Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Xyz

Czy ktoś z Was pracował jako konsultant ds. rekrutacji i selekcji i może podzielić się opinią ?

@Xyz

co konkretnie potrzebujesz wiedzieć może będę w stanie ci jakoś pomóc odpowiedzieć na pytania

Demoran
@Xyz

A szukają na to stanowisko?

Xyz
@Monika

Jakie są orientacyjne zarobki na start? Ogólnie atmosfera i jak Ci się pracowało?

explo
@Demoran

jeśli szukają, to będzie na stronie

Kapitan Milowice

Witam wszystkich ???? mamy z kolegą możliwość podjęcia pracy w Nijmegen (mycie i naprawa skrzyń po mięsie) czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenie przy tej pracy ???? firma nazywa się HSF. główne pytania to jak z zarobkami, godzinami, i kwestia lokacji ( dom między nijmegen a Altforst) pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

robertsaxon

Moja opinia dotyczy wyjazdu przedświątecznego do Holandii Odnośnie zakwaterowania warunki super tylko nie dajcie się nabrać że są darmowe. Na koniec potrąncą wam z wypłaty. Co do zaliczki raczej nastawcie się że otrzymacie ale dopiero na koniec ostatniego dnia umowy albo i później. Transport fakt z i pod domu ale nastawcie się na niekiedy kilkugodzinne oczekiwanie na przesiadkę. Ogólna ocena niespecjalna

opinia

Jeśli chcecie trafić na pokój 2 osobowy który ewidentnie powinien być jednoosobowy, chcecie mieć jedną szafkę i to na dodatek zepsutą plus chcecie mieć zimno w nocy to jedźcie z covebo, ja nie polecam i tym co mają jakieś standardy też nie polecam.

Małgorzata
@opinia

nieciekawie, a zgłosiłeś sprawę do firmy?? zmienili Ci pokój? jak długo tam pracowałeś?

nie
@Małgorzata

Nie zgłosiłem, uznałem ze jak tak traktują ludzi to nie ma co liczyć na żadną formę wsparcia od nich, na dodatek jedna pani z biura nie była pomocna wiec bardziej mi się ode chciało.

brawo
@nie

No to o czym rozmowa, błagam. Parafrazując - "Nie zgłosiłem, bo mi się odechciało" no to świetnie, na pewno było aż tak źle, skoro stwierdziłeś, że nikomu tego nie zgłosisz i będziesz sobie mieszkał dalej :)) i my mamy niby wziąć to na poważnie?

czytaj ze zrozumieniem
@brawo

ktoś tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem, dla ciebie jest miejsce w covebo, nadajesz się. Było aż tak źle wiec się zmyłem proste, nie widzę sensu zgłaszania rudery do której Agencja (powtarzam agencja) mnie dala, to ona pokazuje w ten sposób traktowanie "pracowników" i brak poszanowania do człowieka. Agencja powinna zapewnić podstawowe standardy dla człowieka, covebo tego nie potrafi, wiec po prostu ostrzegam normalnych ludzi aby nie jechali z ta agencją, a ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem, wiec ja cię nie biore na poważnie,powodzenia w covebo nie pozdrawiam

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Emilka

Hej, ktoś pracuje przez covebo biuro w tilburgu? Czy koordynatorzy tam są w porządku? Jakie mają zakwaterowania? Zaproponowali mi pracę w chłodni xpo tilburg, ktoś pracuje?

@Emilka

ja mam całkiem spoko wspomnienia, zdarzały sie zgrzyty ale ogólnie koordynator w porządku i starał się pomóc w razie problemu, a zakwaterowanie takie jak sie spodziewałem żadnych cudów, tak względnie

Kata
@Matr

Nie narzekałam, tylko najważniejsze jest, żeby się ciepło ubrać. Ja i tak pomimo, że wiedziałam że ide do chłodni to zmarzłam pierwszego dnia ale na drugi raz już wybrałam się jak na Alaskę i spoko już było. Ogólnie już na paru projektach byłam z Covebo i nigdy nie miałam problemów z wyjazdem jak się zastanowić.

@Kata

nawet najczęściej jest tak, że ci piszą normalnie w ogloszeniu w jakich warunkach masz pracować, więc można sie od razu nastawić i przygotować, ja od razu przygotowalem sobie najcieplejsze ubrania jakie tylko mialem i nic mnie nie zaskoczylo, a jak na niektorych patrzylem to smiac mi sie chcialo bo przyjechali do pracy i nagle zaskoczenie

Kata
@Matr

No i z czego tu się śmiać? Wiadomo, że trzeba ubrać co najcieplejsze ale też nie można przesadzić w drugą stronę, z pewnością o tym wiesz. Dlatego najlepiej się przekonać w jakiej temp jak dobrać swoje ubrania i tak chodzić. A najlepiej to wgl sobie zrobić ze dwa zestawy ubrań. Mi koleżanka mówiła, że w niskiej temperaturze się mniej starzejemy więc tym lepiej

@Kata

to nie tak, że stałem i sie śmiałem z tych ludzi, bo wcale nie jest milo patrzeć, jak ktos marznie, po prostu bardziej chodzi mi o to, że ludzie często decydują sie na prace bo kasa i tylko o tym myślą, a pasuje dokladnie przeczytać jakie są warunki, żeby sie przygotować. Przecież nie mówie, żeby sie ubrać na eskimosa, ale tez nie tak, żeby się trząść, troche zdrowego rozsądku

Muno
@Kata

A jak kwestia tam z zakwaterowaniem? Ilu osobowe pokoje tak mniej więcej, czy to różnie się trafi?

Kark
@Muno

Nie wiem jak gdzie indziej ale ja miałem tak, że trafiłem z kolegą do dwuosobowego pokoju ale to był taki domek na 6 osób ogółem.

bojar
@Kark

I jak tam było? Dało się wyżyć przed dłuższy czas? Chodzi mi o jakość tych domków.

Kark
@bojar

Warunki jak dla mnie bardzo przyzwoite i ciężko sie do czegoś przyczepić, my też nie wymagaliśmy cudów więc na pewno byliśmy lepiej nastawieni już od początku, ale tak czy inaczej bardzo ok.

C2H5
@Kark

a są większe te domki?

@C2H5

jak mi mówił kiedyś gość to chyba zdarzają się na 8 osob

pytanie
@koleś

i te osiem osób jest jakby w pokojach dwuosobowych?

@pytanie

Nie, w pojedynczych apartamentach...

@pytanie

Co za różnica jak i tak można się wymieniać

pytanie
@Cobi

moim zdaniem jest różnica bo nie każdy chce się wymieniać a nie wiadomo też na kogo się trafi...

@pytanie

Tu się jedzie pracować a nie na wakację. Jak się z ludźmi potrafisz dogadać to problemów mieć nie będziesz. Proste i jakże oczywiste a jednak nie dla wszystkich jak widać...

heh
@Cobi

ciekawe czemu masz te negatywne głosy jak dobrze mówisz...

Gula
@heh

a dużo jest polaków na zakładach? tak mniej więcej oczywiście, jestem ciekawy jak to się rozkłada i czy podczas pracy np. można być w ekipie polskiej jakoś?

ipp
@Gula

no wyjazd z covebo to zawsze z polakami więc spokojnie będzie ich wystarczająco

Marcinek
@Gula

Od siebie mogę powiedzieć tyle ,że ekipy w większości polskie(wliczając w to nawet jakichś team leaderów i innych na takich lekko wyższych stanowiskach) Wcześniej byłem w mniejszej firmie i sami polacy. Teraz już trochę większy zakład i proporcje raczej 60/40 z przewagą polaków. Ale nawet holendrzy z góry oraz inne narodowości bardzo serdeczni Wszystko zależy gdzie trafisz

Johny bravo

Witam A jak na chwilę obecną wygląda praca dla spawaczy, proszę o rzetelne komentarze. Pozdrawiam

Nika

Tak naprawdę to druga z najlepszych agencji w Holandii. Wystarczy pracować i sie z nimi umieć dogadać.

Pipi36
@Nika

Proszę mi powiedzieć jaki system wynagrodzeń::: M-czny Tygodniowy w , owej,firmie jest praktykowany??

@Pipi36

zależy od projektu

Garret

Jedna z lepszych agencji w jakich byłem, a mam już kilka za sobą, nie tak że cacy i wszytsko śmiga na maksa, ale jest naprawdę uczciwie i dobrze.

moni

a gdzie byłeś?

Garret
@moni

W sensie gdzie bylem na robocie czy gdzie byłem w innych agencjach?

moni

na robocie tutaj?

@Garret

dokładnie, myślę tak samo, a byłem z nimi więcej niż raz, więc swoje wiem

Łukasz

Jakieś opinie o pracy na filetach w PLUKON DADENSVAART

Ada

no nic dziwnego, plukon to przecież kurczaki, jak masz trochę oleju w głowie i minimalne skille to na spokojnie ogarnąć idzie pracę jako order picker. Normalne godziny, normalne wypłaty, normalni ludzie w pracy.

koleś

mów za siebie. i innych szanuj

koleś

jak komuś nie chce się pracować to wiadomo, że nie zarobi. tyle w temacie.

Azek
@koleś

Jesteś śmieszny typie, polakom całe życie się wmawia, że mają chatować i nje prosić o godne warunki, ty natomiast jesyes osobą z biura skoro miałem styczność z tymi ludźmi i pokazywali swoje opuchnięte nadgarstki, bo tak ciężko tam, więc daruj sobie tą gadkę o leniach i alkoholikach, bo to była gadka jeszcze zanim ludzie nie ogarnęli, że firmy i agencje chcą je wykorzystać jak za czasów niewolnictwa. Natomiast inne zakłady są okay, więc daruj sobie te gadki o tym, że komuś się nie chce. Pracować, skoro tu wróciłeś to masz najwidoczniej dużo wolnego czasu panie zza biurka.

@Azek

widzę, że całą historię zawodową mi wymyśliłeś, no nieźle nigdy nie pracowałem w biurze i się na to nie zanosi. ktoś ma inną opinię niż ty i od razu ciśniesz. pogratulować, serio. i kto tu jest śmieszny...

Małgorzata

to forum o pracy(usunięte przez administratora) lepiej napisz co wiesz o tej firmie zamiast wyciągać brudy na czyiś temat... i to jeszcze pewnie nieprawdziwe

doner

To przykre,co to za ludzi zatrudniają;(;(

PiotrusPan1983

Jest ktoś kto jedzie do pracy przy roletach i profilach Firma AVZ w ten weekend czyli 08.01.2022 i będzie mieszkał w Tilburgu.

Norek
@PiotrusPan1983

jak się pracuje? zmianowo? trzeba mieć auto?

Dawid

Jeśli chcecie mieszkać w garazu albo w norze w których wszystko się psuje co chwile nie ma ogrzewania i ciepłej wody to jedzcie i przy okazji płacić za to jak za złoto. (usunięte przez administratora). Wszystko najlepiej mieć na emailu bo później się wyprą. Rekruter naobiecuje złote góry a później usłyszysz ze on jest nowy i się pomylił. (usunięte przez administratora) Pracowałem przez oddział venlo. Nie szanują ludzi. Wysyłali ludzi do pracy a umowa po 2 tygodniach bez nr bsn. Mógłbym pisać i pisać.

Ktoś aplikuje do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. w mieście Helmond? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Daniel

e no teraz by aplikowali? wyjazdy to i tak dopiero po sylwestrze tak myślę. jaka tam jest robota? coś ciekawego?

Ewlina
@Daniel

Ładna ale nie mi oceniać :D jak tym ważniaków

Kicek M. W

Jak na moje owa firma ma problemy rangi etycznej.. Wsparcie oraz chęć wsparcia że strony koordynatorów (będę dodawać ocenę w skali procentowej) 12 % Zapewnienia 100%- realizacja 15 % Zapewnie zarobków 100% otrzymany solaris jak tylko można okrojony... ( jeden płaci za zakwaterowanie 90 e tygodniowo. Inny 60€. Wtaz że znajomymi pracując w covebo tyle samo godzin i dni 5 różnych wypłat na solarisie. Praca w tej firmie to loteriada 3 x 33,3333333 czyli dobrze, średnio i słabo...zależy jak trafisz. Nie polecam dawać z siebie samego zbyt wiele dla klientów tej firmy. Dla nich jesteś tylko jedynką lub x-em w kalendarzu. Jeden najmniejszy błąd przekresla jedynkę albo x-a przez 8 miesięcy dajesz z siebie 130% klientowi pali się (usunięte przez administratora) bo zażąd a 8 to krótkowzroczne wiatraki. Wybierają xy do poniesionia odpowiedzialności.

Firma Covebo Work Office Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator. Aplikowaliście na tę ofertę? Czy kwota 2200 EUR to rzeczywiste zarobki u tego pracodawcy?

a co chcesz sie zatrudnić? pewnie nudna ta twoja robota. zawsze to lepiej za granicą zarobić ja polecam

kand
@Marek

a gdzie polecasz?

Firma Covebo Work Office Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Spawacz. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Ood

Dla samego Covebo tak, ale pytanie o jaką lokalizację chodzi, bo bez tego nie ma się co rozpisywać

Jola

Kompletna (usunięte przez administratora) Nic dodać nic ująć... Nigdy w życiu przez tą agenture

@Jola

Jola byłaś tam w Deventer?

Jola

Panie i Panowie miejcie szacunek dla siebie i własnego zdrowia, nie wyjeżdżajcie przez nich że względu dezorganizacji i brak szacunku do ludzi oraz brak jakichkolwiek walorów. Wyrzucili mnie z mieszkania w 15 minut o godzinie 23 gdzie temp. Na zewnątrz była-5 (usunięte przez administratora)

Witam czy ktoś pracował bądź pracuje przez Covebo w Deventer na magazynie spożywczym jako order picker? Jak warunki mieszkalne, ludzie i praca przede wszystkim? Bo planuję wyjechać właśnie tam.

stalin

Ktoś jedzie teraz na 11 dni do 23.12 covebo,kiedy wypłata przewidziana jest?

Ban
@stalin

mają takie krótkie projekty???

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.