13
@Marcel

Przeczytalam opinie jakies konkretne namiary chcemy zmienic prace jest nas 4 z jednego domu jestesmy tu rodzinna moge prosic o konkretny namiar

@Marzena

Jeżeli chodzi o opiekę zdrowotna to jest wporzadku w zeszłym roku od marca jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży ogarneli mi lekarza a że z angielskim kiepsko to na każde spotkanie z położna lekarzem na każde badanie itd jechałam z koordynatorem więc polecam z całego serca

Kaśkaa
@Marta

O, to akurat bardzo w porządku z ich strony, dobrze mieć z tyłu głowy jednak takie poczucie, że w razie czego, wszystko będzie ogarnięte

matt135

Witam może napisać ktoś to jest lub byl za pośrednictwem tej agencji w pracy w Holandii w Leerdam przy produkcji czekoladek? Warto jechać jak z pracą godzinami zakwaterowanie i ogólnie jak wrażenia i czy warto ?

skorpion
@matt135

Ja pracowałem przez Cowebo w Bunschoten w piekarni Boboli jedna z lepszych firm w Holandii jak dla mnie jeździłem przez różne biura i Cowebo jest okej zarówno praca jak i mieszkanie oraz wypłaty

Misieek
@matt135

Pracuje przez Covebo ale nie w Leerdamie na czekoladkach a w Geldermalsen na drugiej ich firmie (mają dwie filie) na Leerdamie z tego co wiem jest lżej dla dziewczyn ale na gerdelmalsen pracuje i wszystko w porządku stawka bardzo dobra godziny ciągle są i zakwaterowanie warunki bardzo dobre (ja akurat trafiłam na Tiel). Ogólnie jestem zadowolona minęły dopiero 3 tyg jak tutaj pracuje przez Covebo ale jest wszystko w porządku. Kontakt z koordynatorem dobry wrazie potrzeby zawsze pomoże. Ogółem na plus jeśli chcesz wyjechać do pracy do Leerdamu na czekoladki przez covebo.

Gdzie miałeś zakwaterowanie?

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

Proszę o opinię jak jest na tych narożnikach w Leerdam?

Kinia

Gdzie pracujesz na serach jak było

Tygrys
@Kinia

dobrze było , ale z tobą byłoby lepiej ^^

Matejko

Ja mam zamiar skorzystać z ich usług. Najwygodniej jest nie pytać na takich portalach ludzi bo nigdy nie wiesz ile jest prawdy. Będę was informował na bieżąco. Nie wierzę, że wszędzie są wredni ludzie, którzy chcą Cię oszukać. Bez powodu z powodzeniem nie prowadzą tej firmy prawda? Wszystko jest tak na co się zgadzasz.

Devo
@Matejko

I to jest słuszne podejście. Dawaj znać co i jak! :)

Kinia

Jaka cena było zakwaterowanie? I czy to była Barneveld?

Mateusz

Witam. mam troszkę dziwne pytanie, ale jednak muszę je zadać. Pracowałem już wcześniej przez Covebo, a konkretnie jako order picker w Gieten, moje pytanie brzmi. Czy ktoś pracuje/pracował jako order picker i może polecić inne, lepsze miejsce pracy pod kątem zakwaterowania oraz zarobków?

Maciek

Na wstępie jeśli mam wyrazić swoją opinię w ogóle bym nie przyjeżdżał do Holandii jeśli miałbym się sugerować tym co jest napisane odnośnie agencji Covebo.Do rzeczy .Od 2017 roku pracowałem w kilku innych agencjach więc mam doskonałe porównanie z konkurencją.Od pewnego czasu zacząłem szukać pracy ponownie na terenie Holandii gdyż od początku tego roku zdecydowałem się na powrót do PL i szybko znalazłem na ciekawym stanowisku osoba funkcyjna.Niestety nie można było porównywać z zarobkami w Holandii i nie kalkulowalo się mając plany i zaoszczędzić zarabiając poniżej 3 tyś złotych za 190 h miesięcznie. Decyzja była prosta zadzwoniłem do agencji Covebo i skontaktowalen się z biurem bodajże z Kluczborga.Na wstępie zaznaczyłem jakiej pracy szukam jakie mam doświadczenie i na jak długo okres chce wyjechać .Po kilku dniach otrzymałem ofertę pracy w Nijkerk w Boni .Tylko bylem zdecydowany na ponowny wyjazd jak oferta będzie na tyle interesująca i korzystna tak jaka właśnie otzrymalem. Wszystko to co było ustalane w trakcie procesu rekrutacyjnym tak wszystko się sprawdziło. Dostałem zakwaterowanie w domu o przyzwoitym standardzie bo przecież nie szukamy hotelu 5 gwiazdkowego do normalnego funkcjonowania jak i również rower którym dojeżdżam do pracy (5 minut).Praca bardzo mi się podoba atmosfera ludzie ,godziny stałe ,soboty pracujace (duzy Plus dodatek do stawki)nie ma większego problemu do którego miałbym się przyczepić wyplata na czas i jak do tej pory nic złego nie mogę napisać. Misteczko przyjazne do zycia bezproblemowy kontakt z kordynatorami dobra stawka ,normalni ludzie na domku którzy przyjechali zarobić a nie imprezowac .To jest moje zdanie wiec opinia jest zdecydowanie pozytywna.

ox
@Maciek

Czyli mowisz mozna jechac

Maciek
@ox

Pisze tak jak trafiłem jest wiele miejsc pracy lokalizacje ale myślę że możesz śmiało wyjechać.

Soro
@ox

Jak chodzi o Boni, to ja tez mogę polecić

niko

mozna

Jána Handzusova

Ja pracovala v logistika,meso, kurčatá,ovocie výroba.

nowa

Witam chciałabym wyjechać za pośrednictwem Covebo tylko czy ze średnim angielskim mam jakieś szanse ??

Borsuk
@nowa

Śmiało możesz jechać wiele osób pracuję i w ogóle nie znają żadnego jezyka

Xena
@nowa

Tak, na spokojnie, zwłaszcza, że z tego co mówisz, to jakąś tam znajomość ang masz

Krakowiak

Witam/ jak w covebo wygląda sprawa ze spawaczami? Widziałem od nich oferty pracy. Na co taki spawacz może liczyć?

Mareczek

Powoli sie przygotowuje do Ingram mam nadzieje że będzie jak w lecie w sezonie

tunak
@Mareczek

jak w lecie, czyli jak? (nie byłem więc pytam z ciekawości)

WDR
@Mareczek

W Ingram masz kilka agencji, w każdej domki są poniżej 100€, bezpłatny transport oraz pomoc w drobnych sprawach np. odbiór paczek z zaalando w biurze i dowóz do domku. Osrzegam przed Covebo, bo będziesz dostawać o 25% mniejsze pensje od kolegów z pracy na fazie A.

why
@WDR

ta, ma kilka agencji, ale wybrał tą i to już nie pierwszy raz z tego co pisze, więc nie wiem po co to odradzanie....

Nowa sałatki

Hej Słyszałam o sałatkach w Weseb i zastanawiam się nad wyjazdem tam czy pomożecie mi?? Jak tam jest? Czy ciężka praca? Czy ładne zakwaterowanie? Jak z wypłatami ile zarobie? Chciałabym poznać opinie zanim pójdę do biura bo nie chce brać byle czego no wiecie jak to jest po prostu szukam fajnej pracy

Lakerman.

Witam jak praca wygląda w Walwik magazyn bol.com przez słynne Covebo ? Proszę opinie osób pracujących w tym kolchozie :)

carl

Byłem z covebo i było dobrze. wiadomo, dużo zależy od ludzi, a ludzie jak to ludzie - są różni, więc w tej kwestii trochę loteria, a wiadomo, ze ludzie to główny składnik atmosfery. No ale ze strony samego covebo wszystko ok, kasa się zgadzała praca sama w sobie może i monotonna, ale w porządku, szło się przyzwyczaic, a nawet polubić. ja ze swojej strony polecam, po prostu

abc
@carl

no wiadomka

Wwwww

Właśnie jestem w bunschoten (boboli) wyjeżdżając naczytałem się komentarzy ale klamka zapadła i pojechałem. Jestem na miejscu od 2 miesięcy, mieszkanie jest rzut beretem od pracy więc z buta na spokojnie. Tempo bo o tym też było mówione nastraszyło mnie, jak gadałem z bardziej doświadczonymi co już sporo się najeździli to mówią, że całkiem wolno, dla mnie nie tak wolno ale idzie wyrobić. Dużo można byłoby wymieniać łącznie z tym że miasteczko jest bardzo ładne i w ciepłe dni można pomykać na plaże poczilować albo pooglądać statki w zatoce ale to nie jest teraz ważne chce tylko powiedzieć że ci co tu piszą jak tu źle jak niedobrze to kij wam w oko słabiaki. Straszycie tylko ludzi. Strachu się człowiek najadł bo jeden z drugą sobie rady nie dali. Śmieje się z was!

Ada
@Wwwww

A no, brunszoten jest urokliwe :)

prawda
@Wwwww

ja też tam byłem i nic się nie pokrywało z tym co tak straszyli tutaj, tempo do ogarniecia, dla wprawnionych wręcz na luzaku, a miasteczko piekne!

Poznaniak

Witam . Dopiero co przyjechaliśmy do pracy na sery . Zakwaterowanie jest 8/10 czysto ,schludnie . Pierwszy raz wyjerzdzając na zarobek , nie jestem rozczarowany zamieszkaniem .Dostaliśmy nowe pościele ,nowe poduszki i kołdry . Mamy tu taj Polski sklep . Kontakt z Panem Rafałem z Agencji covebo był 10/10 polecam tą agencje . Na tle tysięcy agencji wyróżnia się . Covebo oby tak dalej . Gratuluje kompetentnych pracowników w Agencji .

Kapar
@Poznaniak

no i super też uważam, że covebo to dobra agencja, a niektórzy tak narzekaja jakby niewiadomo co się działo.

sh
@Poznaniak

Witaj Poznaniak! W ilu tysiącach agencji pracowałeś? I jak długo pracujesz w Covebo?

SZ
@sh

wystarczająco żeby mógł się wypowiedzieć na forum

@Poznaniak

Tylko wiedz ze jesli biuro wyrabia ci numer sifi nalezy cie sie kasa( 300-400 euro)za wyrobienie numeru wiele ludzi o tym niewie i biura tak zarabją

iwona
@Poznaniak

czy firma covebo jest zetelna i ok czy mogę prosić numer do koordynatora pana rafala z agencji dzięki pozdrawiam

@iwona

Obecność Covebo Work Office rozpoczęła się w Polsce w 2004 roku. Podobno od dawna stawiają tam sobie wysokie, ale możliwe do osiągnięcia cele. Podstawą u nich jest dobra organizacja pracy w myśl motta „wszystko dobrze zorganizowane”. Można by zatem przypuszczać, iż agencja - w istocie - jest rzetelna. Danych kontaktowych radzę Ci szukać tutaj: https://www.covebo.pl/kontakt.html A byłabyś zainteresowana podjęciem pracy za pośrednictwem tej firmy?

Sanczo
@Monika

skoro tu trafiła i pyta to chyba jest zainteresowana ??

Filip
@Sanczo

Czy to tak trudno zauważyć że to jak i te pozytywne opinie pojawiaja się z biura? (usunięte przez administratora) fatalne zakwaterowania, bardzo ciężka praca, przemiał gigantyczny, pracowałem tam 2 tygodnie, brak wyołaty obiecanej zaliczki, koordynagor z Hiszpani bo w tej firmie nikt normalny naweg jako koordynayor nie chce pracować.

Mil
@Kapar

To musiałeś dobrze trafić bo ja nie poleca(usunięte przez administratora)

Artur Hr. Harderwajk

Zart kpina !*

Artur Hr. Harderwajk

Od Covebo zdala. Ku%+£ za 2 tyg 54 euro. Fakt wziąłem zaliczke 230 ale nl nie zarobil2m przez 2 tyg. 280 ?! 1Chyba jaja. Nie policzone godziny. A raczehj brak. Za poniedziałek nie wyplacili. A za 3 dni policzone 16 godzi. Radze ludzie. Jesli niechcecie byc wydymani uwazajcie na covebo.

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.